Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970407 defa)

0 Üye ve 83 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #14025 : 16 Aralık 2014, 10:43:05 »
Hidayet şu zamana kadar 24 maçın 20'sinde oynadı. 1000 maç hedefi yavaş yavaş mantıklı hâle geliyor. Kalan 58 maçın 45'inde oynaması lazım.
seneye 3 numaramız belli diyebilirmiyiz

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #14026 : 16 Aralık 2014, 10:52:53 »
Hidayet şu zamana kadar 24 maçın 20'sinde oynadı. 1000 maç hedefi yavaş yavaş mantıklı hâle geliyor. Kalan 58 maçın 45'inde oynaması lazım.

Bizi futboldaki katar misali sevdanın son vuruşu olarak görmeden gelirse, uzun süredir taraftarı olduğu hayalim dediği takım lafının hakkını verip son senemde basketbolum konuşsun derse aslında ciddi fark yaratır. Önemli bi karakter önemli bi tehdit aslında hido. Hucumla fark yaratan takımımıza bi koz bi tehdit daha eklenir. Ama hangi kafayla gelecek o önemli açıkcası...
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #14027 : 16 Aralık 2014, 10:55:20 »
Bizi futboldaki katar misali sevdanın son vuruşu olarak görmeden gelirse, uzun süredir taraftarı olduğu hayalim dediği takım lafının hakkını verip son senemde basketbolum konuşsun derse aslında ciddi fark yaratır. Önemli bi karakter önemli bi tehdit aslında hido. Hucumla fark yaratan takımımıza bi koz bi tehdit daha eklenir. Ama hangi kafayla gelecek o önemli açıkcası...

aynen bide maclardan.sonra cikip maddi manevi derse , ben nba den geldim agirligim olacak hissine kapilirsa Obradovicin takiminda ... umarim boyle yapmaz . dediginiz katkiyi aliriz

GT-I9001 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
    • sinanycl
« Yanıtla #14028 : 16 Aralık 2014, 11:23:53 »
aynen bide maclardan.sonra cikip maddi manevi derse , ben nba den geldim agirligim olacak hissine kapilirsa Obradovicin takiminda ... umarim boyle yapmaz . dediginiz katkiyi aliriz

GT-I9001 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Semih transferi de büyük kumar gibi duruyodu ama kazanan taraf olduk şuana kadar. Gerci semih yaş olarak fizik olarak kafa olarak şuan en verimli en güzel yaşlarda kullanmak isterse.
Hidonun bi diğer dezavantajı seneye 36 yaşında olacak bu durum onu nasıl etkiler. Gerci fiziksel olarak gayet fit durumda şuan.
Obradovic kalsında hido gelecek olursa zaten buranın patronu kim onun mesajını verir zaten, en uygun rolu de ona biçecektir.

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #14029 : 16 Aralık 2014, 11:24:20 »
maclardan.sonra cikip maddi manevi derse , ben nba den geldim agirligim olacak hissine kapilirsa

bu kafayla gelecekse, hiç gelmesin, ya da gelmesin ya zaten onun kafasıyla mı uğraşıcaz. :)

Çevrimdışı lancelot

• Üye
« Yanıtla #14030 : 16 Aralık 2014, 11:29:05 »
ömer onu uyaracaktır durum bu bu diye ona göre fırça yemeye hazırsa gelsin değil ise yolu açık olsun

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #14031 : 16 Aralık 2014, 11:31:56 »
Semih transferi de büyük kumar gibi duruyodu ama kazanan taraf olduk şuana kadar. Gerci semih yaş olarak fizik olarak kafa olarak şuan en verimli en güzel yaşlarda kullanmak isterse.
Hidonun bi diğer dezavantajı seneye 36 yaşında olacak bu durum onu nasıl etkiler. Gerci fiziksel olarak gayet fit durumda şuan.
Obradovic kalsında hido gelecek olursa zaten buranın patronu kim onun mesajını verir zaten, en uygun rolu de ona biçecektir.

Maddı-manevı ısı hıdo;nun üstüne kaldı ya...o ıstek diğer oyuncularındı..ama kendileri söylemeye cesaret edemedikleri ıcın Hıdo'ya soylettıler...sonra herkes ona yüklendi..

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #14032 : 16 Aralık 2014, 11:34:23 »
Maddı-manevı ısı hıdo;nun üstüne kaldı ya...o ıstek diğer oyuncularındı..ama kendileri söylemeye cesaret edemedikleri ıcın Hıdo'ya soylettıler...sonra herkes ona yüklendi..

Volkan abi ister istemez hepimizin hafızalarında yer etmiş bir durum bu :) Sonuçta Hido'da zorla söylemedi ya gayet sevinçliydi söylerken..

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #14033 : 16 Aralık 2014, 11:35:39 »
Volkan abi ister istemez hepimizin hafızalarında yer etmiş bir durum bu :) Sonuçta Hido'da zorla söylemedi ya gayet sevinçliydi söylerken..
O maçın gazıyla normal

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
    • sinanycl
« Yanıtla #14034 : 16 Aralık 2014, 11:36:39 »
Bu konuda sizle hem fikirim özellikle genç oyuncular acısından önemli bi maddi-manevi kaynaktı. Takımın en önemli en büyük ismi kaptanı olarakta bu işi dile getirmek ona dustu. Bazı oyuncular için belki yıllık ucretleri bile olabilir o prim, ama 15yıldır nba de oynayan biri için o prim ona gıdıklama gelir hidoya :)

Çevrimdışı esref

• Üye
  • Yer: İzmir
    • cavus7
« Yanıtla #14035 : 16 Aralık 2014, 14:30:38 »
Esref, seni tebrik ediyorum.  Her konuda yenilikci ve acik fikirliyim ama su buyuklere saygi hususunda eski kafaliyimdir.  Belli istisnalar disinda, kendinden buyuklere karsi belli bir uslupta konusmak gerekir.  Konusmayanlara acayip kil olurum; Vudu buyusu filan yaparim.

Eyvallah abi. Ben de her fikre açığım. Her konuda yenilikciyim ama gelenek ve goreneklerimize de çok önem veririm. Saygı da başta gelir. Büyük, küçük farketmez saygısını kaybeden  herkes farkında olmadan bir çok şeyi kaybeder.

Çevrimdışı esref

• Üye
  • Yer: İzmir
    • cavus7
« Yanıtla #14036 : 16 Aralık 2014, 14:41:39 »
Bu sene ülkerle olan sponsorluk anlaşması da doluyo bildiğim kadarıyla. Aziz yıldırımın bi açıklamasında da ocak ayında ülkerle sponsorluk durumunun görüşüleceği belirtilmişti. Bu kadar büyük yatırımlar yapan ülkerin bi sorun çıkaracağını zaten düşünmüyorum, yeterki masada başkanın şekeri yükselmesin :) bide ülker genel olarak seneye futboldaki tüm takımlardan sponsorluğu sonlandıracak en azından sene basında öyle bi açıklama yapmışlardı. Bu sayede biçok futbol takımına para aktarmak zorunda kalmayacaklar. Böylece basketbolda çok güçlü olan elleri iyice kuvvetlenecektir maddi manada görüşüme göre. Tahminimce geleceğe yönelik hamleler yapmadan önce bu ülkerle sponsorluk durumu öncelikle halledilecektir. Ardından coachla olan birlikteliğimiz uzatılacaktır diye umuyorum, aksini düşünmek dahi istemiyorum :(

Ahmet özokur ben olduğum sürece fenerbahçe ulker devam eder demişti.  Sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
    • sinanycl
« Yanıtla #14037 : 16 Aralık 2014, 14:45:07 »
Ahmet özokur ben olduğum sürece fenerbahçe ulker devam eder demişti.  Sıkıntı olacağını sanmıyorum.
Aynen dediğiniz gibi. Başkanda kendi açıklamasında biz istersek murat ülker bey zaten devam eder gibi acıklama yapmıştı. Ama burası fenerbahce ve gunluk o kadar cok değişken oluyoki arasıra korkmuyo değilim :)

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #14038 : 16 Aralık 2014, 14:48:48 »
Ülker naparsa yapsın Fenerbahçe kadar reklamını yapan ikinci bir kurum bulamaz.
Ülker'in Fenerliliği sebep değil, Fenerbahçenin ticareten cazip olmasıdır sponsorluğun sebebi. Madem o derece Fenerliler neden Cafe Crown ve ColaTurka zamanları oldu?
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı lancelot

• Üye
« Yanıtla #14039 : 16 Aralık 2014, 15:12:58 »
bir an önce uzatsınlarda obrayla 5 yıllık anlaşma yapalım
« Son Düzenleme: 16 Aralık 2014, 15:13:18 Gönderen: lancelot »