Gönderen Konu: Zeljko ''Legend'' Obradovic  (Okunma sayısı 400865 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hmetin

• Ziyaretçi
Ynt: Zeljko Obradovic
« Yanıtla #1560 : 24 Haziran 2020, 22:24:47 »
Bogdanovic, De Colo gibi oyuncular Obra var diye geldiler Fenerbahçeye. Yoksa burada aldığından daha fazla para verecek klüpler vardı. Bunlar Erdem Can'ın, veya Ufuk Sarıca çapsızının hatırına Fenerbahçe ye gelir mi veya kalır mı burada sence?
Ne istiyorsunuz?Ne yapalım?Obra gitti diye klubu mu kapatalım?
Obra yok diye gelen olmazsa gelenini alırız bi de...

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #1561 : 24 Haziran 2020, 22:44:52 »
Pao da son senesi olmus zaten dusuk butce.

Ali Koc fenerbahce dusmanlarini bu yaptigiyla kendi takimlari eurolig sampiyonu olsa yasayacaklari sevincten daha fazla sevindirdi

Çevrimdışı İLTERPOL40

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #1562 : 24 Haziran 2020, 23:46:22 »
Şahsen zeljkonun gidişi süpriz olmadı giderken son halinden belliydi
Şahsen basketbolu bi daha onemsemem kim gelirse gelsin onemi yok zaten butce kücülecektı obra gıdınce iyice kuculur orta sıra takımı olruz

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #1563 : 25 Haziran 2020, 15:22:01 »
Size en iyi senaryoyu yazıyorum! Hani umutlar en son ölüyordu ya... IMDB puanlarınızı alırım...

Šarūnas Jasikevičius, Fenerbahçe Beko nun 1 yıllık teklifini ve 16-18 Mio luk bütçeyi kabul eder. Şartları da vardır elbette... Takımda köklü değişiklik yapılmaması, 2-3 genç ve gelecek vaat eden  yetenekli oyuncunun takıma kazandırılması ve oyuncuların maaş ödemelerinde garanti talep eder. Yönetim bu şartları göğüsleyebileceği hususunda güçlü bir irade ortaya koyarak, taraflar el sıkışır.

Kontratın 1 yıllık olmasının çok önemli iki nedeni vardır;
1- Šarūnas ın, hayali olan Barçada antrenörlük yapmak istemesi. Pesic' in sözleşmesinin bitimiyle 2021-2022 sezonunda, bu şansı yakalayabilecek olması.
2- Obradovic' in tekrar takım çalıştırmaya başlayacak olması nedeniyle İstanbul - Čačak arasında kurulabilecek köprüyle ikinci bir şansın olması.

Yönetimimizin şube özelinde distopik yaklaşımını, kendi otoritesi ve baskıcı tutumunu ret edebileceğimiz başka bir bakış açısı ile bakmayı benimsiyorum. Bu ütopik yaklaşımı, ölmeyen umutlardan kalan son kırıntılar olarak değerlendirebilirsiniz. Bu bakışın adı sadece ÜTOPYA değil, aynı zamanda distopiyi benimsememektir.
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimdışı murat1971

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #1564 : 25 Haziran 2020, 16:04:39 »
Ne istiyorsunuz?Ne yapalım?Obra gitti diye klubu mu kapatalım?
Obra yok diye gelen olmazsa gelenini alırız bi de...

Euroleague yerine, annenizin liginde oynarsınız o zaman.
« Son Düzenleme: 25 Haziran 2020, 16:04:59 Gönderen: murat1971 »

Çevrimdışı murat1971

• Üye
« Yanıtla #1565 : 25 Haziran 2020, 16:07:04 »
Şahsen zeljkonun gidişi süpriz olmadı giderken son halinden belliydi
Şahsen basketbolu bi daha onemsemem kim gelirse gelsin onemi yok zaten butce kücülecektı obra gıdınce iyice kuculur orta sıra takımı olruz

Aynen. Ne kombine alırım bir daha ne de maç seyrederim. Digitürk ü bile iptal ettim.

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1566 : 25 Haziran 2020, 16:50:06 »
Euroleague yerine, annenizin liginde oynarsınız o zaman.
Biz FB liyiz.Nerde oynarsa seyrederiz.

Çevrimdışı Ugur_aus

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #1567 : 25 Haziran 2020, 16:51:09 »
bunlari bize yastamaya kimsenin hakki yok,
bundan sonra ne mac izlerim nede kulubu takip ederim, buraya gelip msg yazmamim tek amacida belki bir mucize olmus Ali baskan ucagina atlamis ve obrayi bir sekilde ikna etmis haberini okumak icin
napalim, umut fakirin ekmegi

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1568 : 25 Haziran 2020, 18:06:48 »
Ali Koç başkan olduğu sürece bir daha kombine almam, sezonda belki 3-5 maça giderim. O maçlarda da tercihim deplasman maçları olur.

Çevrimdışı murat1971

• Üye
« Yanıtla #1569 : 25 Haziran 2020, 18:37:00 »
Ali Koç ta size güvenip içine etti zaten takımın. Biraz da olsa taraftar bana ne der diye düşünse zaten Obra yı gönderemezdi.
« Son Düzenleme: 25 Haziran 2020, 18:37:42 Gönderen: murat1971 »

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1570 : 25 Haziran 2020, 21:16:56 »
Ali Koç ta size güvenip içine etti zaten takımın. Biraz da olsa taraftar bana ne der diye düşünse zaten Obra yı gönderemezdi.

Ne anlatıyorsun Hocam?44 yasındayım kendimi bildim bileli FB liyim.Birinci Sporum Basketbol 2. Futbol=Voleybol

Obra gitsin ya da kalsın diye bir dusuncem olmadı.Adama sartları soylemisler adam da kabul etmemis gitmis.Bu takımı kuran o bu oyuncularla sozlesme imzalatan o, takımı bırakıp giden de o ne yapalım?

Ben de takımın butcesinin kusa cevrilmesini ve takıma vasıfsız bir adam getirilmesini istemiyorum.Ama Obradovic konusunda % 100 sucu Yonetimde bulmuyorum.

Çevrimdışı anil_91

• Üye
  • Yer: Sinop
« Yanıtla #1571 : 26 Haziran 2020, 03:33:56 »
Obradovic bize güzel anılar bıraktı lakin ne olursa olsun takımımızın yine destekcisi olacağım yeter ki yönetim akıllı hamleler yapsın.

Çevrimdışı ozgurr

• Üye
  • Yer: izmir/kuşadası
    • @ozgurr2002
« Yanıtla #1572 : 26 Haziran 2020, 10:37:46 »

onda bir sorun yok zaten. 70'lerin sonu 80'lerin başında ligin dibinde sürünürken bile basketbol benim için futbolla eşit öneme sahipti. ama kurulu düzene böylesine çomak sokulunca da insan ister istemez tepki veriyor.

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #1573 : 26 Haziran 2020, 12:32:38 »
Size en iyi senaryoyu yazıyorum! Hani umutlar en son ölüyordu ya... IMDB puanlarınızı alırım...

Šarūnas Jasikevičius, Fenerbahçe Beko nun 1 yıllık teklifini ve 16-18 Mio luk bütçeyi kabul eder. Şartları da vardır elbette... Takımda köklü değişiklik yapılmaması, 2-3 genç ve gelecek vaat eden  yetenekli oyuncunun takıma kazandırılması ve oyuncuların maaş ödemelerinde garanti talep eder. Yönetim bu şartları göğüsleyebileceği hususunda güçlü bir irade ortaya koyarak, taraflar el sıkışır.

Kontratın 1 yıllık olmasının çok önemli iki nedeni vardır;
1- Šarūnas ın, hayali olan Barçada antrenörlük yapmak istemesi. Pesic' in sözleşmesinin bitimiyle 2021-2022 sezonunda, bu şansı yakalayabilecek olması.
2- Obradovic' in tekrar takım çalıştırmaya başlayacak olması nedeniyle İstanbul - Čačak arasında kurulabilecek köprüyle ikinci bir şansın olması.

Yönetimimizin şube özelinde distopik yaklaşımını, kendi otoritesi ve baskıcı tutumunu ret edebileceğimiz başka bir bakış açısı ile bakmayı benimsiyorum. Bu ütopik yaklaşımı, ölmeyen umutlardan kalan son kırıntılar olarak değerlendirebilirsiniz. Bu bakışın adı sadece ÜTOPYA değil, aynı zamanda distopiyi benimsememektir.
Böyle bir bakış açısını, kapsamı ve gelecek ihtimallere göre alternatifli bir plan kurgulamayı maalesef ben hayallerde bile bu yönetimden bekleyemiyorum. planları buna yakın olsun yeter, birebir tutmasa da yaklaşık sonuçlara razı olurum
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #1574 : 26 Haziran 2020, 13:07:19 »
Obra barça ile görüşmüşse sarunas barça hayallerini bir 5-6 yıl ertelesin.