Gönderen Konu: Fenerbahçe Kadın Basketbol EuroLeague (2015/16)  (Okunma sayısı 107685 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
Ynt: EuroLeague 1.Maç Dynamo Kursk-Fenerbahçe 14.10.2015 (19.00)
« Yanıtla #60 : 15 Ekim 2015, 18:24:06 »
kaptan birsele 2 yıldır yeterli değil diye yazanı okudumda ilk defa beceriksiz diyen çıktı.bütün basketbol yorumcularının türkiye tarihinin en iyi ve avrupanın en yetenekli oyun kurucusu olduğunu söylerken, hatta euroleague yazarı paul nilsenin avrupanın en zeki guardı birsel vardarlı derken, geçen sene final four oynayan takımın 1. oyun kurucusunun nasıl 1 beceriksizliğini gördün acaba murat kaya?dün takımda en çok birselin üzüldüğünü gördüm takımın oynadığı oyundan.

Maziyle yaşanmıyor durum ortada debelenmenin faydası yok...
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #61 : 15 Ekim 2015, 18:25:59 »
Ne birselmiş be takım 30 fark yedi 30!
FENERBAHÇE

MEHMET BATUR

• Ziyaretçi
« Yanıtla #62 : 15 Ekim 2015, 18:28:00 »
Ne birselmiş be takım 30 fark yedi 30!
bu kadın basketbol takımı kazanınca takım kötü oynadı ama rakip daha kötü olduğu için kazandık.
kaybedince birsel ve olcay yetersiz diye yazıyorlar.Değerlerimize sahip çıkalım.
« Son Düzenleme: 15 Ekim 2015, 18:29:16 Gönderen: Mehmet Batur »

Çevrimdışı furkan

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #63 : 15 Ekim 2015, 18:40:53 »
dün takımda en çok birselin üzüldüğünü gördüm takımın oynadığı oyundan.

Ne üzülmesi kahrolmuş üzüntüden, uçakta ağzını bıçak açmamış.
« Son Düzenleme: 15 Ekim 2015, 18:43:36 Gönderen: furkan »

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #64 : 15 Ekim 2015, 18:45:38 »
Ne üzülmesi kahrolmuş üzüntüden, uçakta ağzını bıçak açmamış.

Gece uzuntuden uyku tutmamis, sabaha kadar Didem Akin ile aglamislar.  Guvenilir bir kaynaktan duydum. 

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
bence isfendiyar zülfikarınin para vermekten başka suçu olduğunu düşünmüyorum.didem akın en büyük hatayı nevriyeyi gsye kaptırarak yaptı.esmeral daha 2 yıl oynardı,,çok büyük yıldızlar getirdi ama çok yetersiz koçlar getirdi.

Öyleyse daha büyük Tehlike bizi bekliyor demektir.Evet Didem hanım e İsfendiyar bey ikiside suçlu.Bu takım 2010 da rekor kırdı.Galatasaray'ın kadrosu çok iyiyken Diana Taurasi Galatasaray'a gitmişken 2011 de bile onlara bukadar ezilmemiştik.Tüm takımlar bizden korkardı şimdi biz korkuyoruz.Ben yinede İsfendiyar bey istemeden Transfer olayı olmaz.gibime geliyor.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY

Öyleyse daha büyük Tehlike bizi bekliyor demektir.Evet Didem hanım e İsfendiyar bey ikiside suçlu.Bu takım 2010 da rekor kırdı.Galatasaray'ın kadrosu çok iyiyken Diana Taurasi Galatasaray'a gitmişken 2011 de bile onlara bukadar ezilmemiştik.Tüm takımlar bizden korkardı şimdi biz korkuyoruz.Ben yinede İsfendiyar bey istemeden Transfer olayı olmaz.gibime geliyor.

Abi Taurasi gsde iken bizde de Penny, Angel, Cappie, Matovic, Nevriye vardı.
Bugün ayır Vera'yı takımın neredeyse tamamı çöp. Geçen seneki takım bile daha potansiyelli demiştim. Zira geçen sene bu Kursk'la üçüncülük maçında başa baş oynamıştık.
Her sene bir önceki seneden daha kötü takım nasıl kurulur. Müthiş bir örneğiyiz.
Levander'in, Quigley'in, Coleman'ın her şeyi takım oyuncusu olsa ne olur. Rol oyuncusu olabilecek 2. sınıf isimleri as oyuncu gibi yutturuyorlar millete.

MEHMET BATUR

• Ziyaretçi
Abi Taurasi gsde iken bizde de Penny, Angel, Cappie, Matovic, Nevriye vardı.
Bugün ayır Vera'yı takımın neredeyse tamamı çöp. Geçen seneki takım bile daha potansiyelli demiştim. Zira geçen sene bu Kursk'la üçüncülük maçında başa baş oynamıştık.
Her sene bir önceki seneden daha kötü takım nasıl kurulur. Müthiş bir örneğiyiz.
Levander'in, Quigley'in, Coleman'ın her şeyi takım oyuncusu olsa ne olur. Rol oyuncusu olabilecek 2. sınıf isimleri as oyuncu gibi yutturuyorlar millete.
ben anlamadım biz cappynin chicagodaki yedeği quigleyi alıyoruz bizim 10da 1i bütçemize sahip bjk cappyyi alıyor.

Çevrimdışı hathat

• Üye
« Yanıtla #68 : 15 Ekim 2015, 23:18:39 »
takke düştü kel göründü
ama görmek istemeyen yine de görmez şaşırmıyorum artık
Dünden Daha SARI, Yarından Daha LACİ...

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #69 : 15 Ekim 2015, 23:43:28 »
özellikle son zamanlarda forumda yazılanların tamamını okuyorum kimin ne yazdığını görüyorum.

birsel takım kaptanı olmasa da hatta fenerli olmasa da onu yada başkasını değerlendirirken fark etmez etmemeli zaten. iyi oyuncularla oynadığında ve takım iyi oynadığında o da iyi oynuyor yada öyle gözüküyor ama takım kötü olduğunda da en kötü oynayan oyuncu birsel. yetenekli olduğunu kimse birşey diyemez ama yetenek hiçbir şey ifade etmiyor. koç bu sene birsel ve olcaydan önemli katkılar bekleyerek kadroyu ona göre kurarak hata yaptı bence.

MEHMET BATUR

• Ziyaretçi
« Yanıtla #70 : 15 Ekim 2015, 23:57:46 »
özellikle son zamanlarda forumda yazılanların tamamını okuyorum kimin ne yazdığını görüyorum.

birsel takım kaptanı olmasa da hatta fenerli olmasa da onu yada başkasını değerlendirirken fark etmez etmemeli zaten. iyi oyuncularla oynadığında ve takım iyi oynadığında o da iyi oynuyor yada öyle gözüküyor ama takım kötü olduğunda da en kötü oynayan oyuncu birsel. yetenekli olduğunu kimse birşey diyemez ama yetenek hiçbir şey ifade etmiyor. koç bu sene birsel ve olcaydan önemli katkılar bekleyerek kadroyu ona göre kurarak hata yaptı bence.
.daha 2 maç oynanmış hemen birsel ve olcay eleştiriliyor, hatta tek birsel eleştiriliyor.bu lavender,quigley,tuğçe,quanitra ne oynadılarda birsel oynamadı bu maçta.ama bazıları 17de 17 yapmış takım gsye 1 final kaybetti diye hain diye yazabilen kişiler var. takımımız başarılı oldukça mutlu olmayıp umutsuzluk yaratıp bu şube kapanmadı mı daha diye yazanlara takımımız ve kaptan cevap vermeye devam ederler.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #71 : 16 Ekim 2015, 00:03:19 »
Şimdi bu
Mehmetbatur -28 - Gaziantep ten katılan yarışmaci ile
FATIH- 36 -Malatya dan katilan arkadaş. 
Ikisi de aynı kişi. 
Ayni ip adres ile girmiş. 
Ya madem burada bizi trolleyeceksin bari foruma üye olurken farkli mail adresleri alaydin.

Ya insan az zeki olur.
Xxxx_1878@Hotmail  bi tanesi
Cccc_1878@hotmail  diğeri
Bir de twitterda bana laf cakan bi hesap var.
Onun da adresi ....1878 diye...
Amk insan biraz uyanık olur.
Ayni birsel gibi aptalca hareketler
Bayadir adam yollamadim az bi egomu tatmin edeyim al kaptanini sok bi tarafina
Baska yeri trolle.
Eğer yine 2 hesap uye olup goygoy yapacaksan farklı hesaplar al.
Ip numaralarından hangi sehirde hangi bölgede olduğunu biliyoruz
Mal değiliz az zeki olun amk .....

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #72 : 16 Ekim 2015, 15:40:47 »
Vay be Troll yemisiz  :-\
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #73 : 16 Ekim 2015, 19:44:40 »
Yürü be Cem

Çevrimdışı myildirim

• Üye
« Yanıtla #74 : 16 Ekim 2015, 21:48:21 »
İyi oldu şu Birsel fun clup'tan gelen şahsı banlamanız. Troll olduğu çok belliydi zaten, normal olup, basketbolu bilen bir insan son yıllardaki Birsel'i bu kadar kör kütük savunamazdı yani.