Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970533 defa)

0 Üye ve 75 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #13860 : 14 Aralık 2014, 11:42:48 »
Olacaksa bu olsun, Amin. :)
heurtele 800bin euro bonservis falan deniyor yazık günah bu paraya belki beşiktaşa serhatıda  vererek iki oyuncuyu alırsın alacakları ile beraber ve neredeyse kusursuz bir takım oluruz herhangi bir sakatlıktada kafan rahat olur carter'ı sadece euroligde belli rollerde oynatırsın role alışırsa zaten dakikası artar
« Son Düzenleme: 14 Aralık 2014, 11:44:00 Gönderen: lancelot »

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #13861 : 14 Aralık 2014, 12:01:24 »
Heurtel'i bedavaya verseler almaya gerek yok , Heurtel transferinin zararı faydasından daha çok olur.
Heurtel'i alıyorsan en az 2 senelik imzalamak zorundasın , önümüzdeki sene elimizde kalacak, Heurtel'i alacağımıza kimseyi almayalım.

calathes- kenan
goudelock- bogdan
matt lojeski- emir
bjelica- vesely
tomiç- semih- oğuz

heurtel'in alınması bu tarz kadronun kurulmasına engel olur.. DJ Cooper'i almalıyız 6 aylığına sora koyarız tekmeyi gider.

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #13862 : 14 Aralık 2014, 12:12:07 »
DJ Cooper sezon başında uzun süre önemli takımlarla flört ettikten sonra anlamsız bir şekilde  Enisey'e gitti. Açıkçası benimde çok beğendiğim bir guarddır. Ama sanmıyorum olacağını..

Bi de Murat abi Rochestie, saf 1 numaradır.. Öyle Hickman gibi bir combo guard değildir.
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı İbrahim Awwad

• Üye
« Yanıtla #13863 : 14 Aralık 2014, 12:14:55 »
Heurtel'i bedavaya verseler almaya gerek yok , Heurtel transferinin zararı faydasından daha çok olur.
Heurtel'i alıyorsan en az 2 senelik imzalamak zorundasın , önümüzdeki sene elimizde kalacak, Heurtel'i alacağımıza kimseyi almayalım.

calathes- kenan
goudelock- bogdan
matt lojeski- emir
bjelica- vesely
tomiç- semih- oğuz

heurtel'in alınması bu tarz kadronun kurulmasına engel olur.. DJ Cooper'i almalıyız 6 aylığına sora koyarız tekmeyi gider.

Cok guzel kadro ama gozuken o ki Calathes donerse Pao'ya gider. Lojeski daha yeni sozlesme imzaladi o da gelmez. Tomic ise bizi tercih eder mi bilmiyorum acikcasi. Bana gore Moss ve Dunston zorlanmali sozlesmeleri seneye bitiyor. PG icin hic bilmiyorum valla. Piyasada simdi adam yok yazin da pek olacak gibi durmuyor.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #13864 : 14 Aralık 2014, 12:15:18 »
DJ Cooper sezon başında uzun süre önemli takımlarla flört ettikten sonra anlamsız bir şekilde  Enisey'e gitti. Açıkçası benimde çok beğendiğim bir guarddır. Ama sanmıyorum olacağını..

Bi de Murat abi Rochestie, saf 1 numaradır.. Öyle Hickman gibi bir combo guard değildir.

pana senelik 200 bin dolar gibi  bir rakam önerdi çünkü , enisey'de 2 katına oynuyor o paranın
kesinlikle küçümsenecek oyuncu değil , skor gücü düşük ama saha görüşü asist yeteneği ile fark yaratır.
burda beğenilmiyor ama nedense.

• Üye
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #13865 : 14 Aralık 2014, 12:18:29 »
pana senelik 200 bin dolar gibi  bir rakam önerdi çünkü , enisey'de 2 katına oynuyor o paranın
kesinlikle küçümsenecek oyuncu değil , skor gücü düşük ama saha görüşü asist yeteneği ile fark yaratır.
burda beğenilmiyor ama nedense.
Sadece Pana ile görüşmedi. ACB'den de Barcelona uzun bir süre istedi. Valencia'nın da teklifi oldu. Enisey'den önce sanırsam bir Rus kulubü daha vardı. :F

Beğenilmemesinin sebebi tanınmamasıdır. Goudelock bile geçtiğimiz sezon Kazan'da oynarken insanlar şüpheyle yaklaşıyordu. Enisey'ın maçını izlemek çok da zor ve sıkıcı..

Benim sanmıyorum dememin sebebi oyun içerisinde karar verme mekanizması sıkıntılı olduğu için pek koçun aklında olan bir isim olduğunu düşünmüyorum.. Yeteneklerinden şüphem yok açıkçası..
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #13866 : 14 Aralık 2014, 12:19:28 »
Cok guzel kadro ama gozuken o ki Calathes donerse Pao'ya gider. Lojeski daha yeni sozlesme imzaladi o da gelmez. Tomic ise bizi tercih eder mi bilmiyorum acikcasi. Bana gore Moss ve Dunston zorlanmali sozlesmeleri seneye bitiyor. PG icin hic bilmiyorum valla. Piyasada simdi adam yok yazin da pek olacak gibi durmuyor.

tomiç'in olup olmaması hiç önemli değil 4-5 tane alternatif var pivot konusunda
tomiç olmaz bourousis olur , bourousis olmaz dublijevic olur , miro bilan olur..en kötü luka mitroviç alınır vesely 5 numaraya çekilir.
lojeski avrupanın açık ara en underrated sg-sf'i , rudy ve weems'den sonra avrupanın en iyi swingman'ı lojeski ..buyout vermeye değer oyuncu , ne yolla olur olsun mutlaka alınmalı.
savunma , şut, dribling ne desen var.

Çevrimdışı İbrahim Awwad

• Üye
« Yanıtla #13867 : 14 Aralık 2014, 12:22:33 »
tomiç'in olup olmaması hiç önemli değil 4-5 tane alternatif var pivot konusunda
tomiç olmaz bourousis olur , bourousis olmaz dublijevic olur , miro bilan olur..en kötü luka mitroviç alınır vesely 5 numaraya çekilir.
lojeski avrupanın açık ara en underrated sg-sf'i , rudy ve weems'den sonra avrupanın en iyi swingman'ı lojeski ..buyout vermeye değer oyuncu , ne yolla olur olsun mutlaka alınmalı.
savunma , şut, dribling ne desen var.

Alakasiz ama bu sene sozlesmeleri biten oyuncularin listesi tarzi birsey var mi?

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #13868 : 14 Aralık 2014, 12:27:42 »
Sadece Pana ile görüşmedi. ACB'den de Barcelona uzun bir süre istedi. Valencia'nın da teklifi oldu. Enisey'den önce sanırsam bir Rus kulubü daha vardı. :F

Beğenilmemesinin sebebi tanınmamasıdır. Goudelock bile geçtiğimiz sezon Kazan'da oynarken insanlar şüpheyle yaklaşıyordu. Enisey'ın maçını izlemek çok da zor ve sıkıcı..

Benim sanmıyorum dememin sebebi oyun içerisinde karar verme mekanizması sıkıntılı olduğu için pek koçun aklında olan bir isim olduğunu düşünmüyorum.. Yeteneklerinden şüphem yok açıkçası..

dj cooper omar cook'un 1 gömlek üstü ve daha yetenekli versiyonu demişdim dün ..şutu da o kadar kötü değil , şut tekniği kötü sadece.. vtb ligi'ne özel sempatim var , tbl'den daha çok vtb ligini izlerim , baya zevkli maçlar oluyor , kalite olarak bizim ligden geride değil kesinlikle

teo, delaney, miles, aaron jackson, rice, koponen, de colo gibi oyun kurucular var bizim ligde 2 tane oyun kurucu sayamazsın bunlardan daha kaliteli.   enisey çok kötü takım orası ayrı.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #13869 : 14 Aralık 2014, 12:32:05 »
Alakasiz ama bu sene sozlesmeleri biten oyuncularin listesi tarzi birsey var mi?

valla hiç bilmiyorum
ama  koponen , tomiç , sasha kaun , derrick brown gibi kaliteli oyuncuların sözleşmeleri bitiyor.
oyuncu bulmak için bu seneden daha iyi fırsat düşmez elimize , her pozisyona kaliteli isim buluruz istenirse eğer.

• Üye
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #13870 : 14 Aralık 2014, 12:32:40 »
Aynen bende severim VTB'yi izlemesini bizim lige göre izlemesini çok daha kolay bir kere. Ve en az ACB kadar güzel bir siteleri var. Potansiyel açıdan da çok önemli oyuncular var. Orada biraz sıkıntı, çok fazla 3. sınıf Amerikalı var. Ve ciddi anlamda kalitesiz çok takım var.

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #13871 : 14 Aralık 2014, 12:59:08 »
Biz bu adamı nasıl kaçırdık ah ulan yine aklıma geldi ;

Will Bynum: Born To Win (HD)
1.21 deki smacı görünce adeta dehşete kapıldım. Asistler falan, bire birde de Rıdvan gibi adam geçiyor.
Kaçması kötü olmuş.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #13872 : 14 Aralık 2014, 13:01:31 »
Gelecek sene muhtemelen 3numara tercihimiz hido olacaktır diye tahmin ediyorum :( haa gönlümde tartışmasız ryan yatıyo temiz adam adam gibi adam...
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #13873 : 14 Aralık 2014, 13:31:51 »
  calathes, kenan
bogdan, goudelock
matt lojeski, emir
bjelica, vesely
tomic, semih, oguz

« Son Düzenleme: 14 Aralık 2014, 13:32:35 Gönderen: emindesouza »

Çevrimdışı furkanzengin

• Üye
  • Yer: istanbul-sarajevo
« Yanıtla #13874 : 14 Aralık 2014, 13:41:50 »
Fenerbahçe genlerini az çok biliyorsam ya kimsenin memnun olmaayacağı isim gelir ya da kimse gelmez ara transferde. fıtratımızda var :)
Naprijed Zmajevi Naprijed Bosno