Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970272 defa)

0 Üye ve 83 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı daredevil

• Üye
  • Yer: Muğla
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #13920 : 15 Aralık 2014, 17:55:51 »
Querejeta says Baskonia has no offers for Thomas Heurtel
Querejeta said Heurtel is not leaving because he got no offers

Laboral Kutxa president Josean Querejeta said that he doesn’t have any offer for Thomas Heurtel.
The French point guard’s contract will expire after this season.
Anadolu Efes and now also Fenerbahce are trying to make their best to sign Heurtel with Baskonia asking a big buyout.

kaynak: sportando.com
Obra reis varsa gerisi teferruattır..
Sen kal gerisi farketmez..

Çevrimdışı valance

• Üye
« Yanıtla #13921 : 15 Aralık 2014, 18:00:51 »
gherardını akıllı adammış heurteli kapıp hem gard açığını kapatacak hem de top-16 grubundaki 1 rakibini daha saf dışı bırakacak
heurteli biz alırsak efes bu saatten sonra kimseyi bulamaz

Çevrimdışı daredevil

• Üye
« Yanıtla #13922 : 15 Aralık 2014, 18:01:41 »
soylemesin zaten gerek yok Huertel'e , Heurtel oyle dusuk profilli oyuncu degil onumuzdeki sene yollamak baya zor ola bilir , 1 senelik kontrata da imza atmaz. Dj Cooper ve ya Antoine Diot en mantikli secimler olur, gelsin 6 ay oynasinlar sora yollariz Delaney ve ya Calathes'den birini aliriz.

eger zaten Heurtel i almayı düşünüyorsak bu en az 1,5 yıllık kontrat demek ve göndermeyi düşünmeyecegiz artık bizim guard ımız Heurtel demektir cünkü yıl sonu kontratı biten adama buy out ödeyip  bide gelecek yıl yollamaya calısılacagını sanmıyorum. ayrıca gelecek yıl calathes Pao ya gittiginde de alacak baska guard gene kalmamış olacak. haa Heurtel gelsin demiyorum ama gelmesin de demiyorum sonucta Obra reisin bi düşüncesi vardır illaki. sadece her türlü mantıklı geliyor bana alınsa da alınmasa da :)

Çevrimdışı daredevil

• Üye
« Yanıtla #13923 : 15 Aralık 2014, 18:03:03 »
gherardını akıllı adammış heurteli kapıp hem gard açığını kapatacak hem de top-16 grubundaki 1 rakibini daha saf dışı bırakacak
heurteli biz alırsak efes bu saatten sonra kimseyi bulamaz

Efes alırsada biz bulamıyoruz :)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13924 : 15 Aralık 2014, 18:04:53 »
@dr_tyler de görürse yazar ama bu Emiliano ile 1 haftadır cepten konuşuyorum. doktorun da kaynaklar ilgimiz yok Efes ilgieniyor diyorlar.
daha sabah dedikodu varmı dedim - no romurs my friend dedi
iki ihtimal var
1- arkadaş ayağına beni .... yor..
2- Laboral 'in cavcav kılıklı başkanı Efes i dütmek için bizim adımızı kullanıyor. çünkü Laboral takımının Heurtel buyout için 800 bin euro civarı bir rakam istediğinden bahsediliyordu ..
vallahi anlamadım gitti

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13925 : 15 Aralık 2014, 18:06:03 »
eger zaten Heurtel i almayı düşünüyorsak bu en az 1,5 yıllık kontrat demek ve göndermeyi düşünmeyecegiz artık bizim guard ımız Heurtel demektir cünkü yıl sonu kontratı biten adama buy out ödeyip  bide gelecek yıl yollamaya calısılacagını sanmıyorum. ayrıca gelecek yıl calathes Pao ya gittiginde de alacak baska guard gene kalmamış olacak. haa Heurtel gelsin demiyorum ama gelmesin de demiyorum sonucta Obra reisin bi düşüncesi vardır illaki. sadece her türlü mantıklı geliyor bana alınsa da alınmasa da :)
sene sonu boşa çok guard çıkıyo ama
Huertas/ Koponen / Delenay/ Jackson / Kalnietis / Zisis  gibi gibi bunlar benim bildiklerim

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #13926 : 15 Aralık 2014, 18:06:31 »

sene sonu Delaney ve Aaron Jackson'un kontrati bitecek, Calathes'den once Delaney'e sulanmak lazim , Delaney olmuyorsa Calathes o da olmuyorsa Aaron Jackson olabilir. Jackson Heurtel'den kotu oyuncu degil , savunmasi Heurtel ile kiyaslanmaz bile , 6 ay sonra sozlesmesi biten Heurtel'e bonservis vermek mantiksiz ben Heurtel'i almayacagimiza eminim , yuzde 1 de olsa ihtimal vermiyorum menajer oyunu gibi geliyor bana.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #13927 : 15 Aralık 2014, 18:14:47 »
burda yazan cogu kisiden yasca kucugum , 2005-2006 senesinden ilgilenmeye basladim Fenerbahce'nin basketbol bransi ile
ne kadar dogrudur bilmiyorum ama mevcut kadromuz bana bu zamana kadar olan en iyi kadro gibi geliyor , suan hicbir transfer yapmasak bile sene sonunda iki tane transferle tas gibi takim oluruz , 6 ayligina oyuncu alabiliyorsak alalim ama uzunsureli kontratlar muhtemel Delaney ve ya Calathes transferlerini imkansiz hale getirir.

mesela bu kadro esktra bir sey olmazsa final four'un en kuvvetli adayi

Delaney-Hickman-Kenan
Bogdan-Goudelock-Melih
Matt Lojeski-Emir Preldzic
Nemanja Bjelica-Jan Vesely
Ioannis Bourousis-Semih-Oguz
« Son Düzenleme: 15 Aralık 2014, 18:51:05 Gönderen: Chauncey Billups »

Çevrimdışı daredevil

• Üye
« Yanıtla #13928 : 15 Aralık 2014, 18:25:05 »
evet kesinlikle katılıyorum muhtemelen gene baskanları ortalıgı kızıstırmaya calısıyor ama eger gercekse de sevinirim acıkcası çonku gelecek yıl guard ımız belli olmuş olur ve bu yıl takıma alısır gelecek yıl oyun kurucumuz daha verimli olur  diye de dusunuyorum.

bu arada baya pg de bosa cıkıyor düşününce olabilir aslında . ama dediğim gibi obra reisin bi planı vardır ne olursa olsun bi mantıgı vardır illaki en güzeli de bu rahatlıgı bize veren bi koç ve GM imizin olması

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13929 : 15 Aralık 2014, 18:29:21 »
Emin
Sen yazıp duruyorsun arkadaşlar bana hatırlattı
delaney 2 senelim imzaladı o bilgiyo karıştırıyor olabilirsin

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #13930 : 15 Aralık 2014, 18:36:03 »
Emin
Sen yazıp duruyorsun arkadaşlar bana hatırlattı
delaney 2 senelim imzaladı o bilgiyo karıştırıyor olabilirsin

kuban'in resmi sitesinden okudum ben 2 senelik degil 1+1 , burda soyle  yaziyor  "Локомотив-Кубань» заключил контракт с 25-летним американским защитником по схеме 1+1."
bu da linki >> http://lokobasket.com/news/3929718.html

wikipedia'da da soyle yaziyor : " On July 2, 2014, Delaney signed a one-year deal with the Russian team PBC Lokomotiv Kuban"
« Son Düzenleme: 15 Aralık 2014, 18:50:40 Gönderen: Chauncey Billups »

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13931 : 15 Aralık 2014, 18:37:03 »
Heurtel 10 numara olur ya şu koşullarda şöyle bir fırsat çıkmışken elimize inşallah kaçırmayız.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13932 : 15 Aralık 2014, 18:37:40 »
Wiki yi salla dünyanın en az güvenilir kaynağı..
neyse bi bakmak lazım

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #13933 : 15 Aralık 2014, 18:39:56 »
Wiki yi salla dünyanın en az güvenilir kaynağı..
neyse bi bakmak lazım

+1 opsiyonu da oyuncu opsiyonu , Delaney'in aklinda Nba var , onun icin olabilir ama iyi bir kontratla aklini celebiliriz , Calathes'i hemen hemen herkes istiyor ama Calathes oyle aman aman oyuncu degil , bu kadar deger gormesini acikcasi anlamiyorum ..Delaney'in Calathes'den tek bir eksigi yok , artilari var.
« Son Düzenleme: 15 Aralık 2014, 18:49:58 Gönderen: Chauncey Billups »

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13934 : 15 Aralık 2014, 18:40:31 »
sene sonu Delaney ve Aaron Jackson'un kontrati bitecek, Calathes'den once Delaney'e sulanmak lazim , Delaney olmuyorsa Calathes o da olmuyorsa Aaron Jackson olabilir. Jackson Heurtel'den kotu oyuncu degil , savunmasi Heurtel ile kiyaslanmaz bile , 6 ay sonra sozlesmesi biten Heurtel'e bonservis vermek mantiksiz ben Heurtel'i almayacagimiza eminim , yuzde 1 de olsa ihtimal vermiyorum menajer oyunu gibi geliyor bana.
Bu sorumu yanlış anlama ama Heurtelın savunması dışında Jackson dan ne eksiği var.Yarı saha hücumunda geçen sene Cska nın Teo yokken ne kadar zorlandığını gördük ki bunun ana sebebi Jackson dır.İş set hücumuna kaldığında resmen bir kişi eksik oynayan bir Cska vardı.Benim guard anlayışıma göre Heurtel Jackson dan 5 gömlek yukarıdadır.Ama senin fikrine de saygı duyarım tabi. :)