Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970573 defa)

0 Üye ve 82 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #15225 : 25 Ocak 2015, 20:20:12 »
Ben Meija'yı hiç beğenmiyorum şahsen zaten bence ihtiyacımız olan kısa forvet o değil

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #15226 : 25 Ocak 2015, 20:22:25 »
Ben Meija'yı hiç beğenmiyorum şahsen zaten bence ihtiyacımız olan kısa forvet o değil

Markoishviliyi CSKA bırakmaz, onun için mecburen az daha seviye düşüyoruz.

Çevrimdışı Undisclosed Desires

• Üye
  • Yer: İstanbul-İzmir
« Yanıtla #15227 : 25 Ocak 2015, 21:54:02 »
Broekhoff ve Markoishvili şu takıma çok oturabilecek isimler gibi geliyor bana.Moss'u pek istemiyorum çok tek yönlü gibi geliyor onu İtalyadan koparmanın bedeli kolay olmaz.O bedele değmeyeceğini düşünüyorum.

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #15228 : 25 Ocak 2015, 21:56:07 »
Broekhoff ve Markoishvili şu takıma çok oturabilecek isimler gibi geliyor bana.Moss'u pek istemiyorum çok tek yönlü gibi geliyor onu İtalyadan koparmanın bedeli kolay olmaz.O bedele değmeyeceğini düşünüyorum.

Ek olarak Moss Amerikalı + daha önce hiç İtalya dışına çıkmamış bir adam. Yeni ülke sıkıntısını Pianigiani çok çekmişti tekrar yaşamayalım, istikrarlı adamlar gelsin bundan sonra.
Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
« Yanıtla #15229 : 25 Ocak 2015, 22:45:01 »
Bal dudak dönmeyi düşünüyor mu?? Sporcu sağlığı önceliklidir ama ya sakatlanırsam korkusuyla oynamaması kabul edilemez. Sözleşmesini fesh eder mi ?? yerine 2. tur için oyuncu alabilir miyiz?? yoksa yatarak bizden para cukkalayan birine döner mi ??
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15230 : 26 Ocak 2015, 11:18:47 »
Baldudak'tan hicbir beklentim yok.Gonderilmemesi bana gore hataydı.Hafif kıpırdadı diye dokunulmadı.Bence gonderilmeliydi.Yanlıs yaptık.Umudum yok ama bana kapak takarsa da uzulmem,memnun olurum.Sonucta aslolan FBU basarılı olması...
Kinsey,Moss gibi 30 ustu isimleri de takımda gormek kendi adıma istemem.Bierkhoff gibi genc isimleri tercih ederim.Moss'u kısıtlı bir oyuncu goruyorum.Ve İtalya dısında ne yapacagı supheli,Kinsey 30 ustu bir oyuncu bunlar yerine hem paraya ve basarıya doymamıs,ac hem de genc kendini ve oyununu ispat edecek oyuncuları gormek isterim.Mevki olarak farklıdır bilemem.Sadece ornek icin dun Bertans Barca'nın canına okudu.Boyle genc ve yetenekli oyuncular lazım

Transfer devam ediyorsa bana gore her sartta Baldudak'ı gonderip,Zoric ile ikisinin yerine oyuncu bakmak lazım
« Son Düzenleme: 26 Ocak 2015, 11:19:21 Gönderen: hmetin »

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #15231 : 26 Ocak 2015, 12:55:14 »
Kinsey gibi (en başta savunma) her işi yapabilen, gösterişsiz, egoları olmayan takım oyuncusuna hayır demem.
Zaten genç bir takımız. Ayrıca 30 yaşında basketbol için yaşlı sayılabilecek bir yaş olduğunu düşünmüyorum.
Fakat bu sene için transfer olacağını sanmam.
Önümüzdeki sene dominant bir uzun ile birlikte Calathes'te gelirse her kulvarda 1 numaralı favori oluruz.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı daredevil

• Üye
  • Yer: Muğla
« Yanıtla #15232 : 26 Ocak 2015, 13:15:15 »
hickman ı keyfi olarak oynamadıgını düşünmüyorum kesinlikle. ayrıca böyle bi acıklama fln da yok yani kendi kendimize gaza gelip boş yere adama kızmaya gerek yok. sakatlık bu herzaman olabilir yapacak bişey yok ama bence enerjimizi boş yere bu yönde harcamamıza gerek yok. umarım en kısa zamanda döner. dönene kadarda varsayımlar üzerinden adama giydirmeye gerek yok
Obra reis varsa gerisi teferruattır..
Sen kal gerisi farketmez..

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #15233 : 26 Ocak 2015, 14:50:44 »
hickman ı keyfi olarak oynamadıgını düşünmüyorum kesinlikle. ayrıca böyle bi acıklama fln da yok yani kendi kendimize gaza gelip boş yere adama kızmaya gerek yok. sakatlık bu herzaman olabilir yapacak bişey yok ama bence enerjimizi boş yere bu yönde harcamamıza gerek yok. umarım en kısa zamanda döner. dönene kadarda varsayımlar üzerinden adama giydirmeye gerek yok
bu konuda şubeye görev düşüyor aslında sakatlığıyla ilgili açıklama yapmalılardı
hicmandan en ufak şüphem yok
« Son Düzenleme: 26 Ocak 2015, 14:50:59 Gönderen: lancelot »

Çevrimdışı lancelot

• Üye
« Yanıtla #15234 : 26 Ocak 2015, 19:47:31 »

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #15235 : 27 Ocak 2015, 12:04:36 »
saka maka rochestie'ye baktım novgrod-efes mac ozetinde; adam iyi top oynamıs...parakhouski ile fena dagıtmıslar efes'i...

Çevrimdışı lancelot

• Üye
« Yanıtla #15236 : 27 Ocak 2015, 15:59:20 »
saka maka rochestie'ye baktım novgrod-efes mac ozetinde; adam iyi top oynamıs...parakhouski ile fena dagıtmıslar efes'i...
bizim maçta iyi durdurduk onu istediklerini yapamadı o yüzdende çıldırdı emir tutmasaydı veselyi o çelmeden sonra neler olurdu düşünmek istemiyorum

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #15237 : 30 Ocak 2015, 02:45:03 »
Yalnız bu Bertans harbi iyi oyuncu beyler şutu falan muazzam tam bir genç yetenek

Çevrimdışı lancelot

• Üye
« Yanıtla #15238 : 30 Ocak 2015, 03:50:19 »
Yalnız bu Bertans harbi iyi oyuncu beyler şutu falan muazzam tam bir genç yetenek
keramet partizanda heralde oranın havasını alan biraz kafada çalışıyorsa alıyor başını gidiyor resmen

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #15239 : 30 Ocak 2015, 18:18:37 »
Hemen kiralayalım Kenan'ı 1 yıllığına Partizan'a 😃