Gönderen Konu: CEV 3. Maç, 05.12.2013 - [19:00] Fenerbahçe-Orbita Zaporozhye  (Okunma sayısı 36797 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Ukrayna ekibi oldukça genç bir takım. Galatasaray maçındaki form grafiğimizle rahat bir galibiyet olmasını diliyorum.

Burhan Felek Spor Salonu'nda oynanacak karşılaşmanın televizyon yayını olacak mı; henüz belli değil. Bir bilgi olursa hemen paylaşırız.

3 - 0 veya en kötü 3 - 1 gibi bir galibiyetle Ukrayna'ya rahat gidelim.

Rakibe dair analizleri ilgili arkadaşlar yapacaktır. Şu linkte Orbita Zaporozhye'nin oyuncu kadrosu var:

http://www.cev.lu/Competition-Area/CompetitionTeamDetails.aspx?TeamID=8439&ID=679
« Son Düzenleme: 09 Aralık 2013, 01:01:38 Gönderen: Erdenay Güler »

Çevrimdışı Serdar Şirin

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • serdarrsirin
Takımı tanımıyorum ama kadroya baktığımda en dikkat çeken özellikleri takımın gençlerden kurulu olması.En yaşlı 2 oyuncu 1986 doğumlu.Ben 2 maçında 3-0 biteceğini düşünüyorum.Umarım rahat galibiyetlerle bir üst tura çıkarız.

« Son Düzenleme: 03 Aralık 2013, 00:43:39 Gönderen: Serdar Şirin »
Yılmayacak cesur çocukların sen asil kavgası.

Çevrimdışı Gökhan Bulut

• Üye
Takımı tanımıyorum ama kadroya baktığımda en dikkat çeken özellikleri takımın gençlerden kurulu olması.En yaşlı 2 oyuncu 1986 doğumlu.Ben 2 maçında 3-0 biteceğini düşünüyorum.Umarım rahat galibiyetlerle bir üst tura çıkarız.

Garay'ın kadroda olmamasına sevindim . Dinlendirelim onu. Muhtemelen risk alıp oynadı Gs maçında. Eczacıbaşı maçında da çok lazım olacak. Takımda onunla çok şey değişiyor.
biz hayatta en çok Fenerbahçe'yi sevdik....

cemagrak

• Ziyaretçi
o liste bence doğru değil

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
O liste doğru değil.Lakin adın listede olupta oynamasada olur sanırım.
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı erik2929

• Üye
Bu kupanin da cok ustundeyiz yazik oldu bu seneki takima haklari Cldeydi ama Cevi alip yarim kalan isi bitirip sonra da arakamiza bakmadan yeni Cl maceralarina topuklamak gerek
You're never as good as everyone tells you when you win, and you're never as bad as they say when you lose

cemagrak

• Ziyaretçi
Cev cup kaybettiğimiz prestiji geri kazanmak için çok önemli.

Çevrimdışı Gökhan Bulut

• Üye
Emin olmamakla beraber sanırım bu sene de finalin 2. ayağı kendi seyircimiz önünde olacak. Güzel bir tribün önünde o kupayı kaldırmayı çok istiyorum. Geçen sene çok oturdu içime. Tabi adım adım gitmek gerek..
biz hayatta en çok Fenerbahçe'yi sevdik....

Çevrimdışı erik2929

• Üye
Bu kupanin da cok ustundeyiz yazik oldu bu seneki takima haklari Cldeydi ama Cevi alip yarim kalan isi bitirip sonra da arakamiza bakmadan yeni Cl maceralarina topuklamak gerek

Kupamızı alalım önümüze bakalım...

Ama tenekede olsa kupa kupadır...

Alamayanlar var bu kupayı...

Buarada hoşgeldin :)))
Hosbulduk guzel forum bu arada tebrikler zamanla daha da aktif hale gelir :) İlk basta teneke lafini yazmistim sonra sildim ahaha cidden gozumde teneke yani bildigi  attan indim esege bindim olayi
« Son Düzenleme: 03 Aralık 2013, 12:50:01 Gönderen: erik2929 »
You're never as good as everyone tells you when you win, and you're never as bad as they say when you lose

pasorcaprazi

• Ziyaretçi
"CEV"imsizler diyince kızıyorlar  :P ama şu kadronun bende hatalı olduğunu düşünüyorum çünkü bu kadro bu haliyle taaaa World Grand Champions Cup'tan bu yana böyle cev'in sitesinde yer alıyordu. Bakalım maç gününe kadar güncellenecek mi bekleyelim..

cemagrak

• Ziyaretçi
"CEV"imsizler diyince kızıyorlar  :P ama şu kadronun bende hatalı olduğunu düşünüyorum çünkü bu kadro bu haliyle taaaa World Grand Champions Cup'tan bu yana böyle cev'in sitesinde yer alıyordu. Bakalım maç gününe kadar güncellenecek mi bekleyelim..
Hoşgeldin burak :)
Cev'imsizler :) güzelmiş ahahaha

pasorcaprazi

• Ziyaretçi
Hoşgeldin burak :)
Cev'imsizler :) güzelmiş ahahaha

hoşbulduk abi
Sizi "CEV"miyoruz var bide UEFA Mafia'nın voleybola uyarlanmış halleri :D
« Son Düzenleme: 03 Aralık 2013, 15:10:23 Gönderen: cemagrak »

Çevrimdışı Snn

• Üye
Maçı hangi kanal verecek belli mi ?

Bu arada herkese merhaba.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
Emin misin İrem? Ben dün baktığımda Fenerbahçe Tv'nin yayın akışında görememiştim. Daha doğrusu maç gününe ait yayın akışını bulamamıştım.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
Daha dün TVF'de maçın haberi bile yoktu.

Neyse ki, bugün akıllarına gelmiş.