Gönderen Konu: Bogdan ''Winner'' Bogdanovic  (Okunma sayısı 148895 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
Ynt: Bogdan ''Winner'' Bogdanovic
« Yanıtla #105 : 05 Nisan 2016, 02:02:20 »
Avrupa basketbolunun Reggie Miller'ını selamlayın. Öyle ki, bir bira reklamını onun son saniye şutlarına uyarlamışlardı: The Miller Time. Şimdi Miller Zamanı.

Artık şunu dövizleştirelim: The Bogdan Time. Şimdi Bogdan zamanı.

Benim bu sene hatırladığım, son saniye basketleriyle kazandırdığı ligde iki, toplamda dört maç oldu. Giresun, Karşıyaka ile Türkiye Kupası, Khimki maçı ve bugün Telekom... Var mı başka aklıma gelmeyen...

dacka maci yok muydu ?

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #106 : 05 Nisan 2016, 08:11:55 »
Türkiye kupası yazmış ya işte :)

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #107 : 05 Nisan 2016, 08:20:46 »
Doğru yaaa, sanki Türkiye Kupası finalini Karşıyaka ile oynamışız gibi kalmış aklımda. Onları yarı finalde geçmiştik ya. Son saniye basketi Darüşşafaka'ya idi. :)

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #108 : 05 Nisan 2016, 08:25:18 »
Bende KArşıyaka maçlarını araştırıp duruyordum hangisini böyle kazandık diye :)

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #109 : 05 Nisan 2016, 08:29:35 »
Khimki, Giresun, Daçka (kupa geldi) ve Telekom. Bunu her sene bir kez yapabilen oyuncuya büyük deniyor. Biz Bogdan'a ne diyeceğiz?
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #110 : 05 Nisan 2016, 08:34:21 »
her sene yapmadı ama daha :)

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #111 : 05 Nisan 2016, 09:49:40 »
Bogi gene atmış imzasını  :D

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #112 : 05 Nisan 2016, 10:44:59 »
Bu sezon son saniyede maç kazandıran üçüncü Bogdanovic üçlüğü;

https://www.youtube.com/watch?v=zavPFNBtyUw

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #113 : 05 Nisan 2016, 14:39:29 »
Bu sezon Bogdanovic'in maç kazandıran basketlerini tek bir videoda toplamışlar: https://twitter.com/hizlihucum/status/717076000664920064
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı Dali2000

• Üye
  • Yer: Eskişehir
    • @Ahmet_Duru
« Yanıtla #114 : 05 Nisan 2016, 21:26:40 »
Ne garip bir ülke, ne garip bir takım ve taraftarlarıyız. Gözümüzün önünde iyi oyuncudan büyük oyuncuya evrilen, mucize hikayelerinin adamına 8, dökülen Kaliniç'e 12 sayfa.  Önce Mars'a, sonra Jüpiter'e, sonra da daha uzak neresi varsa oralara gidesim geliyor. Bu kadar mı olumsuzdan beslenilir? her üye 2 satır yazsa 50 sayfa olurdu.

Çevrimdışı gfbcan

• Üye
« Yanıtla #115 : 05 Nisan 2016, 21:47:01 »
Seneye NBA gider.Bu şekilde bir basketle Euroleague kazandığımızı hayal edemiyorum.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #116 : 05 Nisan 2016, 23:59:41 »
Ne garip bir ülke, ne garip bir takım ve taraftarlarıyız. Gözümüzün önünde iyi oyuncudan büyük oyuncuya evrilen, mucize hikayelerinin adamına 8, dökülen Kaliniç'e 12 sayfa.  Önce Mars'a, sonra Jüpiter'e, sonra da daha uzak neresi varsa oralara gidesim geliyor. Bu kadar mı olumsuzdan beslenilir? her üye 2 satır yazsa 50 sayfa olurdu.

Hakikaten Bogdanovic'e yazılanın Kalinic'e yazılandan az olması tuhaf... Gerçi biz alıştık. Kazandığımız maçlara 3 sayfa yorum yapılır. Kaybedince 10 sayfayı bulur. Pusuda bekleyen bir kesim var zannımca.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #117 : 06 Nisan 2016, 07:00:59 »
Yıllardır kendimce mücadelesini verdiğim konu ama çözüm yok bu işin.  Ben de kabullendim :(
Hepimiz kötülükten besleniyoruz, sanal mecra (facebook, twitter, forumlar)  sınırı, nefreti, üzüntüyü kusmak, kötülük üzerinden dalga geçmek için kullanılıyor.  Bu da değişmiyor

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #118 : 06 Nisan 2016, 07:32:30 »
Yıllardır kendimce mücadelesini verdiğim konu ama çözüm yok bu işin.  Ben de kabullendim :(
Hepimiz kötülükten besleniyoruz, sanal mecra (facebook, twitter, forumlar)  sınırı, nefreti, üzüntüyü kusmak, kötülük üzerinden dalga geçmek için kullanılıyor.  Bu da değişmiyor

Bir tespit olarak katılıyorum lakin ben bunun taammüden yapıldığına da inanmıyorum. Baktığın zaman iş ortamında da hayatın diğer alanlarında da benzer manzaralar var. Başarılan şey çok ekstra değilse takdir edilmesi çok olası değildir genelde. Ama en ufak kusur görülmeye, başlanır eleştirilmeye, çekiştirilmeye.. Yani maalesef yapı bu..

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #119 : 06 Nisan 2016, 08:34:50 »
Bir tespit olarak katılıyorum lakin ben bunun taammüden yapıldığına da inanmıyorum. Baktığın zaman iş ortamında da hayatın diğer alanlarında da benzer manzaralar var. Başarılan şey çok ekstra değilse takdir edilmesi çok olası değildir genelde. Ama en ufak kusur görülmeye, başlanır eleştirilmeye, çekiştirilmeye.. Yani maalesef yapı bu..
Abi aynen yapı bu.
İyi şeyler zaten olması gereken olarak algılanıyor ve üzerinde durulmuyor. Bir de çok mutluluğu yaşamayı sevmiyoruz sanırım