Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970575 defa)

0 Üye ve 80 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #15555 : 11 Nisan 2015, 23:50:14 »
Rodriguez i herkes beğenir nolcakki bende anlamadım böyle haber mi olur.
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #15556 : 12 Nisan 2015, 00:18:03 »
Seneye zisis kalmalı..tecrübesiyle faydası olur..özellikle kenana.kenan zisis un yaptıklarını yapabilecek seviyeye gelse keşke tez zamanda..oyun tarzı çok benziyor zisise..keşke onu ornek alsa kendine...havalanıp başka yollara girmesin.
Hickmanin gönderilmesine karşıyım..sözleşmesi 1+1 olsa bile..seneye top 16 da sadece el de kullanırım yavaş yavaş...
O yüzden bize 1 tane PG ve 1 tane zoric yerine c super olacak seneye...geri kadroyu korururum..tabii bjelica giderse yerine ona benzer 4 numara şimdiden bulunmalı...

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #15557 : 12 Nisan 2015, 02:14:02 »
Seneye zisis kalmalı..tecrübesiyle faydası olur..özellikle kenana.kenan zisis un yaptıklarını yapabilecek seviyeye gelse keşke tez zamanda..oyun tarzı çok benziyor zisise..keşke onu ornek alsa kendine...havalanıp başka yollara girmesin.
Hickmanin gönderilmesine karşıyım..sözleşmesi 1+1 olsa bile..seneye top 16 da sadece el de kullanırım yavaş yavaş...
O yüzden bize 1 tane PG ve 1 tane zoric yerine c super olacak seneye...geri kadroyu korururum..tabii bjelica giderse yerine ona benzer 4 numara şimdiden bulunmalı...
Hem Zisis hem hickman çok lüks olur bence o yüzden birini tercih etmeliyiz Hickman bence daha iyi gibi daha doğrusu özellik sayfası daha dolu gibi ama bide sakatlık açısından baktığımda Zisis kararı daha mantıklı kararı koç verir zaten..

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #15558 : 12 Nisan 2015, 13:20:55 »
Guard gelirse Hickman yada Zisis'den biri gidecek mi bilen varsa söyledin ki bence ikiside kalmalı ayrıca Huertas biraz tehlikeli bir tranfer gibi geliyor oynatan bir guard gerekiyor sanki bize. Hickman ve Zisis'e yazık olur 2. sezon daha verimli olurlar.Zoriç'e çok laf söylüyorlar belki çok beklentileri karşılamadı ama teknik bir uzun eli iyi ayrıca her zaman sahaya herşeyini koydu.Sene başında Hickman'ada giydiriyorlardı.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #15559 : 12 Nisan 2015, 13:29:07 »
Hickman'ın sakatlığı 1 yılı bulacak deniliyor.
Şahsen oyuncu ile anlaşılıp kontrattan çıkılması en mantıklı hareket olur.
Zisis sakatlık vs. olmadığı müddetçe her türlü takımda kalmalı.
O'nun kariyerinin büyük bölümünü geçirdiği şekilde yardımcı oyuncu olarak kullanırsak esas değeri ortaya çıkacak.
Gelecek sene için eğer Pao'ya gitmez ya da Cska salça olmazsa(ki olur) hedefimizdeki guard belli.
Memphis'te sezon bitse de gitsek diye takılan Calathes gelecek(bişey bildiğim ettiğim yok tamamen temenni) dertler bitecek.
...

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
« Yanıtla #15560 : 12 Nisan 2015, 13:50:19 »
Fanatik te de huertas haberi var

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #15561 : 12 Nisan 2015, 13:58:28 »
bu yerli kıtlığında hickman 8. yabancı olarak kalmalı top16'ya yetişeceğini düşünüyorum kobe kaç yaşında 8 ayda iyileşti

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #15562 : 12 Nisan 2015, 14:00:44 »
Rodriguez i herkes beğenir nolcakki bende anlamadım böyle haber mi olur.

adamla röp yapmışlar orada söylemiş..bizimkiler de yanlış çeviri hemen fb'ye yaptılar...

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #15563 : 12 Nisan 2015, 14:01:44 »
bizim transferi değil şu Nemanja somurtkanını takımda tutmaya konsantre olmamız lazım..Gerekirse karısını falan kaçıralım, köprüde eylem yapalım Türkiye'de kalsın...

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #15564 : 12 Nisan 2015, 14:06:30 »
bu yerli kıtlığında hickman 8. yabancı olarak kalmalı top16'ya yetişeceğini düşünüyorum kobe kaç yaşında 8 ayda iyileşti

Sonra yine sakatlandı. :/
Aşil'den bir sezoda iki kez sakatlanmış bir oyuncuya güvenip zaten sınırlı olan yabancı hakımız için kumar oynanmamalı bence.
...

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #15565 : 12 Nisan 2015, 20:30:13 »
Sonra yine sakatlandı. :/
Aşil'den bir sezoda iki kez sakatlanmış bir oyuncuya güvenip zaten sınırlı olan yabancı hakımız için kumar oynanmamalı bence.
kobe sonra dizden sakatlandı aşilden değil diye biliyorum
hickman o riske değer

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #15566 : 12 Nisan 2015, 21:08:20 »
Hickman bu saatten sonra hiçbir riske değmez bence. İyi oyuncu ve kesinlikle iyi bir Hickman kalmalı ama 1 sene oynamayacaksa neden boş yere para verelim. Seneye mutlaka hem savunmada katkı verecek hem de ceza şutlarını sokacak birini bulmalıyız acilen.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #15567 : 12 Nisan 2015, 21:10:25 »
Bence de bir 3 numara alırız Hickman yerine sakat olmasa kesin kalsın derdim ama

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15568 : 12 Nisan 2015, 21:22:26 »
İyi bir Hickman tabi ki kalmalı ama bizim gibi bu kadar yüksek hedeflere sahip bir takım bu kadar sakat kalacak bir oyuncu için bu riski almamalı.Yerine ya savunma yönü ağır basan bir 3 numara ya da 1 guard daha alınıp çift guard bulundurmak gerekir.
Zisis konusuna gelirsek de Zisise bazı yerlerde odun muamelesi yapılıyor.Burdaki yanlış şu ki Zisisten beklenti konusunu yanlış ayarlamak.Sen Zisisten her maç 10 sayı 10 asist beklersen boşa beklersin.Benim ilk geldiğinde beklentim tempoyu kontrol edebilmesi  takıma gerekli liderliği yapması ve savunmayı toparlamasıydı ki hepsini bir bir yerine getiriyor.Zaten bunu fark etmek için Zisisten önceki kontrolsüz takımla Zisisle daha dengeli kimliğe bürünen takımı izlemek yeterlidir bence.Tabi daha iyi bir fırsat çıkarsa değerlendirmek lazım ama olmazsa da Zisisle devam ederiz bence ki koçun da böyle düsündüğünü düşünüyorum.
Son olarak da bu sene başında gerek Obraya gerek ise Gherardiniye kendi istediğim kadroyu kurmadılar diye bazı laflar ettim birçok kişiyle de burda tartıştım.Bunun için başta değerli abilerim olmak üzere bütün forumdan özür diliyorum
« Son Düzenleme: 12 Nisan 2015, 21:25:56 Gönderen: active »

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #15569 : 12 Nisan 2015, 21:28:07 »
Zisis tam bizim yaramıza merhem oldu iyi izlemek lazım. özellikle OLY maçında Spanoulisin, Efes maçında Heurtelin performansları sadece şanssızlıktan mı düştü. Zisisin rakip takımların Guardlarına yaptığı baskılı savunmayı bizde başka hiçbir oyuncu onun kadar iyi yapamıyor. Bence kalmalı, takıma biraz daha alışırsa skor anlamında da çok daha iyi olacağına inanıyorum ben.