Gönderen Konu: Fenerbahçe | Turkish Airlines Euroleague / 2020-21 Sezonu  (Okunma sayısı 367592 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
Ynt: Anadolu Efes:71 Fenerbahçe Beko:80 | Euroleague 2. Hafta
« Yanıtla #120 : 10 Ekim 2020, 19:57:04 »
Yok değil. Benim hiçbir zaman içime tam sinen bir oyuncu olmadı. Bu tabii genel görüşüm. Bu maç özelinde beni rahatsız eden şey yüksek posttaki oyunuydu.

Biraz saatli bomba gibi duruyor ama oynadığı zaman da adam Avrupa'nın net en iyi 2-3 uzunundan biri :D

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #121 : 10 Ekim 2020, 20:08:02 »
Biraz saatli bomba gibi duruyor ama oynadığı zaman da adam Avrupa'nın net en iyi 2-3 uzunundan biri :D
Serbest oyuncu olsa kim istemez. Basta barca, cska hatta efes.

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #122 : 10 Ekim 2020, 20:14:27 »
Çok kırıldım sana İlhan abi.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #123 : 10 Ekim 2020, 20:16:44 »
Çok kırıldım sana İlhan abi.
Daha kunefe yiyecez ne kırılması. Gerci kim kime daha cok borcluydu orasi karıştı leo yüzünden :)

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #124 : 10 Ekim 2020, 20:17:54 »
Aaa kendime kırıldım şu an, çok net götümle okumuşum, 'kimse istemez' anladım. Valla yaşlandık.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #125 : 10 Ekim 2020, 21:32:02 »

Artık ihtiyarladım. Önümde uzun seneler yok. Acaba Vesely'nin bu takımdan gittiği günleri görür müyüm? :)
« Son Düzenleme: 10 Ekim 2020, 21:32:34 Gönderen: Besim »

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
Fenerbahçe Beko:77 CSKA Moskova:78 | Euroleague 3. Hafta
« Yanıtla #126 : 12 Ekim 2020, 13:09:12 »
Ülker Arenada, 14.10.2020 Çarşamba günü saat 20:45 de bir sürü eksikleri olan Cska ile kapışıyoruz. Nikola Milutinov, Janis Strelnieks ve Semen Antonov covid liydi. Son gelen haberlere göre Johannes Voigtmann dizinden sakatlanmış ve dönüş tarihi belli değil. Bizde Westermann döndü. Barthel, Ahmet ve Melih için bir açıklama henüz yok, ligde dinlendirilmişlerdi.

Rus takımları covid den kırılıp geçilirken, bu durum EL nin geleceğini de tehdit ediyor. Belirsizlikler can sıkmadan önce, şu büyük maçların tadını çıkarmaya bakalım...
« Son Düzenleme: 14 Ekim 2020, 22:57:35 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimdışı constructor

• Üye
  • Yer: muğla
çapımızı belirlemek için güzel bir maç. sert ve sağlam mücadele olacak.

Çevrimdışı mertnowitzki

• Üye
  • Yer: Milano-Lombardia
    • @anadol_mert
Çıtayı düşürmediğimizi göstereceğimiz maç olacak. İyi bir basketbol ile kazanırsak önemli bir mesaj vermiş oluruz. Takımın özgüveni için de çok önemli.
« Son Düzenleme: 13 Ekim 2020, 02:40:16 Gönderen: mertnowitzki »
Son bir şarkı be...

Çevrimdışı furkan

• Üye
  • Yer: istanbul
Ynt: Fenerbahçe | Turkish Airlines Euroleague / 2020-21 Sezonu
« Yanıtla #129 : 13 Ekim 2020, 09:57:13 »
Zenit'in bu hafta oynaması gereken iki maç iptal edilmiş, yanlış anlamadıysam kurallar gereği hükmen yenik sayılacaklar, ancak 2 hükmen yenilgiye rağmen ihraç edilmeyecekler.

Çevrimiçi ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #130 : 13 Ekim 2020, 10:00:04 »
Zenit'in bu hafta oynaması gereken iki maç iptal edilmiş, yanlış anlamadıysam kurallar gereği hükmen yenik sayılacaklar, ancak 2 hükmen yenilgiye rağmen ihraç edilmeyecekler.
kaç puan alacak Zenit bu durumda ? 0 puan mı ? Eğer öyleyse çok saçma. Adamlar Efes ve Barca yı yenerek başladılar ve 4 hafta sonunda 4 yenilgiyle başlamış seviyeye düşecekler..

Çevrimdışı furkan

• Üye
« Yanıtla #131 : 13 Ekim 2020, 10:27:47 »
kaç puan alacak Zenit bu durumda ? 0 puan mı ? Eğer öyleyse çok saçma. Adamlar Efes ve Barca yı yenerek başladılar ve 4 hafta sonunda 4 yenilgiyle başlamış seviyeye düşecekler..

Kural gereği sekiz oyuncudan az kişi kalıyorsa hükmen yenilgi diyor, ancak 2 hükmen yenilgiyle ihraç maddesi COVID durumunda geçerli olmuyor deniliyor, puanla ilgili bir şey göremedim.
Çok mantıklı olmasa da turnuvanın devamı ve sürekli ertelenen maçlara takvimde yer bulunamayacağı endişesiyle böyle bir karar alınmış gibi ama yine de 0 yerine 1 puan verirler diye düşünüyorum.
Öte yandan normal sezonda alınacak birkaç yenilgi telafi edilebilir ama play off ya da final four'da bu yaşanırsa çok büyük adaletsizlik olur.

Çevrimdışı furkan

• Üye
« Yanıtla #132 : 13 Ekim 2020, 10:34:10 »
Geçen hafta Eurocup'ta Ljubliana-Bursaspor maçı da aynı nedenle oynamamıştı, Bursaspor'a galibiyet verilmiş, ancak rakibe ekstra bir puan cezası uygulanmamış, sanırım Zenit de benzeri bir durum yaşayacak.

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
Melih ve Ahmet bu maçta da sakatlıkları sebebiyle oynayamayacakmış. Westermann zaten pazar günü parkede yerini almıştı, Barthel'in de sakatlıığı tamamen geçmiş.

Cska da geçen hafta strelnieks-milutinov-antonov covid19 yakalandıkları için oynayamamışlardı henüz resmi bi açıklama yok test sonuçları ile ilgili ama oynamaları beklenmiyomuş haberlere bakılırsa. Ayrıca voightmann da sakatlığı sebebiyle oynayamayacak. Bu eksiklere bakılınca potaaltı rotasyonları oldukça daralmış gibi gözüküyo.

Geçen hafta efes maçı içinde kendimce aynı yorumu yapmıştım. Skor ne olursa olsun tabi galibiyet olursa tadından yenmez ama bu sezonun başlangıcı kabul edilen dönemde takımımız henüz çok yeniyken ve halihazırda adaptasyon sürecindeyken, şampiyonluk adayı olarak gösterilen takımlara karşı ortaya koyacağımız oyun performans ve mücadeleyi merakla bekliyor olacağım. Efes maçı bu açıdan baktığımızda benim adıma mükemmele yakın geçmişti skor ve oyun olarak.
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #134 : 13 Ekim 2020, 12:23:41 »
Saçma sapan bir sistem. Adamlar koronoya yakalanıyor, hukmen yenik sayılıyor. Bu tip durumlar öngörülebilir olmalı. Avrupanin ve dünyanın içinde bulunduğu durum ortada. Boyle bir risk her zaman var. Bu hastalik yakin zamanda da bitmeyecek. Min bir sayi belirlenir. Onun ustu olursa mac ertelenir. Altinda oynanır. Yenik saymak nedir. Adamlar isteyerek mi oynamıyor. O zaman hukmen yenik sayılmamak için ben olsam hasta hasta çıkarırım sahaya. Izin verecekler mi o zaman oynamalarına?