Gönderen Konu: Anthony Bennett  (Okunma sayısı 51468 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tolga Gümüş

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • tolgagumus_
Ynt: Anthony Bennett
« Yanıtla #60 : 14 Ocak 2017, 20:16:29 »
Hayırlı olsun. Ne zaman takıma katılacak acaba?
"Ben Fenerbahçe'ye ikinci olmak için gelmedim." - Zeljko Obradovic

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #61 : 14 Ocak 2017, 20:28:15 »
Her transfer heyecan yaratır. Biz Bennet'ın iyi çıkmasını istemez miyiz? Ama Özgür ağabeyin daha şimdiden moralini bozan D-League rakamları (ki zaten bir ilk sıra seçiminin D-League'e gönderilmesi başlı başına skandaldır) yarın bu çocuk maçlara çıktığında taraftarın kat be kat moralini bozabilir, bu da ona ekstradan yük olur. Demem odur ki, taraftar hiç beklenti içine girmez ise, bu Bennet için de olumlu olur, bizim moral sağlığımız açısından da... Ben dostça vazifemi yaptım, çok şey beklemeyin, olursa da tadını çıkarın.

Mesela bir sakatlığı yok ise şutör pozisyonuna Gary Neal'ı alıp, 4 numara olarak Datome'yi Kalinic'in yanına kaydıraydık... Dixon, Gary Neal, Bogdan, Datome, Udoh. - Sloukas, Nunnaly, Kalinic, Vesely. (Antic + Melih)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #62 : 14 Ocak 2017, 21:31:41 »
Özgür abi
Sonuçta bu saate nba'den getireceğin adam kim olursa olsun risktir
Euroleague nba seviyesi herkes biliyor zaten
Basit bi örnek
Hakan abinin de benim de taşşak geçtiğim Kuzmic ( bizim maçı baz almıyorum) Euroleague’de ilk devrenin rib kralı oldu. 10 civarı da sayı ortalaması var
Bennett tamamen soru işareti, potansiyel var euroleague için çok katkı verebilir, 400k usd gibi çok rahat girilecek bi kumar.
Bu yönden bakınca katkı vermemesi büyük süpriz olur.
Önemli olan oyuncu oynamak isteyecek mi Zeljko ile ilişkisi ne  olacak

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
« Yanıtla #63 : 14 Ocak 2017, 23:06:14 »
Bu transfer için bana güven veren olay gerreadinin görüşleri..çok sıkıntılı bir adam olsa transfer sonrası oyuncu hk görüşlerini açıklamaz..
« Son Düzenleme: 15 Ocak 2017, 00:27:16 Gönderen: selimiyeli »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #64 : 14 Ocak 2017, 23:23:09 »
Yarın sabah geliyor.

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
« Yanıtla #65 : 15 Ocak 2017, 00:27:41 »
Pana maçında kadroya alınır heralde

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #66 : 15 Ocak 2017, 03:25:03 »
Bennett, Avrupa basketbol tarihine damga vuracak...
Aha!..
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı ozgurr

• Üye
  • Yer: izmir/kuşadası
    • @ozgurr2002
« Yanıtla #67 : 15 Ocak 2017, 09:45:39 »
hayırlısı artık. obra reis faktörünü de göz ardı etmeyelim. bir arkadaşımın deyimiyle bennett'ı da adam ederse oturup bir ayin düzenlememiz gerek reise.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #68 : 15 Ocak 2017, 09:50:34 »
hayırlısı artık. obra reis faktörünü de göz ardı etmeyelim. bir arkadaşımın deyimiyle bennett'ı da adam ederse oturup bir ayin düzenlememiz gerek reise.

aslinda adam etmese, ve sadece vesely ile antic i durtse bile yeter ... ki durterse bu 400 K ile buyuk is yapmis olurlar .... Once Udoh ve Kalinic sonra Nunnaly simdi Bennett a sira :)
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #69 : 15 Ocak 2017, 11:54:51 »
Obradovic'e güvenelim, mukavvadan ev yapti, şimdi de kartondan süt yapmasını bekliyorum.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #70 : 15 Ocak 2017, 12:00:57 »
Yarın sabah geliyor.
Ayı boğan geldi. Hoşgeldin diyelim
Katkı verirse ne ala vermezse de yapacak bir şey yok
Ama biz koça ve takımına inanmaya devam edeceğiz
Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımımızın yeni transferi Anthony Bennett, İstanbul’a geldi.

Amerika Birleşik Devletleri’nden hareket eden Anthony Bennett, bugün saat 07.00 sularında İstanbul Atatürk Havalimanı’na indi. Anthony Bennett'i, Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımımızın yetkilileri karşıladı.

Havalimanında, Fenerbahçe Televizyonu’na açıklamalarda bulunan Anthony Bennett, büyük bir kulübe geldiği için mutlu olduğunu şu şekilde ifade etti:
“Burayla ilgili çok fazla bilgi aldım. Fenerbahçe’nin ne kadar büyük bir kulüp olduğunu öğrendim. Özellikle de taraftarın tutkusundan bahsettiler. Çok mutlu olduğumu söylemek istiyorum.”

Başantrenörümüz Zeljko Obradovic'ten övgüyle bahseden Bennett, “Çok mükemmel bir koç olduğunu biliyorum. Limitlerimi zorlayarak beni daha da iyi bir oyuncu haline getirecektir. Çok güzel bir ilişkimizin olacağından eminim.” dedi.

Son olaraksa mücadeleden asla vazgeçmeyeceğini ifade eden yıldız oyuncu, “Oyunumu oynamaya çalışacağım. Sahayı en iyi şekilde kullanmaya çalışacağım. Büyük ve önemli bir kulübe geldiğimin farkındayım. Bunun için elimden gelenin fazlasını yapacağım” şeklinde konuştu.

Çevrimdışı Murat

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #71 : 15 Ocak 2017, 12:08:22 »
Ayı boğan geldi. Hoşgeldin diyelim
Katkı verirse ne ala vermezse de yapacak bir şey yok
Ama biz koça ve takımına inanmaya devam edeceğiz
Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımımızın yeni transferi Anthony Bennett, İstanbul’a geldi.

Amerika Birleşik Devletleri’nden hareket eden Anthony Bennett, bugün saat 07.00 sularında İstanbul Atatürk Havalimanı’na indi. Anthony Bennett'i, Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımımızın yetkilileri karşıladı.

Havalimanında, Fenerbahçe Televizyonu’na açıklamalarda bulunan Anthony Bennett, büyük bir kulübe geldiği için mutlu olduğunu şu şekilde ifade etti:
“Burayla ilgili çok fazla bilgi aldım. Fenerbahçe’nin ne kadar büyük bir kulüp olduğunu öğrendim. Özellikle de taraftarın tutkusundan bahsettiler. Çok mutlu olduğumu söylemek istiyorum.”

Başantrenörümüz Zeljko Obradovic'ten övgüyle bahseden Bennett, “Çok mükemmel bir koç olduğunu biliyorum. Limitlerimi zorlayarak beni daha da iyi bir oyuncu haline getirecektir. Çok güzel bir ilişkimizin olacağından eminim.” dedi.

Son olaraksa mücadeleden asla vazgeçmeyeceğini ifade eden yıldız oyuncu, “Oyunumu oynamaya çalışacağım. Sahayı en iyi şekilde kullanmaya çalışacağım. Büyük ve önemli bir kulübe geldiğimin farkındayım. Bunun için elimden gelenin fazlasını yapacağım” şeklinde konuştu.

Şu söylediklerini kendi söylemişse ve samimiyse çok yararlı olacaktır. Haydi hayırlısı

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #72 : 15 Ocak 2017, 12:38:28 »
Şu söylediklerini kendi söylemişse ve samimiyse çok yararlı olacaktır. Haydi hayırlısı
abi FBtv 'de söyledi
niye yalan yazsınlar hem :)
saygılar

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #73 : 15 Ocak 2017, 12:39:16 »
tosuncuk geldi maşallah 100 okka kendini burda bulursa avrupanın içinden geçer

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
« Yanıtla #74 : 15 Ocak 2017, 12:50:35 »
Ben kendisinden çok umutluyum,inşallah yanıltmıycak bizi  ;)
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...