Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970549 defa)

0 Üye ve 85 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #15240 : 30 Ocak 2015, 18:50:12 »
Hemen kiralayalım Kenan'ı 1 yıllığına Partizan'a 😃
bana uyar ama burada gelişmesi gerektiğini düşünen çok kişi var

Çevrimdışı bugra

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #15241 : 30 Ocak 2015, 23:46:11 »
Seneye Zoric yerine 3-4 oynayan bir adam almamız lazım bence. D. Brown veya Beşiktaştaki Johnson olabilir.
Justin Carter demiştik EL seviyesi değil dediler, çok ciddi katkı veriyor gs'da.
« Son Düzenleme: 30 Ocak 2015, 23:46:53 Gönderen: bugra »

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #15242 : 30 Ocak 2015, 23:52:22 »
Seneye Zoric yerine 3-4 oynayan bir adam almamız lazım bence. D. Brown veya Beşiktaştaki Johnson olabilir.
Justin Carter demiştik EL seviyesi değil dediler, çok ciddi katkı veriyor gs'da.
d. brown ve jj arasında çok büyük kalite farkı var

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15243 : 03 Şubat 2015, 23:32:52 »
Lauvergne Khimki den ayrılmış... ulan böyle piyango her zaman çıkmaz.
tamam şube elinden geleni yaptı biliyorum ama 3 aylığına şu herifi alabilsek cidden muazzam olur ..

Çevrimdışı OUZZ

• Üye
  • Yer: KAYSERİ
  • FB
« Yanıtla #15244 : 03 Şubat 2015, 23:40:08 »
tamam şube elinden geleni yaptı biliyorum ama 3 aylığına şu herifi alabilsek cidden muazzam olur
BENCE DEE  ;) ;)
« Son Düzenleme: 03 Şubat 2015, 23:42:30 Gönderen: OUZZ »

Çevrimdışı yek3

• Üye
« Yanıtla #15245 : 04 Şubat 2015, 01:09:05 »
lauvergne bence gelmesi çok zor. Menajeride miskoymuş. Bu transferin pek olacağını zannetmiyorum ki böyle bir transfer olursa madrid icin kemal abiyle birlikte günleri saymaya başlarım :)
« Son Düzenleme: 25 Şubat 2015, 01:11:54 Gönderen: yek3 »

Çevrimdışı bohannon_1907

• Üye
  • Yer: Çekmeköy
« Yanıtla #15246 : 04 Şubat 2015, 08:46:24 »
tamam şube elinden geleni yaptı biliyorum ama 3 aylığına şu herifi alabilsek cidden muazzam olur ..

Beyler Cem Ağrak Lauvergne diloluğu yaptığına göre dağılabiliriz, gelse de faydası dokunmaz artık. Zira Sayın Ağrak'ın Zoric güzellemeleri daha dün gibi akıllarda, akıllarda değilse de Okan twitterdan hatırlatıyor sağolsun :)
Kuşandık sarı laciyi

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #15247 : 04 Şubat 2015, 09:01:59 »
Sayın Cem Ağrak'ın Zisis haykırışları ve hatta senaryoları ne çabuk unutuldu acaba? Kendisinin hakkını yedirmem, Joeffrey diyorsa vardır bi bildiği. 8)
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı _FB1907_

• Üye
« Yanıtla #15248 : 04 Şubat 2015, 13:08:17 »
Calathes çok naz yaptığı için bence seneye Rochestie'yi kaçırmamak lazım..Bu sezon müthiş oynuyor ve bence bize katkı verebilecek bir oyuncu..

Çevrimdışı yek3

• Üye
« Yanıtla #15249 : 04 Şubat 2015, 13:47:08 »
Calathes çok naz yaptığı için bence seneye Rochestie'yi kaçırmamak lazım..Bu sezon müthiş oynuyor ve bence bize katkı verebilecek bir oyuncu..
Bize uymaz abi savumnasi iyi değil, saha görüşünde yok, bazen düzen dışında çıkabiliyor. Sadece atan bir oyuncu yüzdeleride iyi sayilir. Onun özelliklerini taşıyan ve ondan cok daha iyi bir oyuncumuz var Drew. Bize Calanthes ve benzeri oyuncular lazım Rochestie değil.

Çevrimdışı _FB1907_

• Üye
« Yanıtla #15250 : 04 Şubat 2015, 14:28:20 »
Bize uymaz abi savumnasi iyi değil, saha görüşünde yok, bazen düzen dışında çıkabiliyor. Sadece atan bir oyuncu yüzdeleride iyi sayilir. Onun özelliklerini taşıyan ve ondan cok daha iyi bir oyuncumuz var Drew. Bize Calanthes ve benzeri oyuncular lazım Rochestie değil.

Savunma konusunda sıkıntı yaratabilir ama saha görüşü bence oldukça iyi..Sadece atan bir oyuncu da değil..Parakhouski gibi bir uzunu nerdeyse zirveye çıkardı..Bu sezon EL de izlemekten keyif aldığım bir oyuncu..Drew le süreleri iyi ayarlandığında iyi katkı alabiliriz..

Çevrimdışı daredevil

• Üye
  • Yer: Muğla
« Yanıtla #15251 : 04 Şubat 2015, 14:50:20 »
tomic in bu haftaki allay oop pasından sonra olurda tomic gelirse 3 gün aglarım heralde sevinçten
Obra reis varsa gerisi teferruattır..
Sen kal gerisi farketmez..

Çevrimdışı yek3

• Üye
« Yanıtla #15252 : 04 Şubat 2015, 16:58:51 »
Savunma konusunda sıkıntı yaratabilir ama saha görüşü bence oldukça iyi..Sadece atan bir oyuncu da değil..Parakhouski gibi bir uzunu nerdeyse zirveye çıkardı..Bu sezon EL de izlemekten keyif aldığım bir oyuncu..Drew le süreleri iyi ayarlandığında iyi katkı alabiliriz..
Abi Drew Emir ve Rochestie aynı takimda olursa taraftar krize girer.Yeteri kadar atan oyuncu var ona gerek yok bence.Birazda tatakıma savunmada katkı veren oyuncular almamiz lazim. Saha görüşünde pek iyi degil abi gözünü seveyim istatistikleri göz boyamasin 20 sn topla oynasa elbet boş bir oyuncuyu görür.Lskor yyönü kuvvetli bir oyuncu ama bize uymaz.

Çevrimdışı _FB1907_

• Üye
« Yanıtla #15253 : 04 Şubat 2015, 17:35:46 »
Abi Drew Emir ve Rochestie aynı takimda olursa taraftar krize girer.Yeteri kadar atan oyuncu var ona gerek yok bence.Birazda tatakıma savunmada katkı veren oyuncular almamiz lazim. Saha görüşünde pek iyi degil abi gözünü seveyim istatistikleri göz boyamasin 20 sn topla oynasa elbet boş bir oyuncuyu görür.Lskor yyönü kuvvetli bir oyuncu ama bize uymaz.

Ben istatistiğe göre konuşmadım seyrettiğim oyuncuya göre yorum yaptım..Rochestie'nin bizde tek sıkıntı yaratabilek yönü savunma da olabilir..Savunmada da burda göklere çıkarılan Heurtel den daha iyidir..Gou'nun dinlendiği dakikalarda oyunu yönlendirebilecek iyi bir PG bence..Bir arada oynarlarsa Kinsey gibi pis işleri yapacak bir üç numara lazım..Yeteri kadar atan oyuncu var söylemi de çok doğru değil..Obra reisin dediği gibi "Topu atmak kolay basket yapmak zor" bu tanıma uyan bir oyuncu..Bileği düzgün , içerden dışardan yüzdeli atan bence bu sezonun EL deki en iyi PG larından birisi..Ben alınırsa katkı vereceğini düşünüyorum ama Obra reis istermi bizden önce CSKA ya veya Barcelona'ya gidermi bilinmez..

Çevrimdışı yek3

• Üye
« Yanıtla #15254 : 04 Şubat 2015, 18:52:05 »
Ben istatistiğe göre konuşmadım seyrettiğim oyuncuya göre yorum yaptım..Rochestie'nin bizde tek sıkıntı yaratabilek yönü savunma da olabilir..Savunmada da burda göklere çıkarılan Heurtel den daha iyidir..Gou'nun dinlendiği dakikalarda oyunu yönlendirebilecek iyi bir PG bence..Bir arada oynarlarsa Kinsey gibi pis işleri yapacak bir üç numara lazım..Yeteri kadar atan oyuncu var söylemi de çok doğru değil..Obra reisin dediği gibi "Topu atmak kolay basket yapmak zor" bu tanıma uyan bir oyuncu..Bileği düzgün , içerden dışardan yüzdeli atan bence bu sezonun EL deki en iyi PG larından birisi..Ben alınırsa katkı vereceğini düşünüyorum ama Obra reis istermi bizden önce CSKA ya veya Barcelona'ya gidermi bilinmez..
Abi ben  senin istatistikler üzerinden konuşuyorsun diye birşey demedim sadece istatistikleri göz boyasan dedim. Ki bu sana hitap ederek söylemedim genel olarak söyledim.
Ben burda göklere çıkarılan Huerteli de istememiştim çok şükür gelmedi. Rocestie yinde gelmesinden yana değilim. Bence obra da istemez. Obranın oyun yapısına uygun bir oyuncu değil. Obra daha cok liderlik yapan saha görüşü iyi savunmada iş yapan oyun kurucularla çalışmak ister. Ayriyeden CSKA ve Barca da oynayabilcek kalitede değil.