Gönderen Konu: Kadın Voleybol Yabancı Ligler & Avrupa Kupaları  (Okunma sayısı 222537 defa)

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
  • Yer: Istanbul
Ynt: Bayan Voleybol Yabancı Ligler & Avrupa Kupaları
« Yanıtla #270 : 14 Şubat 2014, 00:48:43 »
Naz başarıyı sever.. şeklinde kiza bok atılıyor bende çok gülüyorum bu yoruma. Ahahahahahah
Yahu başarıyı sevmeyen sporcu mu olur Allah aşkına bi söyleyin ?
Tamam bok atın bari az mantıklı bok atın.

Bunu kötü anlama yorarsan bok atma olarak değerlendirirsin. Ama benim kastım Başarıyı sever, başarıyı koklar. Profesyonelliğin günümüzdeki hali. Duygusallığa yer yok. Seneye Vakıf'ta ve ECZ'da kurulacak kadroları sezer parada anlaşırsa iyi olana gider. Bunu Eda yapmaz, Gözde de yapmadı Kim de yapmadı. Ha işin burası kötü tabi ki. Naz onca başarı kazanacak ama hiçbir camiaya ait olamayacak.

Özetle Naz'ın anlayışı ve ruhu Kim'de olsa Kim Fenerbahçe'de bu sezon kalmazdı. Ben en iyisiyim Cev'de oynamam der Rabita'yla final four oynardı. Bu bok atmak değil işe neresinden baktığınla alakalı. Ha bir de gazeteye manşet attırdı beni alan F4 oynar diye :D

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #271 : 14 Şubat 2014, 00:54:16 »
Vakıfbank veya Eczacıbaşı diye camia mi var ait olsa ne olur olmazda ne olur. Bizdem gitmesi mevzusuna girip eski aynı konuları konuşmaya gerek yok
 Eda mevzusuna da girmiyorum sözleşmesi olmasaydı 2 sene önce hepimiz görürduk neyin nasıl olacağını.

Kim ayrı/özel oyuncu (çok iyi kazanmasına rağmen) bize gösterdigi aidiyet inanılmaz .büyük saygı uyandırıyor

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #272 : 14 Şubat 2014, 02:10:57 »
Neslihan Fenerbahçe olayı çok dillendiriliyor hatta Vm forumunda Eczacıbaşı ye çok yakın Eczacıbaşı ile ilgili herşeyi bilen bir arkadaş var onla özelden yazıyoruz..Neslihan Fener olayı bu sene gerçekleşme olasılığı olan bir durum olabilir diyor.
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
« Yanıtla #273 : 14 Şubat 2014, 02:51:23 »
Eczacıbaşı ŞL'de şampiyon olursa bunda en büyük katkıyı Neslihan verir. Böyle bir durumda Neslihan kalabilir. Yani Neslihan'ın ECZ'de kalması olağanüstü şartlara bağlı bence. Ecz'den ayrılırsa Fenerbahçe'ye gelmek zorunda. Kozlar bizim elimizde.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #274 : 14 Şubat 2014, 07:35:52 »
Şeytan'ın avukatlığını yapıyorum besim :) 8)
Ahahahsh kabul et iyi uydu ama değil mi ;)

Çevrimdışı Erdenay Güler

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
    • ErdenayGuler
« Yanıtla #275 : 14 Şubat 2014, 10:48:22 »
Kozuch u kafaya takmayın maçtan önceki akşam erdenay ile yemeği var. İpler erdenay in elinde :) 8)

İstanbul'daki maçta "servislerinizin gelişimini neye borçlusunuz?" diye bir sorun bakalım. 8)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #276 : 14 Şubat 2014, 10:56:10 »
İstanbul'daki maçta "servislerinizin gelişimini neye borçlusunuz?" diye bir sorun bakalım. 8)

Sen izah et Erdenay ?
madem sana borçlu bizde bilelim

hayır ne yaptın ki kıza onu merak ediyorum :)

Çevrimdışı Erdenay Güler

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
    • ErdenayGuler
« Yanıtla #277 : 14 Şubat 2014, 11:08:13 »
Abi böyle konuşuyoruz da özellikle son 1 yıl içerisinde bir cacık yediğimiz yok, televizyondan dualarla destekliyoruz :D

Yazın hazırlık kampına geliyorlar ben burada olmuyorum, GS ile oynuyorlar benim iş saatime denk geliyor, sonra bazı arkadaşlar makaraya sarıyor örnekteki gibi :D

Kozuch Burada Erdenay Nerede ? #happybdaykozuch

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #278 : 14 Şubat 2014, 11:16:31 »
televizyondan DUA :)
ahahahahahahah

ulan Erdenay beni sabah sabah güldürdün ahahahahahaha

hani Kozuch burada Erdenay nerede diyenler varya
işte onlara cevabımızı Polonya/sırbistan turunda çekeceğin video resimler ile göstereceksin
sonra onlar videoları izlerken kafalarını taşlara vuracaklar sende gerile gerile güleceksin :) :)

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #279 : 15 Şubat 2014, 13:36:36 »
Bu gün saat 15:00da Azeryol - Rabita maçı var. Maç İdman Azerbaycandan canlı yayınlacak..

Bir sözle bu gün günlerden Kozuch vs Kasia :)

Maç için link - http://www.ecanlitvizle.gen.tr/idman-tv-canli-izle/
« Son Düzenleme: 15 Şubat 2014, 13:38:13 Gönderen: Rufat Sharafli »

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
« Yanıtla #280 : 15 Şubat 2014, 15:04:42 »
Maç güzel başladı :)

Burakcnar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #281 : 15 Şubat 2014, 16:04:22 »
Azeryol-Rabita maçını izlemiyorum ama bu Rabita Vakıfbank'ın Brakocevic olmadan ezdiği İktisad Bakü'ye 3-1 kaybetti.Azeryol galip filan gelirse pek tedirgin olmaya gerek yok.

• Üye
« Yanıtla #282 : 15 Şubat 2014, 19:47:28 »
Maçı izlemek için salondaydım. Bİraz sıkıntı oldu denetleycilerle benim aramda. Fotoğraf çekiyordum oradan neyi çekiyorsun diye bağırdılar. Bende abi ne var fotoğraf çekiyorum dedim, o da neye göre çekiyorsun dedim fotoğrafı neden çekiyorlar diye dedim biraz uzaklaştı adam benden

Maça gelince, Rabita maça  çok iyi başladı ve bununla beraber ilk seti 25-20 aldı. İkinci sete de muazzam başladılar, 13-4 öndeydiler ama Azeryol onları yakaladı ve hatta fark 1 sayıya bile düştü, daha sonra Rabita seti kazandı 21-25. Bu set çok ilginçtir Kozuch ve Oksana oynamadı.

Üçüncü sette de Rabita iyi başladı yine farkı açtılar ama sonra Azeryol yeniden toparladı ama Rabita bu setide 22-25 aldı. Vercesi Rahimovayı kenara alıp Kozuchu oyuna sürdü ve Kozuch iyi katkı verdi. Maç genelde çok zevkli geçti. Bir de bu sette skor 2-7 yada 3-7ken Cruzun sert smacında top tribüne bana doğru geldi karşımda Starovicin akrabasıydı sanırsam elinde kofe vardı benimde elimde telefon istemeden topu adamın kafasına vurdum kofe üstüne aştı :D :D :D
 Macta Kozuch ve Oksananın az oynamasını anlayamadım. Vercesi bu gün bir de kırmızı kart aldı çok sinirliydi. Bir de anlayamadığım Jones oynamadı bu maçta bilgim olmadı galiba sakatlığı vardı.

Rabitada ise tüm takım genellikle iyiydi, Skowronska muazzam servisler attı, ama Tomkom çok az az girdi oyuna Skorupa oynadı oyununun genel bölümünde. Starovic de çok iyiydi.

Azeryolda ilk 6da genellikle Oksana ve Kozuch oynuyor ama kenardan gelen Rahimova ve Silie gibi güçlü silahları var. Kozuchun servislerini atlatabilirsek biz bunlara set met vermeyiz, çok overrated takım Azeryol.

Maç sonu sahaya inip Kasia ile fotoğraf çektirmek isterken yine denetleyici bağırarak üstüme geldi ve biraz tartışdık ve olayın büyümümesi için sinirli sinirli salondan çıktım

« Son Düzenleme: 15 Şubat 2014, 20:07:54 Gönderen: Rufat Sharafli »

Çevrimdışı Mert Kaan Öner

• Üye
« Yanıtla #283 : 15 Şubat 2014, 21:00:56 »

tribünden foto çekerken sana "neden çekiyorsun" diye mi sordular ?

• Üye
« Yanıtla #284 : 15 Şubat 2014, 21:57:46 »
tribünden foto çekerken sana "neden çekiyorsun" diye mi sordular ?

Evet 2 kez tartisma oldu orada zaten