Gönderen Konu: Zeljko ''Legend'' Obradovic  (Okunma sayısı 400876 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Zeljko Obradovic
« Yanıtla #945 : 16 Kasım 2019, 19:23:17 »
Tuhaf bir biçimde örgütlü olarak, sanki koçu göndermek için bir organizasyon var.Başarısızlık algısı yaratılıarak, sanki geçmiş yokmuş gibi.
Serdar Ali Çeliker'in yazısı öylesine bir yazı değil.(S.A. Çeliker, son dönemde yönetimin medyadaki sesi)Belli ki yönetim Koç ile görüşmüş ve bir uzlaşmazlık var.Bu şekilde sızdırılmış ve koçu göndermeden kendi gitsin noktasına getirerek taraftar ile karşı karşıya gelmek istemiyorlar.Bu arada bence koç kalmak istiyor.
Obra'ya bunu yapanlar başka neler yapmazlarki.Çok acı gerçekten, hem bizim için hem kulüp için.

Bence bizlerin yapması gereken şeyler  var.İspanya'ya giderken havalimanında  koça destek mi veririz yoksa ya da sosyal medyada Obra ile yeni sözleşme diye twiter'da tt mi oluruz bilmiyorum.
Forum sahipleri bu konuda sizlerin yapacağınız her şeyde, desteğe sonuna kadar varım.

Koç ya Sırbistana döner aktif koçluk kariyerini noktalar,yada Barcelonaya gidebilir.Tek Barca verir bütçe.Tahmin.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #946 : 16 Kasım 2019, 20:48:55 »
Tuhaf bir biçimde örgütlü olarak, sanki koçu göndermek için bir organizasyon var.Başarısızlık algısı yaratılıarak, sanki geçmiş yokmuş gibi.
Serdar Ali Çeliker'in yazısı öylesine bir yazı değil.(S.A. Çeliker, son dönemde yönetimin medyadaki sesi)Belli ki yönetim Koç ile görüşmüş ve bir uzlaşmazlık var.Bu şekilde sızdırılmış ve koçu göndermeden kendi gitsin noktasına getirerek taraftar ile karşı karşıya gelmek istemiyorlar.Bu arada bence koç kalmak istiyor.
Obra'ya bunu yapanlar başka neler yapmazlarki.Çok acı gerçekten, hem bizim için hem kulüp için.

Bence bizlerin yapması gereken şeyler  var.İspanya'ya giderken havalimanında  koça destek mi veririz yoksa ya da sosyal medyada Obra ile yeni sözleşme diye twiter'da tt mi oluruz bilmiyorum.
Forum sahipleri bu konuda sizlerin yapacağınız her şeyde, desteğe sonuna kadar varım.

Malum şahıs ile ilgili düşüncelerinize katılıyorum. Aziz Yıldırım ın son iki senesinde medyada Ali Koç propagandasının başat isimlerindendi. Ciddi şekilde midem bulanıyor artık bu işlerden...

Çevrimdışı tembelhayvan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @TembelHayvanTR
« Yanıtla #947 : 16 Kasım 2019, 21:10:35 »

Bence de koça destek için elimizden gelen her şeyi yapmalıyız. SAÇ gibi kifayetsizlere yem edemeyiz.
« Son Düzenleme: 16 Kasım 2019, 21:19:01 Gönderen: tembelhayvan »

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #948 : 16 Kasım 2019, 22:22:31 »
Ahmet Ercanlar'ın tiviti:

”Obradovic’in istifa ettiği haberleri doğru değil. Takım Rusya dönüşü direkt Bursa’ya gitti ve takımın başında. Şube yönetiminin kendisi ile görüşme talebini reddetti. Pazartesi direkt Başkan Ali Koç’la görüşmek için randevu istedi.”

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #949 : 16 Kasım 2019, 22:45:48 »
Ahmet Ercanlar'ın tiviti:

”Obradovic’in istifa ettiği haberleri doğru değil. Takım Rusya dönüşü direkt Bursa’ya gitti ve takımın başında. Şube yönetiminin kendisi ile görüşme talebini reddetti. Pazartesi direkt Başkan Ali Koç’la görüşmek için randevu istedi.”

Resmi site ahmet ercanların bu twitini yalanladı az önce. Ama muhtemeldir ki önümüzdeki günlerde fırtınalı günler ve kararlar alınır diye tahmin ediyorum. Umarım yönetim koçun arkasında durur ona istediği güven ortamını sunar.
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #950 : 16 Kasım 2019, 22:55:51 »
Ben bu şubenin küçültülmesi talep edenlere, bunu talep etmek için pusuda bekleyenlere, elinden gelen mücadeleyi göstermeyerek malzeme verenlerin yüzüne tükürmek istiyorum. Dikkat: Kötü oyundan bahsetmiyorum. Ama başkanın bile şubeye yatırım için baskı altında olduğu bir süreçte, kimsenin elinden geleni esirgemeye hakkı yok.

Bu noktaya gelmek senelerimizi aldı. 2006'da başlamıştı Euroleague'te zirveyi hedeflemek... Dipten geldik, yeniden dibe dönersek, daha bir 10 sene bu zirve adayı olmanın hayalini göremeyiz. Oyuncular geçip gidecek; taraftar kalacak. Dolayısıyla, şubenin bu sezonu sadece bu sezonu bağlamayacak; gelecek senelerin de planında etkili olacak. Böyle bir hayat memat sezonunda kötü oynayana değil, ama türlü kapris veya umursamazlıkla elinden geleni yapmaktan gocunan herkesin yüzüne tükürmek isterim. Bundan da kimseye hesap verecek değilim. Biz, Fenerbahçe-Galatasaray-Beşiktaş üçlüsünün basketboldan tamamen çekilme görüşmeleri yaptığı günleri de yaşadık. Basketbola ilgimiz Obradovic dönemiyle sınırlı değil.

1991'deki Antalya'da yaşanan ilk şampiyonlukta salondaydım. Canlı izlediğim ilk basketbol maçıydı. Nereden geldiğimizi en iyi bilenlerdenim ve oraya dönmek istemiyorum. Bu sezon elinden geleni yapmayan her oyuncu Obradovic'e ve gelinen bu noktaya ihanet içindedir. Ve bunun bilerek veya bilmeyerek parçası olan herkesin suratına tüh diyorum.

Galatasaray mağlubiyeti sonrası bazı oyuncuların yüzüne neden tükürmek istediğim, sanırım dünkü molada koçun söyledikleri ve tabii maç sonu basın toplantısıyla da netleşmiş oldu. O günde yazmıştım. Elinden geleni yapmayarak koçun kuyusunu kazmak isteyenlere -bilerek veya bilmeyerek, isteyerek veya istemeden- yardımcı olanların yüzüne tekrar tekrar tükürmek istiyorum. Bugünlerin geleceğini, gidişatın koçun varlığını tartışmaya açmak isteyenler doğrultusunda geliştiğini ve o gün Galatasaray maçında kâğıt helva gibi kırılgan olanların da bu plana alet olduğunu özellikle belirtmiştim; ama bazıları lafı cımbızla çekip aldığı için, bir tek tükürük kısmına takılıp kaldılar. Buyurun, şimdi siz olun da, koçu düş kırıklığına uğratıp, çakalların önüne atanların yüzüne tükürmeyin.

Obradovic'le çalışmak istemeyen veya Obradovic için terinin son damlasını akıtmak istemeyen oyuncu varsa, siktirsin gitsin.

Tabii yönetici de...

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #951 : 16 Kasım 2019, 22:56:25 »
Resmî siteden yayınlanan ''Hocamıza güvenimiz ve desteğimiz tamdır'' açıklaması rahatlattı beni. Yönetim şunu bilmeli ki Erkek Basketbol takımımızdaki hiçbir oyuncu umrumuzda değil. Bizler için Obradovic'ten ötesi yalan. Obradovic her oyuncudan önceliklidir, o ne derse odur. İsteyen oyuncu gidebilir, bir dirhem umrumda değil.

Bu adam basketbolda bize en güzel günlerimizi yaşattı. Varsın bu sene başarısız olsun, o kadar kredisi her zaman var. Her sene tepede olmak kimseye nasip olmamışken, Obradovic'e bu sezon fedâ olsun. Bu sene olmaz seneye olur sıkıntı yok.

Yaşa var ol OBRADOVIC.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #952 : 16 Kasım 2019, 23:03:25 »
Resmî siteden yayınlanan ''Hocamıza güvenimiz ve desteğimiz tamdır'' açıklaması rahatlattı beni. Yönetim şunu bilmeli ki Erkek Basketbol takımımızdaki hiçbir oyuncu umrumuzda değil. Bizler için Obradovic'ten ötesi yalan. Obradovic her oyuncudan önceliklidir, o ne derse odur. İsteyen oyuncu gidebilir, bir dirhem umrumda değil.

Bu adam basketbolda bize en güzel günlerimizi yaşattı. Varsın bu sene başarısız olsun, o kadar kredisi her zaman var. Her sene tepede olmak kimseye nasip olmamışken, Obradovic'e bu sezon fedâ olsun. Bu sene olmaz seneye olur sıkıntı yok.

Yaşa var ol OBRADOVIC.

Beni rahatlatmadı pek.Bir şeyler dönüyor hayırlısı.Hala silkinip en azından playoff şansını kovalama ihtimali hala var.Hedefsiz kalmayız umarım.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #953 : 16 Kasım 2019, 23:08:03 »
Endamın yeter...

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #954 : 16 Kasım 2019, 23:21:29 »
Keşke TOFAŞ maçı içeride olsaydı. Salonu OBRADOVIC tezâhüratıyla inletmek vardı tüm gün.

Dokunulmazlığa sâhip insanlar vardır bizim için, Lefter gibi Alex gibi. Obradovic bir Lefterdir bir Alextir. Biz o başarılara birkaç maçta ulaşmadık ki 8 maçta silelim, unutalım.

OBRADOVIC'e bu sezon fedâ olsun, onun siki taşağı sağ olsun.

Çevrimdışı İLTERPOL40

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #955 : 16 Kasım 2019, 23:27:03 »
Ben suna takıldım yönetim sözleşme uzatma teklıfı veya bı haber yok mu duyumu saglam olan arkadaslar vardır , yonetımın bu kadar sessız kalması pek hayra alamet degıl begenmedıgımız aziz olaydı şimdi cıkar sozlesmeyı koyardı obranın onune , yoksa kücülme ve obrayı istememe duyumları dogrumu dıyede korkmuyo degılım

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #956 : 17 Kasım 2019, 08:58:25 »
Keşke TOFAŞ maçı içeride olsaydı. Salonu OBRADOVIC tezâhüratıyla inletmek vardı tüm gün.

Dokunulmazlığa sâhip insanlar vardır bizim için, Lefter gibi Alex gibi. Obradovic bir Lefterdir bir Alextir. Biz o başarılara birkaç maçta ulaşmadık ki 8 maçta silelim, unutalım.

OBRADOVIC'e bu sezon fedâ olsun, onun siki taşağı sağ olsun.
Lefterin dışarıda, Alex'in kulüpte başına gelenleri düşünürsek bizim dokunulmazlara ekstra özen şart.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #957 : 17 Kasım 2019, 18:13:49 »
Ergin Ataman, Obradovic ile oyuncular arasındaki olay ,baba ile oğul arasındaki olay gibidir, diyerek Obradovic e haksızlık yapılıyor tarzında konuşmuş.
Bu adamı sevmiyorum ,ilk defa söylediği sözlere katılıyorum.
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #958 : 17 Kasım 2019, 18:16:34 »
Haftalardır ilk defa umutlandım.Koç'un maç sonu açıklamalarından, hem oyun olarak hem de sözleşme için olumlu hissettim.

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #959 : 17 Kasım 2019, 18:24:18 »
Başkandan acil yeni sözleşme bekliyoruz. Ek olarak, bizzat çıkıp oyunculara göz dağı babında koça destek açıklaması.
FENERBAHÇE