Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970483 defa)

0 Üye ve 78 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #13815 : 14 Aralık 2014, 00:02:24 »
rusçanın iyi olduğunu biliyorum takip ediyormusun diye sordum yorumları ama rus kulüplerinden oyuncu almak imkansız

enisey belediye takimi yuksek butceleri yok hatta rusya'nin en dusuk butceli 3-4 takimindan biri ..istesek rahatlikla aliriz bence

eger bulursam cska-enisey macini full atarim buraya , teodosic , jackson macin son bolumlerinde de fridzon'u savunmustu ..teo ve jackson'u cok iyi savunmusdu , it gibi savunma yapiyor

kisa boylu streetball tarzi amerikan guardlari sevmem normalde ama bu cooper biraz baska , court vision'u baya iyi amerikan zenci guard'lara gore

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #13816 : 14 Aralık 2014, 00:04:46 »
bizim 1. önceliğimiz savunması 2.önceliğimiz saha görüşü olmalı ama bo muamelesi görmeyecek şutuda olmalı

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #13817 : 14 Aralık 2014, 00:06:58 »
rochestie'nin savunmasi heurtel'den de arroyo'dan da iyi ama yine de genelde kotu savunmacidir ..rochestie vasat oyuncu ama cok iyi sezon geciriyor.. nizni'nin thompkins'le birlikte en iyi 2 oyuncusundan biri elenseler bile kolay kolay birakmazlar.
rochestie bize uymaz , o tarz birine ihtiyac yok.
sakatlik raporu temiz ciksa en uygun isim Kalnietis'di aslinda , ama 2,5 ay dediler 3 ay olucak hala donmedi kisa vadede hayir gelmez ondan

dj cooper'e sulanalim o olmazsa raulzinho neto o da olmazsa bogdan pg oynar artik. rochestie'ye diot'a hic gerek yok.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #13818 : 14 Aralık 2014, 00:10:50 »
Bu oyun kurucu bizim ligde en fazla Karşıyaka - Banvitte oynar ... Ne EL ' i :D

gecen sene yunan liginin ilk besine secildi , ncaa tarihinde en cok asist yapan en cok top calan oyuncularin arasina girmeyi basaran oyuncu.
haziran temmuz gibi panathinaikos ilgileniyordu ciddi sekilde , daha cok para verdigi icin Enisey'e gitti , onlar da DeMarcus Nelson'u aldilar.
oyle dediginiz gibi kucumsenecek oyuncu degil.

Çevrimdışı lancelot

• Üye
« Yanıtla #13819 : 14 Aralık 2014, 00:11:18 »
enisey belediye takimi yuksek butceleri yok hatta rusya'nin en dusuk butceli 3-4 takimindan biri ..istesek rahatlikla aliriz bence

eger bulursam cska-enisey macini full atarim buraya , teodosic , jackson macin son bolumlerinde de fridzon'u savunmustu ..teo ve jackson'u cok iyi savunmusdu , it gibi savunma yapiyor

kisa boylu streetball tarzi amerikan guardlari sevmem normalde ama bu cooper biraz baska , court vision'u baya iyi amerikan zenci guard'lara gore
valla ben solak oyuncuları severim tek uşak maçını izledim dediğin kadar iyiyse seneye eurolig takımına kapağı atar eğer çıkışı varsa ilgilenebilirizde belli olmaz ama bizimkiler ya calathes yada hiç diye düşünüyorlardır 1 numara pozisyonuna
« Son Düzenleme: 14 Aralık 2014, 00:16:49 Gönderen: lancelot »

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #13820 : 14 Aralık 2014, 00:20:20 »
valla ben solak oyuncuları severim ben tek uşak maçını izledim dediğin kadar iyiyse seneye eurolig takımına kapağı atar eğer çıkışı varsa ilgilenebilirizde belli olmaz ama bizimkiler ya calathes yada hiç diye düşünüyorlardır 1 numara pozisyonuna

6 ay+ 1 sene takim opsiyonlu imzalayalim cooper'le en temizi , calathes gelirse performansina gore ya hickmani ya da cooper'i yollariz problem degil o

su mac oynadigi en iyi maclardan biri , eger 3-4 dk zamaniniz varsa izlemenizi tavsiye ederim ..1:40 dk'da yaptigi asist'e ozellikle dikkat.

https://www.youtube.com/watch?v=QRr7c7nwL24

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #13821 : 14 Aralık 2014, 00:20:43 »
banada öyle geliyor geçen sene bojan yüzünden top 16yı kaçırdık bu adam bizde sadece top kullamazsa oynar öyle bir oyuncuyuda obra istemez ama solak guardları severim o ayrı tabii

Obradovic hayatta şutu olmayan gaurd almaz , sanmam :) Solaklar her zaman 1 adım öndedir elbet :D

Çevrimdışı lancelot

• Üye
« Yanıtla #13822 : 14 Aralık 2014, 00:23:21 »
6 ay+ 1 sene takim opsiyonlu imzalayalim cooper'le en temizi , calathes gelirse performansina gore ya hickmani ya da cooper'i yollariz problem degil o

su mac oynadigi en iyi maclardan biri , eger 3-4 dk zamaniniz varsa izlemenizi tavsiye ederim ..1:40 dk'da yaptigi asist'e ozellikle dikkat.

https://www.youtube.com/watch?v=QRr7c7nwL24
sen çok övünce bakmıştım arkadan attığı pası diyorsun heralde güzel pas atmış
« Son Düzenleme: 14 Aralık 2014, 00:23:49 Gönderen: lancelot »

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #13823 : 14 Aralık 2014, 00:24:20 »
sutu olmayan oyuncu degil Cooper , Bo gibi takimi 5'e 4 hucum etmeye mecbur birakmaz ondan dolayi kuskunuz olmasin
sadece sutu iyi degildir ama bos birakamazlar aninda keser cezayi , mesela jayson granger'den iyidir sutu.

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #13824 : 14 Aralık 2014, 00:24:25 »
gecen sene yunan liginin ilk besine secildi , ncaa tarihinde en cok asist yapan en cok top calan oyuncularin arasina girmeyi basaran oyuncu.
haziran temmuz gibi panathinaikos ilgileniyordu ciddi sekilde , daha cok para verdigi icin Enisey'e gitti , onlar da DeMarcus Nelson'u aldilar.
oyle dediginiz gibi kucumsenecek oyuncu degil.

Her şeyi geçtim şuan bu adam Real Madrid ( afaki olarak bahsediyorum ) de oynasa bize gelmek istese koç almaz... Obradovic'in bizdeki sistemi hiç bir oyuncunun riske edilmemesi üzerine  ( daha dogrusu riske edilen ismin cezayı kesmesine ) yönelik. Şut isabet oranı ortada. Sadece asist için diyorsanız ihtiyacımız olan o da değil bence , yani sadece asist yapacak bir isimde değil. Tabibenim fikrim. Biraz dagınık oldu kusura bakmayın

sutu olmayan oyuncu degil Cooper , Bo gibi takimi 5'e 4 hucum etmeye mecbur birakmaz ondan dolayi kuskunuz olmasin
sadece sutu iyi degildir ama bos birakamazlar aninda keser cezayi , mesela jayson granger'den iyidir sutu.

böyle diyorsanız peki .Tüm maçını izlemeden yorumsuz bırakıyorum ben , yakından tanımam sonuçta :D
« Son Düzenleme: 14 Aralık 2014, 00:26:04 Gönderen: exex »

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #13825 : 14 Aralık 2014, 00:27:27 »
Her şeyi geçtim şuan bu adam Real Madrid ( afaki olarak bahsediyorum ) de oynasa bize gelmek istese koç almaz... Obradovic'in bizdeki sistemi hiç bir oyuncunun riske edilmemesi üzerine  ( daha dogrusu riske edilen ismin cezayı kesmesine ) yönelik. Şut isabet oranı ortada. Sadece asist için diyorsanız ihtiyacımız olan o da değil bence , yani sadece asist yapacak bir isimde değil. Tabibenim fikrim. Biraz dagınık oldu kusura bakmayın

estafurullah ne kusuru

sut isabet orani ortada demissiniz ama neye dayanarak diyorsunuz bunu ? bu sene avrupada oynadigi 5 mac haric ortalamalari gayet normal .. kariyeri boyunca yuzde 36, 31, 37, 38 'le 3'luk atmis  ohio (ncaa), paok, ve enisey'de.

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #13826 : 14 Aralık 2014, 00:30:01 »
estafurullah ne kusuru

sut isabet orani ortada demissiniz ama neye dayanarak diyorsunuz bunu ? bu sene avrupada oynadigi 5 mac haric ortalamalari gayet normal .. kariyeri boyunca yuzde 36, 31, 37, 38 'le 3'luk atmis  ohio (ncaa), paok, ve enisey'de.

abi kime karşı atmış ? hangi savunmalara karşı ?  EL top 16 daki , hedefimiz top 8 deki  yada f4 daki el yakan toplarda ?

Birde Obradovic e bakarsak oynadıgı gaurdlara zaten sonuç çıkar ortaya :D
« Son Düzenleme: 14 Aralık 2014, 00:31:12 Gönderen: exex »

Çevrimdışı exex

• Üye
« Son Düzenleme: 14 Aralık 2014, 00:34:33 Gönderen: exex »

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #13828 : 14 Aralık 2014, 00:35:32 »
Thomas uç bir örnek hakikaten ama ben Weems gibi, Maciulis gibi güçlü 3 numaralar karşısında da bu kadar olmasa bile sıkıntı yaşayabileceğimizi düşünüyorum. Gerçi çeşitli yollarla tolere edilebilir bir sorun bu ama transfer yapılacaksa ve bu 3 numara olursa, kadro çeşitliliği açısından da faydalı olur diye düşünüyorum. Dediğiniz gibi Calathes ayrı, gelirse geçiçi passolig kartı kuyruğuna bile sokabiliriz kendisini o kadar her şeyi yapabilen bir adam. :)
Bir de tabii öteki tarafı var. Thomas Bogdan'ı durdurabildi mi? Cevap belli.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #13829 : 14 Aralık 2014, 00:38:51 »
abi kime karşı atmış ? hangi savunmalara karşı ?  EL top 16 daki , hedefimiz top 8 deki  yada f4 daki el yakan toplarda ?

Birde Obradovic e bakarsak oynadıgı gaurdlara zaten sonuç çıkar ortaya :D

valla lokomativ kuban macinda simon savunuyordu cooper'i 6-7 ucluk isabeti vardi hatirladigim kadariyla , 2 tane kacirdi sadece
henuz o seviyelerde oynamadi zaten bilemiyoruz ne olacagini ..ben iyi sutor demiyorum vasat sutor cooper , ama onun iyi sutor olmasina ihtiyacimiz yok ..f4'de falan goudelock bogdan bjelica kullanacak zaten el yakan toplari ..savunma yapsin organizasyonu saglasin tempoyu belirlesin yeter benim icin

dedigin gibi bizim sube ve obradovic yuzune bakmaz bunun orasi ayri ..ismi milos kuperovic olsa aninda transfer ederdik ama