Gönderen Konu: CEV 3. Maç, 05.12.2013 - [19:00] Fenerbahçe-Orbita Zaporozhye  (Okunma sayısı 36882 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pasorcaprazi

• Ziyaretçi
Gerçek istatistikler :)

FENERBAHÇE-ORBITA ZAPOROZHYE: 3-0

Setler: 25-22, 25-14, 25-16

Süre: 71 dak. (27, 21, 23)

FENERBAHÇE: Elif Öner 4, Garay 12, Gökçen 7, Havlickova 5, Kim 21 (6 blok), Bauer 4, Merve (L), Seda 2, Glass 1, Derya

ORBITA ZAPOROZHYE: Skrypak 1, Silchenkova 15, Frolova 2, Pugachova 7, Dudnikova 8, Luckho 1, Kozlovska (L), Liutikova, Sukhorukova 1

Çevrimdışı Erdenay Güler

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
    • ErdenayGuler

FENERBAHÇE: Elif Öner 4, Garay 12, Gökçen 7, Havlickova 5, Kim 21 (6 blok), Bauer 4, Merve (L), Seda 2, Glass 1, Derya

ORBITA ZAPOROZHYE: Skrypak 1, Silchenkova 15, Frolova 2, Pugachova 7, Dudnikova 8, Luckho 1, Kozlovska (L), Liutikova, Sukhorukova 1

Teyitli mi abi bu istatistikler? :D

Sayın Esen maça gitti, oradan kağıdı ele geçirip resim falan çekeydi keşke. Adam gibi bilgimiz olurdu en azından, bu ne böyle basketbol istatistikleri gibi? :)

pasorcaprazi

• Ziyaretçi

Teyitli mi abi bu istatistikler? :D

Sayın Esen maça gitti, oradan kağıdı ele geçirip resim falan çekeydi keşke. Adam gibi bilgimiz olurdu en azından, bu ne böyle basketbol istatistikleri gibi? :)

Teyitli mi derken ? şüphen mi var :D

Çevrimdışı erik2929

• Üye
Kendim adıma çok keyif aldım son iki maçtan, bu maçtan önce şüphelerim vardı ama ara ara bocalsakta ( Merve sağolsun ve gününde olmayan Aneta ) takım geçen maçta ki ruhundan birşey kaybetmemis. Oyun olarakta 2 setin büyük bölümü bence enfes organizasyonlara sahip oldu, özellikle arkadan hem Kim hem Garayla hucumlarimiz görülmeye değerdi. Olumlu yöne gidiş var tek değişmeyecek sorunumuz ise her zamanki gibi liberonun manşeti, Garay kapatmaya çalışıyor ama nereye kadar meçhul...
« Son Düzenleme: 06 Aralık 2013, 15:31:53 Gönderen: cemagrak »
You're never as good as everyone tells you when you win, and you're never as bad as they say when you lose

cemagrak

• Ziyaretçi
Besim @
Nasıl görmedin değerli hemşerim .
Fenerbahçe yıllardır liberosununu manşetten gizleyen bi takım:)
Hatta ze şampiyon olduğumuz sezon öncesi sırf bu sorunu çözmek için sistem değişikliği yapıp 3 smaçör ile oynadı.
Ben alışkın durumdayım :) :)

Çevrimdışı ozlemct

• Üye
Altyapıdan Melis manşet tekniğini beğendiğim bir oyuncu. Hem altyapı maçlarında hem de lise maçlarında izledim.
Şu anda da takımla antrenmana çıkıyor sanırım ama seneye yaşının küçüklüğüne bakmadan direk A takıma çıkarılmalı.
Merve'nin manşeti biraz daha gelişmezse Melis'i manşette Merve'yi savunmada oyuna alır ikili sistem deneriz.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
Kimse kusura bakmasın ama takım bana keyif vermiyor.  Takım dedim affedin, zira ortada daha tam anlamıyla bir takım yok.  Hoca hususunda çok da büyük bir ilerleme kaydettiğimizi sanmıyorum.  Kamil Hoca'dan en büyük farkı, maç kazanma alışkanlığının edinilmesi ve belki de Elif'i takıma kazandırması olacak.  Eğer Elif, form tutarsa en büyük dezavantajimizi kapatmış oluruz.  Merve'ye gelecek olursak, tamam savunmasi iyi de, liberoya servis karşılamada smaçör lerin yardıma geldiğini ilk kez gördüm.

Ezcumle, geçen seneki rezil kadroya göre fersah fersah ileride olan bir takım kadrosu ile Abondanza'nin daha henüz tam anlamıyla bir takım olusturamadigini görüyoruz.

Bende katılıyorum besim...

Aynen dediklerine...

Besim Seda nasıl seda?
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
Maç  vasattı.Tam manasıyla takım olamadık ama rakibi de pek takmadık gibi...

maç içinde hoşuma giden 3 şey...

1-Elifin Kime 3 numara ile 4 numara arasına attığı kesik ve hızlı paslar.Onlara ne savunma yapılır nede Blok...

2.Garayın servisleri

3.Blok yerleşimimizin gün geçtikçe iyiye gitmesi.
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı erik2929

• Üye
Şu yeni 3 4 arası hızlı hücumlarda var gerçekten unuttum ondan bahsetmeyi, son 2 mactır Kim rahatlayınca daha çeşitli varyasyonlarda kullanmaya basladık.

Seda oyuna girmediğinde daha etkili lafıda güzelmiş :)) doğru söze ne denir, resmen yük gibi taşıyoruz senelerdir...
You're never as good as everyone tells you when you win, and you're never as bad as they say when you lose

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
Şu yeni 3 4 arası hızlı hücumlarda var gerçekten unuttum ondan bahsetmeyi, son 2 mactır Kim rahatlayınca daha çeşitli varyasyonlarda kullanmaya basladık.

Seda oyuna girmediğinde daha etkili lafıda güzelmiş :)) doğru söze ne denir, resmen yük gibi taşıyoruz senelerdir...

Yani seda oynamasın demiyoruz ama...

Seda girsin arada 2 li değişiklik olsun...Ön alana blok için...Belki o gün aneta kötüdür dünkü gibi.Seda girsin oynasın..Ama AS ÇAPRAZ olmasın...

Canım yanıyor onu izledikçe..İçim daralıyor
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı erik2929

• Üye
Blok ve servis yeter gerçekten, hatta mümkünse kaptanlıktan da azad edilsin Edaya verilsin, bence bu kadar yeter ona. Umut diye bekliyoruz ama ne o geri dönmek istiyor ne de bizim daha fazla bekleyecek zamanımız var...

Çevrimdışı murat kaya

• Üye

1-Elifin Kime 3 numara ile 4 numara arasına attığı kesik ve hızlı paslar.Onlara ne savunma yapılır nede Blok...

2.Garayın servisleri

Hizli paslarin bazilarinda Kim bloksuz vurdu.

Olması gereken oydu...

Ohhh yahu VOLEYBOL konuşuyoruz...Neydi o diğer işkence forumlar...

Elinize sağlık Sevgili yönetim bizi bir araya getirdiğiniz için...
HaBaBaM GüM GüM GüM

pasorcaprazi

• Ziyaretçi
Rakibi umursamadık veya rakibi pek takmadık kısmına katılmıyorum.

Rakibimiz hakkında CEV'in sitesindeki takım kadrosu dışında bilgiye ulaşmak neredeyse imkansız, dolasıyla böyle kapalı kutu bir rakibe karşı staff'ın da dersine tam çalışamadığını düşünüyorum ancak ilk maçın video kayıtlarından ikinci maça rakip daha iyi analiz edilecektir.

Staff'ında sezon başında bu turda bu Ukrayna takımının geleceğini ön gördüğü için sezon başında Khimik ve diğer Ukrayna takımıı hazırlık maçları yapıldığı es geçmemek lazım, (Bu oynadığımızda zaten 3. olan Ukrayna takımı işte :D )

Dünkü karşılaşma biraz geçen yıl oynadığımız Khimik maçını anımsattı bana, belki orada 1 set falan verebiliriz.

cemagrak

• Ziyaretçi

2.Garayın servisleri

Hizli paslarin bazilarinda Kim bloksuz vurdu.

Olması gereken oydu...

Ohhh yahu VOLEYBOL konuşuyoruz...Neydi o diğer işkence forumlar...

Elinize sağlık Sevgili yönetim bizi bir araya getirdiğiniz için...

Dök içini rahatla murat ...
Burası hepimizin güzelleştirmek hepimizin elinde.
Senin için  demiyorum hepimiz için diyorum
Karşılıklı
Üslup
Saygı

Bunlar saglandiktan sonra sabaha kadar dans dans dans :) :)

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
Rakibi umursamadık veya rakibi pek takmadık kısmına katılmıyorum.

Rakibimiz hakkında CEV'in sitesindeki takım kadrosu dışında bilgiye ulaşmak neredeyse imkansız, dolasıyla böyle kapalı kutu bir rakibe karşı staff'ın da dersine tam çalışamadığını düşünüyorum ancak ilk maçın video kayıtlarından ikinci maça rakip daha iyi analiz edilecektir.

Staff'ında sezon başında bu turda bu Ukrayna takımının geleceğini ön gördüğü için sezon başında Khimik ve diğer Ukrayna takımıı hazırlık maçları yapıldığı es geçmemek lazım, (Bu oynadığımızda zaten 3. olan Ukrayna takımı işte :D )

Dünkü karşılaşma biraz geçen yıl oynadığımız Khimik maçını anımsattı bana, belki orada 1 set falan verebiliriz.

Takmadık derken...

Gs maçı rehaveti ve rakibinde ne olduğunun belli olmaması OYNAMADAN da kazanırız Rehaveti yapmıştır demek istedim Burak
HaBaBaM GüM GüM GüM