Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970233 defa)

0 Üye ve 80 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #15255 : 04 Şubat 2015, 20:34:21 »
Lauvergne denver'la imzalamak üzereymiş

Çevrimdışı _FB1907_

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #15256 : 04 Şubat 2015, 23:08:45 »
Abi ben  senin istatistikler üzerinden konuşuyorsun diye birşey demedim sadece istatistikleri göz boyasan dedim. Ki bu sana hitap ederek söylemedim genel olarak söyledim.
Ben burda göklere çıkarılan Huerteli de istememiştim çok şükür gelmedi. Rocestie yinde gelmesinden yana değilim. Bence obra da istemez. Obranın oyun yapısına uygun bir oyuncu değil. Obra daha cok liderlik yapan saha görüşü iyi savunmada iş yapan oyun kurucularla çalışmak ister. Ayriyeden CSKA ve Barca da oynayabilcek kalitede değil.

Neyse uzatmaya da fazla gerek yok..Sezon sonu ben iyi bir takıma geçeceğine eminim o zaman devam ederiz  :)

Çevrimdışı yek3

• Üye
« Yanıtla #15257 : 05 Şubat 2015, 00:06:38 »
Neyse uzatmaya da fazla gerek yok..Sezon sonu ben iyi bir takıma geçeceğine eminim o zaman devam ederiz  :)
Bize gelmesinde kimin başına bela oluyorsa olsun :)

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
    • twitter.com/paulgeorge__13
« Yanıtla #15258 : 05 Şubat 2015, 01:03:03 »
Sayın Cem Ağrak'ın Zisis haykırışları ve hatta senaryoları ne çabuk unutuldu acaba? Kendisinin hakkını yedirmem, Joeffrey diyorsa vardır bi bildiği. 8)
abi biz ona yunana gücü yetmedi diyebiliriz
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı esref

• Üye
  • Yer: İzmir
    • cavus7
« Yanıtla #15259 : 05 Şubat 2015, 17:47:17 »
Wolves Bjelica için atağa geçmiş falan diyorlar. Ne atağıymış bu?

Çevrimdışı truth126

• Üye
  • Yer: İstanbul - Başakşehir
    • truthuntold126
« Yanıtla #15260 : 12 Şubat 2015, 11:33:14 »
Basketmerkezi haberi ne kadar doğrudur bilemem ama Furkan aldemir bir daha ki sezon için Fenerbahce ile anlaştı diyorlar.  http://www.basketmerkezi.com/furkan-sezon-sonunda-turkiyede.html

Çevrimdışı yek3

• Üye
« Yanıtla #15261 : 12 Şubat 2015, 13:55:13 »
Basketmerkezi haberi ne kadar doğrudur bilemem ama Furkan aldemir bir daha ki sezon için Fenoktasınde anlaştı diyorlar.  http://www.basketmerkezi.com/furkan-sezon-sonunda-turkiyede.html

Haydi hayırlısı olusa çok sevinirim. Savunmada çok iyi ve pota altına sertlik katar. p&r üde çok iyi oynar nick gelirse muazzam bir ikili izleyebiliriz. Tek eksik noktası sırtı dönük oyunu pek yok bunuda geliştirir umarım.

Çevrimdışı Undisclosed Desires

• Üye
  • Yer: İstanbul-İzmir
« Yanıtla #15262 : 12 Şubat 2015, 15:39:40 »
Furkan'ın en azından bir sene daha kalacağını düşünüyorum orada 3 milyon dolar kontratı heba edip burada daha azına oynamak istemeyecektir ancak Philadelphia +2 opsiyonu kullanmayacaktır Embiid de seneye dönecekken ve Furkana Avrupa yolları ufaktan gözükür.

Çevrimdışı furkan

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #15263 : 12 Şubat 2015, 16:36:32 »
Furkan Aldemir Amerika'ya giderken Galatasaray yönetimi dönerse sözleşme hakları bizde diyordu. Nedir bu işin aslı bilen var mı?

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #15264 : 12 Şubat 2015, 17:29:51 »
Furkan Aldemir Amerika'ya giderken Galatasaray yönetimi dönerse sözleşme hakları bizde diyordu. Nedir bu işin aslı bilen var mı?

adam parası ödenmiyo diye sözleşmesini feshedip gitti :) bu durum da bir hakkı olmamalı Galatasaray'ın...

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #15265 : 12 Şubat 2015, 17:46:47 »
Furkan'ın en azından bir sene daha kalacağını düşünüyorum orada 3 milyon dolar kontratı heba edip burada daha azına oynamak istemeyecektir ancak Philadelphia +2 opsiyonu kullanmayacaktır Embiid de seneye dönecekken ve Furkana Avrupa yolları ufaktan gözükür.
2+2 kontrat draft'in ilk 20 30 kişisi için diye hatırlıyorum. Furkan'ın net iki yıl olabilir.
Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #15266 : 12 Şubat 2015, 18:47:45 »
Furkan beklentisine girmeyin bence.. Geçen sene gelmesi daha rahat iken gelmek istemedi.. Şimdi de gelmez.
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #15267 : 12 Şubat 2015, 20:45:13 »
Furkan beklentisine girmeyin bence.. Geçen sene gelmesi daha rahat iken gelmek istemedi.. Şimdi de gelmez.
Faydalı olur ama şahsen istemem zaten, fazla sınırlı ve daha gelişemeyecek gibi geliyor oyunu bana.
Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #15268 : 12 Şubat 2015, 20:50:46 »
Furkan umrumda olmaz da Beşiktaş Broekhoff'la tekrar anlaşmaya yakınmış. Üzülürüm gerçekten, düşünsek iyi olurdu.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #15269 : 12 Şubat 2015, 21:52:07 »
Manny Harrisi alsak nasıl olur