Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970279 defa)

0 Üye ve 75 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ardglr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • ardaguler
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #15420 : 21 Mart 2015, 19:30:26 »
Bjelica olayına hala inanmamaya çalışmakla birlikte, gidecekse şayet Hidayet gelir bana göre, 4 numara back-up sorunumuz vardı zaten, yerli bir isimle çözülür o durum. Hidayet ne kadar katkı verir bilemem, ama Obradovic'in olduğu yerde takımın huzurunu kaçırmayacağına eminim en azından. Vesely varken Randolp lüks olur, daha kalıplı pivot özelliği belirgin birisini tercih ederim, Freeland biçilmiş kaftan bence. 4 numaraya Thompkins ya da Brown gelir, Zisis gitmeden Calathes de gelirse 8 yabancılı, her pozisyonda alternatifli kadro olur. Gerçi sezonun bu bölümünde bunları konuşmak çok da mantıklı değil, bu kadar yazıp şu cümleyi kurmam saçma oldu tabi :)

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #15421 : 21 Mart 2015, 19:39:57 »
Yabancı hedeflerde sanırım bi çoğumuz hem fikiriz calathes thompkins ve randolph paketinde.(bence olabiliyosa dunston ya da hines sanki daha güzel gider randolph yerine) ayrıca bence samet geyik işini de halletmeliyiz bi şekilde sulanmalıyız sene sonu geç kalmadan.çünkü bi şekilde yerli rotasyon kalitemizi de arttırmalıyız. Hido nun 1000maç barajını tamamlama hayali hala varsa mecbur 1sene daha kalmak zorunda nba de. Bütçemiz el vericek olursa serhat tolga geçim değişikliği de olabilir belki. Zaten daha haziran çok zaman var kazanılacak maçlar kupalar var. O zamana neler olur neler ;)
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
« Yanıtla #15422 : 21 Mart 2015, 22:35:48 »
süre alan almayan olsun tüm oyuncularımız karakterli ve iyi niyetli. Şu takıma maddi manevici bilmem 1000 maçı düşünen hidayet gelmesin mümkünse.
değişmeli savunmaya devam edeceksek bahsi geçen uzunların sakıncası yok. bize bu formatta 3,5 ve 4,5 luk adamlar lazım. freeland thompkins derrick randolph
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #15423 : 21 Mart 2015, 23:47:21 »
Hidayet 2016 rio olimpiyatlarından sonra TBF'ye başkan olacak. O yüzden 1 sene burada kalıp hazırlayacak kendini. Ben, eğer nemanja gidecekse onu isterim. zira oyun görüşü, basketbol bilgisi ile 10 dakikada bile olsa katkı verir. Ve hido için şehir efsanesi de çok ama gayet düzgün profesyoneldir. oynamaya geldiyse oynar...

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #15424 : 21 Mart 2015, 23:49:46 »
James Gist PAO ile yıllık 1 milyon € dan 2 yıllık uzatmış sözleşmesini. Eurohoops'a göre biz daha fazla önermişiz ama o kalmayı tercih etmiş...

Gist'i biz istedik mi bilmem ama Pao'nun ona yıllık 1 milyon euro verme ihtimali ile yazın kırmızı kar yağması arasında fark yok..ama iki yıllık olabilir

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #15425 : 22 Mart 2015, 00:08:16 »
Calathes-Thompkins-Kalinic-Radu istiyorum
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı KhaN

• Üye
« Yanıtla #15426 : 22 Mart 2015, 01:21:17 »
Ben de Dubljevic i öne yazarım elbet ama çok zor önümüzdeki sene o harcamayı yapmamız heralde
Yalnız Randolph hiçte gereksiz olmaz
4-5 oyununu bu kadar çok oynayan bir takıma tam uygun bir isim Vesely ve Thompkins ile beraber
Neyse Bjelica nın gidecek olma mevzusu transfer başlığını hareketlendirdi tabii
Ama Okan Y. büyüğümün dediğine uyayım bende Haziran ayı gelsin ufaktan haddimiz olursa söyleriz birşeyler inşallah

gereksizden kastım net 5 numara olmayacak olması takımda. Yoksa Randolph gelsin başımın üstünde yeri var.
Randolph Vesely Thompkins üçlüsü belki çok heyecan verici olabilir ancak 3. oyuncunun şutu olan net bir pivot olması daha faydalı olur bana göre. Belli kalıplar yerleşti yıllardır o yüzden tutucuyum 5 numara konusunda :) Genele dönersek Randolph sözleşmeli oyuncu FA olmayacak seneye. Rasko'nun şirketine bağlı olsa da kulübü buy out ister. Dubljevic'e vermeyeceğimiz buy out'u -her ne kadar daha fazla olsa da- Randolph'a da vermeyiz büyük ihtimalle. O yüzden FA olacak oyuncular içinde arama yaparız herhalde. Thompkins-Samet-Vesely-Dubljevic-Oğuz tarzı 4-5 rotasyonu bence çok ideal ve güzel duruyor. Hatta 8 yabancı yaparsak alınabilecek bir 3.5 numara pastanın üstüne çilek olur.
Daha zaman var dediğiniz gibi ama böyle şeyleri konuşmak tartışmak güzel. Beyin fırtınası yapıyoruz şurada  ;D
« Son Düzenleme: 22 Mart 2015, 01:38:42 Gönderen: KhaN »

Çevrimdışı Leggenda di Trieste

• Üye
  • Yer: Pendik
« Yanıtla #15427 : 22 Mart 2015, 02:14:24 »
gereksizden kastım net 5 numara olmayacak olması takımda. Yoksa Randolph gelsin başımın üstünde yeri var.
Randolph Vesely Thompkins üçlüsü belki çok heyecan verici olabilir ancak 3. oyuncunun şutu olan net bir pivot olması daha faydalı olur bana göre. Belli kalıplar yerleşti yıllardır o yüzden tutucuyum 5 numara konusunda :) Genele dönersek Randolph sözleşmeli oyuncu FA olmayacak seneye. Rasko'nun şirketine bağlı olsa da kulübü buy out ister. Dubljevic'e vermeyeceğimiz buy out'u -her ne kadar daha fazla olsa da- Randolph'a da vermeyiz büyük ihtimalle. O yüzden FA olacak oyuncular içinde arama yaparız herhalde. Thompkins-Samet-Vesely-Dubljevic-Oğuz tarzı 4-5 rotasyonu bence çok ideal ve güzel duruyor. Hatta 8 yabancı yaparsak alınabilecek bir 3.5 numara pastanın üstüne çilek olur.
Daha zaman var dediğiniz gibi ama böyle şeyleri konuşmak tartışmak güzel. Beyin fırtınası yapıyoruz şurada  ;D

Haklısın şu an baktım Randolph konusunda benim aklımda nereden olduysa bir yıllık sözleşme kalmış yahu
1 yıllıkta takım opsiyonu varmış
Ayrıca evet o şirketin en ünlüsü Arn Tellem in de oyuncusu
Fakat iki menajerinden ilki farklı biri
Gereksizden kastını da anladım zaten
Ben farklı düşünüyorum ama senden fayda konusunda bende onu belirttim zaten senden alıntı yaptığımda
Ben dominant bir pivot alacağımızı zannetmemekle birlikte ben de şahsen yine hareketli şutu olan 4-5 oynayan
bir üçlünün olmasını istiyorum
Dubljevic;belki biraz eksik kalacak o sırtı dönük oyun sayısında;onu da yapacak oyuncu da çok zor alınması
Neyse ben kendi adıma şu oyuncuyu alalım bu oyuncuyu alalım konusunda dedim zaten son yazdığımı
Elbet fikir beyan ederiz farklı düşüncede ya da onayladığımız bir şeyler okuduğumuzda
« Son Düzenleme: 22 Mart 2015, 02:41:19 Gönderen: Leggenda di Trieste »

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #15428 : 22 Mart 2015, 02:45:33 »
Dubljevic diyor herkes de, bu adam daha yeni anlasmaya varmadi mi? 

Çevrimdışı Leggenda di Trieste

• Üye
  • Yer: Pendik
« Yanıtla #15429 : 22 Mart 2015, 02:52:23 »

Evet elbette uzattı da
Herkes gönlünden geçeni söylüyor abi

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #15430 : 22 Mart 2015, 15:08:40 »
yeni anlaşma yaptı.

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #15431 : 22 Mart 2015, 15:23:55 »
hickmanın gitmeyeceğini varsayarak 2 amerikalı daha alacağını zannetmiyorum obranın 1 tane amerikalı olabilir(randolph thompkins brown hines 4lüsünden biri gelir şahsen randolphu takımda görmek isterim) ama 2 olmaz sırp asıllı bir oyuncu almasını bekliyorum bunun nedeni de obranın değerini en iyi onlar anlıyorlar ayrıca gelişime çok açıklar bizim yerliler gibi değiller tabii bu benim düşüncem
« Son Düzenleme: 23 Mart 2015, 01:27:11 Gönderen: lancelot »

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #15432 : 26 Mart 2015, 20:54:37 »
Bu nasıl yaman bir çelişki basket takımının başında efsane koç var,futbol takımın başında İsmail Kartal.Ne zaman bir taraftan mutlu olsak diğer taraftan hep bir burukluk var.Bizim Başkanın değişik bir vizyonu var.Basket takımındaki oyuncuları görünce mutlu oluyorum hepsi adam gibi adam düzgün ve spor ahlakları var.Futbol takımında da hala içime sinmeyen oyuncular var .

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #15433 : 26 Mart 2015, 23:36:41 »
Bjelica inşallah bizde kalır da olur da giderse Markoishviliyi almak mümkünmüdür.

Çevrimdışı myildirim

• Üye
« Yanıtla #15434 : 26 Mart 2015, 23:51:22 »
Bjelica inşallah bizde kalır da olur da giderse Markoishviliyi almak mümkünmüdür.

Marko'yu alırız almasına da pozisyonları farklı hocam Bjelica ile. Ben bjelica giderse o pozisyonda sadece derrick brown'ı görmek isterim eu'dan.