Gönderen Konu: Jan ''Sir'' Vesely  (Okunma sayısı 233458 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Jan ''Sir'' Vesely
« Yanıtla #960 : 21 Haziran 2022, 16:08:38 »
Yolu açık olsun. Avrupanın en iyi pivotu tartışmasız. Dönem dönem bunu çok net gösterse de her yıl belirli bir dönem sakatlık ve çeşitli sebeplerle bunu hiç hissedememiştik. Teklifimizden daha azına gittiği konuşuluyor. Cem ve Kemal daha net biliyordur ama bence Obra'nın gidişi ile çok benzerliği yok. Takım değiştirmek istedi ve gitti. Obra çakması ibne ile bakalım neler başarabilecek.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #961 : 21 Haziran 2022, 16:16:15 »
vesely’e veda etmek benim için de hiç kolay değil.geldiğinde ortaokulu yeni bitirmiş playoff,final four,şampiyonluk nedir bilmeyen 14 yalında küçücük bir çocuktum ve haliyle bu 8 yıl boyunca benim en büyük kahramanlarımdan biri belki de birincisi oldu.bazen böyle kararlar almak gerekir.bence her 2 taraf için de en hayırlısı ve doğrusu oldu.forma asılacak mı diye bir soru sorulması bile saçma çünkü o forma oraya asılmak zorunda.bunun belkisi,acabası yok.yolu açık olsun.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #962 : 21 Haziran 2022, 16:17:59 »
O kadar berbat koç ki Saras en iyi 3 adamını yolladı Vesely aldi.Akilli olan Davies tutar Vesely yanina off ama o akıl onda yok Canım Vesely onlara sadece güzel anlar yaşatır.Şampiyonluk şansları az.Higgins Kuric Davies artı abrnesi yollayın kafa.
« Son Düzenleme: 21 Haziran 2022, 16:20:40 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #963 : 21 Haziran 2022, 16:19:08 »
"Fenerbahçe melankolidir." Şu kulüp yönetilmiyor iken dahi şampiyonluklar çıkarabiliyorsa  yönetilse neler yapardı kim bilir? Elde var yine hüzün... Yolun açık olsun deli oğlan...

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #964 : 21 Haziran 2022, 16:34:00 »
Barcelona Sarastan indirim istemis kabul etmemesi durumda yollar ayrılacakmış Ismailin haberi.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #965 : 21 Haziran 2022, 16:56:11 »
Yolun açık olsun koca yürek.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #966 : 21 Haziran 2022, 17:32:41 »
Avrupanin en iyi pivotunu kaybetmeyi başardık... o hic sakatlanmayan müthiş pivotu merakla bekliyorum.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimiçi Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #967 : 21 Haziran 2022, 17:33:56 »
Avrupanin en iyi pivotunu kaybetmeyi başardık... o hic sakatlanmayan müthiş pivotu merakla bekliyorum.

Acı acı tebessüm ettim...

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #968 : 21 Haziran 2022, 18:05:54 »
Biz niye kaybettik. Adam kendi gitti.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #969 : 21 Haziran 2022, 18:41:14 »
Biz niye kaybettik. Adam kendi gitti.

Obra gibi ailevi nedenlerle... 😄kasim  di galiba ilk soylentiler çıktığında. Hatta hemen twitterdaki malum isimler sakatlıktan vurup tartışma başlattı Vesely gerekli mi diye. Sonra mayista hakkini yemeyelim ilk yagiz yazdı dürüstçe; yönetim de colo, djorjevic ve vesely yi gondermek icin ugrasiyor diye.

Daha playoff başlamadan belliydi. Simdi bunlar boş laf...
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #970 : 21 Haziran 2022, 19:30:56 »
Obra gibi ailevi nedenlerle... 😄kasim  di galiba ilk soylentiler çıktığında. Hatta hemen twitterdaki malum isimler sakatlıktan vurup tartışma başlattı Vesely gerekli mi diye. Sonra mayista hakkini yemeyelim ilk yagiz yazdı dürüstçe; yönetim de colo, djorjevic ve vesely yi gondermek icin ugrasiyor diye.

Daha playoff başlamadan belliydi. Simdi bunlar boş laf...
Yağız’ın söylemesine gerek yok. Ben bu foruma ilk üye olduğum dönemde yazmıştım; “Sistematik bir şekilde Vesely gönderilmeye uğraşılıyor” diye. Sosyal medyada ilgili hesapları, taraftar yorumlarını takip etmek yetmişti bunu anlamak için. Bir de uyarı ekledim burası için; bu algıya kapılmayın, Vesely çok değerli bir parça, EL MVP’si… bu adama sallamayın, medyadaki antifenerbahçe unsurlarının dolduruşuna gelmeyin, minvalinde…

Taraftar lig şampiyonluğundan sonra gösterdiği refleksi bu gönderilme konuları konuşulurken hatta Vesely sakatken göstermeliydi asıl. O zaman sonuç kesinlikle böyle olmayacaktı.

Sonradan ağlamanın da kimseye faydası yok bu arada… En azından zamanında Vesely gitsin diyenler adam gibi o fikirlerinin ardında dursun şimdi.

Geçiniz bu bahsi artık bence.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #971 : 21 Haziran 2022, 19:45:20 »
Toplasan 30-40 kişi ancak var burada düzenli yorum yazan. Burası burası diye bir şehir efsanesi çıkardınız. Boş muhabbetler bunlar. Kimse buralara bakıp da gaza falan gelmez.
« Son Düzenleme: 21 Haziran 2022, 19:47:15 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı oddrech

• Üye
  • Yer: istanbul
  • Fenerbahçe Ağlamaz
« Yanıtla #972 : 21 Haziran 2022, 19:51:45 »
Yağız’ın söylemesine gerek yok. Ben bu foruma ilk üye olduğum dönemde yazmıştım; “Sistematik bir şekilde Vesely gönderilmeye uğraşılıyor” diye. Sosyal medyada ilgili hesapları, taraftar yorumlarını takip etmek yetmişti bunu anlamak için. Bir de uyarı ekledim burası için; bu algıya kapılmayın, Vesely çok değerli bir parça, EL MVP’si… bu adama sallamayın, medyadaki antifenerbahçe unsurlarının dolduruşuna gelmeyin, minvalinde…

Taraftar lig şampiyonluğundan sonra gösterdiği refleksi bu gönderilme konuları konuşulurken hatta Vesely sakatken göstermeliydi asıl. O zaman sonuç kesinlikle böyle olmayacaktı.

Sonradan ağlamanın da kimseye faydası yok bu arada… En azından zamanında Vesely gitsin diyenler adam gibi o fikirlerinin ardında dursun şimdi.

Geçiniz bu bahsi artık bence.

Obra ve vesely o kadar karakterli ve takımlarını seviyolarki hakettikleri açıklamayı yapmadan gittiler. gerisi fasa fiso.

bunca sene biton yerde bu takımı maddi manevi destekledim. gram hakkım varsa bu şubedekilere helal etmiyorum.
kimi sevdiysek yolladılar hemde çirkince.

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #973 : 21 Haziran 2022, 23:52:15 »
Yolu açık olsun, hizmet etti ve gitti. Her şeyin bir sonu vardır malum.insallah hoca aklı ile alacağımız ikame oyuncu ve kurgumuz ile birlikte yokluğunu asgari hissederiz.

Çevrimiçi Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #974 : 22 Haziran 2022, 00:59:32 »
Fenerbahçe ile bu kadar özdeşmiş bir oyuncunun gitmesine üzüldüm.  Belki birçok kişi Vesely'nin sakatlıklarını bahane edebilir. Ama şu unutulmamalı ki, Vesely'i dinlendirebilecek, o olmadığında en azından onun yaptığı işlerin birazını da olsa yapabilecek birisini hiç bulamadık. Özellikle Udoh'tan sonra bütün yük Vesely'e bindi. İster istemez bu yük te birçok kez hiç beklenmedik zamanlarda sakatlıklara sebep oldu.

Her şeye rağmen emekleri için, yaşattıkları için teşekkürler. Yolu açık olsun.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.