Gönderen Konu: Zeljko ''Legend'' Obradovic  (Okunma sayısı 401834 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
Ynt: Zeljko Obradovic
« Yanıtla #165 : 02 Aralık 2014, 12:09:38 »
kenanın şutu yok  bu halde bir cacık olmaz :)
Kenan'ı eleştirdin ve şimdi Kemal gelecek! :)
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #166 : 02 Aralık 2014, 12:12:32 »
Kenan bir de şut atarsa haksız rekabet olur ondan atmıyor.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #167 : 02 Aralık 2014, 12:44:05 »
Bu ülke çok tuhaf bir ülke Umut ..

Bu ülkede İsmail Kartal'ı göklere çıkartıp Zeljko Obradovic'e kötü hoca diyen adamlar var. Ben bunu twitter'a da yazdım sonra bu adamlardan Ersun Yanal konusunu anlamasını bekliyoruz. Kartal'ı iyi, Obradovic'i kötü gören kafa, değil Yanal konusunu, hiçbir konuyu algılayamaz.

Bu genel bir yorumdu.
bende twitterda yazdım buradan devam edeyim.
eleştiriye açık olmak durumu var hani Kemal kardeşim.
şunu net söylüyorum . bu hayatta hiç kimse Obradoviç e kötü koç diyemez. net söylüyorum kimsenin haddine değil , sen kimsin ben kimin umut kim serkan kim utkan kim ? kimiz abi , ne yapmışız da bu adamlara  böyle laflar edeceğiz.
düşünce özgürlüğü ise bu sokayım böyle özgürlüğün içine...
eleştirmek farklı
*Semih e niye az süre verdi
* can ı niye oynatmıyor
*niye bu oyuncuyu aldı
* niye bu oyuncuyu almadı
* niye 8 yabancı tercih etmedi
* vs vs bir sürü eleştirilecek konu var bunların hepsine tamamım..
ama böyle değerli adamlara '' koç değil '' gibi bok atmaları ben kabul emiyorum arkadaş. dediğim gibi böyle eleştiri kültürüne de sokarım böyle yeni türkiye oluşumuna da sokarım...

ya abi yazmadan duramayacağım...
1992 1996 arasını tekrarlarını izledim yalan söylemiyeceğim hatırlmıyorum çünkü
1996 Pao BArcerlona finali ni çok net hatırlıyorum ve  ondan sonraki her sezon erurolegue maçlarını özellikle final 4 ları birçok insan gibi bende izledim. hatta bazılarını tekrar tekrar izledim..
2000 sonrasına gelelim hadi 2000 öncesi salla gitsin..
2000 den bu yana 14 sezon oynanmış olan eruoeleagu ( 2001 de sadece bi suproleagu diye oluşum olmuştu ve o yıl iki ayrı final olmuştu diye hatırlıuyorum ) 5 kez kazanmış ( top 8 ve final 4 ları yazmıyorum ) 22 senelik hocalık kariyerinde 8 eurolegue 2 saporta ve sayısız yerel başarı kazanmış bir koça bırak kötü koç demeyi '' teknik '' eleştiri yapmak bile bence büyük hadsizliktir.
lan bizler bu adamın maçlarını izleyerek bu adamın takımlarının sahada yaptıklarını izleyecek avrupa basketbolunu sevdik , öğrendik
adama '' switch '' savunma bıurda yapılır mı diye laf ediyoruz , götüm ile mi gülsem bilemiyorum , lan dana biz swith i bu heriften öğrendik
bize bunları öğreten adama bunu yanlış yapıyorsun demek  bilemiyorum bana cidden çok komik geliyor.
neyse bayadır içimde idi bu laflar da söylemiş olayım
sonra bana çok tapıyorsun laf ettirmiyorsun diyorlar derse desinler çok da umurumda.

kimiz lan biz ? :)
cidden kimiz ? 
« Son Düzenleme: 02 Aralık 2014, 12:50:13 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı dr_tylerr

• Üye
  • Yer: Ankara
  • Kaptan orta kapı
« Yanıtla #168 : 03 Aralık 2014, 01:39:41 »
95 sezonundan beri Euroleague'i sekillendiren 4 adam kimdir diye herhangi bir tarafsiz basketbolsevere sorsan Obradovic-Renesses-Gherardini-Messina der.Bu 4 adamdan 2si bu kulup bunyesinde calisiyor ve bunun icin hergun secdeye gidip sükür namazi kilacagimiza bokluyoruz afedersiniz.1994 de Obradovicin New York Times'a verdigi roportajda bir cumle vardir bulabilenler okusun bulamayanlara da gonderirim muhabirin sordugu ne zamandir basketbol koçlugu yapmayi dusunuyordunuz sorusuna cok cok onceydi hatirlamiyorum diyor koc.yaklasik 25 yilini elit seviyede basketbol oynatmak ve bu oyunu dahada gelistirmek isteyen bi adami elestirirken once sapkani one koyup ben bu oyuna ne duzeyde hakimim diye soracaksin.Yine transferi beceremiyor diye asagiladigimiz ne ise yarar diye sorguladigimiz Ghrardini NBA'de dahi ve draft profesoru olarak adlandirilan Sam Presti'nin Thunder'inda Avrupa operasyonlarindan sorumluydu.Sonuc olarak 22 yilda 10 Avrupa sampiyonlugu olan bi koçu yada suan hala akillarda olan takimlarin kadro muhendisligini yapan bi GM'yi kolaya kaçıp elestirmek yerine bi düşünün lan bu adamlar neyi yapmaya calisiyor diye..Elbet bi cevap bulursunuz diye umuyorum

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Erdenay Güler

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
    • ErdenayGuler
« Yanıtla #169 : 03 Aralık 2014, 02:19:44 »

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #170 : 03 Aralık 2014, 06:27:14 »
Bindiğiniz şehir hatları vapurları hergün defalarca Rıhtıma yanaşır 2 dk içinde yolcularını hem boşaltır hem tekrar yükler. Sonra birgün Kaptanın biri hafif sertçe yanaşır rıhtıma. O anda istediği gibi tutamamıştır gemisini. Senede Binlerce manevra yaptığı hemen gözardı edilir, homurtular yükselmeye başlar yolcuların arasından. Bazıları o kadar ileriye gider ki ehliyeti bakkaldan alıp almadığını bile sorarlar. Bizimki de biraz ona benziyor. Basketbolda Allahın Lütfu bir adama çamur atmak, laf sokmaya çalışmak en hafif tabiriyle densizliktir. Popoviçin bir maç sonrası basın toplantısında bir Türk gazeteciyle yarım saat muhabbet falan etmeyip sorusunu dinledikten sonra en kısa şekilde '' Next Question '' dediğini ancak her nasılsa o adamların halen basketbol dahisi edasıyla yorumlar yaptığını da biliyoruz yani.

Çevrimdışı bohannon_1907

• Üye
  • Yer: Çekmeköy
« Yanıtla #171 : 03 Aralık 2014, 07:51:38 »
Bindiğiniz şehir hatları vapurları hergün defalarca Rıhtıma yanaşır 2 dk içinde yolcularını hem boşaltır hem tekrar yükler. Sonra birgün Kaptanın biri hafif sertçe yanaşır rıhtıma. O anda istediği gibi tutamamıştır gemisini. Senede Binlerce manevra yaptığı hemen gözardı edilir, homurtular yükselmeye başlar yolcuların arasından. Bazıları o kadar ileriye gider ki ehliyeti bakkaldan alıp almadığını bile sorarlar. Bizimki de biraz ona benziyor. Basketbolda Allahın Lütfu bir adama çamur atmak, laf sokmaya çalışmak en hafif tabiriyle densizliktir. Popoviçin bir maç sonrası basın toplantısında bir Türk gazeteciyle yarım saat muhabbet falan etmeyip sorusunu dinledikten sonra en kısa şekilde '' Next Question '' dediğini ancak her nasılsa o adamların halen basketbol dahisi edasıyla yorumlar yaptığını da biliyoruz yani.

Zeki Abi, kimmiş o gazeteci merak ettim valla.
Kuşandık sarı laciyi

Çevrimdışı 78ers

• Üye
  • Yer: Ankara

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #173 : 03 Aralık 2014, 08:58:41 »
neyse bu anlamsız yazışmalar @dr_tylerr ın  damarına bastı, adam yenidden yazmaya başladı

Yakında benzer bir olayla ERdenay da tekrar yazsın :D
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı bohannon_1907

• Üye
  • Yer: Çekmeköy
Kuşandık sarı laciyi

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #175 : 03 Aralık 2014, 11:53:35 »
neyse bu anlamsız yazışmalar @dr_tylerr ın  damarına bastı, adam yenidden yazmaya başladı

Yakında benzer bir olayla ERdenay da tekrar yazsın :D

ya @dr_tylerr yazsın okan yazsın. cidden çok keyifli yazıyor . yazıları da kendisi gibi ;)

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #176 : 03 Aralık 2014, 20:01:00 »

kusura bakmayın ama tanıyamadım gerçekten videoyu da izlediğim halde.
Buarda Lütfu yazmışsınız, direk lütfü olarak okudum, sinirlerim bozuldu.

Çevrimdışı Undisclosed Desires

• Üye
  • Yer: İstanbul-İzmir
« Yanıtla #177 : 12 Aralık 2014, 00:00:54 »
Set çizmiyor diyorlardı,ufak bir yanıt olmuştur umarım.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #178 : 12 Aralık 2014, 02:10:53 »
Tek söyleyeceğim;inşallah değeri bilinir ve Cska & Real'e gittiğinde "şaka maka bu adam 2 sene bizm takımın başındaydı" türevi cümleler kurmamak.
...

Çevrimdışı anil7com

• Üye
    • anil10com
« Yanıtla #179 : 12 Aralık 2014, 16:32:39 »
Varlığına her gün şükredilmesi gereken biricik koçumuz.
Fenerbahçe!