Gönderen Konu: Zeljko ''Legend'' Obradovic  (Okunma sayısı 400812 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
Ynt: Zeljko Obradovic
« Yanıtla #195 : 11 Ocak 2015, 15:16:32 »
Koça bir de 1988 dörtlü finalinde oyuncu iken bakalım

Zeljko Obradovic

Dortlu final deyince ben de Partizan ile Maccabi'ye karsi oynadiklari maci bekliyorum :)  Larry Bird'u filan gorunce affaladim.  Megerse McDonald's Turnuvasi imis. 

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #196 : 17 Ocak 2015, 15:15:44 »
pek çok yerde okuyorum obradovic'in geleceği takımın bu seneki euroilg durumuna bağlı diye, hocanın sözleşmesini bir an önce uzatılmalı.

Çevrimdışı Kutay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • kutay_erkan
« Yanıtla #197 : 24 Ocak 2015, 00:56:01 »
Obradoviç'in bazı röportajlarında saçma sorular gelince ben de böyle hissediyorum.

Çeviri:

"Bütün spor röportajları kulağıma aynı geliyor"

+ Bugün bayağı iyi sporladınız. Bir çok spor yaşandı. Sizce neden kaybettiniz?
-- Elimizden gelenin en iyisini sporladık ve skor ürettik, ama diğer takım da sporluyordu ve daha çok skor ürettiler.
+ Bir sonraki maçta stratejiniz ne olacak?
-- Öbür takımı skor üretmekten alıkoyup biz daha çok skor üreteceğiz.
+ Şimdi 10 saatlik spor analizi için stüdyomuza dönüyoruz.
-- Bir çok ülkeden daha iyi kazanıyorum...
Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı Erdenay Güler

• Yönetici
  • Üye
    • ErdenayGuler
« Yanıtla #198 : 15 Şubat 2015, 02:32:37 »
Döndüm sahaya doğru, açtım ellerimi...

Çevrimdışı Undisclosed Desires

• Üye
  • Yer: İstanbul-İzmir
« Yanıtla #199 : 15 Şubat 2015, 22:31:13 »
Hayatımda kendimi ilk kez biat eden biri olarak hissediyorum kendisi sayesinde.Geldiği her güne şükürler olsun.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #200 : 16 Şubat 2015, 07:31:27 »
Şu adamla 10 senelik sözleşme yapıvermek lazım.

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #201 : 02 Mart 2015, 18:15:08 »
yarasın , afiyet olsun REİS e

Çevrimdışı esref

• Üye
    • cavus7
« Yanıtla #202 : 02 Mart 2015, 18:19:57 »
yarasın , afiyet olsun REİS e

Adam her işi mükemmel yaptığı gibi simiti bile çok iyi yemiş. Ben bir ısırık alsam ön dişler susamdan görünmez. :)

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #203 : 02 Mart 2015, 19:08:52 »
çok korkuyordum ama adamın burada mutlu olduğu belli basın toplantısında da gülücük saçıyordu nazar değmesin
« Son Düzenleme: 02 Mart 2015, 19:09:19 Gönderen: lancelot »

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #204 : 02 Mart 2015, 19:29:50 »
Adam her işi mükemmel yaptığı gibi simiti bile çok iyi yemiş. Ben bir ısırık alsam ön dişler susamdan görünmez. :)

ahahah , ben ısıramıyorum bile :)

Diğerlerinin ısırığına bak reyisin ısırığına bak SİMİTTEKİ :)
« Son Düzenleme: 02 Mart 2015, 19:30:35 Gönderen: exex »

Çevrimdışı esref

• Üye
    • cavus7
« Yanıtla #205 : 02 Mart 2015, 19:39:06 »
ahahah , ben ısıramıyorum bile :)

Diğerlerinin ısırığına bak reyisin ısırığına bak SİMİTTEKİ :)

Reis tuttuğunu koparmış her zamanki gibi. :)

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #206 : 03 Mart 2015, 10:16:28 »
Obradovic sadece yerlilere fırça kayıyor diyenler, keşke dün salonda olsalardı da Bogdanovic'e yaptıklarını izleseydi. Maç içinde sürekli saha kenarından Bogdanla konuştu, ilk çeyrekte bir molada neredeyse saha içine kadar girerek Bogdanı azarladı, 3.çeyrekte Bogdana saha kenarında savunmacının durduğu şekle göre neresinden geçeceğini dalga geçer gibi anlattı. Bunların hiçbirini de kibarca yapmadığından emin olabilirsiniz.

Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimiçi Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #207 : 03 Mart 2015, 10:54:55 »
Obradovic sadece yerlilere fırça kayıyor diyenler, keşke dün salonda olsalardı da Bogdanovic'e yaptıklarını izleseydi. Maç içinde sürekli saha kenarından Bogdanla konuştu, ilk çeyrekte bir molada neredeyse saha içine kadar girerek Bogdanı azarladı, 3.çeyrekte Bogdana saha kenarında savunmacının durduğu şekle göre neresinden geçeceğini dalga geçer gibi anlattı. Bunların hiçbirini de kibarca yapmadığından emin olabilirsiniz.

Yerli yabancı konusunda benim de eleştirim olmuştu. (Aslında eleştiriden çok dikkatimi çeken desem daha doğru olur ) Fakat benim eleştirim, yerlilere bağırıp yabancılara bağırmıyor değilde, yabancıların hatalarına daha toleranslı olduğu şeklindeydi. Yabancılar hata yaptığında yerlilere gösterdiğinden belki daha fazla tepki gösteriyor ama sonra yine süre verebiliyor. Ama yerli hata yaptı mı neredeyse  bir daha oyuna giremiyor. Benim dikkatimi çeken buydu. Doğrudur, yanlıştır ayrı konu.
« Son Düzenleme: 03 Mart 2015, 10:56:46 Gönderen: Semazen »
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
« Yanıtla #208 : 03 Mart 2015, 12:00:21 »
bunu savunanlardan biri benimm..gou ve zoric e karşı özelliklee hiçtepki vermiyorr..belki de karakterlerini bizlerden daha iyi bildiği için oyundan düşmelerini istemiyor..

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #209 : 04 Mart 2015, 01:33:45 »
Yanlış anlaşılmasın burada kimsenin şahsını işaret ederek bir cevap vermek istemedim. Sizin algınız çoğunluğun da algısı ama bu algı gerçeği tam olarak yansıtmıyor.

Dün özel bir işim için salona erken gittim, diyebilirim ki yaklaşık 18:30 gibi salondaydım. Bizden iki oyuncu sahadaydı: Bjelica ve Bogdanovic Kağıt üstünde Cumanın en çok oynamış iki adamı ama gene en iştahlı olanlar onlar. Siz olsanız bu kadar iştahlı adamları maçtan keser misiniz? Kötü oynasa da kesilmez. Berk Serhat Melih Kenan ve hatta Semih, daha çok oynamak istiyorlarsa koçu daraltmalılar. Koçu çeneyle daraltamazsın. Ama maçtan 3 saat önce o salona girip şut atmaya başlarsan, en azından taraftarın desteğini alırsın. Sen ççalıştıkça da koç seni oynatmak için daha büyük mecburiyet hisseder.
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.