Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970480 defa)

0 Üye ve 72 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı finkployd

• Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #13830 : 14 Aralık 2014, 00:44:00 »
Bir de tabii öteki tarafı var. Thomas Bogdan'ı durdurabildi mi? Cevap belli.

Abi ben Thomas'ı daha çok Goudelack'ın üzerinde hatırlıyorum ama ziyanı yok. Tolere edilebilirden kastım oydu zaten, undersized olmayı hücumda akıllı oynayıp avantaja çevirebilecek kısalara sahibiz. Ben 3 numarayı elimizde iki alternatif de olsun diye yazım. Ama en başta dediğim gibi elzem değil transfer. Olursa diye düşünüyorum.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13831 : 14 Aralık 2014, 00:44:59 »
Murat ;
rochistie yi hic sevmem ama 2 numara filan değil yahu yapma gözünü seveyim. Bildiğin pg yahu...

Exex
Ara trnafer döneminde o Saydığın kriterlere uygun adam bulmak neredeyse imkansız yahu
geçenler de bizim kardeşlere cooper nerde ne yapıyor yahu demiştim.  Geven sene yunanistan liginde bayağı iyi işler yapmıştı. Saha görüşü çok iyi
biraz undersize işte :(

Bu arada   azeri gardaşım hoşgeldin.

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #13832 : 14 Aralık 2014, 00:47:17 »
valla lokomativ kuban macinda simon savunuyordu cooper'i 6-7 ucluk isabeti vardi hatirladigim kadariyla , 2 tane kacirdi sadece
henuz o seviyelerde oynamadi zaten bilemiyoruz ne olacagini ..ben iyi sutor demiyorum vasat sutor cooper , ama onun iyi sutor olmasina ihtiyacimiz yok ..f4'de falan goudelock bogdan bjelica kullanacak zaten el yakan toplari ..savunma yapsin organizasyonu saglasin tempoyu belirlesin yeter benim icin

dedigin gibi bizim sube ve obradovic yuzune bakmaz bunun orasi ayri ..ismi milos kuperovic olsa aninda transfer ederdik ama

bende tam tersi düşünüyorum  , bu saatte piyangoya harcayacak transfer biletimiz yok. Özellikle P.Jackson dan sonra ...
İsime takılmayalım ...

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #13833 : 14 Aralık 2014, 00:48:25 »
Murat ;
rochistie yi hic sevmem ama 2 numara filan değil yahu yapma gözünü seveyim. Bildiğin pg yahu...

Exex
Ara trnafer döneminde o Saydığın kriterlere uygun adam bulmak neredeyse imkansız yahu
geçenler de bizim kardeşlere cooper nerde ne yapıyor yahu demiştim.  Geven sene yunanistan liginde bayağı iyi işler yapmıştı. Saha görüşü çok iyi

cem abi üst düzey basketbol bilgim yok ama onu geldiğinde senin totemler bile kurtaramaz :D :D Hiç kimseyi almasak daha iyi

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #13834 : 14 Aralık 2014, 00:49:04 »
thomas bogdan'dan cok goudelock'a eziyet etti macta
sonra degisdirdi obradovic bogdan'i verdi thomasa , bogdani da rezil etti savunmada
bizim savunmaci sf eksikligimiz de en az pg eksikligi kadar onemli , deshaun thomas , moss, nocioni, maciulis, devin smith gibi pf oynayabilecek derecede size'li sf'ler kariyer maclarini oynarlar bize karsi.

dj cooper , ryan broekhoff hamleleri ile muazzam takim oluruz.

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #13835 : 14 Aralık 2014, 00:49:56 »
forumlarda 1 kısayla anlaştığımız yazıyo ama isim belli değil sadece tahmin var

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #13836 : 14 Aralık 2014, 00:50:45 »
Murat ;

Exex

hosbulduk , tesekkur ederim.

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #13837 : 14 Aralık 2014, 00:52:09 »
ryan broekhoff

:dua:

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #13838 : 14 Aralık 2014, 00:53:49 »
ryan broekhoff

:dua:
ryan broekhoff + justin carter= sefo

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #13839 : 14 Aralık 2014, 00:55:11 »
bir oyuncu alacaksak insallah Rochestie olmaz o
kinsey-rochestie olacaksa eyvallah
rochestie gelirse acikcasi faydasindan cok zarari olur diye dusunuyorum
ryan broekhoff'u alalim yeter sadece , bogdan rochestie kadar pg oynar ..rochestie'nin asist ortalamasi yaniltmasin 30 dk uzerinde sure aliyor , bogdan da 32-33 dk oynasa 4,5-5 asist ortalamasi yakalar
rochestie'nin sutu cok iyi , elit sutor seviyesine girer hatta.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13840 : 14 Aralık 2014, 00:57:00 »
thomas bogdan'dan cok goudelock'a eziyet etti macta
sonra degisdirdi obradovic bogdan'i verdi thomasa , bogdani da rezil etti savunmada
bizim savunmaci sf eksikligimiz de en az pg eksikligi kadar onemli , deshaun thomas , moss, nocioni, maciulis, devin smith gibi pf oynayabilecek derecede size'li sf'ler kariyer maclarini oynarlar bize karsi.

dj cooper , ryan broekhoff hamleleri ile muazzam takim oluruz.
çok katılmıyorum.  Ilk maçta thomas ortalarda yoktu...
günlük performans.. keza moss da normal oynadi
macilus zaten kötü oyuncu. Real de bebe muamelesi görüyor
ama kısa alalaim
tomic de bize kariyer macini oynuyordu keza klaiza her mac 20 atacak deniyordu. .
sabunma takim işi. Varsin biz kazanalim da rakiplerin 3 numarasi 20 sayı atsın...
Thomas çok iyi oynadığı maçta son topta mala bağlayıp kimi savunsam.acaba modunda geçti halen Barcelona sokaklarında savunacak adam ariyormus :) ;)

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #13841 : 14 Aralık 2014, 00:58:13 »
ryan broekhoff + justin carter= sefo

ryan broekhoff + emir = ? :D :D

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #13842 : 14 Aralık 2014, 01:02:10 »
çok katılmıyorum.  Ilk maçta thomas ortalarda yoktu...
günlük performans.. keza moss da normal oynadi
macilus zaten kötü oyuncu. Real de bebe muamelesi görüyor
ama kısa alalaim
tomic de bize kariyer macini oynuyordu keza klaiza her mac 20 atacak deniyordu. .
sabunma takim işi. Varsin biz kazanalim da rakiplerin 3 numarasi 20 sayı atsın...
Thomas çok iyi oynadığı maçta son topta mala bağlayıp kimi savunsam.acaba modunda geçti halen Barcelona sokaklarında savunacak adam ariyormus :) ;)

thomas'in bogdan ve goudelock'a ustunluk kurmasi normal, ilk macda ortalikta gozukmemesi de normal
navvaro ve oleson hatta abrines varken deshaun thomas uzerine oyun kurulmaz ..thomas'in iyi oynmasinin nedeni oleson ve navarro'nun sakat olmasiydi
milano'da da ayni sekilde , moss uzerine oyun kurulmuyor , ceza sutunu kesmesi ve savunma yapmasi isteniyor diger seyleri hackket ragland brooks yapiyor , digerleri de ayni sekilde ..ama saydigim isimler uzerine oynanirsa bizim bogdani da goudelock'u da fena yaparlar.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #13843 : 14 Aralık 2014, 01:02:33 »
Murat ;

Exex

Hadi seni üzmeyeyim abi 1.5 dan 2 bir Combo ki Point Guard deyince aklıma gelen oyuncular kadar oyun zekası olan bir adam değil..Kısacası iyi skor atan atamadığındada pas veren bir oyuncu..Skorer Guard diyelim
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #13844 : 14 Aralık 2014, 01:03:39 »
Navarro ve Diğer oyuncu oynasa Thomas yine sivrilmez o kadar pas alıp sayı atma şansı olmazdı..
HaBaBaM GüM GüM GüM