Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970318 defa)

0 Üye ve 82 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı daredevil

• Üye
  • Yer: Muğla
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #15075 : 05 Ocak 2015, 12:42:05 »
Ben seneye takviye bile yapılmasa aynı kadroyla kalsak cok başarılı olabileceğimizi düşünüyorum. Her yıl 4-5 oyuncunun gidip 4-5 oyuncunun gelmesinden ve uyum sorunu yasanmasindansa istikrarlı bi iskeletin kalmasını ve en fazla 1-2 oyuncunun değişmesinden yanayım ki oyuncularımızı elimizde tutabilirsek öyle de olacağını düşünüyorum. Barca real cska f4 ün en büyük adayları ki banko orada oluyorlar her yıl cünkü kadrolarını koruyorlar ve takım uyumu kimyasını sagliyorlar. Bizim ise suan en iyi oyuncularımızın 4(gou,ricky,bogdan, vesely) ü bu yıl 1(iceman)i geçen yıl geldi. Kadroyu elimizde tutalım yeter bence
Obra reis varsa gerisi teferruattır..
Sen kal gerisi farketmez..

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #15076 : 05 Ocak 2015, 13:19:09 »
Ne kadar doğru bilinmez ama Milliyet'de Obradovic İzzet'i geri istiyor diye bir haber var...

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #15077 : 05 Ocak 2015, 13:43:01 »
izzet gelse zaten problme olmaz...parayı biz oduyoruz zaten hala...

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
« Yanıtla #15078 : 06 Ocak 2015, 00:05:23 »
Melih/Serhat ikilisinden birinin yerine 4 numara alabiliriz bence.

Hatta Berkay Candan'ı bile geri getirebiliriz. Şu an Nemanja'yı hor kullanıyoruz
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #15079 : 06 Ocak 2015, 07:43:05 »
İzzet gelse ne olacak abim be hoca İzzete hiçbir maçta 5 dk bile süre vermiyordu ki.

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #15080 : 06 Ocak 2015, 09:51:17 »
Hatta Berkay Candan'ı bile geri getirebiliriz. Şu an Nemanja'yı hor kullanıyoruz

maalesef Nemanja bu kadar süre almaya devam ederse, performansı er ya da geç düşecektir.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #15081 : 06 Ocak 2015, 13:54:56 »
İzzet gelse ne olacak abim be hoca İzzete hiçbir maçta 5 dk bile süre vermiyordu ki.

Izzet'te is olsa, ne Hoca gonderirdi ne de Le Mans birakirdi :)

Çevrimdışı onee

• Üye
  • Yer: İzmit-Denizli
    • orhanyet
« Yanıtla #15082 : 06 Ocak 2015, 14:36:26 »
hocanın dünkü basın toplantısından anladığım 4 numarayı bjelicanın tek başına götüremeyeceği.bir transfer planı var mı? düşünülüyor mu? imkansız mı?

Çevrimdışı Undisclosed Desires

• Üye
  • Yer: İstanbul-İzmir
« Yanıtla #15083 : 06 Ocak 2015, 15:05:00 »
Düşünülmeli de kim olur.Berkay aslında fena olmazdı geri çağırılabiliyorsa.Ligde sırıtmaz.Avrupada zaten Bje 30 dakika Vesely 10 dakika oynar ayarlanırdı o iş.

jasons

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15084 : 07 Ocak 2015, 13:15:30 »
Obradoviç şikayet etmeyi kessin.Bir Allahın kuluda basın toplantısında sormuyor.Hocası ivkoviç 6 ayda efese bir karakter oturtabildi,sen1.5 sene olmuş nasıl bir karakter oturtabildin diye?İvkovicin efesi rakiplerini 70 sayı altında tutuyor bizim takım gelenden geçenden 90 yiyiyor.Takımına savunma yaptıramıyorsun çünkü takımın kimyası bozuk.Kinsey gibi,ömer gibi mirsad gibi mccaleb gibi kavgacı oyuncular yok bu takımda.Her takımın pis işler yapan 2,3 oyuncusu olur.Efesteki perperoğlu,doğuş,lasme,draper gibi.Senin aldırdığın hangi oyuncular böyle hırslı,mücadeleci.Top bana gelirse oynarım,gerisine karışmam tarzında oynuyorlar.2 senedir şu takımda zoriç denen pivot müsvettesi oynuyor,csk maçında 2.00 metrelik hines bununla kedi fare gibi oynadı.Yok anternmanda çalışıyormuşta ondan oynuyormuş.Transferinden komisyonmu aldın bu adamında bu kadar fazla süre veriyorsun yerine adam akıllı pivot almıyorsun?Adam öyle kartondan pivot ki sırtı dönük oyunda rakibini ittiremiyor ve o da bunun farkında kendine orta mesafe şut geliştirmiş,hücm ribaundunu geçtim savunma ribaundu alamıyor.Semih erden pana maçını tek başına aldı,ligde süre aldığı maçlarda çok iyiydi sen kalk bu adama dünkü daçka maçında oynayan vidmar kadar bile süre verme.Önce karşındakini adam yerine koyduğunu hissettireceksin.Obradovic denen adamın karşısında çocuk yok dalga geçer gibi 2 dakika oyunda tut sonra bir daha yüzüne bakma mukavva pivot zoriçle oyna.Sonra Semihten performans bekle,çalışma bekle.Glock desen adam sadece hücumda oynarım savunmayı 4 kişi yapın der gibi.Cska maçında gözümün önünde bjelica topu kaybedince o boyuyla yerlere atladı,glocta pozisyonun içindeydi o yere atlamadığı gibi şansa gelen elindeki topu kız gibi tutunca bacak arasından uçup gitti fast break yedirdi.Kendi 20 atıyor ama karşısında oynayan da 20 atıyor.Kendi atamadığı günlerde oluyor ama karşısında oynayan yine 20 atıyor.Resmen oynadığı basket sokak basketi.Takımı yavaşlatıyor,top başka elleri gezmiyor,savunma desen 0.Semih hata yapınca şak diye oyundan çıkarıyorsun,glock yapınca koy melih mahmutoğlunu bir 5 dakikada o oynasın.1.5 sene olmuş hala point guard bulacaksın,benmiyim bu takımın koçuda şikayet ediyorsun.Düzeltecek olan sensin.Huerteli efes alacağına sen alsaydın.Takımda bazı oyunculara sınırsız hücum rahatlığı vermişsin(örnek: bogdanovic,glock,bjelica)bazı oyunculara ise en ufak bir yanlış hücumda bağırıp çağırıyorsun.Adamlar şuta bakmaz oldular korkundan.Uzun lafın kısası gitmek istiyorsan ki ben yaptığın şeylerden onu anlıyorum bir an önce git bizde önümüze bakalım.Ergin Ataman'ı günahım kadar sevmem ama adam o yoklukta koçluk örneği sergiliyor.Sense vırvır dırdır.

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #15085 : 07 Ocak 2015, 13:23:17 »
Obradoviç şikayet etmeyi kessin.Bir Allahın kuluda basın toplantısında sormuyor.Hocası ivkoviç 6 ayda efese bir karakter oturtabildi,sen1.5 sene olmuş nasıl bir karakter oturtabildin diye?İvkovicin efesi rakiplerini 70 sayı altında tutuyor bizim takım gelenden geçenden 90 yiyiyor.Takımına savunma yaptıramıyorsun çünkü takımın kimyası bozuk.Kinsey gibi,ömer gibi mirsad gibi mccaleb gibi kavgacı oyuncular yok bu takımda.Her takımın pis işler yapan 2,3 oyuncusu olur.Efesteki perperoğlu,doğuş,lasme,draper gibi.Senin aldırdığın hangi oyuncular böyle hırslı,mücadeleci.Top bana gelirse oynarım,gerisine karışmam tarzında oynuyorlar.2 senedir şu takımda zoriç denen pivot müsvettesi oynuyor,csk maçında 2.00 metrelik hines bununla kedi fare gibi oynadı.Yok anternmanda çalışıyormuşta ondan oynuyormuş.Transferinden komisyonmu aldın bu adamında bu kadar fazla süre veriyorsun yerine adam akıllı pivot almıyorsun?Adam öyle kartondan pivot ki sırtı dönük oyunda rakibini ittiremiyor ve o da bunun farkında kendine orta mesafe şut geliştirmiş,hücm ribaundunu geçtim savunma ribaundu alamıyor.Semih erden pana maçını tek başına aldı,ligde süre aldığı maçlarda çok iyiydi sen kalk bu adama dünkü daçka maçında oynayan vidmar kadar bile süre verme.Önce karşındakini adam yerine koyduğunu hissettireceksin.Obradovic denen adamın karşısında çocuk yok dalga geçer gibi 2 dakika oyunda tut sonra bir daha yüzüne bakma mukavva pivot zoriçle oyna.Sonra Semihten performans bekle,çalışma bekle.Glock desen adam sadece hücumda oynarım savunmayı 4 kişi yapın der gibi.Cska maçında gözümün önünde bjelica topu kaybedince o boyuyla yerlere atladı,glocta pozisyonun içindeydi o yere atlamadığı gibi şansa gelen elindeki topu kız gibi tutunca bacak arasından uçup gitti fast break yedirdi.Kendi 20 atıyor ama karşısında oynayan da 20 atıyor.Kendi atamadığı günlerde oluyor ama karşısında oynayan yine 20 atıyor.Resmen oynadığı basket sokak basketi.Takımı yavaşlatıyor,top başka elleri gezmiyor,savunma desen 0.Semih hata yapınca şak diye oyundan çıkarıyorsun,glock yapınca koy melih mahmutoğlunu bir 5 dakikada o oynasın.1.5 sene olmuş hala point guard bulacaksın,benmiyim bu takımın koçuda şikayet ediyorsun.Düzeltecek olan sensin.Huerteli efes alacağına sen alsaydın.Takımda bazı oyunculara sınırsız hücum rahatlığı vermişsin(örnek: bogdanovic,glock,bjelica)bazı oyunculara ise en ufak bir yanlış hücumda bağırıp çağırıyorsun.Adamlar şuta bakmaz oldular korkundan.Uzun lafın kısası gitmek istiyorsan ki ben yaptığın şeylerden onu anlıyorum bir an önce git bizde önümüze bakalım.Ergin Ataman'ı günahım kadar sevmem ama adam o yoklukta koçluk örneği sergiliyor.Sense vırvır dırdır.

Tetkciller buraya da gelmis :)

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #15086 : 07 Ocak 2015, 13:35:36 »
Üyeyi sildim ama mesajı bilerek silmedim. Bundan sonra, bu gibi mesajları atacak olanlar varsa, sonucun ne olduğunu öğrenmiş olurlar. Eleştirinin de bir adabı var. Fenerbahçe forumunda, takımın koçuna 'komisyoncu' diyeceksin, oyuncusuna 'karton', yetmezmiş gibi Ergin'i falan öveceksin.

Neyse kaldığımız yerden devam edelim ..
« Son Düzenleme: 07 Ocak 2015, 13:35:59 Gönderen: Chauncey Billups »

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #15087 : 07 Ocak 2015, 13:40:14 »
o kisinin fb'li oldugu bile supheli zaten...sallayın..

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
« Yanıtla #15088 : 07 Ocak 2015, 13:57:06 »
ibretlik bir mesaj

Sübhanallah
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı Undisclosed Desires

• Üye
  • Yer: İstanbul-İzmir
« Yanıtla #15089 : 07 Ocak 2015, 14:01:24 »
Perperoglu da pis işlerin adamı oldu ya ne diyelim :D

Bir de övdüğü Ergin Atamanın takımında o pis işleri yapan 2 3 numara kim varmış merak ediyorum.Sadece Sinan olabilir ki onunda savunması iyi değildir millette öyle bir algı var.