Gönderen Konu: Zeljko ''Legend'' Obradovic  (Okunma sayısı 400761 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ugur_aus

• Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Zeljko Obradovic
« Yanıtla #1455 : 19 Haziran 2020, 16:29:44 »
diger platformdada yazdim, hoca 7 yildir Turkiyede, 3 aydirda ailesiyle, yani ailesiyle gorsutukten sonra kararini verecek bence hocanin gelecek sene bizimle olmayacagina hazirlik,
umarim yanilirim,

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1456 : 19 Haziran 2020, 20:05:45 »
Olumlu ya da olumsuz degil cok enteresan geldi.Ailesiyle gorusecek ne demek?
Bu adam ailesiyle hergun görüşmüyor mu?Gelmeden once gorusmedi mi?

Ya klup ya kocun cikip anlastik ya da anlasamadik demesi daha dogru olurdu.Enteresan isler...

Ayrica Gerardini kaliyor mu?Kaliyorsa neden kaliyor kac paraya kaliyor?

Adi Obradovic de olsa rakam hala yuksek bence ve Gerardini ye 1m yazildigi gibi odeniyorsa ultra yuksek yarisini alsa dahi yine ultra yüksek...

Nando,Datome,Vesely indirimli olarak kalmali digerleri gonderilmeli bu da Gerardinin isi...Ozellikle Vesely cok ciddi indirimler yapmali yuzde 40 gibi yoksa onla da vedalasilabilir.
Genc iyi yabanci oyuncular bulmamiz ve butcede hem oyuncu hem staff ciddi revizyon yapmamiz sart...

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #1457 : 19 Haziran 2020, 20:17:40 »
Benim anladığım Başkan sorumluluğu üzerinden attı. Bu saatten sonra olumsuz bişey olursa koç istemediği için sonucu çıkacak.Devam ederse de kulübe enerji gelir.
Başkanın havalimanına kadar uğurlaması çok ilginç geldi.
Güzel hareket ama ilginç.
Ayrıca koçun cevabını burada vermemesi de tuhaf.
« Son Düzenleme: 19 Haziran 2020, 20:19:35 Gönderen: Jason Bourne »

Çevrimdışı fundamental

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #1458 : 19 Haziran 2020, 21:23:41 »
Oh bendiye mesaj attiktan sonra a spordaki goruntuleri izledim. Anlasilmis bir sey var gibi gozukmuyor, baska bir teklif varmis gibi geldi bana. Olumlu bir hava olsa, birkac gun icerisinde haberiniz olur gibi bir sey diyeceklerini sanmiyorum. Kafayi yiyecegim.

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1459 : 20 Haziran 2020, 09:33:01 »
Anlaşma olsaydı şimdiye bitmişti. Bence geçmiş olsun, bir dönem maalesef kapandı. Ali Koç aklınca havaalanına uğurlayıp taraftara mesaj vermiş, ben elimden geleni yaptım gibisinden ?

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #1460 : 20 Haziran 2020, 09:57:43 »
Oh be!

Cem baskanin da donmesi gerek. Su uzerimizdeki kara bulutlarin dagilmasinin tamamlanmasi icin cem agrak’in foruma donmesi lazim :)

Cem ıslak imzayı bekliyor herhalde. Hayırlısıyla hafta başı kesinleşse inşallah. Ondan sonra “Cem Agrak geri dön” kampanyamızı iştiyakle yaparız.

Çevrimdışı kaghii

• Üye
  • Yer: sakarya
« Yanıtla #1461 : 20 Haziran 2020, 17:37:32 »
herkese iyi forumlar.
iki senedir futbol takımı yerlerde sürünüyor senin elinde zeljko obradovic gibi bir değer varken biz hala koç gidecek mi diye endişe duyuyoruz yönetime kızmamak elde değil. ali başkan geldiğinde çok heyecanlanmıştık hepimiz ama malesef çok büyük hayal kırıklığı oldu. ekonomi tarafındaki desteklerini ise hiç Fenerbahçeli unutmaz ama öyle şeyler yaşadık ki başarı gelmedi mi pek önemi kalmıyor. ali koç taraftarı iyi okur diyordum onda da yanılmışım koçu da tutamazsa ali başkanı ve bizi daha da sıkıntılı günler bekler.
başkanın koçu havaalanından uğurlaması ve kulüpten yapılan açıklama kafamı karıştırdı koçla devam edersek sürpriz olur bana kalırsa sanki olası ayrılığın sorumluluğu koça atılıyor gibime geldi allah sonumuzu hayır etsin. tutunacak tek dal bu şube kalmıştı o da elimizden giderse vay halimize.

Çevrimdışı mustafa ekşi

• Üye
    • meksi66
« Yanıtla #1462 : 21 Haziran 2020, 20:51:47 »
Yakın zamanda resmi sitede "Obradoviç'e teşekkürlerimizle" yazarsa hiç şaşırmam.

Herkese merhaba.

Çevrimdışı Ugur_aus

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #1463 : 22 Haziran 2020, 03:47:36 »
Yakın zamanda resmi sitede "Obradoviç'e teşekkürlerimizle" yazarsa hiç şaşırmam.

Herkese merhaba.

Onun siralamasini baskan coktan belirlemistir sali gunu obra aciklama yapar Fenerbahceye tesekkurlerimle - ailevi ve saglik nedenlerinden dolayi kocluga 1 yil ara veriyorum diye carsamba persembe biz aciklama yapariz insan sagligi herseyden onemlidir sen bizim efsanemissin kapimiz sana herzaman aciktir diye, hemen sonra butcede 10 milyonluk kesik ve futbolda sacma transferler ve kasim ayinda Ali baskan yolcu.
« Son Düzenleme: 22 Haziran 2020, 03:48:05 Gönderen: Ugur_aus »

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #1464 : 22 Haziran 2020, 11:11:57 »
Forumda Ali Koç'un Obradovic'i yolcu etmesinin hayra alamet olmadığı anlaşılmış ki bence de öyle. Koçun kalma ihtimali 50-50 bence. Ancak içimden bir ses Obradovic dönemi kapandı diyor. Hayırlısı olsun ne diyelim.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #1465 : 22 Haziran 2020, 11:53:17 »
herkese iyi forumlar.
iki senedir futbol takımı yerlerde sürünüyor senin elinde zeljko obradovic gibi bir değer varken biz hala koç gidecek mi diye endişe duyuyoruz yönetime kızmamak elde değil. ali başkan geldiğinde çok heyecanlanmıştık hepimiz ama malesef çok büyük hayal kırıklığı oldu. ekonomi tarafındaki desteklerini ise hiç Fenerbahçeli unutmaz ama öyle şeyler yaşadık ki başarı gelmedi mi pek önemi kalmıyor. ali koç taraftarı iyi okur diyordum onda da yanılmışım koçu da tutamazsa ali başkanı ve bizi daha da sıkıntılı günler bekler.
başkanın koçu havaalanından uğurlaması ve kulüpten yapılan açıklama kafamı karıştırdı koçla devam edersek sürpriz olur bana kalırsa sanki olası ayrılığın sorumluluğu koça atılıyor gibime geldi allah sonumuzu hayır etsin. tutunacak tek dal bu şube kalmıştı o da elimizden giderse vay halimize.
Onun siralamasini baskan coktan belirlemistir sali gunu obra aciklama yapar Fenerbahceye tesekkurlerimle - ailevi ve saglik nedenlerinden dolayi kocluga 1 yil ara veriyorum diye carsamba persembe biz aciklama yapariz insan sagligi herseyden onemlidir sen bizim efsanemissin kapimiz sana herzaman aciktir diye, hemen sonra butcede 10 milyonluk kesik ve futbolda sacma transferler ve kasim ayinda Ali baskan yolcu.

:) ilk mesajlar icin ilginc secimler .... bir kac eski arkadasi getirdi aklima ....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı fundamental

• Üye
« Yanıtla #1466 : 22 Haziran 2020, 15:56:58 »
:) ilk mesajlar icin ilginc secimler .... bir kac eski arkadasi getirdi aklima ....

yanlış sayılmazlar ama abi, iki yorumu da haklı buluyorum.

Çevrimdışı gozkus

• Üye
« Yanıtla #1467 : 23 Haziran 2020, 16:41:48 »
Baba gidici anlaşılan sessizlik dedikoduyu doğuruyor maalesef. İnşallah biz kötü düşünüyoruzdur. BİT ME ME Lİİİİİ...

Çevrimdışı furkan

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #1468 : 23 Haziran 2020, 17:54:12 »
Bence anlaşılamadığı çok açık, bugün yarın teşekkür edip kapımız her zaman açık muhabbetini yaparlar.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #1469 : 23 Haziran 2020, 18:48:50 »
Jonathan Garcia,Sloukas gelecek sezon Fenerbahçe'de kalacak yazmış.Bu haberin sevinebileceğim tek yanı,sanırım koçun kalacağına dair bir işaret,yoksa sloukasın koçun gideceği bir senaryoda kalmasına imkan yok