Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970521 defa)

0 Üye ve 86 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #15375 : 18 Mart 2015, 00:46:16 »
Ya bu Eurhops kadar sallayan da yok..Ne işimiz var bizim Gist le falan ya..
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #15376 : 18 Mart 2015, 09:26:11 »
Gist işi yalandır

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #15377 : 18 Mart 2015, 09:52:54 »
1 sene daha kalır bjelica..obra sözleşme yenilerse ikna eder onu el şampiyonluğu icin ...

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #15378 : 18 Mart 2015, 10:49:56 »
Arkadaşlar bırakın transferi Obra Reis ne olacak kalacak mı asıl mesele o transfer  olsa ne olacak olmasa ne olacak

Çevrimdışı finkployd

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #15379 : 18 Mart 2015, 13:26:44 »
Buraya yazmamın sebebi transfer konuşmak, o gelmesin bu gelsin falan demek değil. Gist konusunu biraz farklı biçimde ele alacağım. Öncelikle Gist'e teklif gitmiş olmasını deli gibi istiyorum. Sebebi Gist'e dilenmek değil elbette. Eğer haber doğruysa, koç en az iki sene dana bizimle kalacak demektir zira kalmayı düşünmediği takıma kimse gelecek sezon için transfer istemez.

Ayrıca Gist haklı olarak bir tepkiyle karşılandı ama ben o kadar kötümser değilim. Nedenini şöyle açıklayayım. Gist Pana'da oyununu epey geliştirdi. Yani bize geldiği zamanki kadar ham bir oyuncu değil. Koç, ben bunu yazın adam ederim demiş olabilir ki eder. Gou'nun bile kaydettiği aşama ortada. Gist'in fiziksel özelliklerini göz önünde bulundurursak değişmeli savunma için biçilmiş kaftan olarak görüyorum. Ayrıca tehdit sayılabilecek boyutta olmadığını kabul etmekle birlikte Vesely'den de iyi şutu olması tercih sebebi olmasını sağlamış olabilir.

Koç şu sıralar bu işlerle uğraşıyor mudur bilmiyorum. (Yukarıda anlattığım sebeple ilgileniyor olmasını dilerim.) Bahsedilen teklif gerçek mi en ufak bir fikrim yok. Teklif olayını farklı bir noktadan ele almaya çalıştım, bu kadar. Ucundan da biraz Gist'e değindim :)

Çevrimdışı lancelot

• Üye
« Yanıtla #15380 : 18 Mart 2015, 13:44:35 »
Gist yerli sayılsaydı gözü kapalı alınabilirdi ama yabancı kuralı ortadayken bjelicanın gideceğini düşünmemekle beraber eğer giderse daha farklı bir yada 2 oyuncu o eksikleri kapatır önce obra kalsında

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #15381 : 18 Mart 2015, 15:15:40 »
Gist yerli sayılsaydı gözü kapalı alınabilirdi ama yabancı kuralı ortadayken bjelicanın gideceğini düşünmemekle beraber eğer giderse daha farklı bir yada 2 oyuncu o eksikleri kapatır önce obra kalsında

Nerede gordum hatirlamiyorum (guvenilir mi degil mi onu da bilmiyorum) ama Obradovic'in demeci de yer almis; "hep beraber calismak istedigim oyunculardan biri" minvalinde bir seyler demis. 
« Son Düzenleme: 18 Mart 2015, 15:15:52 Gönderen: Besim »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15383 : 18 Mart 2015, 16:53:04 »
Buraya yazmamın sebebi transfer konuşmak, o gelmesin bu gelsin falan demek değil. Gist konusunu biraz farklı biçimde ele alacağım. Öncelikle Gist'e teklif gitmiş olmasını deli gibi istiyorum. Sebebi Gist'e dilenmek değil elbette. Eğer haber doğruysa, koç en az iki sene dana bizimle kalacak demektir zira kalmayı düşünmediği takıma kimse gelecek sezon için transfer istemez.

Ayrıca Gist haklı olarak bir tepkiyle karşılandı ama ben o kadar kötümser değilim. Nedenini şöyle açıklayayım. Gist Pana'da oyununu epey geliştirdi. Yani bize geldiği zamanki kadar ham bir oyuncu değil. Koç, ben bunu yazın adam ederim demiş olabilir ki eder. Gou'nun bile kaydettiği aşama ortada. Gist'in fiziksel özelliklerini göz önünde bulundurursak değişmeli savunma için biçilmiş kaftan olarak görüyorum. Ayrıca tehdit sayılabilecek boyutta olmadığını kabul etmekle birlikte Vesely'den de iyi şutu olması tercih sebebi olmasını sağlamış olabilir.

Koç şu sıralar bu işlerle uğraşıyor mudur bilmiyorum. (Yukarıda anlattığım sebeple ilgileniyor olmasını dilerim.) Bahsedilen teklif gerçek mi en ufak bir fikrim yok. Teklif olayını farklı bir noktadan ele almaya çalıştım, bu kadar. Ucundan da biraz Gist'e değindim :)
ya kardeşim sen çok güzel bir adamsın.
twitterda forumlarda daha fazla yazman lazım :(

Çevrimdışı erhanay

• Üye
  • Yer: ünye
    • erhanaydd
« Yanıtla #15384 : 18 Mart 2015, 16:53:43 »

Yeni Batiste olur muydu acaba?

Çevrimdışı Ereng.

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #15385 : 18 Mart 2015, 17:10:10 »
Ben de Gist olayı şöyşe bakıyorum . 1 milyon üzeri  bir teklifimiz olduğu söyleniyor , demek ki transfer bütçemiz düşük olmayacak :) .

Eurohoops bir derleme yapmış .  Tomic , Bjelica , Abrines , Lull , Gentile , Saric , Pleiss  , Bertans , Satoransky'nin bir şekilde NBA yapma durumu olabilir .

Çevrimdışı esref

• Üye
    • cavus7
« Yanıtla #15386 : 18 Mart 2015, 21:51:01 »
Basketbola dair en gıcık olduğum sözcük öbeği "NBA hayali" heralde. Şahsım olarak gram zevk almıyorum NBA'den. Avrupa basketbolu sürekli oyuncu kaybediyor. Nasıl olur bilmiyorum ama bir çaresi vardır elbet Avrupa'yı NBA kadar cazip hale getirmenin. İşin maddi boyutunu popülaritesini bir kenara bırakarak b*k mu var NBA'de demek istiyorum. NBAciler kusura bakmasın. :)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
« Yanıtla #15388 : 20 Mart 2015, 18:48:40 »
Şahsen seneye rochestie+thompkins paketi yada Rice+brown yada randolph paketi super olabilir...
Zisis ve zoric yerine yazıyorum bu isimleri...

Çevrimdışı lancelot

• Üye
« Yanıtla #15389 : 20 Mart 2015, 19:30:48 »
thompkinsi istiyorsak bjelica gidiyor demektir