Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970310 defa)

0 Üye ve 74 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #13935 : 15 Aralık 2014, 18:44:33 »
Bu sorumu yanlış anlama ama Heurtelın savunması dışında Jackson dan ne eksiği var.Yarı saha hücumunda geçen sene Cska nın Teo yokken ne kadar zorlandığını gördük ki bunun ana sebebi Jackson dır.İş set hücumuna kaldığında resmen bir kişi eksik oynayan bir Cska vardı.Benim guard anlayışıma göre Heurtel Jackson dan 5 gömlek yukarıdadır.Ama senin fikrine de saygı duyarım tabi. :)

Heurtel'in savunma haric Jackson'dan eskigi yok, Heurtel daha iyi pasor, organizator.
« Son Düzenleme: 15 Aralık 2014, 18:49:37 Gönderen: Chauncey Billups »

Çevrimdışı İbrahim Awwad

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #13936 : 15 Aralık 2014, 18:46:25 »
Nereye yazicagimi bilemedim burasi suan aktif diye yaziyorum. Fiba Yilin En Iyi Avrupali oyuncusu oylamasi var. 10 kisilik listede Bogdan da var. Lutfen oylayalim oylamayanlari uyaralim:)

http://www.fibaeurope.com/cid_kNe9ELJIGIwbu3sxnyuYs0.coid_egeP2JyJHw60Fvcrqd1HL0.articleMode_on.html

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #13937 : 15 Aralık 2014, 18:47:41 »
gherardını akıllı adammış heurteli kapıp hem gard açığını kapatacak hem de top-16 grubundaki 1 rakibini daha saf dışı bırakacak
heurteli biz alırsak efes bu saatten sonra kimseyi bulamaz

efes'in de kimseyi aradığı yok zaten...Tamamen piyasayı karıştırmak için ortaya atıyorlar isimlerini

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #13938 : 15 Aralık 2014, 18:48:05 »
emindesouza ;
normal font kullanarak yazabilirsin, doritos reklamı yapmıyoruz, bu kadar janjanlı renklere gerek yok ..

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #13939 : 15 Aralık 2014, 18:48:13 »
Nereye yazicagimi bilemedim burasi suan aktif diye yaziyorum. Fiba Yilin En Iyi Avrupali oyuncusu oylamasi var. 10 kisilik listede Bogdan da var. Lutfen oylayalim oylamayanlari uyaralim:)

http://www.fibaeurope.com/cid_kNe9ELJIGIwbu3sxnyuYs0.coid_egeP2JyJHw60Fvcrqd1HL0.articleMode_on.html

ben birinci siraya Teo'yu ikiye Bogdan'i uce de Dragic'i yazdim
« Son Düzenleme: 15 Aralık 2014, 18:48:51 Gönderen: Chauncey Billups »

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #13940 : 15 Aralık 2014, 18:59:04 »
emindesouza ;
normal font kullanarak yazabilirsin, doritos reklamı yapmıyoruz, bu kadar janjanlı renklere gerek yok ..

12 numarada kalin sriftlerle yaziyordum problem olmuyordu , reklam amacli yazmiyorum gozume daha guzel gozukdugu icin yaziyorum ,  yazmak yasaksa neden orda renkler var o zaman ?
sorun oluyorsa normal yazarim problem degil.

« Son Düzenleme: 15 Aralık 2014, 19:06:34 Gönderen: emindesouza »

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #13941 : 15 Aralık 2014, 19:06:41 »

1.Bogdan 2.Diaw 3.Dragic

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13942 : 15 Aralık 2014, 19:15:53 »
Bogdan Dragic Teo ya verdim.Bayağı duygusal davrandık ama olsun :)
« Son Düzenleme: 15 Aralık 2014, 19:16:00 Gönderen: active »

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #13943 : 15 Aralık 2014, 19:16:32 »
12 numarada kalin sriftlerle yaziyordum problem olmuyordu , reklam amacli yazmiyorum gozume daha guzel gozukdugu icin yaziyorum ,  yazmak yasaksa neden orda renkler var o zaman ?
sorun oluyorsa normal yazarim problem degil.

1- Tavrın hiç hoşuma gitmiyor ki bu konudaki en geniş adam benim.
2- Burası 12numara değil ..

Evde bıçak var diye sokağa çıkıp milleti bıçaklamıyoruz. Bu fontlar var diye de burayı sirke çevirecek halimiz yok. Çok önemli bir konu olur, bir konuda dikkat çekmek istersin, o zaman o fontları kullanırsın.

Bu işin mantığı budur.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #13944 : 15 Aralık 2014, 19:39:14 »
1- Tavrın hiç hoşuma gitmiyor ki bu konudaki en geniş adam benim.
2- Burası 12numara değil ..

Evde bıçak var diye sokağa çıkıp milleti bıçaklamıyoruz. Bu fontlar var diye de burayı sirke çevirecek halimiz yok. Çok önemli bir konu olur, bir konuda dikkat çekmek istersin, o zaman o fontları kullanırsın.

Bu işin mantığı budur.

tavir konusu haric anladim.
tavir'dan kastiniz nedir ?  neler hosunuza gitmedi ona gore davranalim , forumda yeniyim , forumun raconun bilmiyorum samimi soruyorum.

Çevrimdışı esref

• Üye
  • Yer: İzmir
    • cavus7
« Yanıtla #13945 : 15 Aralık 2014, 19:52:32 »
tavir konusu haric anladim.
tavir'dan kastiniz nedir ?  neler hosunuza gitmedi ona gore davranalim , forumda yeniyim , forumun raconun bilmiyorum samimi soruyorum.

Kardeşim yanlış anlama bana pek laf düşmez ama ben 1 aydır bu forumdayim. Hergün giriyorum yazilanlari okuyorum cok fazla yazmiyorum. Ama bu forumda büyüklere karşı biraz daha kelimeleri seçmek gerekiyor. Sanki biraz agresif cevaplar veriyorsun bazen. Her söylenene aynı şekilde (özellikle de büyüklerin söylediklerine) cevap vermemek gerekiyor. Bellik ki basketbolu iyi biliyorsun. Bu forumda sıkça yazan herkes basketbolu biliyor.  Gözlemlerim bunlar. Bilgilendirme amaçlı yazdım. Altında başka birşey aramaya gerek yok.

Çevrimdışı anil7com

• Üye
    • anil10com
« Yanıtla #13946 : 15 Aralık 2014, 19:55:34 »
sene sonu boşa çok guard çıkıyo ama
Huertas/ Koponen / Delenay/ Jackson / Kalnietis / Zisis  gibi gibi bunlar benim bildiklerim

kaponen'in hastasıyız  8)
Fenerbahçe!

Çevrimdışı anil7com

• Üye
    • anil10com
« Yanıtla #13947 : 15 Aralık 2014, 19:56:46 »
Bogdan Dragic Teo ya verdim.Bayağı duygusal davrandık ama olsun :)

aynı listeyi ben de yaptım  :)
Fenerbahçe!

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #13948 : 15 Aralık 2014, 20:01:25 »
Kardeşim yanlış anlama bana pek laf düşmez ama ben 1 aydır bu forumdayim. Hergün giriyorum yazilanlari okuyorum cok fazla yazmiyorum. Ama bu forumda büyüklere karşı biraz daha kelimeleri seçmek gerekiyor. Sanki biraz agresif cevaplar veriyorsun bazen. Her söylenene aynı şekilde (özellikle de büyüklerin söylediklerine) cevap vermemek gerekiyor. Bellik ki basketbolu iyi biliyorsun. Bu forumda sıkça yazan herkes basketbolu biliyor.  Gözlemlerim bunlar. Bilgilendirme amaçlı yazdım. Altında başka birşey aramaya gerek yok.

estafurullah bilgilendirme amacli olsun olmasin farketmez istediginizi yazabilirsiniz , herkes istedigini yazabilir..buyuklere karsi agresif cevap verme konusunu izah edeyim , banvit macinda kenan cok kotu oynuyordu , bende durum tespiti olarak kotu oynadigini takima zarar verdigini yazdim (zarar vermek derken tabii ki isteyerek zarar verdigini soylemedim, isteyerek zarar veren oyuncu icin zaten konusmaya degmez)  ,cok fazla kredisinin oldugunu, topu yari sahaya getirip gou ve ya bogdan'a veriyor sonra da liderlik tripleri atiyor dedim , yani kisacasi tavirlari ile oynadigi oyun arasinda daglar kadar fark var bunlari yazdim , sonra bana " kenanin kredisi olmayacakda kimin olacak  , sacmalamanin da dozu olmali, Fenerbahce CSKa degil, Fenerbahce'yi tutma o zaman" yazildi alinti yapilarak .. her tarz elestiriyi kabul ediyorum yanlislarimin soylenmesinden gocunmam ama bana kimse "Fenerbahce'yi tutma" diyemez isterse yasi 70 olsun. benim Kenan hakkinda yazdiklarimda Kenan'a hakaret yok , olsa zaten soylerdim , soylemedigim seyler icin ittiham etmesinler yeter benim icin.

umarim fikirlerimi anlatabilmisimdir.
« Son Düzenleme: 15 Aralık 2014, 20:03:08 Gönderen: emindesouza »

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #13949 : 15 Aralık 2014, 20:04:39 »
Eşref kardeşim, şu yazdıkların biraz beni düşündürdü. Bu forumu mümkün olduğu kadar rahat bir ortam olsun diye açtı sevgili Cem Ağrak ve arkadaşları. Hiçbir zaman "büyüklere şöyle cevap verilmeyecek, gerekirse susulacak" falan gibi iddiaları olmadı, olmaz da. Burada da bazen ciddi tartışmalar oluyor ancak her yaştan insanın fikrine de saygı var, olmalı. Bu sebeple böyle düşünüyor olmana biraz üzüldüm.

@emindesouza;

Senin durumun bence kardeşim Eşref'in de söylediği gibi biraz agresif takılman. Şimdi burada kızacak ne var? Kemal'in söylediği ki ben de katılıyorum, o kocaman ve renkli fontlar biraz göz yoruyor, düzensiz görünüme yol açıyor. Sen normal yazınca kaale almıyor mu insanlar?
Kara deryalarda bir FENERsin!