Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970199 defa)

0 Üye ve 12 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı GoFBahceGo

• Üye
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #14685 : 26 Aralık 2014, 00:46:56 »
:) :)
Cem Abi oLcak mi?
OLcaksa kac numara biLginiz var mi?

Burcu CigiL yine 19 sayiyi buLmus biz bu kizi neden aLmayiz

Çevrimdışı GoFBahceGo

• Üye
« Yanıtla #14686 : 26 Aralık 2014, 00:48:16 »
Pardon
Transfer olcakmiydi ..  olcakti

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14687 : 26 Aralık 2014, 00:48:41 »
bence transfer olma ihtimaki % 01...

Çevrimdışı emre..

• Üye
« Yanıtla #14688 : 26 Aralık 2014, 00:55:44 »
Sayin cem abi size bir soru sormak istiyorum..
Fenerbahçemizin bu kadar köttü gittiği bir dönemde(! ) hiçbir oyuncusundan verim alamadığı (!) Ligde ve avrupada tepetaklak gittiği ve başımıza komisyoncu bir koç varken(!!!!!!!!) nasıl bu kadar rahat davranabiliyorsunuz anlayamadim gitti.... yoksa sizde obranin komisyonundan faydalaniyorsunuz bunu açıklamazı bekliyorum abi :)

Ve çok kıymetli kemal erdem abimiz sizin bu kadar kenani sevmeniz obrayla yaptiğiniz işbirliğinden mi kaynaklaniyor. Aldığımız duyumlara göre kenani raskonun adami yapip uzerinden komistonmu alacaksiniz? Bu yüzden transfer istemiyorsunuz kenan parlasin bizde fazla komisyon alalim :)

Allah aşkina anlamadim gitti. Obra gibi bir adam neden komisyon alsin ne ihtiyaci var ki adam yillardir avrupa basketbolunun zirvesinde bu kadar iyi bir kocu boyle ithamlarda bulunulmasi turk ve avrupa basketbolu icin utanc verici bir durum.bu nusoyleyen ve buna inan herkesi allah islah etsin baskada bisey demiyorum.
Ve kemal abi kenani bu kadar sevmesi ve korumasi sanki sucmus gibi algilanmasi cok tuhaf kendisi cok kiymetli bir fenerbahce taraftari ve oyuncusunu koruyup kollamak en buyuk hakki kendisi sahsen tanimama ragmen burda anladigim kadariyla hayatini fenerbahceye adamis ADAM GIBI ADAM dir.
Cem abi icinde onsuz bu forum cekilmez. :) hep burda bizimle beraber ol hem basketbol ile ilgili bilginle hde ortami yumumusatmaya calisan yorumlarinla bu forumun vazgecilmezisin abi. ( sahsi olarak tanimiyorum ama tanimayi cokk isterim.)

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #14689 : 26 Aralık 2014, 00:59:18 »
Dikkat düz mantık cıkabilir !!!

Gecen sene o kol gibi gruptan cıkmayı 1-2 galibiyetle kacırmıs takım ile kıyaslarsak,
Artık dümende emir ve bojanın olmadıgı bir takım oldugumuz gibi

klezadan cok daha faydalı vesely var.

Hickman  oyununu bir seviye yukarı tasırsa, bogdan ve goudelock ile bu gruptan rahatlıkla cıkılır gibi görünüyor :D
« Son Düzenleme: 26 Aralık 2014, 01:01:48 Gönderen: Bukefalos »
Ver Lester'e, yaz deftere

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #14690 : 26 Aralık 2014, 01:05:03 »
Fenerbahçemizin bu kadar köttü gittiği bir dönemde(! ) hiçbir oyuncusundan verim alamadığı (!) Ligde ve avrupada tepetaklak gittiği ve başımıza komisyoncu bir koç varken(!!!!!!!!) nasıl bu kadar rahat davranabiliyorsunuz anlayamadim gitti.... yoksa sizde obranin komisyonundan faydalaniyorsunuz bunu açıklamazı bekliyorum abi :)

Ve çok kıymetli kemal erdem abimiz sizin bu kadar kenani sevmeniz obrayla yaptiğiniz işbirliğinden mi kaynaklaniyor. Aldığımız duyumlara göre kenani raskonun adami yapip uzerinden komistonmu alacaksiniz? Bu yüzden transfer istemiyorsunuz kenan parlasin bizde fazla komisyon alalim :)

Allah aşkina anlamadim gitti. Obra gibi bir adam neden komisyon alsin ne ihtiyaci var ki adam yillardir avrupa basketbolunun zirvesinde bu kadar iyi bir kocu boyle ithamlarda bulunulmasi turk ve avrupa basketbolu icin utanc verici bir durum.bu nusoyleyen ve buna inan herkesi allah islah etsin baskada bisey demiyorum.
Ve kemal abi kenani bu kadar sevmesi ve korumasi sanki sucmus gibi algilanmasi cok tuhaf kendisi cok kiymetli bir fenerbahce taraftari ve oyuncusunu koruyup kollamak en buyuk hakki kendisi sahsen tanimama ragmen burda anladigim kadariyla hayatini fenerbahceye adamis ADAM GIBI ADAM dir.
Cem abi icinde onsuz bu forum cekilmez. :) hep burda bizimle beraber ol hem basketbol ile ilgili bilginle hde ortami yumumusatmaya calisan yorumlarinla bu forumun vazgecilmezisin abi. ( sahsi olarak tanimiyorum ama tanimayi cokk isterim.)

Emre ;

Güzel sözlerin için teşekkür ederim, lakin benim yaptığım herkesin yapması gereken, son derece doğal şeyler. Kenan konusundan örnek vereyim. Bu çocuk henüz 19 yaşında, daha yolun çok başında ve bu çocuğu kazanmak demek en az 10 yıl kazanmak demek. Destek versen ne kaybedersin. Hiçbir şey kaybetmezsin ama çok şey kazanırsın. Üstelik bu çocuğa sallayanların, daha da ileri gidip sövenlerin çoğu, bu çocukla aynı yaşta. Bu çocuğa sallayanlar yarın öbür gün iş kuyruğuna girdiği zaman, ''Dur bakalım velet sen daha kaç yaşındasın'', deseler ne hissederler merak ediyorum.

Ben gençleri değer olarak görüyorum. Elbette her önüne gelene destek olalım demiyorum. Hak edene, hak ettiği değeri vereceksin. Kenan'ın bunu hak ettiğini düşünüyorum. Tıpkı bizim Enes gibi. Enes kim derseniz, forumdaki manevi kardeşim, nicki nsmert. Kendisine kucak dolusu selamlar yolluyorum.

Çevrimdışı nsmert

• Üye
  • Yer: izmir
« Yanıtla #14691 : 26 Aralık 2014, 01:11:13 »
Emre ;

Güzel sözlerin için teşekkür ederim, lakin benim yaptığım herkesin yapması gereken, son derece doğal şeyler. Kenan konusundan örnek vereyim. Bu çocuk henüz 19 yaşında, daha yolun çok başında ve bu çocuğu kazanmak demek en az 10 yıl kazanmak demek. Destek versen ne kaybedersin. Hiçbir şey kaybetmezsin ama çok şey kazanırsın. Üstelik bu çocuğa sallayanların, daha da ileri gidip sövenlerin çoğu, bu çocukla aynı yaşta. Bu çocuğa sallayanlar yarın öbür gün iş kuyruğuna girdiği zaman, ''Dur bakalım velet sen daha kaç yaşındasın'', deseler ne hissederler merak ediyorum.

Ben gençleri değer olarak görüyorum. Elbette her önüne gelene destek olalım demiyorum. Hak edene, hak ettiği değeri vereceksin. Kenan'ın bunu hak ettiğini düşünüyorum. Tıpkı bizim Enes gibi. Enes kim derseniz, forumdaki manevi kardeşim, nicki nsmert. Kendisine kucak dolusu selamlar yolluyorum.
ahaha abi hic gerek yoktu

Çevrimdışı emre..

• Üye
« Yanıtla #14692 : 26 Aralık 2014, 01:16:41 »
Abi bende tamda ondan bahsediyorum elindekin degerini bileceksin bileceksin ki degeri katlansin. Eger biz bilmezsek elin gslisimi gelip bilecek. Biz suan kenan kotu oynadi diye onu salunda yuhalarsan kutu kufur edersen bu oyuncuyu nasil kazanacagiz (hemen hemen ayni yasta oldugum icin neler yasayabilecegini binlerce kisinin beni yuhalamasi benim butun sevkimi kiracagi gibi kenanda kiracaktir).  Buyuk kulubun buyuk taraftari olmak kolay degil abi eger sen takim veya oyuncu kotu oldugu zaman hemen yuhalayip kufurler yagdirirsan sen degil taeaftar olmayi odam bile olmazsin. Bende senin gibi dusunuyorum abi eger biz elikizdeki kenanlara berklere omerlere sahip cikmazsan korumazsak kim koruyacak. 
Saygilarimla abi...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14693 : 26 Aralık 2014, 01:35:04 »
Değerli emre.
Çok teşekkür ederim.
 Tanışmak istersen fırsatın varsa arenada 106 j 6 numarada oturuyorum. Yanımda yakışıklı okan var...kemal de arada bizi şereflendiriyor. Bir maç öncesi denk gelirsek sarılır kucaklaşıriz...
Obradovic den her ay 1000 euro maaş alıyorum bu arada ;)
« Son Düzenleme: 26 Aralık 2014, 01:35:53 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı emre..

• Üye
« Yanıtla #14694 : 26 Aralık 2014, 01:40:53 »
Insallah allah napit ederse gelirim abi sizin gibi cok degerli insanlara mac izlemenin keyfi baska olur.
Pek maclara glemiyorum sinavlara calismaktan ama ilk firsatta gelecek abi :)
 Bu arada tahminlerim dogru cikti diye sevineyim mi yoksa senin boyle bir isin icinde olduguna uzuleyim bilemdim abi :)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14695 : 26 Aralık 2014, 06:27:41 »
Insallah allah napit ederse gelirim abi sizin gibi cok degerli insanlara mac izlemenin keyfi baska olur.
Pek maclara glemiyorum sinavlara calismaktan ama ilk firsatta gelecek abi :)
 Bu arada tahminlerim dogru cikti diye sevineyim mi yoksa senin boyle bir isin icinde olduguna uzuleyim bilemdim abi :)
Ahaha yok üzülme
ekmek parasidir diye düşünerek Sevin :)

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #14696 : 26 Aralık 2014, 06:59:43 »
Cem Ağrak'ın şu konuda hakkını yedirmem, adam bu işten para alıyor ama aldığını benim boğazıma harcıyor.

Çevrimdışı bohannon_1907

• Üye
  • Yer: Çekmeköy
« Yanıtla #14697 : 26 Aralık 2014, 08:27:38 »

Sizin Cem Abi dediğiniz şahıs komisyoncunun daniskasıdır, ama farklı sektörde: Yiyecek-içecek sektöründen aldığı komisyonlarla servetine servet katmıştır. Maçlar öncesi düzenlediği organizasyonlarda arkasında bağıran bunca kardeşini hep aynı pizzacıya götürür.

Kemal Erdem ise pırıl pırıldır. Tek kusuru Berk'in Kenan'dan daha iyi olduğunu bir türlü kabullenemeyişidir.

Bu vesileyle, yeri değil ama, uygun başlık altında çeşitli Parkedefener forumdaşları tarafından defaatle dile getirilmiş olmasına rağmen, halen Ersun Yanal ve Cappie'nin fotoğraflarını kaldırmayan moderasyonu (Kemal, Utkan, Umut hariç) esefle kınıyorum. 

Selamlar (Okan Y stayla)
Kuşandık sarı laciyi

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #14698 : 26 Aralık 2014, 08:35:06 »
Kısaca Cem Ağrak'ı kınıyorsun ..

Özledim be seni Onur abi ama seni özledim, Berk manipülasyonu yapan adamı değil, ton balıklı sandvicini benimle, yani Kenan'ın manevi abisiyle paylaşan adamı özledim.

Çevrimdışı bohannon_1907

• Üye
  • Yer: Çekmeköy
« Yanıtla #14699 : 26 Aralık 2014, 08:38:27 »
Kısaca Cem Ağrak'ı kınıyorsun ..

Özledim be seni Onur abi ama seni özledim, Berk manipülasyonu yapan adamı değil, ton balıklı sandvicini benimle, yani Kenan'ın manevi abisiyle paylaşan adamı özledim.

Aynen Kemal, sadece Cem Ağrak'ı kınıyorum. Nasıl Aziz Yıldırım başarısızlıktan sadece kendisinin sorumlu olacağını ifade ettiyse aynı şeyi sayın Cem Ağrak'tan da bekliyorum.

Kardeşim sana Çanakkale Boğazı'ndaki bütün ton balıkları feda olsun. Pazar Efes maçına geliyorsan görüşelim. Yoksa CSKA öncesi görüşürüz inşallah.
Kuşandık sarı laciyi