Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970343 defa)

0 Üye ve 75 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #14910 : 29 Aralık 2014, 11:49:04 »
Zaten kenan Beklentileri karşılasa Zisis neden alınsın ki..

Cedi kötü oynasa bak bakalım 1 dakıka dururmuydu İvkoviç
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #14911 : 29 Aralık 2014, 11:58:27 »
Kenan ve Berk ile ilgili düşüncelerinin herkes kabul etti kısmından beni de çıkarabilirsin. Bence böyle genellemeler yapmaya pek gerek yok. Kimse  adına konuşmaya da. Kötü oynanan bir maçın ardından ben söylemiştim demenin de çok fazla sempatik bir yanı yok.

Berk ve Kenanla ilgili sorun onların şu gün itibariyle elit birer oyuncu olmaları değil. Zaten maçı yerinde takip edenler görür ki koçun kızması veya oyundan almasının hücumla çok alakası yok. Bu genç kardeşlerimizin kontrat, oynadıkları süre, kariyer falan düşünmeden yapmaları gereken iki şey var:

1. Durmadan çalışmak
2. hocaları ne söylerse onu harfiyen uygulamak için gerekirse başını gözünü yarmak

Yoksa ne tribündeki taraftar, ne sahadaki diğer arkadaşları onlara kızmıyor.

Zisis transferi sonucunda da küsmeyi tercih ederlerse kendileri kaybeder, Fenerbahçe en fazla bir kaç maç kaybeder ama bir oyuncu için Fenerbahçe formasını kaybetmek parlak bir kariyerin başlamadan bitmesi anlamına gelir.

İnşallah Kenan ve Berk 2015 yılında daha çok çalışırlar

tamam sizi de cikardim.
o mesajda "herkes" yazmama mi takildiniz ? degistirdim herkes yerine cogu kisi yazdim.
vallah sempati kazanmak gibi bir amacim da yok. 
insallah dediginiz gibi olur , benim de istedigim o zaten ..kenan'in berk'in iyi olmasi Fenerbahce'nin iyi olmasi demek.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #14912 : 29 Aralık 2014, 12:56:29 »
Suan o kadar konusalan ve övülen cedi ve furkan oynamadan mi bu hale geldiler. Bunlar oynayacak ki iyi oyuncu olsunlar oynamadan iyi oyuncu olunmaz. Çok şükür obradoviç seninle aynı dusuncede degil...

onlar cesur oldukları için oynuyorlar..bizimkiler gibi boş üçlüğü atmaktan kaçınıp, savunmada da trafik polisliği yapsalardı emin ol onlar da dakika bulamazdı. Aynı şey Banvit'teki Tolga için de geçerli... bu iş yürek işi...forma verilmez alınır..maalesef Kenan ve Berk için zaman sürekli aleyhlerine işliyor...oyunlarında gram ilerleme yok..bunu dün için söylemiyorum..takımın 30 sayı farkla kazandığı maçlarda bile kendilerini gösteremiyorlarsa şapkayı önlerine koyacaklar
« Son Düzenleme: 29 Aralık 2014, 12:56:42 Gönderen: Tekirdağlı »

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #14913 : 29 Aralık 2014, 12:59:35 »
Ben asla senin gibi düşünmüyorum, senin zannettiğin herkeslerden de değilim. Kenanı da Berki de eleştiriyorum ama seviyorum bu çocukları ve gelişmelerini istiyorum herkes! gibi. Gelişmek ise ancak üstüste oynamakla oluyor, cezayla adam olsaydı eşekler olurdu. Ceza verip bir de küstürürsen tamamen kaybetme riski oluşur ki bunu da hiçkimse istemez. Bu çocukların çalışmaya ve morale ihtiyaçları var, hoca da sağolsun oynatarak elinden geleni yapıyor. Teodosiç gelmesin bu çocuklardan en az birisi adapte olsunlar takıma o kadarcık kazanç bile yeterli benim için.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #14914 : 29 Aralık 2014, 13:30:03 »
zisis, hickman, bogdan, drew, emir kisa rotasyonunda bakalim kenan ve berk ne kadar sure alacak
zamanla hersey belli olur , 100 kisiden 99'u benim aksima dusunse de ben kendi dusuncemde kalacagim, anlik yorumlar yapmiyorum yapmayacagim da.
kenan ve berk hakkinda daha fazla konusmak istemiyorum , sezon sonunda tabloya bakariz.

Çevrimiçi Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #14915 : 29 Aralık 2014, 13:34:58 »
Kenan'ın durumu, bence Kenan-Obradoviç kimyasının tutmamasından kaynaklanmaktadır. Gördüğüm kadarı ile Kenan duygusal bir insan ve Obradoviç'in yapısı onu olumsuz etkiliyor.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #14916 : 29 Aralık 2014, 13:39:37 »
zisis, hickman, bogdan, drew, emir kisa rotasyonunda bakalim kenan ve berk ne kadar sure alacak
zamanla hersey belli olur , 100 kisiden 99'u benim aksima dusunse de ben kendi dusuncemde kalacagim, anlik yorumlar yapmiyorum yapmayacagim da.
kenan ve berk hakkinda daha fazla konusmak istemiyorum , sezon sonunda tabloya bakariz.

Kimse sana düşünceni değiştir demedi ki, sadece kendi düşüncene herkes veya çoğu kişi anlamsız destekler ekleme yeter. Bu forumda yazıp herkes diyorsan, veya çoğu kişi diyorsan insanlar da tepki verir. Zaten forumun amacı da bu, ben böyle düşünüyorum diyebilmek için burada herkes yazıyor.

Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #14917 : 29 Aralık 2014, 13:40:49 »
Kimse sana düşünceni değiştir demedi ki, sadece kendi düşüncene herkes veya çoğu kişi anlamsız destekler ekleme yeter. Bu forumda yazıp herkes diyorsan, veya çoğu kişi diyorsan insanlar da tepki verir. Zaten forumun amacı da bu, ben böyle düşünüyorum diyebilmek için burada herkes yazıyor.

tamam iste dediniz ben de degistirdim "herkes" ifadesini.

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
« Yanıtla #14918 : 29 Aralık 2014, 13:45:06 »
Zisis gelmiş:)))
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #14919 : 29 Aralık 2014, 13:58:50 »
Zisis gelmiş:)))

adam kaçmış resmen ne varsa getirmiş hanımın çeyizide dahil :)
http://www.basketdergisi.com/zizis-istanbulda.html
« Son Düzenleme: 29 Aralık 2014, 14:02:56 Gönderen: lancelot »

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #14920 : 29 Aralık 2014, 14:06:45 »
adam kaçmış resmen ne varsa getirmiş hanımın çeyizide dahil :)
http://www.basketdergisi.com/zizis-istanbulda.html

basketdergisi de Zisis'e Zizis yazmis ..en iyisi  "This is" diyelim biz ona.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #14921 : 29 Aralık 2014, 14:08:24 »
höhh, o bavullar onun mu? Ben 2 çocukla seyahat ediyorum, mama sandalyesi, puset dahil tek arabaya sığmıştı herşey :)

Çevrimdışı emre..

• Üye
« Yanıtla #14922 : 29 Aralık 2014, 14:24:32 »
yo niye ki ?  zaten kenan'in ortalamasi 11 dk civarinda bu sene. Efes macinda kenan 6 dk oynadi, zisis ve hickman da katilinca takima o 6 dk'yi da belki zor alacakdir, bakalim zaman gosterecek herseyi.

obradovic'in benimle ayni dusuncede olup olmamasi gram da umrumda degil , ben gordugumu yaziyorum. Yanilirsam da yanildim derim benim icin problem yok.
Evet görüyorsun ama bazı seyleri yanlış görüyorsun.  Kenan suan kötü oynayabilir ama ileride cok iyi yerlere gelebilecek bir potansiyeli var ve bu oyuncuyu kenarda oturtmak düşüncesi cok saçma.  Daha 19 yaşında ve cok genç.
İsmail Şenol onun hakkındaki bir sozu cok hoşuma gitti. 'Spa dia navarro gibi oyuncular da 19 yaninda iken takimlarini sirtlayip sampiyon yapmadilar.' Kenana bu kadar sorumluluk yüklemek hem onu açısından hem biz taraftar açısından hiç hos olmayan durumlar dogurabilir. Bence biraz sabırlı ve sakin olalım müthiş bir oyuncu kazanacağız.

Çevrimdışı emre..

• Üye
« Yanıtla #14923 : 29 Aralık 2014, 14:29:57 »
höhh, o bavullar onun mu? Ben 2 çocukla seyahat ediyorum, mama sandalyesi, puset dahil tek arabaya sığmıştı herşey :)
Abi sen gezmelere gidiyorsun adam belki bir daha oraya geri donmeyecek bütün esyalarini getirmek istemistir. :)
Ins bu kadar eşya getireyim derken kafasini ve iyi oyununu orda birakmamistir :)

Çevrimdışı Soner

• Üye
  • Yer: Van
« Yanıtla #14924 : 29 Aralık 2014, 14:38:37 »
ben berk'e daha cok guveniyorum kenan'dan. bu genç oyuncular için obra büyük şans. değerlendirirlerse yıldız olurlar. suanda herkes eleştiriyo bu ikiliyi. onların yapması gereken ise sadece çalışmak. çok fazla çalışmak