Gönderen Konu: Zeljko ''Legend'' Obradovic  (Okunma sayısı 400886 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Ynt: Zeljko Obradovic
« Yanıtla #1500 : 24 Haziran 2020, 10:15:29 »
Bu başlık sabitlenmeyi hak ediyor. Hem yaşattığı mutluluklar, hem de ayrılığına sebep olanları her daim hatırlamak için...

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #1501 : 24 Haziran 2020, 10:40:41 »
EN SON UMUTLAR ÖLÜR DEMİŞTİ..

Umutlarımızı öldürdün Ali Koç!!!!
FENERBAHÇE

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #1502 : 24 Haziran 2020, 10:48:34 »
Burası Türkiye.. Obradovic gibi olmayacaksın, ilk sana göz koyarlar. İlk seni yazarlar hedef tahtasına.. Geldiği günden beri, hatta gelmeden önce dahi aklındaydı bu hareket vizyon efendinin. Burası Türkiye.. Burada yavşak olacaksın, yalaka olacaksın, ağzın daha çok çalışacak elinden.. Emre olacaksın, Volkan olacaksın.. Ne zaman ki kulübe bile teslim edilmez bir insan olursun, işte o Zaman sarayların bile kapıları açılır sana.. Her alanında öyle değil mi hayatın?

Çevrimdışı kaghii

• Üye
  • Yer: sakarya
« Yanıtla #1503 : 24 Haziran 2020, 10:49:12 »
yolun açık olsun canım hocam
emeği geçenlerin de allah belasını versin

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #1504 : 24 Haziran 2020, 10:55:19 »
Emre-Volkan ne alaka ya ? Dolu yağsa bu adamlardan bileceksiniz. Dolduruşa gelmeyin abi sağda solda yazılanlarla. Vallah yeter artık. Rica ediyorum kendi camiamız içinde düşmanlık yapmayalım artık. Birilerini yemeye çalışmayalım. Ne geldiyse bu sebepten geldi başımıza hala adam yeme muhabbeti hem de Obradovic konusunda.Alakasız yani.
« Son Düzenleme: 24 Haziran 2020, 10:55:55 Gönderen: Zoltan Gera »

Çevrimdışı murat1971

• Üye
« Yanıtla #1505 : 24 Haziran 2020, 11:05:43 »
Serdar Ali Çeliker gibi basketbol düşmanları ve cahilleri bayram ediyordur şimdi Obra nın başını yedik diye.
« Son Düzenleme: 24 Haziran 2020, 11:07:22 Gönderen: murat1971 »

Çevrimdışı tembelhayvan

• Üye
    • @TembelHayvanTR
« Yanıtla #1506 : 24 Haziran 2020, 11:12:45 »
Emre-Volkan ne alaka ya ? Dolu yağsa bu adamlardan bileceksiniz. Dolduruşa gelmeyin abi sağda solda yazılanlarla. Vallah yeter artık. Rica ediyorum kendi camiamız içinde düşmanlık yapmayalım artık. Birilerini yemeye çalışmayalım. Ne geldiyse bu sebepten geldi başımıza hala adam yeme muhabbeti hem de Obradovic konusunda.Alakasız yani.

Emre-Volkan bir simge ve tam yerine oturuyor bence. "Vizyon" diyerek gelip, "Siz benim hayalimdeki Fenerbahçe'yi anlamamışsınız" deyip, ligin bitmesine daha 8 hafta varken, Avrupa kupasına gitme umudun varken takımın başına Emre'yi koymakla alakalı. Kenardan kırmızı kart görmeyi beceren Emre...
« Son Düzenleme: 24 Haziran 2020, 11:13:16 Gönderen: tembelhayvan »

Çevrimiçi ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #1507 : 24 Haziran 2020, 11:36:24 »
nasıl Alex in gidişi kapanmayan bir yara açtıysa bu da aynı oldu benim için.

Alex sonrasında aziz ve aykut bitmişti, şimdi ali koc ve basketbol bütçesine laf eden gerzekler..

Çevrimiçi ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #1508 : 24 Haziran 2020, 11:37:28 »
yeri burası değil tabiki de, kanayan yarasıdır camianın bu isimler..

Çevrimdışı ozgurr

• Üye
  • Yer: izmir/kuşadası
    • @ozgurr2002
« Yanıtla #1509 : 24 Haziran 2020, 11:43:32 »
sebep olanın Allah belasını versin. seçimde hesabı sorulur bunun. yalan yok, bende oy verdim ama o zamanın şartları bunu gerektiriyordu. scout ekipleri, oyuncu havuzları, vizyonlar falan derken hangimiz bu tatlı yalanlara inanmamıştı ki.

Çevrimdışı murat1971

• Üye
« Yanıtla #1510 : 24 Haziran 2020, 11:45:03 »
Çok üzgünüm, çok doluyum. Yazıp yazıp siliyorum.  :'(

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #1511 : 24 Haziran 2020, 11:47:54 »

Yazacaklarım tamamen kişisel fikirlerimdir. Emre Belezoğlu ve Volkan gibi tiplere Fenerbahçe formasını giydirmek Fenerbahçe değerlerine ihanettir. Özellikle ilk ismin Galatasaray forması altında yaptığı eylemlere demediğim laf, açık olayım etmediğim küfür kalmamıştır. Kimse kusura kalmasın, Galatasaray forması altında yaptıklarına sövüp aynı haltları Fenerbahçe forması bünyesinde yapmasına alkış tutacak türden bir Fenerbahçeli değilim ben. Bu kulübe adım attığı ilk gün kombine kart almaktan vazgeçtim ve o günden bu yana futbol şubesine olan bağlarım tedricen zayıflamıştır. Ayrı mesele ama Alex mevzusu da son darbe olmuştur. Deplasmana giderken elinde kitap okuyan kaptanlardan, sahada rakibe tekme tokat giren, ana avrat söven kaptanlar dönemine geçilmiştir. Yine kendi adıma yazıyorum, final fourlar Avrupa şampiyonluğu bir yana ben Obradovic Fenerbahçe sini karakterinden dolayı sevdim. Kitap kulübü kuran Udoh, sanatla iç içe olan Türkiye ye ait değerlere önem veren Datome, Dostoyevski okuyan Obradovic ve nicelerinden oluşan, rakibe saygı duyan, mağlubiyeti kabul etmeyen karakterli kadro için sevdim. 80 li yılların ikinci yarısından beri sarı lacivert i takip ederim, iddialı bir cümle olacak ama Obradovic Fenerbahçe si kulüp tarihinin en karakterli kadrosu dur. Volkan ve Emre gibi isimlerden oluşan yapılarla mukayese bile edilemez. Son cümle: topunu oynayıp işine bakan rakibine saygı duyan Alex lerin kırmızı kart gördüğü, sahada rakibine ana avrat küfür eden tekme tokat girişen Emre Belezoğlu ların 90 dakikayı tamamlayabildiği bir ülkedir Türkiye. Hülasa Obradovic i gönderip Volkan ve Emre gibi tiplerle yola devam etmek bir vizyon göstergesidir her ne kadar farklı şubelerde görev alsalar da. Saygılar...

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #1512 : 24 Haziran 2020, 11:49:51 »
Küçük yaştan beri  Euroleague'i takip ederim.Benim küçüklüğüme denk gelen yıllarda sadece yerel başarılarda çok mutlu olan ve euroleague'de oly,barca gibi takımlardan birini sezon içerisinde bi kere yensek çok mutlu olan bi insandım.Obradovic sayesinde biz 5-6 senedir bu takımların üstünde bi takım olduk.Avrupa'da ve NBA'de en saygı duyulan basketbol takımlarından biri olduk.Yolu açık olsun hocamın yaşattığı her şey için teşekkürler.
  Ben normalde Obradovic'le anlaşamamayı anlarım maddi sıkıntı olabilir,korona yüzünden küçülmeye gidebilirsin belki hoca çok fazla şey ister ama bunun bile tarzı var senden aylardır görüşme bekleyen efsaneni sözleşmesinin bitmesine 3 gün kala çağırıp gece yarısıda anlaşamadık twitiyle yollarını ayıramazsın.Ve futbol rezil haldeyken elindeki en büyük teselli kaynağı şubede ne olursa olsun küçültmeye gitmemen gerekirdi bence.
Ali Koç malesef başkanlıktan önce ne yapmıcam dediyse yaptı.Profosyonel eller dediği Emre ile Volkan,scouting başarısı Caner Erkin,Şeffaflık desen aylardır koçun geleceği ile ilgili bi bilgi verilmesini bekledi herkes hiçbir şey demediler.

Çevrimdışı _FB1907_

• Üye
« Yanıtla #1513 : 24 Haziran 2020, 11:50:45 »
Her güzel hikayenin malesef bir sonu oluyor..Görev aldığı sürede Basketbol şubesi Avrupa'nın dev şubelerinden birisi haline geldi..Yolun açık olsun Obra reis..Seneye döner mi bilmiyorum ama ben Erdem Can hoca ile devam edilmesi taraftarıyım..

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #1514 : 24 Haziran 2020, 12:15:57 »
Yazacaklarım tamamen kişisel fikirlerimdir. Emre Belezoğlu ve Volkan gibi tiplere Fenerbahçe formasını giydirmek Fenerbahçe değerlerine ihanettir. Özellikle ilk ismin Galatasaray forması altında yaptığı eylemlere demediğim laf, açık olayım etmediğim küfür kalmamıştır. Kimse kusura kalmasın, Galatasaray forması altında yaptıklarına sövüp aynı haltları Fenerbahçe forması bünyesinde yapmasına alkış tutacak türden bir Fenerbahçeli değilim ben. Bu kulübe adım attığı ilk gün kombine kart almaktan vazgeçtim ve o günden bu yana futbol şubesine olan bağlarım tedricen zayıflamıştır. Ayrı mesele ama Alex mevzusu da son darbe olmuştur. Deplasmana giderken elinde kitap okuyan kaptanlardan, sahada rakibe tekme tokat giren, ana avrat söven kaptanlar dönemine geçilmiştir. Yine kendi adıma yazıyorum, final fourlar Avrupa şampiyonluğu bir yana ben Obradovic Fenerbahçe sini karakterinden dolayı sevdim. Kitap kulübü kuran Udoh, sanatla iç içe olan Türkiye ye ait değerlere önem veren Datome, Dostoyevski okuyan Obradovic ve nicelerinden oluşan, rakibe saygı duyan, mağlubiyeti kabul etmeyen karakterli kadro için sevdim. 80 li yılların ikinci yarısından beri sarı lacivert i takip ederim, iddialı bir cümle olacak ama Obradovic Fenerbahçe si kulüp tarihinin en karakterli kadrosu dur. Volkan ve Emre gibi isimlerden oluşan yapılarla mukayese bile edilemez. Son cümle: topunu oynayıp işine bakan rakibine saygı duyan Alex lerin kırmızı kart gördüğü, sahada rakibine ana avrat küfür eden tekme tokat girişen Emre Belezoğlu ların 90 dakikayı tamamlayabildiği bir ülkedir Türkiye. Hülasa Obradovic i gönderip Volkan ve Emre gibi tiplerle yola devam etmek bir vizyon göstergesidir her ne kadar farklı şubelerde görev alsalar da. Saygılar...

Sonuna kadar katiliyorum .... ne umduk ne bulduk....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....