Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970334 defa)

0 Üye ve 73 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #14100 : 18 Aralık 2014, 08:13:41 »
Dun Rice da öyle fena isler ypti zenite..

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #14101 : 18 Aralık 2014, 08:32:44 »
Cem abi gibi Koponen'e ben de çok sevinirim :) Onun dışında Calathes gelmiyorsa kimse umrumda olmaz :)

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • twitter.com/paulgeorge__13
« Yanıtla #14102 : 18 Aralık 2014, 09:03:55 »
Dun Rice da öyle fena isler ypti zenite..
rıce bizim takıma zarar verir ciddi anlamda bize yaramaz cem abinin dediği gibi 0 ego biri lazım bizim takıma top kullanmayınca küsmeyecek ama gerektiği zaman kritik topu çekinmeden kullanabilecek biri.
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #14103 : 18 Aralık 2014, 09:38:17 »
Bu arada Mantas Kalnietis en iyi ihtimalle Ocak sonu gibi parkelere geri dönecek , geçen Kuban maçında spiker söyledi .. Bizim için en uygun isimlerden biri olurdu , Kalnietis sakat olmasa Heurtel'e muhtac kalmazdık.

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
« Yanıtla #14104 : 18 Aralık 2014, 11:38:25 »
Bu arada Mantas Kalnietis en iyi ihtimalle Ocak sonu gibi parkelere geri dönecek , geçen Kuban maçında spiker söyledi .. Bizim için en uygun isimlerden biri olurdu , Kalnietis sakat olmasa Heurtel'e muhtac kalmazdık.
kalnietis çok güvenebilinecek bi adam değil bence
Aşkınla olduk derbeder
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #14105 : 18 Aralık 2014, 11:49:36 »
kalnietis çok güvenebilinecek bi adam değil bence

katılıyorum. 8-9 mesaj yukarıda yazdım ben de aynı şeyi. ama Heurtel de güvenilir oyuncu değil ,  Mantas'ın savunması Heurtel ile kıyaslanamaz , bu nedenle sağlam Kalnietis'i her türlü Heurtel'e tercih ederdim ama mümkün gözükmüyor ocak sonu dönecek gibi , nasıl döneceği de mechul , köprücük kemiği kırığı/çıkığı şut konusunda baya etkiliyor çünkü , benim de başıma geldi en az diz sakatlığı kadar iğrenc sakatlık.

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
« Yanıtla #14106 : 18 Aralık 2014, 11:53:27 »
katılıyorum. 8-9 mesaj yukarıda yazdım ben de aynı şeyi. ama Heurtel de güvenilir oyuncu değil ,  Mantas'ın savunması Heurtel ile kıyaslanamaz , bu nedenle sağlam Kalnietis'i her türlü Heurtel'e tercih ederdim ama mümkün gözükmüyor ocak sonu dönecek gibi , nasıl döneceği de mechul , köprücük kemiği kırığı/çıkığı şut konusunda baya etkiliyor çünkü , benim de başıma geldi en az diz sakatlığı kadar iğrenc sakatlık.
diz sakatlığı dışında diğer sakatlıklar düzeler çokta etkilemez.
Aşkınla olduk derbeder
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #14107 : 18 Aralık 2014, 12:28:20 »
Kalnietise 2-3 yıl baglayacagımıza,
6 aylıgına diot gelsin

seneye önümüze bakarız
yarın öbür gün bogdan, bjelica gittiginde, direksiyonda kalnietisin olacagını gercegi ürpertiyor beni :D
« Son Düzenleme: 18 Aralık 2014, 12:29:25 Gönderen: Bukefalos »
Ver Lester'e, yaz deftere

Çevrimdışı valance

• Üye
« Yanıtla #14108 : 18 Aralık 2014, 12:35:08 »
ukicin lafı geçmiş yukarıda da başıma bişey gelmeyecekse ukic şu takıma cuk oturur diyorum:)

zaten bize şutör bir gard lazım değilki takımda bolca var bizim aradığımız oyuncu spahijanın ilk senesindeki ukic bence.

ukice zamanında çok ateş etmiş birisi olarak söylüyorum

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #14109 : 18 Aralık 2014, 12:42:06 »
Kenan'ın şutunda sorun var diyorsunuz da sorun Kenan'ın kafasında. O kadar iyi fiziğine rağmen Bogdan gibi penetre  ettiğini gördünüz mü veya herhangi bir post oyununu...Veya orta mesafe şutu ile sayı bulduğunu...Mesal Berk'in şutu hakikaten vahim, ısınmada bile 8'de 1, 7'de 1 falan atıyor ama sürekli içeri zorluyor...Veya Cedi...çocuk ekmeğini taştan çıkarıyor neler yapıyor hücumda ve savunmada....Zamanında Hakan Yörükoğlu vardı, o da üçlük atamazdı ama topu vurup adamını geçti mi faul line'dan kaçırmazdı veya içine vururdu... Galatasaray bizi sırf onun bire birleri ile yenmişti..42 sayı atmıştı adam..
Obradovic Kenan için o açıklamayı boşuna mı yaptı? O da görüyor durumu ama Kenan görmüyor... hala üçlük attı mı alayına isyan durumunda...Oyunun herhangi bir eksik yanını geliştirdiğini görmedim..Savunma yapıyor diyorsunuz da o da gölge misali...Kimle oynarsak oynayalım farketmez guardları şov yapıyor...
Kenan'dan milli takım için de beklentiler büyük ama o hala Tofaş'ta oynadığını sanıyor. Bu gidişatını değiştirmezse de o Draper gibi kazmalara muhtaç hale getirir bizi... 

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #14110 : 18 Aralık 2014, 12:43:15 »
ukicin lafı geçmiş yukarıda da başıma bişey gelmeyecekse ukic şu takıma cuk oturur diyorum:)

zaten bize şutör bir gard lazım değilki takımda bolca var bizim aradığımız oyuncu spahijanın ilk senesindeki ukic bence.

ukice zamanında çok ateş etmiş birisi olarak söylüyorum

ukiç bize hiç uymaz ki .. Takımı oynatmakdan çok kendine oynayan biri , savunması zaten malum kötü ..bir de batırma ihtimali daha fazla , güvenilmez oyuncu.

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
« Yanıtla #14111 : 18 Aralık 2014, 12:58:42 »
Kalnietise 2-3 yıl baglayacagımıza,
6 aylıgına diot gelsin

seneye önümüze bakarız
yarın öbür gün bogdan, bjelica gittiginde, direksiyonda kalnietisin olacagını gercegi ürpertiyor beni :D
kalnietis'e 2-3 yıl bağlayacak zihniyet kusura bakmayın ama basketbolla ilgilenmeyi bıraksın abi.
Aşkınla olduk derbeder
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #14112 : 18 Aralık 2014, 13:07:31 »
kalnietis'e 2-3 yıl bağlayacak zihniyet kusura bakmayın ama basketbolla ilgilenmeyi bıraksın abi.

ha ha nedense tam bizim kulübün yapacağı iş

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #14113 : 18 Aralık 2014, 13:10:07 »
tyrece rice'i alalım seneye..en guzeli...

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #14114 : 18 Aralık 2014, 13:26:09 »
Kenan'ın şutunda sorun var diyorsunuz da sorun Kenan'ın kafasında. O kadar iyi fiziğine rağmen Bogdan gibi penetre  ettiğini gördünüz mü veya herhangi bir post oyununu...Veya orta mesafe şutu ile sayı bulduğunu...Mesal Berk'in şutu hakikaten vahim, ısınmada bile 8'de 1, 7'de 1 falan atıyor ama sürekli içeri zorluyor...Veya Cedi...çocuk ekmeğini taştan çıkarıyor neler yapıyor hücumda ve savunmada....Zamanında Hakan Yörükoğlu vardı, o da üçlük atamazdı ama topu vurup adamını geçti mi faul line'dan kaçırmazdı veya içine vururdu... Galatasaray bizi sırf onun bire birleri ile yenmişti..42 sayı atmıştı adam..
Obradovic Kenan için o açıklamayı boşuna mı yaptı? O da görüyor durumu ama Kenan görmüyor... hala üçlük attı mı alayına isyan durumunda...Oyunun herhangi bir eksik yanını geliştirdiğini görmedim..Savunma yapıyor diyorsunuz da o da gölge misali...Kimle oynarsak oynayalım farketmez guardları şov yapıyor...
Kenan'dan milli takım için de beklentiler büyük ama o hala Tofaş'ta oynadığını sanıyor. Bu gidişatını değiştirmezse de o Draper gibi kazmalara muhtaç hale getirir bizi...

Söylediklerinize genelde katılıyorum. Yukarılarda da söyledim zaten; Kenan'ın savunma yaptığını görmedim, yaptığını zannediyor. Rakibinin karşısında sürekli el-kol hareketleri ile savunma yaptığını düşünerek kendisini yoruyor. Bunu Kenan'ı kötülemek amacı ile söylemiyor, eksik yönlerini belirtmek adına söylüyorum. Tabi onun için de kolay değil. Sakatlıktan çıkmış, kendisine büyük misyonlar yüklenmiş ve o da bir şeyler yapmak istiyor ama bunu nasıl yapacağının arayışında henüz. Hal böyle olunca da transfer konusu sürekli güncel oluyor.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.