Gönderen Konu: Andrew "Mini-Mamba" Goudelock  (Okunma sayısı 33889 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hatai

• Üye
Ynt: Andrew "Mini-Mamba" Goudelock
« Yanıtla #105 : 21 Haziran 2015, 16:23:02 »
Chauncey Billups arkadaşın dediğini söyleyen hadsizler var ne yazık ki taraftarlar arasında (Bu forumda görmedim.Başka yerlerde yazıyorlar.). Sebep olarak ise Gou'yu göndermesini gösteriyorlar. Gou'yu getiren Obra, gönderen de Obra. Kimse, yoksa Gou'yu gönderemezdi. İlk geldiğinde Gou'yu tanıyan fazla yoktu. Güvenen de fazla yoktu. Obra güvendi. Kimse de gönderileceğini de beklemiyordu. Mutlaka bir sebebi vardır. Bunu çok merak ediyorum.

Ama Obra kendine güvendi. Yeni bir takım kuracak. Muhtemelen sert oynayan bir takım olacak bu. Guardları sayaı atan, pivotları iyi ribaund alan ve sayı atan bir takım. Bu sene bizdeki  guardlar ve pivotlarda bu özellikler yoktu. Umarım bu sene olur. Şöyle ayağı hızlı, elini attığı topu alan, atletik (siyahi oyuncularda bu özellik daha fazla), potya gittiğinde durdurulamayan bir pivot istiyorum. Bu özelliklerdeki oyuncu ne yazık ki son yıllarda bizde yoktu. Bekliyorum , umut ediyorum. Olacak gibi.

Çevrimdışı Undisclosed Desires

• Üye
  • Yer: İstanbul-İzmir
« Yanıtla #106 : 21 Haziran 2015, 23:12:35 »
Besim abiden sonra Goudelocku bu ulkede en çok seven kisi ben olabilirim cidden uzuldum koça karsi boynum kildan ince ama tek istegim gidisine dair net bir sebep duymak.Bunu koçtan hesap sormak gibi degil de merak olarak algilayin abilerim :(

Bu forma altinda izledigim en ozel adamlardandi umarim Avrupada kalmaz Barcelona ya da Olympiakosta gormeye dayanamam bize karsi oynarken gibime geliyor.

Çevrimdışı Emreisking

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #107 : 23 Haziran 2015, 23:20:38 »
Bize çok güzel anlar yaşattı playoff taki durumuna rağmen keşke kadroda tutulsaydı ibonun ilk dönemlerine yetişememiş biri olarak benim fenerbahçe de gördüğüm en iyi skorerdi benim için yıllardır imrene imrene izlediğim navarronun spanoulisin Fenerbahçe'deki Karşılığıydı benim için yolu açık olsun umarım avrupada kalmaz onu bize karşı seyretmek çok dokunur bana