Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970334 defa)

0 Üye ve 71 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #15600 : 28 Nisan 2015, 17:43:25 »
Başıma bir iş gelmeyecekse Tomic'i istemiyorum ben. Olimpiakos serisinde tekrar izledim yakından. Bir şekilde sindiriliyor, sert uzunlar karşısında çok zorlanıyor. Ayrıca bol "switch"li savunmada da ciddi olarak aksayabilir. Bilemiyorum, bu sene ne yaptıysak savunmayla yaptık. Savunma kurgusunu aksatacak oyuncu sistemi zorlar. Gerçi koç Obradovic olunca işin rengi her türlü değişiyor ama...
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #15601 : 28 Nisan 2015, 17:48:08 »
ömer onan geçen gün verdiği röpörtajda hocadan memnunuz sezon sonunda anlaşıcaz, aynı şekülde ülkerle beraber olmaktan memnunuz onlarla da sezon sonunda anlaşıcaz. bu anlaşmalar olduktan sonra bütçeyi belirlicez ve transfer çalışmalarına başlayacağız şeklinde konuştu. böyle birşey ancak bizde olur. senin elinde avrupanın dünyanın en iyi koçu var ve anlaşmak için Top 8 e kalmasını bekliyorsun aynı şekilde ülker gibi bir sponsorun var memnun etmek için elinden ne geliyorsa yapman lazım.

umarım hem ülker hem de hoca ile herşey konuşulup kağıda dokulmese bile halledilmiştir. hoca ve teknik heyette önümüzdeki sezonun planlamalarını bir taraftan yapıyordur.

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #15602 : 28 Nisan 2015, 19:02:59 »
ömer onan geçen gün verdiği röpörtajda hocadan memnunuz sezon sonunda anlaşıcaz, aynı şekülde ülkerle beraber olmaktan memnunuz onlarla da sezon sonunda anlaşıcaz. bu anlaşmalar olduktan sonra bütçeyi belirlicez ve transfer çalışmalarına başlayacağız şeklinde konuştu. böyle birşey ancak bizde olur. senin elinde avrupanın dünyanın en iyi koçu var ve anlaşmak için Top 8 e kalmasını bekliyorsun aynı şekilde ülker gibi bir sponsorun var memnun etmek için elinden ne geliyorsa yapman lazım.

umarım hem ülker hem de hoca ile herşey konuşulup kağıda dokulmese bile halledilmiştir. hoca ve teknik heyette önümüzdeki sezonun planlamalarını bir taraftan yapıyordur.
o politik ve profesyonel bir açıklamadır çok takılmamak lazım

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #15603 : 28 Nisan 2015, 19:04:44 »
sporx yine Granger'i istedigimizi yazmis, ikinci kez cikiyor bu dedikodu , kaynak da ispanyol basini.
demek ki Obradovic kaliyor ve yeni sezon planlamasi baslamis bile.

Hickman gider Granger gelir , Zoric gider Kyle Hines gelir mukemmel olan takimi daha da mukemmel yapariz.
Granger savunmada Hickman'dan daha iyi , oyun kurma anlaminda da kiyaslanamazlar zaten , ama penetresi Hickman'dan cok geride , sutu da ortalama , cok isterim Granger'i.

Zisis-Granger-Kenan
Drew- Melih
Bogdan-Emir
Bjelica-Vesely
Hines-Oguz-Semih

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
« Yanıtla #15604 : 29 Nisan 2015, 08:45:49 »
Şöle bir haber varr..

Real Madrid, Teodosic'in peşinde

Fenerbahçe Ülker'in Euroleague Final Four'da karşılaşacağı Real Madrid'in CSKA Moskova'nın yıldızı Milos Teodosic ile ilgilendiği öne sürüldü.

28 Nisan 2015, Salı Yorum Yaz
A+A-
Basket Dergisi'nin haberine göre, başkent ekibinin Sergio Llull ve Sergio Rodriguez’in takımdan ayrılma ihtimalini düşünerek Teodosic için nabız yokladığı öğrenilirken Sırp yıldız geçen sezon sonunda kulübüyle sözleşme uzatmıştı.

Real Madrid’in gündemindeki diğer bir ismin de Fenerbahçe Ülker ile kısa süre önce adı anılan Unicaja Malaga’dan Jayson Granger olduğu belirtildi.

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
« Yanıtla #15605 : 29 Nisan 2015, 08:46:13 »
Şöle bir haber varr..

Fenerbahçe Ülker'in Euroleague Final Four'da karşılaşacağı Real Madrid'in CSKA Moskova'nın yıldızı Milos Teodosic ile ilgilendiği öne sürüldü.

28 Nisan 2015, Salı Yorum Yaz
A+A-
Basket Dergisi'nin haberine göre, başkent ekibinin Sergio Llull ve Sergio Rodriguez’in takımdan ayrılma ihtimalini düşünerek Teodosic için nabız yokladığı öğrenilirken Sırp yıldız geçen sezon sonunda kulübüyle sözleşme uzatmıştı.

Real Madrid’in gündemindeki diğer bir ismin de Fenerbahçe Ülker ile kısa süre önce adı anılan Unicaja Malaga’dan Jayson Granger olduğu belirtildi.

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
« Yanıtla #15606 : 29 Nisan 2015, 08:59:58 »
Real Madrid önce 16 mayıs günü kovacağı koçunun yenisini bulsun
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #15607 : 29 Nisan 2015, 11:58:54 »
Kemal Erdem, "Calathes ile prensip anlaşmasına vardık, sözleşmesi kulüp kasasında" diye açıklama yapmış, var mıdır aslı astarı?
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #15608 : 29 Nisan 2015, 12:04:54 »
Kemal Erdem, "Calathes ile prensip anlaşmasına vardık, sözleşmesi kulüp kasasında" diye açıklama yapmış, var mıdır aslı astarı?

Calathes Memphis'in son iki macinda 25 dk civarinda sure aldi , diger maclari bilmiyorum ama son ikisini izledim.
Son macda da Conley oynamadi Udrih'le ikisi goturduler pg pozisyonun.
Memphis'de olmasa bile diger NBA takimlarinda rahatlikla ikinci oyun kurucu olur, keske bize gelse ama zor.

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #15609 : 29 Nisan 2015, 12:20:33 »
Calathes Memphis'in son iki macinda 25 dk civarinda sure aldi , diger maclari bilmiyorum ama son ikisini izledim.
Son macda da Conley oynamadi Udrih'le ikisi goturduler pg pozisyonun.
Memphis'de olmasa bile diger NBA takimlarinda rahatlikla ikinci oyun kurucu olur, keske bize gelse ama zor.

Evet de ne bileyim, makara gibi gelmedi pek.

https://twitter.com/KE_Billz/status/593178921312616448
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #15610 : 29 Nisan 2015, 13:03:18 »
Kemal Erdem yazdıysa inanmayın Goygoycudur kendisi :)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15611 : 29 Nisan 2015, 13:56:03 »
Kemal erdem kim yahu

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #15612 : 29 Nisan 2015, 14:06:22 »
Nedim Paşanın adamlarından biri herhalde

Çevrimiçi Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #15613 : 30 Nisan 2015, 11:35:05 »
Calathes haberlerinin aslı astarı nedir bilen varsa anlatsın.

Çevrimiçi Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #15614 : 30 Nisan 2015, 11:36:31 »
Başıma bir iş gelmeyecekse Tomic'i istemiyorum ben. Olimpiakos serisinde tekrar izledim yakından. Bir şekilde sindiriliyor, sert uzunlar karşısında çok zorlanıyor. Ayrıca bol "switch"li savunmada da ciddi olarak aksayabilir. Bilemiyorum, bu sene ne yaptıysak savunmayla yaptık. Savunma kurgusunu aksatacak oyuncu sistemi zorlar. Gerçi koç Obradovic olunca işin rengi her türlü değişiyor ama...
Bende sana katılıyorum son maçta savunma konusunda yaptığı hatalar Barcelona'ya pahalıya patladı.