Gönderen Konu: Fenerbahçe Kadın Basketbol EuroLeague (2015/16)  (Okunma sayısı 107455 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MEHMET BATUR

• Ziyaretçi
Ynt: EuroLeague 1.Maç Dynamo Kursk-Fenerbahçe 14.10.2015 (19.00)
« Yanıtla #30 : 14 Ekim 2015, 20:52:40 »
kaptan birsel dışında şut atabileni geçti,top sürebilen türk oyuncumuz yok.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #31 : 14 Ekim 2015, 20:52:56 »
Son 6 dakikaya 67-29 ile girmiştik.Bereket daha fazla asılmadılar maça!

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #32 : 14 Ekim 2015, 21:04:58 »
Arkadaslar, bakiyorum da senelerdir hep ayni, klasik yorumlar...  Fenerbahce'ye daha once hicbir subenin yasatmadigi ve yasatamayacagi kadar buyuk bir utanci yasatan insanlar hala gorevlerinin basinda ve sizler hala daha bu subeye destek veriyorsunuz.  Kusura bakmayin ama bu subeyi hala neden takip ettiginizi ve desteklediginizi asla anlamayacagim...

MEHMET BATUR

• Ziyaretçi
« Yanıtla #33 : 14 Ekim 2015, 21:11:25 »
Arkadaslar, bakiyorum da senelerdir hep ayni, klasik yorumlar...  Fenerbahce'ye daha once hicbir subenin yasatmadigi ve yasatamayacagi kadar buyuk bir utanci yasatan insanlar hala gorevlerinin basinda ve sizler hala daha bu subeye destek veriyorsunuz.  Kusura bakmayin ama bu subeyi hala neden takip ettiginizi ve desteklediginizi asla anlamayacagim...
bana da sorduğunu farzediyorum eğer takımın yenildi diye şube takip etmeme huyu olanlar 3 kez son maçta şampiyonluğu kaçırdıklarında futbolu kapat diyemediklerine göre va aynı zamanda bana kadın basketbolunu sevdiren birsel ve esmeraldir bu kadar

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #34 : 14 Ekim 2015, 22:17:49 »
bana da sorduğunu farzediyorum eğer takımın yenildi diye şube takip etmeme huyu olanlar 3 kez son maçta şampiyonluğu kaçırdıklarında futbolu kapat diyemediklerine göre va aynı zamanda bana kadın basketbolunu sevdiren birsel ve esmeraldir bu kadar

Okudugunu anlamadigini gordugum icin detaya giriyorum:

(1) Futbol subesini kapatma diye bir sey olabilir mi?  Bunu ciddi ciddi mi yazdin?  Ciddi ciddi yazdigini varsayarak cevap vermem gerekise, futbol subesi olmadan, hicbir sube olmaz.  Bu kulubun lokomotifi; her seyi futbol subesidir.  Bu arzu ettigim veya inandigim bir sey degil: ulkedeki spor hakkindaki realitelerin bir yansimasi. 

(2) "3 kez son macta sampiyonlugu kacirma" ile ezeli rakibine finalde Avrupa Sampiyonlugu'nu hediye etme arasinda daglar kadar fark oldugunu dusunuyorum.  Ha buna katilir veya katilmazsin.  Onu senin pasa gonlun bilir.

Birsel Hanim'a gelecek olursak, daha once de soyledigim gibi.  Kimdir, nedir, tanimiyorum.  Isim olmaz!

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #35 : 14 Ekim 2015, 22:30:49 »
Bu sezon şampiyon olabilirlerse ne ala ki o da zor bence . Takımdan hiç umutlu değilim. Lavender'de, Coleman'da 2,3 .sınıf vasat yabancılar . Taurasi'lerden Penny'lerden nerelere geldik . Dar kadro, yanlış planlama, ezbere transfer yapma ve şubenin hali ortada. Çok yazık !!!

MEHMET BATUR

• Ziyaretçi
« Yanıtla #36 : 14 Ekim 2015, 22:44:40 »

(1) Futbol subesini kapatma diye bir sey olabilir mi?  Bunu ciddi ciddi mi yazdin?  Ciddi ciddi yazdigini varsayarak cevap vermem gerekise, futbol subesi olmadan, hicbir sube olmaz.  Bu kulubun lokomotifi; her seyi futbol subesidir.  Bu arzu ettigim veya inandigim bir sey degil: ulkedeki spor hakkindaki realitelerin bir yansimasi. 

(2) "3 kez son macta sampiyonlugu kacirma" ile ezeli rakibine finalde Avrupa Sampiyonlugu'nu hediye etme arasinda daglar kadar fark oldugunu dusunuyorum.  Ha buna katilir veya katilmazsin.  Onu senin pasa gonlun bilir.

Birsel Hanim'a gelecek olursak, daha once de soyledigim gibi.  Kimdir, nedir, tanimiyorum.  Isim olmaz!
o zaman sana kadın basketbolunun nasıl kapanması gereken en son şube olduğunu yazayım;
1-bu takım son 10 yılda 8  şampiyonluk  3 eurolegue yarı final,2 final,3 final 8,4 türkiye kupası,6 cumhurbaşkanlığı kupası kazandı ve senin tanımadığın kaptan birselde bu başarıların hepsinde fark yaratan türk oyuncuydu.
2-kadın basketboldan kapatmadan önce;kadın voleybol,erkek voleybol,masa teisi,erkek basketbol,masa tenisi,atletizm bunların hepsi kadın basketboldan daha başarısız bunlar kapatılır kardeş...
« Son Düzenleme: 14 Ekim 2015, 22:45:55 Gönderen: Mehmet Batur »

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #37 : 14 Ekim 2015, 23:04:39 »

söylediklerini teraziye koyduğunda sıfır çeker. hediye etme gibi bir durum yok bahsettiğin finalde kaybettiğimiz rakip te ciddi yatırım yapan bir rakip kaldıki bizden maddi olarak daha fazla yatırım yapan başka bir takımı eleyerek rakibimiz olmuştu. sonuçta çıkıyorsun oynuyorsun kazanıyorsun ve kaybediyorsun. seviyor da olabilirsin nefret te ediyor olabilirsin bu sana fenerbahçelileri taciz etme hakkını vermez.

ayrıca ben o finali kaybetmenin utancını hatta daha fazlasını defalarca yaşadım fenerbahçe ile ilgili olarak. sen ve başkaları daha fazla utanmış olabilir bazıları için öyle olmayabilir. yaşadığım hiçbirşey hatta aziz yıldırım bile benim fenerbahçe sevgimi azaltmadı şimdiye kadar.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #38 : 14 Ekim 2015, 23:11:18 »
bu takımı destekleyenler kesin yargıya varmak için biraz beklesinler tek maçta kredileri bitmedi herhalde.

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #39 : 14 Ekim 2015, 23:19:52 »
o zaman sana kadın basketbolunun nasıl kapanması gereken en son şube olduğunu yazayım;
1-bu takım son 10 yılda 8  şampiyonluk  3 eurolegue yarı final,2 final,3 final 8,4 türkiye kupası,6 cumhurbaşkanlığı kupası kazandı ve senin tanımadığın kaptan birselde bu başarıların hepsinde fark yaratan türk oyuncuydu.
2-kadın basketboldan kapatmadan önce;kadın voleybol,erkek voleybol,masa teisi,erkek basketbol,masa tenisi,atletizm bunların hepsi kadın basketboldan daha başarısız bunlar kapatılır kardeş...

Isterse 100 tane kupa kazansin.  Bahsettigim rezaleti yasatanlar gitmedigi surece benim nazarimda en ufak bir degeri bile yok. 

Bu arada biraz konu disina cikiyor ama kadin voleybolunda nelerin kazanildigini once bir arastir ondan sonra gel, yorum yap. 

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #40 : 14 Ekim 2015, 23:32:08 »
Takımın gucu azalsa da bu takım 40 sayı atacak ve 32 sayı fark yiyecek bir takım degil "rezalet" kelimesi bile az kalır.
Inoquez ve Winnicki gibi rezil isimler olsa bu sonuca normal derdim de kadro daha gucsuz de olsa George oldugu takımdan bunu beklemezdim.
Kotu de oynasa Kobryn,Vera,Quigley bos isimler degil Parker-Moore kıtadısı olsa takım EL sampiyonluguna oynar.Kesinlikle 40 sayı atacak kadar kapasitesiz bir takım yok.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #41 : 15 Ekim 2015, 00:03:23 »
rezalet asıl senin bakış açında. önemli olan kupa kazanıp kaybetmek değil,takımın yere düştüğünde ona el uzatmaktır senin gibi 1 maç kaybettiğimizde takımına cadı muamelesi yapmak değildir...

sesimizi çıkarmıyoruz ama herkes ile kavga ediyorsun görüyoruz
Birsel'İn.... diyeceğim forumdaki hanımefendi üyelere ayıp olacak ..

şu yukarıdaki Bannerdan da en kısa zamanda sileceğim kendisini...

ya Avupa şampiyonu olmuş bayan voleybol takımına laf etmeye insan bi utanır.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #42 : 15 Ekim 2015, 00:04:30 »
Sizin fikrinizi soran olmadi. 
Besim tosunum
isteyen istediği gibi fikrini belirtir .
ne oldu olum sana ,Londra dan Ankaraya mı taşındın :(

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #43 : 15 Ekim 2015, 00:07:24 »
Besim tosunum
isteyen istediği gibi fikrini belirtir .
ne oldu olum sana ,Londra dan Ankaraya mı taşındın :(

Isteyen istedigini tabii ki soyler, haklisin.  Zaten, bir onceki yorumumda da altini cizerek devamli "kendi fikrim" oldugunu belirtmisim.  Alinti yapilan arkadas da kalkip, Fenerbahcelileri taciz ettigimi iddia etmis.  Madem, munakasaya dahil olacak, en azindan elle tutulur bir icerik ile gelsin de kulak verelim.  Beni sorumlu tuttugu seyi (taciz) bizzat kendisi icra etmis.
« Son Düzenleme: 15 Ekim 2015, 00:07:58 Gönderen: Besim »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #44 : 15 Ekim 2015, 00:12:22 »
Isteyen istedigini tabii ki soyler, haklisin.  Zaten, bir onceki yorumumda da altini cizerek devamli "kendi fikrim" oldugunu belirtmisim.  Alinti yapilan arkadas da kalkip, Fenerbahcelileri taciz ettigimi iddia etmis.  Madem, munakasaya dahil olacak, en azindan elle tutulur bir icerik ile gelsin de kulak verelim.  Beni sorumlu tuttugu seyi (taciz) bizzat kendisi icra etmis.
şimdi gördüm..
ya sen forumların kaşarlaşmış adamısın
böyle laflar ile gaza gelmemen lazım .
insan şu ne idüğü belirsiz şube için kimse ile tartışır mı yahu :)