Gönderen Konu: Anthony Bennett  (Okunma sayısı 51439 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tuğberk

• Üye
  • Yer: Berlin
Ynt: Anthony Bennett
« Yanıtla #135 : 26 Ocak 2017, 02:26:01 »
Valla anladigim kadariyla bu tosun kardesimiz cok zor bir durumda. Nba'e gitmek icin acele edecektir ama acele ettikce de fenerbahce gibi kita avrupasinda oynamis olan oyuncularin bile adapte olmakta gucluk cektigi bilinen; hem hucum hem savunma yönüyle talepkar olan bir takimin icinde siritma riski cok yuksek. Muhtemelen o da biliyordur köprüden önceki son cikista oldugunu. Ne diyelim allah kolaylik versin.

Bizim tarafa gelirsek, Hakan Bey'in söyledikleri acitici olsa da hakikatin ta kendisi. Nasil köpegin adami isirmasi haber niteligi tasimiyorsa, bu kardesimizin tutunamamasi da üzerine yazilip cizilecek derecede önem arz etmiyor. Etmemeli. Tutsun isteriz tabi ki ama olmazsa da tadimiz kacmasin. Benim kendisinden tek beklentim Obradovic'e kendisini kullandirtabilmesi. PnR PnP gibi bazi özellikleri oldugu rivayet ediliyor. Rivayet diyorum cunku hem benim birincil bilgim degil hem de nba izleyen kim varsa o isler bu adamin mazisinde kaldi demeye getiriyor. Nunnally nasil mürside teslim olur gibi -isin calisma kismindan kacmayarak- kocun ellerine biraktiysa kendisini bu kardes de onu yapsin. Bakarsiniz ceyrek finalde, final fourda bir yerlerde kocun milletin aklini alacak bir besle maci calip goturmesine hizmet eder. Sabir ve sebati bir araya getirirse bir seyler olur belki. Geri kalan hersey icin, Ya nasip!
« Son Düzenleme: 26 Ocak 2017, 10:50:10 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı zuberman

• Üye
  • Yer: Connecticut
« Yanıtla #136 : 26 Ocak 2017, 16:01:34 »
Valla anladigim kadariyla bu tosun kardesimiz cok zor bir durumda. Nba'e gitmek icin acele edecektir ama acele ettikce de fenerbahce gibi kita avrupasinda oynamis olan oyuncularin bile adapte olmakta gucluk cektigi bilinen; hem hucum hem savunma yönüyle talepkar olan bir takimin icinde siritma riski cok yuksek. Muhtemelen o da biliyordur köprüden önceki son cikista oldugunu. Ne diyelim allah kolaylik versin.

Bizim tarafa gelirsek, Hakan Bey'in söyledikleri acitici olsa da hakikatin ta kendisi. Nasil köpegin adami isirmasi haber niteligi tasimiyorsa, bu kardesimizin tutunamamasi da üzerine yazilip cizilecek derecede önem arz etmiyor. Etmemeli. Tutsun isteriz tabi ki ama olmazsa da tadimiz kacmasin. Benim kendisinden tek beklentim Obradovic'e kendisini kullandirtabilmesi. PnR PnP gibi bazi özellikleri oldugu rivayet ediliyor. Rivayet diyorum cunku hem benim birincil bilgim degil hem de nba izleyen kim varsa o isler bu adamin mazisinde kaldi demeye getiriyor. Nunnally nasil mürside teslim olur gibi -isin calisma kismindan kacmayarak- kocun ellerine biraktiysa kendisini bu kardes de onu yapsin. Bakarsiniz ceyrek finalde, final fourda bir yerlerde kocun milletin aklini alacak bir besle maci calip goturmesine hizmet eder. Sabir ve sebati bir araya getirirse bir seyler olur belki. Geri kalan hersey icin, Ya nasip!

Ne güzel bir yazı.

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #137 : 26 Ocak 2017, 16:36:12 »
Bugün epey süre alır bu kardeşimiz. Göksenin'le karşılaşmak için tabii, yanlış anlaşılmasın. :)
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı friday

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #138 : 26 Ocak 2017, 18:51:19 »
Şu maç atmosferin de gazıyla Tyus'un üstünden çift el vursa içine Tyus'u da beraber potaya soksa başka bişey istemem, biraz da savunma yapabilirse yeter.. Güçlü kuvvetli de doğal olarak bu ligte fiziğini nasıl kullanacağını bilmiyordu, bu maç tam maçı güzel bir adım olsun kardeş için.. Bu arada asıl bu akşam Fenerbahçe taraftarıyla tanışmış olacak, pao maçı ön izlemeydi kendisi için :)
Dünyanın En Güzel Takımı

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #139 : 26 Ocak 2017, 20:43:00 »
Hocam, başka şey istemem demişsinde daha ne isteyeceksin :)

Çevrimdışı friday

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #140 : 26 Ocak 2017, 23:33:20 »
Hocam, başka şey istemem demişsinde daha ne isteyeceksin :)
Bugün oyun hiç girebileceği kıvama gelmedi maalesef. Çift el vurduğu smaçlarını izleyince gaza geldiydik haliyle :)
Dünyanın En Güzel Takımı

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #141 : 27 Ocak 2017, 02:14:30 »
Bence Antic'in yerine lig lisansı çıkarılmalı. Euroleague maçlarında aldığı kısıtlı süreyle takıma geç uyum sağlar.
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı 1907HARBY

• Üye
  • Yer: ISTANBUL
    • 1907HARBY
« Yanıtla #142 : 27 Ocak 2017, 11:57:36 »
Lig maçları için kesinlikle lisans çıkartılmalı. İçimden bir ses bir girecek takıma daha da çıkamayacak diyor :)

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #143 : 27 Ocak 2017, 12:07:05 »
Antic'in ligde belli takım ve belli oyunculara karşı vereceği katkının yarısını veremez. Evet, çabuk oynayan uzunlar karşısında Antic zorlanıyor ama Bennet'in de o konuda bir artısı olmaz. Antic'in köşeden şut tehdidiyle çok eşleşme problemi yarattığımız maçlar oldu ligde. Neyse ki, takımı yönetenler iç ses dinleyerek değil, hesap kitap yaparak alıyor belli kararları.

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #144 : 27 Ocak 2017, 16:26:32 »
Bennett dün benchte 40 yıllık Fenerbahçeli bir oyuncu gibi oturdu, süre almayı beklerken muazzam yer tuttu, benche gelen oyuncularla yaptığı switchler konusunda biraz daha iyi olabilir, ama henüz adaptasyon sürecinde. Bunun dışında çok iyi havlu salladı, kenardaki başarısını ileride parkede de göstericek ona olan güvenim tam.

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
« Yanıtla #145 : 28 Ocak 2017, 11:54:56 »
Lig lisansı çıkarılmış,takıma alışması için gerekliydi zaten
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #146 : 28 Ocak 2017, 15:30:19 »
Kimin lisansı iptal edilmiş acaba ?
Ama sonuçta yarınki maçı seyretmek için bir motivaston olacak bana bu hareket.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı fundamental

• Üye
« Yanıtla #147 : 28 Ocak 2017, 15:39:43 »
Kimin lisansı iptal edilmiş acaba ?
Ama sonuçta yarınki maçı seyretmek için bir motivaston olacak bana bu hareket.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Antic

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #148 : 28 Ocak 2017, 21:40:31 »
Lig lisansı kaçınılmazdı ama antiçi kaybetmemek için bekledik heralde

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #149 : 29 Ocak 2017, 12:16:12 »