Gönderen Konu: Zeljko ''Legend'' Obradovic  (Okunma sayısı 400860 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
Ynt: Zeljko Obradovic
« Yanıtla #720 : 22 Ocak 2018, 13:28:26 »
Benim olası bir başarısızlıkta -mesela final four'a kalınılamayan bir senede- ıslıklanacağından hiçbir şüphem yok. Udoh'un arkasından yazılan, çizilen, söylenen ortada. Toplum genelinde ve Fenerbahçe özelinde kadir kıymet bilen insan sayısı iyice azaldı.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #721 : 22 Ocak 2018, 13:32:52 »
Benim olası bir başarısızlıkta -mesela final four'a kalınılamayan bir senede- ıslıklanacağından hiçbir şüphem yok. Udoh'un arkasından yazılan, çizilen, söylenen ortada. Toplum genelinde ve Fenerbahçe özelinde kadir kıymet bilen insan sayısı iyice azaldı.
Böyle bir şey görürsem sporla alakamı keserim sanırım.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı furkan

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #722 : 22 Ocak 2018, 13:37:44 »

Vallahi ben kolay kolay ihtimal vermiyorum, Galatasaray'a falan gitmesi gibi çok acayip işler olması gerekir ıslıklanması için, büyük konuşmayayım ama kısa ve orta vadede olacak iş değil.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
    • okanc14
« Yanıtla #723 : 22 Ocak 2018, 15:14:26 »
Öyle bir durum olmaz, öyle bir ihtimal yok ta.Tek risk, camia ve salondaki tutkunun ona yetersiz gelmesi olabilir.Pana-CSKA maçında  salonu görünce bizim salon ile dağlar kadar fark olduğunu anlıyor insan.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #724 : 22 Ocak 2018, 15:23:54 »
abiler Twitterda millet götünden şeyler uyduruyor
sizler de aklı başında insanlarsınız inanmayın her yazılana rica ediyorum .

adam son maçta sahadan girerken görmedininz mi vucut dilini
adam burada fazlasıyla mutlu sponsor var yatırım var salon seyirci var. 2020ye kadar sözleşmesi var.
daha ondan sonra da devam eder
canınız boşuna sıkılmasın .

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
    • okanc14
« Yanıtla #725 : 22 Ocak 2018, 15:34:38 »
abiler Twitterda millet götünden şeyler uyduruyor
sizler de aklı başında insanlarsınız inanmayın her yazılana rica ediyorum .

adam son maçta sahadan girerken görmedininz mi vucut dilini
adam burada fazlasıyla mutlu sponsor var yatırım var salon seyirci var. 2020ye kadar sözleşmesi var.
daha ondan sonra da devam eder
canınız boşuna sıkılmasın .
Haklısın, yine de  insanın içine bir kurt düşüyor.Sen böyle yazdıysan tamamdır o zaman.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #726 : 22 Ocak 2018, 17:53:35 »
Hocam lafım sana değil, f4 a kalamamayı başarısızlık görüp de Obra yı ıslıklayacak olana.

Bi nasıl bir şımarıklıktır, nasıl bir göt kalkmasıdır ? Kaldı li f4 ü rüyanda bile göremezdin bu adam gelmeden önce.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #727 : 22 Ocak 2018, 18:31:19 »
Hocam lafım sana değil, f4 a kalamamayı başarısızlık görüp de Obra yı ıslıklayacak olana.

Bi nasıl bir şımarıklıktır, nasıl bir göt kalkmasıdır ? Kaldı li f4 ü rüyanda bile göremezdin bu adam gelmeden önce.

Obradoviç'i ıslıklayan görürsem salonda küfür ederim tepki veririm.
onu ıslıklayacak kadar ne yaşadık diye düşünürüm
haa densizler var onlar bitmez laf da eden çok olur ama ıslıklamak nedir

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #728 : 22 Ocak 2018, 18:36:01 »

oyle bir gerizekali cikar mi acaba diye dusundumde, sonra futbol yorumculari aklima geldi ... CSKA finalinden sonra korkak oynatiyor takimi gitmeli diyen yorumcu gordu bu gozler.... Beyaz futbol tiplemlelerinin, kabzimallarin basket yorumlarini dinledik .... cok aciydi ....

Umarim bir daha yasanmaz, ama konu turkiye ve fenerbahce bir rant kapisi oldukca gormeyiz de diyemeyiz....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #729 : 23 Ocak 2018, 00:41:39 »
Öyle bir durum olmaz, öyle bir ihtimal yok ta.Tek risk, camia ve salondaki tutkunun ona yetersiz gelmesi olabilir.Pana-CSKA maçında  salonu görünce bizim salon ile dağlar kadar fark olduğunu anlıyor insan.

Hocam umarım sen haklısındır, öyle bir ihtimal olma olasılığı dahi yaşanmaz inşallah. Milletin kültürel genleri bu tür bir yorum yapmama neden oldu. Ben hala Udoh'un arkasından söylenen şeyleri yediremiyorum kendime. Sadece söylemekle de kalmadılar internet üzerinden adamın görebileceği ortamlarda yazdılar, çizdiler. Hala benim için kahırdır. Geçen bir maç öncesinde salonun önündeki feneriuma girdim. Henüz yirmili yaşlarının başında olan genç bir arkadaş Udoh tişörtünü görünce suratını buruşturup küfür etti. Bu manzarayı görünce canım acıdı. Bu ve benzeri örneklerden dolayı insan kuşkulanmıyor değil. Tüm kalbimle inşallah yanılıyorumdur.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #730 : 23 Ocak 2018, 09:59:42 »
Ertan
Abi ekpe de büyük eşeklik etti süreci yönetemedi öyle konuştu ki gitmesi için 10 milyon usd lik kontrat filan olması gerekiyor diye düşündük
Ha bazıları çok abartı tepkiler verdi ona eyvallah ama Ekpe'nin de hatası var bogdan gibi süreci iyi yönetse böyle tepkiler gelmezdi

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #731 : 23 Ocak 2018, 13:31:52 »
Ertan
Abi ekpe de büyük eşeklik etti süreci yönetemedi öyle konuştu ki gitmesi için 10 milyon usd lik kontrat filan olması gerekiyor diye düşündük
Ha bazıları çok abartı tepkiler verdi ona eyvallah ama Ekpe'nin de hatası var bogdan gibi süreci iyi yönetse böyle tepkiler gelmezdi

Ağbi eyvallah da gözden kaçan önemli bir nokta var. Bu adamın Türkiye'de kaldığı iki yıl boyunca bombalar patladı bu ülkede ki bunlardan birisi takımın Gaziantep deplasmanına denk geldi. Basketbolcuların sık gittiği bir mekan yılbaşı akşamında tarandı. Ben gidişinde bu tür dinamiklerin önemli bir etken olduğunu düşünüyorum. Belki sitem edilebilir ama hakarete varan paylaşımlar yapıldı. Bizim yaş grubumuz geçen yılki şampiyonluk gelene kadar çekilen acıyı, ızdırabı, dökülen göz yaşını iyi biliyor. Kesinlikle ben basketbolu çok daha fazla takip ettim, çok daha iyi bilirim iddiasında değilim ama basketbola ilgisinin başladığı ilk yılda ya da ilk birkaç yılda başka bir ifade ile gözünü açar açmaz Avrupa şampiyoluğu yaşayan kimselerin bu işte emeği geçen insanlara anlamsız bir şekilde sövmesini kaldıramıyorum. Analoji yapacak olursak basketbolla tanışıklığı final fourlarla Avrupa şampiyonluğu ile başlayan kitlelerin yarın bir gün en ufak başarısızlıkta Obradovic'in arkasından da sallayacağını düşünüyorum. İnşallah yanılıyorumdur.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #732 : 23 Ocak 2018, 14:15:53 »
Ertan

katılıyorum...bence 1-2 gidebilirim mesajı verse (ucretin cok onemi yok diyip) boyle olmazdı is...
« Son Düzenleme: 23 Ocak 2018, 14:16:28 Gönderen: Vanguards of FB »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #733 : 23 Ocak 2018, 14:32:27 »
Ertan

Herkesi mutlu etmeye calisirsan kendin mutsuz olursun un guzel bir ornegi... dedigin gibi acik olsa ya da dogru mesajlari verse bu kadar tepki almazdi ...

Gidene kadar kimse inanmiyordu gidecegine, insanlar kandirilmis ihanete ugramis hissetti...
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #734 : 23 Ocak 2018, 15:30:35 »
Ağbi eyvallah da gözden kaçan önemli bir nokta var. Bu adamın Türkiye'de kaldığı iki yıl boyunca bombalar patladı bu ülkede ki bunlardan birisi takımın Gaziantep deplasmanına denk geldi. Basketbolcuların sık gittiği bir mekan yılbaşı akşamında tarandı. Ben gidişinde bu tür dinamiklerin önemli bir etken olduğunu düşünüyorum. Belki sitem edilebilir ama hakarete varan paylaşımlar yapıldı. Bizim yaş grubumuz geçen yılki şampiyonluk gelene kadar çekilen acıyı, ızdırabı, dökülen göz yaşını iyi biliyor. Kesinlikle ben basketbolu çok daha fazla takip ettim, çok daha iyi bilirim iddiasında değilim ama basketbola ilgisinin başladığı ilk yılda ya da ilk birkaç yılda başka bir ifade ile gözünü açar açmaz Avrupa şampiyoluğu yaşayan kimselerin bu işte emeği geçen insanlara anlamsız bir şekilde sövmesini kaldıramıyorum. Analoji yapacak olursak basketbolla tanışıklığı final fourlarla Avrupa şampiyonluğu ile başlayan kitlelerin yarın bir gün en ufak başarısızlıkta Obradovic'in arkasından da sallayacağını düşünüyorum. İnşallah yanılıyorumdur.
abi gitmesine lafım yok
memleketinde oynamak istemesi de çok doğal
ama o zaman tüm sezon boyunca o şekilde konuşmaması gerekiyordu.
benim demek istediğim o yoksa ben de üzüldüm kızdım ama bizde iken yaptıklarını asla unutmam. adam F4 mvpsi oldu bize büyük mutluluk yaşattı
kızgınlığımız biraz da çok fazla sevmemizden dolayı :)