Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970457 defa)

0 Üye ve 85 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı onee

• Üye
  • Yer: İzmit-Denizli
    • orhanyet
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #15060 : 02 Ocak 2015, 14:10:32 »
izzet le manstan ayrılmis.

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #15061 : 02 Ocak 2015, 16:34:38 »
izzet le manstan ayrılmis.
mezarcılara gider o zaman

Çevrimdışı onee

• Üye
    • orhanyet
« Yanıtla #15062 : 02 Ocak 2015, 16:36:04 »
bizle sozlesmesini feshettigi icin turkiyeden bir takimla anlasamiyormus yonergeler geregi.
avrupada bi takima gider alacak bi takim varsa.

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15063 : 02 Ocak 2015, 16:40:32 »
Bize sormak ya da birsey odemek zorundalar mı?Yoksa belese ezikler alabiliyor mu?
Zaten gozlerini dikmis 2 aydır İzzet,Can,Serhat,Semih bize verseler muh. yapıyorlar.İzzet dogustan ezikleri tutuyormus vs baslamıslar.

Çevrimdışı lancelot

• Üye
« Yanıtla #15064 : 02 Ocak 2015, 17:23:43 »
bizle sozlesmesini feshettigi icin turkiyeden bir takimla anlasamiyormus yonergeler geregi.
avrupada bi takima gider alacak bi takim varsa.
Yönergeyi tam bilmiyorum ama ocakta şu yabancıya geçen sene aldığını bonservis olarak ödeme olayını kaldıracaklar diye biliyorum işin içinde mezarcılar varsa bir yol bulunur

Çevrimdışı lancelot

• Üye
« Yanıtla #15065 : 02 Ocak 2015, 17:28:01 »
Bize sormak ya da birsey odemek zorundalar mı?Yoksa belese ezikler alabiliyor mu?
Zaten gozlerini dikmis 2 aydır İzzet,Can,Serhat,Semih bize verseler muh. yapıyorlar.İzzet dogustan ezikleri tutuyormus vs baslamıslar.
serhatı istiyorlarsa hemen verelim istediği parayı verirler en azından sözleşmede

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15066 : 02 Ocak 2015, 18:16:43 »
serhatı istiyorlarsa hemen verelim istediği parayı verirler en azından sözleşmede
Ben yagmurlu havada su verilmesine bu eziklere karsıyım.Adamlar bedavadan kadroyu nasıl guclendiririm derdindeler Can'ı aldık.%70 ucretini biz odeyerek bize bu kadar sıkıntı cıkaran TS ye verdik.İzzet alınırsa Maric yeteneksizini sutlayıp yerli rotasyonunu genisletecekler.Serhat giderse yine Can'a benzer surec olabilir.Artı Serhat bizde sure alıyor.Oraya giderse cok ciddi katkı verecek ve guclenecekler.Ben bu eziklerin boyle bedava guclenmelerine siddetle karsıyım.Eger bizim bir hakkımız varsa İzzet,Serhat,Can gibi oyuncular gonderilecekse ezikler ve TS dısındaki takımlara gonderilmeli dusuncesindeyim.Ki vere vere oyuncu kalmayacak sonra bir sakatlık vs lazım olabilir.
Metecan,Ayberk,Berkay,Can,İzzet gibi kac tane oyuncuyu kiralık ya da fesih ile gonderdik.

Çevrimdışı lancelot

• Üye
« Yanıtla #15067 : 02 Ocak 2015, 19:06:09 »
Ben yagmurlu havada su verilmesine bu eziklere karsıyım.Adamlar bedavadan kadroyu nasıl guclendiririm derdindeler Can'ı aldık.%70 ucretini biz odeyerek bize bu kadar sıkıntı cıkaran TS ye verdik.İzzet alınırsa Maric yeteneksizini sutlayıp yerli rotasyonunu genisletecekler.Serhat giderse yine Can'a benzer surec olabilir.Artı Serhat bizde sure alıyor.Oraya giderse cok ciddi katkı verecek ve guclenecekler.Ben bu eziklerin boyle bedava guclenmelerine siddetle karsıyım.Eger bizim bir hakkımız varsa İzzet,Serhat,Can gibi oyuncular gonderilecekse ezikler ve TS dısındaki takımlara gonderilmeli dusuncesindeyim.Ki vere vere oyuncu kalmayacak sonra bir sakatlık vs lazım olabilir.
Metecan,Ayberk,Berkay,Can,İzzet gibi kac tane oyuncuyu kiralık ya da fesih ile gonderdik.
haklısın benim serhattan hiçbir beklentim yok iyi savunma yaptığınıda düşünmüyorum onu yazarken temel iki düşüncem vardı biri kontratından kurtulmak diğeri adamlar zaten batmış serhat ve izzeti de alırlarsa dahada borçlanıcaklar gerginin ikisinede çok fazla şans vericeğini düşünmüyorum bench gülü olurlar artı carterıda ligde şuan oynatamıyorlar istedikleri kadar güçlensinler leş gibi takımları var ayrıca bizde geçen senekinden çok daha güçlüyüz

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #15068 : 03 Ocak 2015, 12:04:32 »
Seneye Hickman yerine Calathes, Zoriç yerine çok çok iyi bir 5 numara ile kusursuz bir takım oluruz.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı fundamental

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #15069 : 03 Ocak 2015, 13:52:58 »
Seneye Hickman yerine Calathes, Zoriç yerine çok çok iyi bir 5 numara ile kusursuz bir takım oluruz.

obrasiz olmaz.  :)

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #15070 : 03 Ocak 2015, 14:15:15 »
FENERBAHÇE

Çevrimdışı aBouT

• Üye
  • Yer: İstanbul Gop
    • burakakkas
« Yanıtla #15071 : 04 Ocak 2015, 18:58:15 »
Beyler oly biletleri satisa cikmis fakat ust katlar gorunmuyor hepai bitmismi yoksa sonradanmi satisa konulcak?

Çevrimdışı onee

• Üye
    • orhanyet
« Yanıtla #15072 : 05 Ocak 2015, 04:27:05 »
Beyler oly biletleri satisa cikmis fakat ust katlar gorunmuyor hepai bitmismi yoksa sonradanmi satisa konulcak?
bende şimdi baktım gitmeyi düşünüyordum ama en ucuz bilet 1kategori bileti 99 tl. 1 kategoriyi almayı deniyim dedim onda da bilet tukendi uyarısı veriyor anlamadım ki.

şimdi resmi siteye baktım
Kat 2 – 60,5 TL (aylık paket satışıyla tükenmiştir)
Kat 3 – 44 TL (Tamamı kombine olarak satıldığından tükenmiştir)
Kat 4 – 25 TL (aylık paket satışıyla tükenmiştir)
yani kat 5in satışa çıkmasını beklicez.çıkarırlarsa
« Son Düzenleme: 05 Ocak 2015, 04:41:04 Gönderen: onee »

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #15073 : 05 Ocak 2015, 11:24:22 »
ben zoric'e bundan sonra ligde sure vermem..oguz ve semih ile devam ederim...gerekirse omer faurk'a sure veririm ligde...

seneye zoric yerine alınacak cok ciddi bir 5 numara ile artık taslar yerine oturacaktır...
hatta gerekirse 8. yabancıyı cekerım 3 numaraya...olmadı hido ile devam ederim 1 yıl...

artık zisis/hickman'dan kim gider yerine calathes gelir yada gelmez o kocun bilecegi is...

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
« Yanıtla #15074 : 05 Ocak 2015, 12:09:31 »
Zoric'e Top 16da inanılmaz ölçüde ihtiyacımız var, acı ama gerçek.

Ne Semih ne Oğuz şu anda Zoric'in 1/4ü kadar savunma yapmıyor, yapamıyor. Dahasını söyleyeyim, seneye de elit bir adam alınmayacaksa ve kontratında 600-700 bin eurolara inerse bence Zoric de tutulabilir.
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.