Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970478 defa)

0 Üye ve 86 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #435 : 26 Aralık 2013, 13:24:42 »
Bende EDREMİTTEYİM...

Aslen edirne..Ama Ailem de oldum olası Gelibolu
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #436 : 26 Aralık 2013, 17:23:20 »
Orlando, Ocak ayında büyük ihtimal karşılıklı anlaşarak serbest bırakacakmış Hidayet'i umarım onu almak gibi bir yanlış yapmayız.

yazın hidayet gelmesin diye twitter'da verdiğim mücadeleyi bilen arkadaşlar forumda mevcut, az dil dökmedim kendisini gelmemeye ikna etmek için.

lakin öyle bir duruma geldik ki, hidayet'i alıyoruz deseler alın alın kaçırmayın derim...

oğuz savaş'ın geri döndüğüne bu kadar sevineceğimi yazın biri söylese dalga geçiyor derdim...
hidayet'i istememe imkan yoktu...
hayat garip...

Çevrimdışı badwachter

• Üye
  • Yer: Balıkesir
« Yanıtla #437 : 26 Aralık 2013, 18:00:52 »
Orlando, Ocak ayında büyük ihtimal karşılıklı anlaşarak serbest bırakacakmış Hidayet'i umarım onu almak gibi bir yanlış yapmayız.

yazın hidayet gelmesin diye twitter'da verdiğim mücadeleyi bilen arkadaşlar forumda mevcut, az dil dökmedim kendisini gelmemeye ikna etmek için.

lakin öyle bir duruma geldik ki, hidayet'i alıyoruz deseler alın alın kaçırmayın derim...

oğuz savaş'ın geri döndüğüne bu kadar sevineceğimi yazın biri söylese dalga geçiyor derdim...
hidayet'i istememe imkan yoktu...
hayat garip...
Hımmm Senin gibi düşünen bir çok arkadaşım var malum ligdeki durumlar yerli yabancı statüsü vs .. Benim bakış açım biraz daha Farklı bu konuda;
Öncelikle çekincem ve ilk günden beri istememe sebebim hidayetin 2003 yılından 2013 yılına kadar geçen 10 yıllık süreçte bizlere göstermiş olduğu, kişilik ve karakterinin ne denli enteresan olduğu..
Çok fazla geçmişe dair yazılar yazmak istemiyorum lakin türk halkının bir huyu vardır kötü bir huy ama malesef böyleyiz, bizler çok çabuk unutuyoruz yaşananları..
Düne kadar sevin sevmeyin farketmez simone'nin gönderiliş şekli ve şubede yaşananlar malum.. Kimlerin başını çektiğini isim belirterek burada tartışma konusu başlatmak istemiyorum :)
Ne kadar Şubenin kontrolü artık Obradovic ve ekibinin kontrolünde olsada Hido'nun aziz yıldırım ile bağını, geçen sene hocayı tabir yerinde ise yiyen tayfanın hidayetle olan bağını, ve ayrıca hocanın sağ kolu ve türkiyeye gelmesinde en büyük 2. etken olan (1. olanda ibrahim kutluaydır ve onunlada hido'nun durumunu herkesce mağlum) mirsad ile hidayetin aralarında yaşanan milli takımdaki nahoş olaylar ve bu olaylar sonucu kapanan yaralar acaba en ufak kaşıntıda tekrar kanarmı ? bu söylediklerimi alt alta getirdiğinizde şu senaryolardan biri gerçekleşmesi olasılığında keşke demezmisiniz ;
1-Hido gelir ve bu saydıklarım yaşanmaya başlar ama yıl içinde sıkıntı olmaması için hasır altı olur kadro güçlenmesi sonucu lig şampiyonluğu ve üstünede EL şampiyonluğu ile biten bir sezon, herkes coşku içinde filan günlerce temmuz ayının sıcak bir sabahında pat ''Obradovic istifasını yönetime sundu '' Haberi ile uyanmak ? yada Her an böyle haberler çıkabilir tedirginliği ile şubeden gelen her habere yürek kabartmak ?
2-Hido gelmez,oğuz ve ilkan da iyi dönemez sakatlıktan ligde şampiyonluk kaçar EL'de de TOP 8 de kalırız AMA her yıl üstüne koyarak giden ve Pana gibi bir sistem ve yapı kurularak her yıl TOP 8 ve Final Fourlarda olan elbet 2-3 yıl içinde gelecek olan EL şampiyonluğu..
Kısacası sistem mi istiyorsunuz yoksa 1993 de kazandığı EL şampiyonluğunu hala konuşan ve iç çeken partizan gibi 2013-2014 de EL de şampiyon olmuştuk demek mi istiyorsunuz bir 10 sene sonra ?

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #438 : 26 Aralık 2013, 20:29:11 »
isteyen istediğini desin , herkese saygımız sonsuz...
Fakat uzun şart. Bugün Melih 5 te 4 3 lük attı, Ömer 3 te 3 üçlük attı ; ama maç sonu skor yine berabere. Neden çünkü uzun yok...

Çevrimdışı tecessus

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #439 : 26 Aralık 2013, 21:33:57 »
Hidayet gelirse Emir'in de Bojan'ın da, Kleiza'nın da performansı düşer (ya da yükselecekse bile yükselmez).
Hatta Bjelica da etkilenir
Fenerbahçe

Çevrimdışı onee

• Üye
  • Yer: İzmit-Denizli
    • orhanyet
« Yanıtla #440 : 27 Aralık 2013, 01:36:51 »
benim düşüncem kenan bu kadar yokları oynarken rotasyona barışı dahil etmeliyiz geldiğinden beri belli bir standartı var.bir oyuncuyu bu kadar gözardı etmek mantıklı değil bence.izzet kadar kötü performans sergilemeyeceği kesin en azından.Obradovic bence kenana çok fazla güveniyor bu güzel ama son bir aydır çok kötü ve bir numarada ya bo oynuyor ya da onsuz oyun kurucusuz kalıyoruz.bu da bence emirinde üstüne anormal baskı yapıyor.emir sonuçta.bu sezona kadar ne olduğunu biliyoruz.biraz fazla beklentiye girdik daha ilk seneden emir için.onun için en azından ligde barışı kullanmak iyi olur.sene başında kenanı düşünmüyorduk bile rotasyon için.onun için ilkan ve oğuz gelene kadar biraz faydası olacaktır barışın rotasyona girmesinin tüm takım için.

Çevrimdışı ErdemFB

• Üye
  • Yer: Samsun
« Yanıtla #441 : 27 Aralık 2013, 01:39:10 »
35 yaşında 2 senedir sakatlıklardan belini doğrultup maç oynamamış,rezalet bir avrupa şampiyonası geçirmiş,pozisyonuna göre çok fazla hantallaşmış bi Hido'yu kim niye ister anlayabilmiş değilim.Üstelik elimizde kıtanın en elit 3-4 rotasyonu varken.Hido ne verebilir bu takıma?

işin bide karakter boyutu var ki hiç girmiyorum zaten oraya..

Emir'e alternatif yaratmak lazım ama zaten şişkin olan 3-4 rotasyonuna Hido'yu da ekleyerek değil.1-2 oynayan -iyi savunmacı- hucum organizyonlarında emir'e yardımcı olacak emir sahada değilken oyuna yön verecek bi oyuncu olmalı önceliğimiz...

bakınız:Daniel Hackkett(bu tren kaçtığına göre)

bakınız:omar cook

ha gönül ister kenan yapabilsin bu işi(o potansiyel fazlasıyla mevcut)ama ne yazık ki anadolu kulüplerinden istanbul takımlarına gelen oyuncuların yegane sorununu yaşıyo son bir aydır -halk arasında popo kalkması olarakta tarif edilir- ve şu durumda ona güvenmek pek akılcı durmuyo.

her ne kar obradovic transfer istemiyo diye beyanatlar verilsede ben bi' son dakika sürprizi bekliyorum.7 ocak'a kadarda süresi var yanılmıyosam.
« Son Düzenleme: 27 Aralık 2013, 01:42:14 Gönderen: ErdemFB »
"Kendim için bir söz veriyorum,burası benim evim olacak."

Çevrimdışı phenom_07

• Üye
« Yanıtla #442 : 27 Aralık 2013, 08:57:51 »
35 yaşında 2 senedir sakatlıklardan belini doğrultup maç oynamamış,rezalet bir avrupa şampiyonası geçirmiş,pozisyonuna göre çok fazla hantallaşmış bi Hido'yu kim niye ister anlayabilmiş değilim.Üstelik elimizde kıtanın en elit 3-4 rotasyonu varken.Hido ne verebilir bu takıma?

işin bide karakter boyutu var ki hiç girmiyorum zaten oraya..

Emir'e alternatif yaratmak lazım ama zaten şişkin olan 3-4 rotasyonuna Hido'yu da ekleyerek değil.1-2 oynayan -iyi savunmacı- hucum organizyonlarında emir'e yardımcı olacak emir sahada değilken oyuna yön verecek bi oyuncu olmalı önceliğimiz...

bakınız:Daniel Hackkett(bu tren kaçtığına göre)

bakınız:omar cook

ha gönül ister kenan yapabilsin bu işi(o potansiyel fazlasıyla mevcut)ama ne yazık ki anadolu kulüplerinden istanbul takımlarına gelen oyuncuların yegane sorununu yaşıyo son bir aydır -halk arasında popo kalkması olarakta tarif edilir- ve şu durumda ona güvenmek pek akılcı durmuyo.

her ne kar obradovic transfer istemiyo diye beyanatlar verilsede ben bi' son dakika sürprizi bekliyorum.7 ocak'a kadarda süresi var yanılmıyosam.

Kenan hakkında söylediklerin dışında sonuna kadar katılıyorum. Hidayet bize ancak ayak bağı olur.

Kenan konusunda ise ben saha içinde Kenan'da tavır olarak bir değişiklik olduğunu düşünmüyorum. Evet kötü oynuyor bu sıralar ancak unutulmaması gereken bir şey var o da Kenan'ın 18 yaşında olduğu. Bu çocuk ilk kez böyle bir maç temposunda, üstelik gerçekten önemli süreler alarak mücadele ediyor. Zaman zaman düşüşler yaşaması normal bunu hemen kendini beğenmişlik olarak görmemek lazım bana göre.
BAK YİNE HASRETİN DÜŞTÜ İÇİMİZE
SADECE FENERBAHÇE ...

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #443 : 27 Aralık 2013, 09:11:02 »
Bence büyük ihtimalle transfer olmaz olursa da 1 numaraya olur diye düşünüyorum.

Hidayet gelecek diye bir şehir efsanesine inanmak bence yanlış olur, Mirsad'ı koyalım oynasın daha iyi :D

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #444 : 27 Aralık 2013, 09:15:28 »
Bi bomba koyalım suraya hareket olsun.
Ara transfer ya olmayacak yada Teodosic olacak
Hissiyat  ;) ;)  8)

Çevrimdışı bohannon_1907

• Üye
  • Yer: Çekmeköy
« Yanıtla #445 : 27 Aralık 2013, 12:55:13 »
Hissiyat  ;) ;)  8)

Cem hissiyat mı yoksa arada fısıldayan kuşlar var mı?  ;D
Kuşandık sarı laciyi

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #446 : 27 Aralık 2013, 12:58:58 »
Hissiyat  ;) ;)  8)

Cem hissiyat mı yoksa arada fısıldayan kuşlar var mı?  ;D
Ahaha bize kuşlar fisildamaz yahu  ;) 8)

Çevrimdışı badwachter

• Üye
  • Yer: Balıkesir
« Yanıtla #447 : 27 Aralık 2013, 13:11:47 »
Hissiyat  ;) ;)  8)
Açıkçası ne kadar imkansız gibi gelsede olursa muhteşem olur..
Ama yazın kesin olacak transfer olduğu için geç olsun sıkıntılı olmasın derim ben nasılsa 5-6 ay sonra bizim :)

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #448 : 27 Aralık 2013, 18:27:57 »
Hissiyat  ;) ;)  8)

en son hislerinden sonra gelişme var hislerinde abi :D  sen hissettiysen TEO hatırl olsun  ;D

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #449 : 27 Aralık 2013, 22:21:05 »
Lester Hudson da cok fena işimizi görürdü.
2  yıldır istiyorum bu adamı :D

Derin nbade yazmıstım birkac kere.
Ver Lester'e, yaz deftere