Gönderen Konu: Fenerbahçe | Turkish Airlines Euroleague / 2020-21 Sezonu  (Okunma sayısı 370162 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Turkish Airlines Euroleague / 2020-21 Sezonu
« Yanıtla #4860 : 09 Nisan 2021, 11:33:01 »
Skorboarda göre oran belirliyorlar.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #4861 : 09 Nisan 2021, 12:42:26 »
Ergini de reali de efes real eşleşmesini de sikeyim. Aslında bizim için konu Veselynin dönüp dönmemesi playofflara. Dönerse her rakibe karşı mücadelemizi veririz. Barça ile eşleşemediğimize göre ki en az onlara karşı şansımız olur diğerleri arasında bence vesely varken şansımız üç aşağı beş yukarı eşit olur. Vesely dönmezse yine rakip kim olursa olsun şansımız neredeyse sıfır olur. sezonumuzun kalan kısmı heyecanlı veya playoff sonrasına taşınacaksa Veselysiz olmaz

daha 1 ay önce, Vesely de varken Efes bizi 30 a yatırmamış mıydı ? hem de 100 küsür sayı atıp..

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #4862 : 09 Nisan 2021, 12:58:38 »
daha 1 ay önce, Vesely de varken Efes bizi 30 a yatırmamış mıydı ? hem de 100 küsür sayı atıp..
Esasinda tam kadro ve randımanli oynarsak efesi eleyebilecek tek takim biziz. 30 yedik ama her zaman micic oyle 30 dk oynayip 38 sayi atamaz. Orta sahadan tek elle salladığı bile girmişti. Haa micic atamaz larkin atar, Simon atar, hatta anderson atar. Sertaç bile anthony davis moduna girdi. Esasinda bu adamlarin hiçbirisi geldikleri takimda boyle degildi. Efeste bir buyuk takim havasi yakaladılar. Hepsi kapasitelerinin üstüne çıktı. Biz her takimi her yerde yeneriz diyebiliyorlar. Kalitenin yanında mental büyüklük de çok onemli.  Ne yıldızlar karması takimlar gördük. Gerek avrupada gerek nbade hic bir başarısı olmayan. Efes bu eşiği geçti. Bizle ilgili pierre o kadar onemli degil ama de colo, gudu, veselyden birisinin olmaması takimi psikolojik olarak da aşağı çekiyor. Dunku real maçında ayni alba, kaunas, ilk barca maçındaki moda donduk ve hep diyorum kriz anlarında takimi cok kotu yöneten bir kocumuz var. Oyuncu degisiklikleri ve rotasyonlari felaket. Efes 30 fark varken micic, larkini oyuna aliyor. Bizimki kafa kafaya iken en kritik adami kenara alıp en bok adami sahaya sürüyor. Tum faktörler efesten yana olmasına rağmen bir yerel derbi olmasi ve bir ihtimal bizimkilerin tanıdığı ve yenebilecegine inandığı bir takim olduğu için efese sansimiz var. Tabi bunu yine söylüyorum, tam.kadro ve performansla olursak var. Yoksa tarihe geçen rezillik halkalarina yenilerini ekler, 50 sayıya kadar fark yiyebiliriz. Bu da ayri bir rekor olur.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4863 : 09 Nisan 2021, 13:00:31 »
Her maç hikayesi ayrı bir daha imkansız o yüzdeleri atması Efesin.Underdog olmak iyidir.

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #4864 : 09 Nisan 2021, 13:38:40 »
Ben barca hariç herkesi eleriz demiyorum ki. Her takıma karşı böylesi hikayeler var. Bayern’de 20 farktan geldi yendi bizi ama sonra dövüşe dövüşe yendik. Ben diyorum ki bizim hikayenin kahramanları belli. Kahraman olmazsa hikaye de biter. Ben şahsen vesely dönerse tüm rakiplere karşı eleme ihtimalimizin olduğunu düşünüyorum. Söylediğim bu
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
Ynt: Fenerbahçe Beko-Real Madrid | Euroleague 34. Hafta
« Yanıtla #4865 : 09 Nisan 2021, 14:05:47 »
Maçın hakemlerini öğrenince ve geçtiğimiz hafta olan biteni göz önünde bulundurduğumda akıl sağlığımı kaybetmemek yolunda maçı izlememe kararı aldım. Keza Barcelona maçı esnasında bilgisayar kırılmanın eşiğinden döndü. Bu kepazeliğe karşı bir tepki vermedikten sonra yapılan yatırımın hiç bir anlamı yok. Yazık günah ya. Murat Murathanoğlu 2 senedir bas bas bağırıyor, Efes ile Fenerbahçe yi eşleştirecekler diye, Barcelona, Real-Efes eşleşmesini hedefliyip Bayern'e yatmazsa gerçekleşti bu. Yatırım yapılacaksa da sahada boyun eğmeyen, vurana vuracak, pisliğe pislikle karşılık verecek bir kadro hedeflenmeli. Öteki türlü ilk final fourumuzda ve bu sene içerisinde yaşandığı gibi yediğimiz sopayla kalırız. Normal şartlar altında hak ettiğin 3 şampiyonluktan kaza bela birini sana layık gören bir organizasyon söz konusu. Bunlar FİBA daki Sırp ve Yunan lobisini de geçtiler artık. Gerekiyorsa Yunan ve Sırp takımları ile işbirliği yapıp FİBA ya geçilmeli. Gerçi onun sonu da benzer olur... Euroleague organizasyonunu 8 İspanyol ve 8 Rus takımıyla düzenlesin rahat rahat. Bu kadar kepazelik olmaz. Utanmadan aleni bir şekilde yapıyorlar artık...
« Son Düzenleme: 09 Nisan 2021, 14:07:10 Gönderen: Ertan Ürkmez »

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #4866 : 09 Nisan 2021, 14:28:44 »
Maçın hakemlerini öğrenince ve geçtiğimiz hafta olan biteni göz önünde bulundurduğumda akıl sağlığımı kaybetmemek yolunda maçı izlememe kararı aldım. Keza Barcelona maçı esnasında bilgisayar kırılmanın eşiğinden döndü. Bu kepazeliğe karşı bir tepki vermedikten sonra yapılan yatırımın hiç bir anlamı yok. Yazık günah ya. Murat Murathanoğlu 2 senedir bas bas bağırıyor, Efes ile Fenerbahçe yi eşleştirecekler diye, Barcelona, Real-Efes eşleşmesini hedefliyip Bayern'e yatmazsa gerçekleşti bu. Yatırım yapılacaksa da sahada boyun eğmeyen, vurana vuracak, pisliğe pislikle karşılık verecek bir kadro hedeflenmeli. Öteki türlü ilk final fourumuzda ve bu sene içerisinde yaşandığı gibi yediğimiz sopayla kalırız. Normal şartlar altında hak ettiğin 3 şampiyonluktan kaza bela birini sana layık gören bir organizasyon söz konusu. Bunlar FİBA daki Sırp ve Yunan lobisini de geçtiler artık. Gerekiyorsa Yunan ve Sırp takımları ile işbirliği yapıp FİBA ya geçilmeli. Gerçi onun sonu da benzer olur... Euroleague organizasyonunu 8 İspanyol ve 8 Rus takımıyla düzenlesin rahat rahat. Bu kadar kepazelik olmaz. Utanmadan aleni bir şekilde yapıyorlar artık...
Dün hakemlik birşey yoktu bence.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #4867 : 09 Nisan 2021, 14:29:52 »
Ben barca hariç herkesi eleriz demiyorum ki. Her takıma karşı böylesi hikayeler var. Bayern’de 20 farktan geldi yendi bizi ama sonra dövüşe dövüşe yendik. Ben diyorum ki bizim hikayenin kahramanları belli. Kahraman olmazsa hikaye de biter. Ben şahsen vesely dönerse tüm rakiplere karşı eleme ihtimalimizin olduğunu düşünüyorum. Söylediğim bu
Bence Barca ve Efesi eleyemeyiz 5 maçlık seride. Milano ve Cska ya karşı şansımız var. Ama f4 de tek maç olduğunda işler değişir.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #4868 : 09 Nisan 2021, 14:38:08 »
İyi oynamadıysa Obra 7 sene niye katlandı bu adama? "Terbiyesizlik" mevzusunun detaylarını bilmiyorum ama bu mevzudan sonra 3 yıl yeni kontrat yaptı bu adamla.

Ona kalsa Barıi Hersek de kaç sene oynadı. Bence doğru bir argüman değil. Melih vasat bir oyuncu. Aklının basketbolda olduğunu da düşünmüyorum.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #4869 : 09 Nisan 2021, 15:08:04 »
Ona kalsa Barıi Hersek de kaç sene oynadı. Bence doğru bir argüman değil. Melih vasat bir oyuncu. Aklının basketbolda olduğunu da düşünmüyorum.
Barış da 4 sene oynadı evet ama gönderen de Obra oldu onu. Barış'ın aldığı sürelerle Melih'in aldığı süreler kıyas bile götürmez. Melih yıldız oyuncu demiyorum ki ben de ama yıllarca belli bir istikrarı tutturdu bu seneye kadar, keza milli takımda da tutundu hep. Daha iyisini alıyorsak gönderebiliriz.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #4870 : 09 Nisan 2021, 17:44:28 »
Hakemlik bir durum olmadı.İyi yönetmediler ama hakem bizi kayırsa da yenemezdik.
Bir de transfer forumuna yazıyordum.Quinn için kalsın denliyordu ama dün görüldü.Umarım kalmaz, kalsın diyenleri anlayamıyorum, tavanı ne olursa olsun Eurolig sertliğinde affetmezler.
« Son Düzenleme: 09 Nisan 2021, 17:44:48 Gönderen: Jason Bourne »

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #4871 : 09 Nisan 2021, 17:45:56 »
Bu arada acı olan Real Madrid iyi oynayarak kazanmadı.Biz çok kötü olduğumuz için kazandı.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4872 : 09 Nisan 2021, 18:02:59 »
Real Madrid dün hem savunmada hem hucumda kusursuza yakın oynadı.19 3'lüğün çoğu top paylaşımlarından geldi.Hakettiler maçı.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #4873 : 09 Nisan 2021, 18:05:49 »
Real Madrid dün hem savunmada hem hucumda kusursuza yakın oynadı.19 3'lüğün çoğu top paylaşımlarından geldi.Hakettiler maçı.

Balkona eflatun beyaz bayrağı astın mı?  :D

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4874 : 09 Nisan 2021, 18:14:58 »
Durum değerlendirmesi geçen hafta atıyorum Barcelona böyle akıcı oynayıp yense yine derdim.