Gönderen Konu: Kadın Voleybol Yabancı Ligler & Avrupa Kupaları  (Okunma sayısı 222536 defa)

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
  • Yer: Istanbul
Ynt: Bayan Voleybol Yabancı Ligler & Avrupa Kupaları
« Yanıtla #255 : 13 Şubat 2014, 21:25:15 »
Iyi de bu takımı sirtliyo mu oluyor.
Her zamanki gibi rezalet oynuyo izkemesek neyse de.

Takımı sırtlamak oluyor. Sayı alan başka oyuncu yok. İki konuda aynı mevzuyu değerlendiriyoruz. Tek konuda birleşelim :D

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #256 : 13 Şubat 2014, 21:28:39 »
Neslihan'in yıllarca sırtladıgı şey olsa olsa kocası(evli olduğu zamanlar) olur. Eczacıbaşı şampiyon olduğunda bile o takımı sırayan Esra idi.

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
« Yanıtla #257 : 13 Şubat 2014, 21:32:19 »
Neslihan'in yıllarca sırtladıgı şey olsa olsa kocası(evli olduğu zamanlar) olur. Eczacıbaşı şampiyon olduğunda bile o takımı sırayan Esra idi.
[/quote

:)

Neriman velev ki ECZ imza attı diyelim. O zaman formülün ne abi Garay-Kim-Aneta(Yabancı PÇ) devam mı? Gökçen-Eda da devam ediyor tabi. Bu takım iki sene üst üste ligi götürür mü diyorsun ( bu sene şampiyonluğa ben de inanıyorum) veya Thaisa alınsa (en iyi orta oyuncu boru değil) yedek mi oturtucaz?

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #258 : 13 Şubat 2014, 21:37:55 »
Vallaha seda ti her türlü karakter anlamında önde tutarım.
Gelsin gelsin neslihan o zaman ebemizinkini tersten bi görelim.

Ben neriman alınsın diye çabalıyorum. Haaa neriman gelmez ise duruma bakarız. Ama takıma canlı bomba almanın bir esprisi yok seda ile devam etmeye razı olurum sorun yok

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
« Yanıtla #259 : 13 Şubat 2014, 21:45:22 »
Vallaha seda ti her türlü karakter anlamında önde tutarım.
Gelsin gelsin neslihan o zaman ebemizinkini tersten bi görelim.

Ben neriman alınsın diye çabalıyorum. Haaa neriman gelmez ise duruma bakarız. Ama takıma canlı bomba almanın bir esprisi yok seda ile devam etmeye razı olurum sorun yok

Neyse bekleyelim görelim. Bauer ve Gökçen arasında inanılmaz bir fark var. Kenarda böyle bir potansiyelin oturması hazmedilemez bir durum. Neslihan da gelse Neriman da gelse en az Aneta kadar oynar şu takımda. Gelecek sene inş. ikisinden biri olsun da Garay-Kim-Bauer(Fabiana-Thaisa) artık kimse oynayalım. Ligi silindir gibi ezer geçeriz çok net. Benim korkum senden farklı olarak ikisinin de alınamaması. Yoksa Neriman da gelsin başımızın üstünde yeri var. Ama serbest iki tane PÇ boştayken gidip de yabancı PÇ alırsak yazık olur.

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
« Yanıtla #260 : 13 Şubat 2014, 22:00:49 »
Ya oyle diyorsunuz da Neriman PC oynamayi sevmeyen, oynadigi zaman performansi dusen bir oyuncu.

Yanlış bilmiyorsam PÇ oynamayı da severim diye röportajı vardı. Neriman'ı smaçör oynatırsak manşetini saklamak zorundayız. 2'den hücum edicek ayrı bir smaçör lazım o zaman manşetçi. Bul bulabilirsen herkes Şaşkova değil :D Ya gelsin her türlü oynar PÇ asıl zor olan gelmesi.Neslihan'ın gelmesinden de zor.

Neslihan'ın OMSK istatistiği: 18 sayı %43 top öldürme 7 ace
İlk maç yanlış hatırlamıyorsam 26 sayı %44 top öldürme 7 ace.

Bence takımı bildiğin sırtlamış.
« Son Düzenleme: 13 Şubat 2014, 22:09:15 Gönderen: UniqueFB »

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
« Yanıtla #261 : 13 Şubat 2014, 22:33:51 »
Ben tam tersini soyledi diye hatirliyorum.  Yanilmis olabilirim, veya olmayabilirim :)  Su anki performansini gosterecekse Neslihan gelsin.  Iki-uc tane ekstra sayi alsa bile yeter tecrubesi ile.  Neriman'in pek bize gelecegini sanmiyorum.  Biraz fanatik oldugu konusuluyor.

Fanatik derken Galatasaraylı mı? Ben Beşiktaş diye biliyorum. Zamanında kendisine küfür edildiği yere de gelmek istemiyor olabilir bilmiyorum.

Ortada değişik senaryolar dönüyor. ECZ f4'e kaldı. Belki şampiyon bile olucaklar ama konuşulan senaryo Naz-Neriman-Hooker olayı. Birçok yerde yazılıyor o yüzden asparagas mıdır gerçek midir bilemem. Neriman ile Neslihan aynı takımda oynamaz da deniyor ECZ ŞL şampiyonu olursa belki bu senaryodan vazgeçer o zaman Neriman bize kalır.

Benim tek korkum ikisinin de gelmemesi. Tamam belki çok iyi yabancı bir PÇ alırız ama Göçken'in performansına dua edicez. Şuan Dicle dışında öyle parlayan bir orta oyuncu da yok.

Çevrimdışı Sekiz

• Üye
« Yanıtla #262 : 13 Şubat 2014, 23:21:47 »
hooker bu akşam harmotto nun eczacıyı tebrik ettiği twiti retweet etmiş bu kız boş yere yapmaz bunu aralarında temas vardır bu kadar konuşuluyorsa hooker ne diye boş yere ortada bir şey yokken böyle bir şey yapsın

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
« Yanıtla #263 : 13 Şubat 2014, 23:46:00 »
Harmotto da resmi imzatı atmadan önce Tigers'ın twitter hesabını takip etmişti, Hooker olayı bitmiş. Eğer Ecz f4'a kalmasına rağmen Hooker'ı bitirdiyse piyasada söylenenler doğru. Nalan Ural'a elveda. Muhtemelen Violet Duca ECZ'da. Ayrıca Neriman ve Naz da imzayı atabilir. Naz'ın Guidetti'den ayrılıyor olması bana çok zor geliyor ya neyse. Vakıfbank bu sezon büyük kupa alamazsa büyük çözülme yaşar bunu önceki mesajlarımda yazmıştım. Naz başarıyı nerede koklarsa oraya gider. Yalnız Hooker-Naz-Neriman bile of of of seneye çok çetin bir yarış olucak. Türkiye'de bu yatırım hali umarım devam eder. Dünyanın en iyilerini 5 tl bilet alıp izliyoruz yav var mı ötesi :D

Neslihan ECZ'dan ayrılırsa ya Fenerbahçe ya Azerbaycan ya Japonya'ya filan gider. Ki Fenerbahçe isterse bu transferi kolaylıkla bitirir.

Çevrimdışı sener_nureddin

• Üye
  • Yer: bursa
« Yanıtla #264 : 13 Şubat 2014, 23:56:42 »
Harmotto da resmi imzatı atmadan önce Tigers'ın twitter hesabını takip etmişti, Hooker olayı bitmiş. Eğer Ecz f4'a kalmasına rağmen Hooker'ı bitirdiyse piyasada söylenenler doğru. Nalan Ural'a elveda. Muhtemelen Violet Duca ECZ'da. Ayrıca Neriman ve Naz da imzayı atabilir. Naz'ın Guidetti'den ayrılıyor olması bana çok zor geliyor ya neyse. Vakıfbank bu sezon büyük kupa alamazsa büyük çözülme yaşar bunu önceki mesajlarımda yazmıştım. Naz başarıyı nerede koklarsa oraya gider. Yalnız Hooker-Naz-Neriman bile of of of seneye çok çetin bir yarış olucak. Türkiye'de bu yatırım hali umarım devam eder. Dünyanın en iyilerini 5 tl bilet alıp izliyoruz yav var mı ötesi :D

Neslihan ECZ'dan ayrılırsa ya Fenerbahçe ya Azerbaycan ya Japonya'ya filan gider. Ki Fenerbahçe isterse bu transferi kolaylıkla bitirir.

hooker naz neriman uclusu cok mu iyi olmus oluyor. yazidan bu
nu cikardim. neriman hooker varken nerede oynayacak. smacor oynayacaksa manseti iyi midir? hooker ariza deniliyor. montano gelmeden de keske alsaydik gsye gitti diye hayiflandik ama beklenen etki olmadi bana gore. tamam ecz ile gs bir degil ama bu kadari abarti olmuyor mu? naz bana gore trde yabanci kurali yuzunden hakkinin cok daha uzerinde ovgu ve para alan bir pasor. bir de bu uclunun yanina nasil bir ikinci smacor olacak ki takim kimyasi otursun. nasil servis karsilanacak. (bizim gs macinda neriman smacordu ve hatirladigim manseti iyi degildi) daha nice sorular var sorulacak.
« Son Düzenleme: 14 Şubat 2014, 00:00:09 Gönderen: sener_nureddin »
HER ZAMAN VE DAİMA FENERBAHÇE

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
« Yanıtla #265 : 13 Şubat 2014, 23:58:14 »
Naz, les kargalari gibi, basari neredeyse oraya gider.  Cok dogru demissin.  Kizin her tarafindan bal damliyor; nereye gitse, illa ki dunyanin en elit oyunculariyla oynama sansini yakaliyor.  Neyse ki Hooker'in gelecek seneki performansi buyuk bir soru isareti.  Ayrica milli takim disinda, nereye giderse gitsin, riskli bir transfer. 

Neslihan'in bahsettigin yerlere gitmesine ihtimal vermiyorum.  Kucuk bir kizi var.  Belli bir yasa gelmis.  Sevgilisi var; ortami var.  Bunlari geride birakip, yurtdisinda uc kurus icin eziyet cekilmez :)

Evet Neslihan o yüzden bize gelmek zorunda. Yani Hooker olayı doğruysa ki öyle gözüküyor kozlar Fenerbahçe'nin elinde demektir.

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
« Yanıtla #266 : 14 Şubat 2014, 00:01:42 »
hookee naz neriman uclusu cok mu iyi olmus oluyor. yazidan bu
nu cikardim. neriman hooker varken nerede oynayacak. smacor oynayacaksa manseti iyi midir? hooker ariza deniliyor. montano gelmeden de keske alsaydik gsye gitti diye hayiflandik ama beklenen etki olmadi bana gore. tamam ecz ile gs bir degil ama bu kadari abarti olmuyor mu? naz bana gore trde yabanci kurali yuzunden hakkinin cok daha uzerinde ovgu alan ve para alan bir pasor. bir de bu uclunun yanina nasil bir ikinci smacor olacak ki takim kimyasi otursun. daha nice sorular var sorulacak.

Naz konusunda haklısın ama mevcut kural gereği yapacak bir şey yok. Naz'ı alan takım her iki kulvarda da kullanabilir. Tam anlamıyla 3 yabancıyla oynar pç smaçör orta neyse. Bu avantajdır.
Hooker hamilelik sonrası geliyor evet soru işareti ama bildiğim kadarıyla çok hırslı ve kendini 2016 olimpiyatlarına hazırlamak isteyen bir oyuncu. Performansı yine de tartışılır ama formda bir Hooker sanırım dünyanın en iyi pç'si olarak değerlendirilir değil mi?
Neriman manşeti berbat ama Milli Takım - Galatasaray bir şekilde idare etti. ECZ da bunu yapıcak. Vakıfbank'ın liberosu yüzde 30 mükemmel manşeti zor getiriyor. Kritik maçlarda bu büyük dezavantaj kabul ama yine de öyle abartılacak bir konu değil. Yani smaçörü Neriman olan takım pekala ligde de şampiyonlar liginde de şampiyon olabilir bence.

Çevrimdışı sener_nureddin

• Üye
  • Yer: bursa
« Yanıtla #267 : 14 Şubat 2014, 00:16:29 »
Naz konusunda haklısın ama mevcut kural gereği yapacak bir şey yok. Naz'ı alan takım her iki kulvarda da kullanabilir. Tam anlamıyla 3 yabancıyla oynar pç smaçör orta neyse. Bu avantajdır.
Hooker hamilelik sonrası geliyor evet soru işareti ama bildiğim kadarıyla çok hırslı ve kendini 2016 olimpiyatlarına hazırlamak isteyen bir oyuncu. Performansı yine de tartışılır ama formda bir Hooker sanırım dünyanın en iyi pç'si olarak değerlendirilir değil mi?
Neriman manşeti berbat ama Milli Takım - Galatasaray bir şekilde idare etti. ECZ da bunu yapıcak. Vakıfbank'ın liberosu yüzde 30 mükemmel manşeti zor getiriyor. Kritik maçlarda bu büyük dezavantaj kabul ama yine de öyle abartılacak bir konu değil. Yani smaçörü Neriman olan takım pekala ligde de şampiyonlar liginde de şampiyon olabilir bence.

hocam abarti olmayacak bir sey olsaydi gs hem
sam liginde elenmezdi. hem de ligde surunmezdi bu kadar. biz bile garay kim ve merve ile aksayabiliyoruz. manseti kotu neriman, hooker hic karismaz libero ve mesela esra ile servis nasil karsilanacak. o zaman her iyi servis atan takim seni cozebilir. hal boyleyken nasil ligde ve diger yerlerde ust seviyeye ciilabilr ki. eger cikilabiliyorsa o ligin kalitesinde dorun yok mudur?

derseniz ki isimler tr icin buyuk ve sukseli kabul. ona birsey diyemem. ama rekabet noktasinda eger bu kimya ile olacaklarsa idare modu yani bize cok kafa tutamayabilirler gibi. zira biz de uzerine mutlaka takviye yapacagiz ve takim en az 1 level atlayacak insAllah
HER ZAMAN VE DAİMA FENERBAHÇE

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
« Yanıtla #268 : 14 Şubat 2014, 00:22:40 »
hocam abarti olmayacak bir sey olsaydi gs hem
sam liginde elenmezdi. hem de ligde surunmezdi bu kadar. biz bile garay kim ve merve ile aksayabiliyoruz. manseti kotu neriman, hooker hic karismaz libero ve mesela esra ile servis nasil karsilanacak. o zaman her iyi servis atan takim seni cozebilir. hal boyleyken nasil ligde ve diger yerlerde ust seviyeye ciilabilr ki. eger cikilabiliyorsa o ligin kalitesinde dorun yok mudur?

derseniz ki isimler tr icin buyuk ve sukseli kabul. ona birsey diyemem. ama rekabet noktasinda eger bu kimya ile olacaklarsa idare modu yani bize cok kafa tutamayabilirler gibi. zira biz de uzerine mutlaka takviye yapacagiz ve takim en az 1 level atlayacak insAllah

Ben o kadar karamsar bakmıyorum olaya. Neriman neredeyse tüm kariyeri boyunca smaçör oynadı. Manşet kötü değil kabul ama bu bir şekilde tolere edilecek gibi. Eczacıbaşı yabancı bir smaçör alacak mutlaka onun özelliklerini nasıl olur bilinmez. Esra-Gülden-Şeyma belki başka yerli smaçörler de gelebilir bir formül bulacaklar. Ama bugün Hooker'ın twitter RT olayından sonra projeye daha fazla inandım. Artık uyum sorununu onlar düşünsün :D

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #269 : 14 Şubat 2014, 00:42:10 »
Naz başarıyı sever.. şeklinde kiza bok atılıyor bende çok gülüyorum bu yoruma. Ahahahahahah
Yahu başarıyı sevmeyen sporcu mu olur Allah aşkına bi söyleyin ?
Tamam bok atın bari az mantıklı bok atın.

Nerimam kaç yıllık kariyeri var ki yaju zaten polonysda çapraz oynuyordu o kötü formaları ile beraber.

Edit :Kötü forma dedim  polonya ligi nin takip edenler anladı sanırım.

Esra Gülden manşette kesinlikle aksamaz bu arada. O arada nerimen da kaynar gider orda önemli olan Micelli den vazgexmesinler
« Son Düzenleme: 14 Şubat 2014, 00:45:40 Gönderen: Cem Ağrak »