Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970334 defa)

0 Üye ve 72 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #13755 : 12 Aralık 2014, 16:06:57 »
Calathes ile ilgilenmiyoruz diye resmi siteden açıklama bekliyoruz :D
Beşiktaş araya girip forma giydirse yada gs resmi siteden görüşmelere baslandığını bildirirse baskan jetiyle gider kaçırır sevgili nick i :)
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı bora1907

• Üye
« Yanıtla #13756 : 12 Aralık 2014, 16:22:45 »
bnc süpriz bekliyorum çok önemli bir oyun kurucu gelicek bence bak görürsünüz herkez çok şaşıracak

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13757 : 12 Aralık 2014, 16:55:35 »
değerli dostlar bence beklentileri düşük tutmak lazım
bu dönemde cidden Calathes gibi 1nci sınıf oyuncu bulmak zor.
bence düşük maliyetli ama takıma fayda verecek mutlaka Avrupa tecrübesi olan bir isim gelecektir.
kim olur nasıl olur bilemiyorum ama mantıklı beklentiye girersek gelecek ismi daha parkeye çıkmadan asmayız.
iyi yoldayız pota altını görece olarak hallettik , ( tabiki eksikler var zaten 4x4 lük takım hiçbiryerde yok )
kısa rotasyonuna takviye yapacak takıma mutlaka fayda sağlayacak bir isim olarak düşünmek lazım
8 10 sayı 4 5 asist 2 3 rib gibi hayalci beklentilere girmezsek daha mutlu olabiliriz.
hem oyuncularımızın dakikalarından biraz yük alacak hem savunma da sırıtmayacak , gerekli anlarda ceza şutu ve organizasyona katkı verecek makul bir isim bulursak iyi olur diye düşünüyorum.
ve tek isteğim kim gelirse gelsin oluşan ahenki takım olgusunu ve takımdaki dengeleri bozmasın...

Çevrimdışı Undisclosed Desires

• Üye
  • Yer: İstanbul-İzmir
« Yanıtla #13758 : 12 Aralık 2014, 16:59:36 »
Çare Ryan Broekhoff 8)

Damir12

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13759 : 12 Aralık 2014, 17:22:56 »
Katkı verecek biri gelsin kısmı tamam ama bu Rochestie'mi dir orasını kestiremiyorum açıkçası. Tarz olarak aradığımız oyuncu değil bi kere. 29 yaşında adam. En iyi sezonunu bu sene nizhnyde geçiriyor. Hani öyle Diamantidis, Calathes gibi Obranın elinde sıradan bir oyuncudan fark yaratacak bir oyuncuya dönüşme yaşlarınıda geçmiş adam. Euroleaguede 20sayı 5asist ortalamalarının yanında mac basına 3.1 top kaybıda var. Yani geçen sene Bogdan partizanda nasıl çok top kullanıyosa Nizhnyde de bu adam aynı ve daha düşük klasmanda. Size olarak avantajı yok, savunmada extra bir katkı sağlayacağını da düşünmüyorum. En iyi ihtimal benchten gelecek bir skor opsiyonu olur Rochestie.

Beklentileri yüksek tutmuyorum oyun kurucu konusunda. Ama düşükte tutmuyorum. Calathes tarzı bir oyuncu lazım. Olmadı Zisis seviyesinde aynı tipte biri. Ha bun tipte biri bulunamadı bir Karşıyaka kadar olamayıp Bobby Dixon gibi biri bulamayacakmıyız?

Açıkçası Rochestie ayarında biri gelirse büyük hayal kırıklığı yaşarım. Tek transferle f4 yapma potansiyeli olan bu takıma o tek takviyeyi yapmamak intihardır. Ben geçen seneki gibi top16da sertleşen savunmalara karşı bocalayan bir takım görme ihtimalimizden korkuyorum. Bu demek değildir ki beklenen oyun kurucu gelmezse f4 yapamayız yine yapabilir bu takım ama bu sene riske edilebilecek bir sene değil.

Ha birde Amerika bağlantıları ve o pazara avrupada en hakim isimlerden biri olan Gherardininin d-ligden bir tane organizatör savunmacı bir guard bulamaması da bana pek mantıklı gelmiyor
« Son Düzenleme: 12 Aralık 2014, 17:26:14 Gönderen: Damir12 »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13760 : 12 Aralık 2014, 17:35:07 »
Katkı verecek biri gelsin kısmı tamam ama bu Rochestie'mi dir orasını kestiremiyorum açıkçası. Tarz olarak aradığımız oyuncu değil bi kere. 29 yaşında adam. En iyi sezonunu bu sene nizhnyde geçiriyor. Hani öyle Diamantidis, Calathes gibi Obranın elinde sıradan bir oyuncudan fark yaratacak bir oyuncuya dönüşme yaşlarınıda geçmiş adam. Euroleaguede 20sayı 5asist ortalamalarının yanında mac basına 3.1 top kaybıda var. Yani geçen sene Bogdan partizanda nasıl çok top kullanıyosa Nizhnyde de bu adam aynı ve daha düşük klasmanda. Size olarak avantajı yok, savunmada extra bir katkı sağlayacağını da düşünmüyorum. En iyi ihtimal benchten gelecek bir skor opsiyonu olur Rochestie.

Beklentileri yüksek tutmuyorum oyun kurucu konusunda. Ama düşükte tutmuyorum. Calathes tarzı bir oyuncu lazım. Olmadı Zisis seviyesinde aynı tipte biri. Ha bun tipte biri bulunamadı bir Karşıyaka kadar olamayıp Bobby Dixon gibi biri bulamayacakmıyız?

Açıkçası Rochestie ayarında biri gelirse büyük hayal kırıklığı yaşarım. Tek transferle f4 yapma potansiyeli olan bu takıma o tek takviyeyi yapmamak intihardır. Ben geçen seneki gibi top16da sertleşen savunmalara karşı bocalayan bir takım görme ihtimalimizden korkuyorum. Bu demek değildir ki beklenen oyun kurucu gelmezse f4 yapamayız yine yapabilir bu takım ama bu sene riske edilebilecek bir sene değil.

Ha birde Amerika bağlantıları ve o pazara avrupada en hakim isimlerden biri olan Gherardininin d-ligden bir tane organizatör savunmacı bir guard bulamaması da bana pek mantıklı gelmiyor
calathes gibi oyuncu 3 tane sayamayız ... şu dönemde alınabilecek keza Zizis gibi bir oyuncu da sayamayız.
D League baz almak benim için çok büyük bir risk...
misal kimler olabilir.
fikir jimnastii yapmak için söylüyorum ''beklentiyi yüksek tutmayan insan Rochiste gelince hayal kırıklığı yaşamaz ki değerli kardeşim i sen haklı olarak normal olarak beklentiyi yüksek tutuyorsun :)
ben sadece realist yaklaşmaya çalışıyorum..
yoksa zizis gibi bir adama neler vermezdim.
Rochi yi sevmem , ciddi anlamda sevmem fikrim negatif ama gelip misal katkı vermesi içinde her türlü desteği oluruz
benim kişisel hayal kırıklıklarımın önemi yok takıma katkı versin kafi..
misal yedekten gelip skor opsiyonu olsun o bile büyük bir avantaj olabilir

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #13761 : 12 Aralık 2014, 17:58:37 »
Biz bu adamı nasıl kaçırdık ah ulan yine aklıma geldi ;

Will Bynum: Born To Win (HD)

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
« Yanıtla #13762 : 12 Aralık 2014, 18:01:14 »

Abi nerdeyse 48 saat kaldı:-):-):-)
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #13763 : 12 Aralık 2014, 18:05:20 »
Benim aklım Bynum'da kaldı Murat :/

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
« Yanıtla #13764 : 12 Aralık 2014, 18:12:22 »
Benim aklım Bynum'da kaldı Murat :/
Abi cidden hiç ilgilendik mi Bynumla

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #13765 : 12 Aralık 2014, 18:13:42 »
Bilmiyorum, ben kaçan balık açısından söyledim ..

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
« Yanıtla #13766 : 12 Aralık 2014, 18:18:30 »
Bilmiyorum, ben kaçan balık açısından söyledim ..
Abi nasip kısmet belkide bu kadro yapısına uymazdı belkı bız ıstemısızdır o kabul etmemıstır,belkıde bız adamı ıstememısızdır,ben sadece tahmın yurutuyorum senın kadar bılgıye sahıp değılım sana akıl vermek haddımde değıl zaten.
İnşallah reısın aklına yatan bize katkı verecek birini buluruz:-):-(

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #13767 : 12 Aralık 2014, 18:19:14 »
D-League'nden nasıl adam bulamıyoruz demişsiniz. Bulmaktan sıkıntı yok. Bulmak için Gherardini de olmaya gerek yok. Ben bile bulurum. Ancak tam anlamıyla tombala bir transfer olur.
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #13768 : 12 Aralık 2014, 18:20:10 »
Bynum 1 milyon dolara Çin'e gitti, hiç düşünmeden alırdım, final four bileti gibi adam.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #13769 : 12 Aralık 2014, 18:37:04 »

Onu getiremediğimizden çok bazı kardeşlere beğendiremediğimize yanıyorum ben. Boru değil Bynum bu yahu :)