Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970222 defa)

0 Üye ve 86 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • twitter.com/paulgeorge__13
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #13530 : 06 Aralık 2014, 18:18:46 »
Sende beyin yerine ciğer var demiş. Hani zaman zaman insanın beyni durur, beynim yandı deriz. İşte sende beyin yerine ciğer olduğu içindir ki, beynin değil ciğerin yanıyor.

Bu benim değil Cem Ağrak'ın iddiası bu arada ..
sizde bu iddayı destekliyormusnuz kemal bey
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı fundamental

• Üye
« Yanıtla #13531 : 06 Aralık 2014, 21:25:59 »
Şimdi kim tam olarak ne söyledi hatırlamıyorum ama ikinci periyotta ve üçüncü periyotta birebirler oynanmadı değil,oynandı. Ben de o fikri ortaya atan arkadaşa katılıyorum. Hadi üçüncü çeyrek neyse de ikinci periyottakiler takımı tıkayan faktörlerdi. sayı bulamadık. bir de takım tam 7 8 sayı fark yapmışken,topun dolaşması sürekli aklında olacak birine ihtiyaç oluyor. Maçın kopmadığı anlar da tam bu anlar.
Birebir oynamıyoruz diyene pek katılamayacağım dostlar kusura bakmayın. Geçen seneki boyutlarda değil tabi fakat top 16'da herkesin vites yükselteceğini düşünürsek illa ihtiyacımız olacak. BENCE TABİ. umarım yanılırım.

Hackett hayali kuruyorum bu arada.(Murat Kaya da söylemiş gerçi hayal olduğunu) Calathes de tabi ki baldan tatlı. Koponen-Diot'a fitim.

3 numarada boş kim var bilen var mı ?

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #13532 : 06 Aralık 2014, 21:30:01 »
Şimdi kim tam olarak ne söyledi hatırlamıyorum ama ikinci periyotta ve üçüncü periyotta birebirler oynanmadı değil,oynandı. Ben de o fikri ortaya atan arkadaşa katılıyorum. Hadi üçüncü çeyrek neyse de ikinci periyottakiler takımı tıkayan faktörlerdi. sayı bulamadık. bir de takım tam 7 8 sayı fark yapmışken,topun dolaşması sürekli aklında olacak birine ihtiyaç oluyor. Maçın kopmadığı anlar da tam bu anlar.
Birebir oynamıyoruz diyene pek katılamayacağım dostlar kusura bakmayın. Geçen seneki boyutlarda değil tabi fakat top 16'da herkesin vites yükselteceğini düşünürsek illa ihtiyacımız olacak. BENCE TABİ. umarım yanılırım.

Hackett hayali kuruyorum bu arada.(Murat Kaya da söylemiş gerçi hayal olduğunu) Calathes de tabi ki baldan tatlı. Koponen-Diot'a fitim.

3 numarada boş kim var bilen var mı ?

calathes dışında saydığın 3 oyuncuda bize extra birşey katmaz hackett dahil

Çevrimdışı fundamental

• Üye
« Yanıtla #13533 : 06 Aralık 2014, 21:34:52 »
calathes dışında saydığın 3 oyuncuda bize extra birşey katmaz hackett dahil

Sizin bu yazdığınız da bana bir şey katmıyor. :) Argümanınızı söylerseniz daha kibarca olur.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13534 : 06 Aralık 2014, 21:44:22 »
katılmıyorum.
Koponen bence şu anda bizim takıma tam olarak olur hemde müthiş olur...
saha görüşü iyi , şutu çok iyi savunması iyi size olarak iyi
iyi oğlu iyi bir adam. avrupa için mevcut standartlarda çok değerli bir adam
Diot da çok iyi bir tamamlayıcı olabilir ..

hackett olma ihtimali yok o yüzden konuşmaya gerek yok ama o da olsa faydalı olurdu...

Çevrimdışı lancelot

• Üye
« Yanıtla #13535 : 06 Aralık 2014, 21:45:37 »
hackett iyi bir guardla daha çok verim alınabilecek bir oyuncu elimizde bogdan hickman gou varken rol çalar hatta ahenk bozar ben hackettın saf bir 2 numara olduğunu düşünüyorum calathes olmazsa bogdanı 1e çekmek daha mantıklı o zaman savunmacı 3 numara ile defo kapatırız diye düşünüyorum ama hackett kesinlikle aradığımız oyuncu değil (bence)

Çevrimdışı lancelot

• Üye
« Yanıtla #13536 : 06 Aralık 2014, 21:53:19 »
koponenle hackett cemin tabiri ile rol çalar calathes tamamlar diot bizi kaldırırmı ? bir tane deli savunmacı forvet alıp bogdanı 1e çekmek en mantıklısı gibi duruyor tabi transfer yapıcaksak

Çevrimdışı lancelot

• Üye
« Yanıtla #13537 : 06 Aralık 2014, 22:00:23 »
aslında lider alınacaksa takımın kabul edebileceği tek oyuncu calathes olur obranın eski oyuncusu olmasıda bu durumu kolaylaştırır onun dışında başka bir oyuncunun gelip bu saatten sonra takımın aklı olmasına takım izin verebilecekmi soru bu bogdanı takım kabul edebilir

Çevrimdışı fundamental

• Üye
« Yanıtla #13538 : 06 Aralık 2014, 22:08:52 »
hackett iyi bir guardla daha çok verim alınabilecek bir oyuncu elimizde bogdan hickman gou varken rol çalar hatta ahenk bozar ben hackettın saf bir 2 numara olduğunu düşünüyorum calathes olmazsa bogdanı 1e çekmek daha mantıklı o zaman savunmacı 3 numara ile defo kapatırız diye düşünüyorum ama hackett kesinlikle aradığımız oyuncu değil (bence)

hackett ile hickman'ın daha önce birlikte oynadığını da göz önünde bulundurmak gerekiyor bence. iyi tamamlıyorlardı birbirlerini pesaro'da. hackett konusunda daha fazla bir şey demeyeceğim. pas özelliği olan bir guard olması şahsi fikrim ama hoca daha iyisini bilir.

3 numara olayına da daha önce sorduğum gibi katılıyorum. Şuan kim var hakikaten boşta ?

Çevrimdışı ugur1907

• Üye
« Yanıtla #13539 : 06 Aralık 2014, 22:09:49 »
Ben bir transfer geleceğini düşünüyorum, Can ve İzzet'in ayrılışlarlarını bütçede yer açmaya yönelik hareket olarak algılıyorum. Kimin geleceğini zaman gösterecek, ama Gherardini'ye güvenmek lazım. Belki elenen bir takım belki NBA belki de başka bir kıtadan (Güney Amerika ya da Avustralya) gelir yeni isim kim bilir. Yeni ismin iyi bir savunmacı olması önemli zira Goudelock oyundayken savunması zayıf bir oyuncuyu daha sistem kaldırmaz...
"Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz" (İslam ÇUPİ)

Çevrimdışı lancelot

• Üye
« Yanıtla #13540 : 06 Aralık 2014, 22:14:47 »
hackett ile hickman'ın daha önce birlikte oynadığını da göz önünde bulundurmak gerekiyor bence. iyi tamamlıyorlardı birbirlerini pesaro'da. hackett konusunda daha fazla bir şey demeyeceğim. pas özelliği olan bir guard olması şahsi fikrim ama hoca daha iyisini bilir.

3 numara olayına da daha önce sorduğum gibi katılıyorum. Şuan kim var hakikaten boşta ?
dragiç süre bulamıyor ama dönmez gibi kolay kolay zorlanabilir en azından onun dışında kinsey olabilir fakat geçmişindeki sakatlıklardan dolayı ne kadar sağlıklı bir seçim olur bilemiyorum
« Son Düzenleme: 06 Aralık 2014, 22:18:39 Gönderen: lancelot »

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #13541 : 07 Aralık 2014, 12:35:19 »
dragiç süre bulamıyor ama dönmez gibi kolay kolay zorlanabilir en azından onun dışında kinsey olabilir fakat geçmişindeki sakatlıklardan dolayı ne kadar sağlıklı bir seçim olur bilemiyorum

Beşiktaştaki Broekhoff iyi olur bence

Çevrimdışı sütçü

• Üye
  • Yer: Konya - Rize
    • @yuruboyka
« Yanıtla #13542 : 07 Aralık 2014, 12:49:47 »
Hackett top kullanmayı seviyor. Ayrıca oyun temposunu kontrol etmiyor genelde yükseltiyor. Bogdan bile az top kullanıyorken Hackett aç kalır takımda.                Calathes bizim üzerimize dikilmiş özel takım gibi.

Çevrimdışı Conrad McRae

• Üye
  • Yer: Denizli
« Yanıtla #13543 : 07 Aralık 2014, 13:07:19 »
Hackett Gou'ya çelmeyi taktığı an bitti benim için. Jordan olsa farketmez bana :)
Daha 19 yaşında
Düşlerinde özgür dünya
Öptüğü çubuklu forma
Yaşayacak anısında
Ali İsmail Korkmaz
FENERBAHÇE yıkılmaz!!!

Çevrimdışı esref

• Üye
  • Yer: İzmir
    • cavus7
« Yanıtla #13544 : 07 Aralık 2014, 13:24:11 »
Hackett Gou'ya çelmeyi taktığı an bitti benim için. Jordan olsa farketmez bana :)

O crossoveri ben yeseydim ben de takardım celmeyi. :) insan insana yapmaz. :)