Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970314 defa)

0 Üye ve 67 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #15210 : 24 Ocak 2015, 02:53:26 »
Kültür neyse alınmalıdır, Gherardini ne iş yapar, benden ne farkı var ?

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #15211 : 24 Ocak 2015, 10:39:43 »
bence oly biraz yanlış yorumlanıyor. o kadroyu bugün kurmaya kalksan oly'nin bütçesinin belki 2 katı para harcamak gerekir. o yüzden bütçeyi yorumlarken bunu dikkate almak gerekir. sabır var, istikrar var, çalışma var, araştırma var, uzun ve zor yoldan buraya gelmişler bizim gibi hep kestirmeden gitmeye çalışmak yok. kültür biraz da buradan geliyor.

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #15212 : 24 Ocak 2015, 11:18:39 »
bence oly biraz yanlış yorumlanıyor. o kadroyu bugün kurmaya kalksan oly'nin bütçesinin belki 2 katı para harcamak gerekir. o yüzden bütçeyi yorumlarken bunu dikkate almak gerekir. sabır var, istikrar var, çalışma var, araştırma var, uzun ve zor yoldan buraya gelmişler bizim gibi hep kestirmeden gitmeye çalışmak yok. kültür biraz da buradan geliyor.
düşünüpde kelimelere dökemediğim şeyleri yazmışsın özellikle oly kadrosunun göründüğünden çok pahalı olduğu kısmı eline sağlık

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #15213 : 24 Ocak 2015, 12:17:01 »
Kültür neyse alınmalıdır, Gherardini ne iş yapar, benden ne farkı var ?
Kilosu kaçaysa basılsın para alınsın abicim Serhat a Zoric e o kadar para veriyoz en çok yatırım yapan takimlardanız :)))

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #15214 : 24 Ocak 2015, 13:49:09 »
Kilosu kaçaysa basılsın para alınsın abicim Serhat a Zoric e o kadar para veriyoz en çok yatırım yapan takimlardanız :)))

çok bilenler iyisi nerde satılıyorlarsa tavsiye etsinler de ordan alınsın.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #15215 : 24 Ocak 2015, 14:49:23 »
Başıma bir şey gelmeyecekse ben Kinsey'i bizdeyken bile hep biraz dağınık buldum. Takımı ateşleyen, güzel bir adamdı orası ayrı. Ama Bogdan Kinsey'den daha iyi savunma yapıyor mesela bana göre. Kinsey çevik olmasının da etkisiyle pas kanallarına güzel girebiliyor. Hücumda ise bu yıl biraz daha derli toplu, Partizan'daki gibi.

Bogdan Kinseyden daha iyi savunma yapınca Hucumda sıkıntı yaşıyor..Bize Her zaman stabil savunma yapacak adam lazım..Bize bogdan ın savunmasından çok skoru lazım..Ayrıca fazla mal göz çıkartmaz ki
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #15216 : 24 Ocak 2015, 18:58:48 »
Bence bize Moss gibi adam lazım

Çevrimdışı Kutay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • kutay_erkan
« Yanıtla #15217 : 24 Ocak 2015, 19:57:56 »
Bogdan Kinseyden daha iyi savunma yapınca Hucumda sıkıntı yaşıyor..Bize Her zaman stabil savunma yapacak adam lazım..Bize bogdan ın savunmasından çok skoru lazım..Ayrıca fazla mal göz çıkartmaz ki

Bence geçen Oly maçında mesela, sıkıntı Bogdan'ın 37 dakika oynamasıydı. 25-30 dakikada ikisini de üst düzey yapabilecek bir adam Bogdan. Bireysel savunması iyi olan biri gelebilir tabii sıkıntı yok, demek istediğim sakatlık ve hücum konusunda Kinsey'den daha istikrarlı biri gelmeli. Kinsey gibi bir maç 20 bir maç 2 sayı atmak yerine her maç ceza şutundan hücum ribaundundan 6-7 sayı gibi.

Not: Şimdi istatistiklerine baktım Kinsey bu sene 7 sayının altına düşmemiş ama bizde çok daha az şut imkanı bulur o tip bir adam.
« Son Düzenleme: 24 Ocak 2015, 20:00:19 Gönderen: Kutay »
Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #15218 : 24 Ocak 2015, 22:03:20 »
Bence geçen Oly maçında mesela, sıkıntı Bogdan'ın 37 dakika oynamasıydı. 25-30 dakikada ikisini de üst düzey yapabilecek bir adam Bogdan. Bireysel savunması iyi olan biri gelebilir tabii sıkıntı yok, demek istediğim sakatlık ve hücum konusunda Kinsey'den daha istikrarlı biri gelmeli. Kinsey gibi bir maç 20 bir maç 2 sayı atmak yerine her maç ceza şutundan hücum ribaundundan 6-7 sayı gibi.

Not: Şimdi istatistiklerine baktım Kinsey bu sene 7 sayının altına düşmemiş ama bizde çok daha az şut imkanı bulur o tip bir adam.
benim iki tercihim var biri imkansız gibi sefo diğeri kaliniç sırp olsun taştan olsun
mossu çok isteyen var hak veriyorum ama nedense hücum olarak daha repertuarı geniş biri gelmeli devre arası moss gelse isterdim ama sene sonu çok daha iyisini bulursun

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #15219 : 25 Ocak 2015, 15:17:32 »
Alakasız bi başlığa alakasız bi yazı olacak ama Goudelock un bebeği sanırım arenanın maskotu konumunda( saracoğlunda felipe misali :) ). İnstagramda bi çok kişide kucakta oyun oynarken gülerken eglenirken fotolarını görüyorum sürekli :) her bebek gibi o da allah nazardan saklasın biblo gibi elle çizilmiş gibi fena sevimli bişey :)
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #15220 : 25 Ocak 2015, 15:23:51 »
Bu arada Verin Broekhoff u bize harcanmasın sizde!
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Kutay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • kutay_erkan
« Yanıtla #15221 : 25 Ocak 2015, 15:44:50 »

Abi tam aynısını düşündüm hücüm ribaundu artı faulden sonra kalkarken zorlanınca. Hor kullanıyorlar adamı.
Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #15222 : 25 Ocak 2015, 15:47:00 »
Bende tam broekhoff içerikli bi mesaj atıcaktım siz yazmışsınız :) rakibi savunur ribaund ceker yeri gelir hucumda temiz atar, belli sürelerde nemanjayı bile yedekler. Tam bize uyacak bi adam bence seneye şu takıma cukk oturur
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #15223 : 25 Ocak 2015, 15:56:09 »
Şu her işi yapan 3 numara tanımı var ya hani, adam onun tam karşılığı. Üstelik eli çok düzgün. Mutlaka düşünülmeli sene sonu. Aslında şimdi diyeceğim ama, artık transfer olmaz sanırım. Obradovic'in antrenmanları artı düzgün bir rotasyonla çok fark yaratabilir.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #15224 : 25 Ocak 2015, 19:51:54 »
Şutu da fena sayılmaz Broekhoffun, ceza şutlarında cezayı rahatlıkla keser. Ya ona sulanalım yada Meijaya ikisi de olmazsa Moss da olur bence.