Gönderen Konu: Fenerbahçe / Euroleague 2015-16 Sezonu / FİNAL  (Okunma sayısı 470064 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe / Turkish Airlines Euroleague (2015-16 Sezonu)
« Yanıtla #1110 : 05 Ocak 2016, 17:13:56 »

24 adet genel menaJere sormuşlar. KİMLER final 4 yapar diye..
liste yukarıda..
yolun sonu orası olur olmaz bu bilinecek bi şey değil ama şu tablo bizler için büyük bir gururdur. bu noktalara gelmeyi yıllarca hep istemiştik tek eksiğimiz bi EUROLEAGUE ŞAMPİYONLUĞU.. ALLAH nasip ederse bu sene bu kupayı alalım.
NAZar edene küfür ederim. twitterda yazdım nazar eden ile EKpe Udoh kardeşimizi bi fiiil altında buluşturdum.....

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
Sadece 3 handikap var.

Çevrimdışı Dentist

• Üye
  • Yer: Zonguldak
3.05 de murat didin az önce datomede de sakatlık olduğunu söyledi,bilgisi olan var mı?

Cem Ağrak

• Ziyaretçi

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
3.05 de murat didin az önce datomede de sakatlık olduğunu söyledi,bilgisi olan var mı?

Datome zaten sakat sakat oynuyor..sanırım ayak bileğinden

Çevrimdışı ozancan17

• Üye
  • Yer: canakkale
« Yanıtla #1115 : 06 Ocak 2016, 11:35:54 »
Bnde biraz evvel okudum butun menajerler final four a kalma adina bize oy vermis.Burada paylasacaktim ama baya geri kalmisim.Gercekten ilginc ve gurur duyulacak bir olay.Yol uzun ve zorlu ama kalamazsak cok uzulurum.Obra ise en ii koc secilmis.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #1116 : 06 Ocak 2016, 14:40:09 »
24 adet genel menaJere sormuşlar. KİMLER final 4 yapar diye..
liste yukarıda..
yolun sonu orası olur olmaz bu bilinecek bi şey değil ama şu tablo bizler için büyük bir gururdur. bu noktalara gelmeyi yıllarca hep istemiştik tek eksiğimiz bi EUROLEAGUE ŞAMPİYONLUĞU.. ALLAH nasip ederse bu sene bu kupayı alalım.
NAZar edene küfür ederim. twitterda yazdım nazar eden ile EKpe Udoh kardeşimizi bi fiiil altında buluşturdum.....

Kendi mi de elestirme zamani geldi ...
24 GM ... basketbol bilgilerini sorgulayamayacagim hayatlarini basketbola harcamis insanlar ....
Fire vermeden diyor ki; fenerbahce sampiyonluk adayi ... biz hala oyunculari ve transferi tartisiyoruz ....

Kendim de transfer isteyen ve elestrileri yapan biri olarak ... bu anketten sonra biraz susarim....

3 sezon once bizi cantada keklik gorenlerin simdi kafalarinda bizi koyduklari yeri gormek guzel .....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1117 : 06 Ocak 2016, 15:23:27 »
taraftar olarak hepimiz trasnfer isteriz takımlarımız daha iyi olsun daha başarılı olalım diye
bu aslında çok doğal bi şey ama herşey de sadece trasnfer değil ben sadece bunu anlatmaya çalışıyorum bence zeljko da bunu anlatmaya çalışıyor.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #1118 : 06 Ocak 2016, 16:54:02 »
taraftar olarak hepimiz trasnfer isteriz takımlarımız daha iyi olsun daha başarılı olalım diye
bu aslında çok doğal bi şey ama herşey de sadece trasnfer değil ben sadece bunu anlatmaya çalışıyorum bence zeljko da bunu anlatmaya çalışıyor.

Bırak goygoyu :)
Zeljko neyi anlatmaya çalışıyor. Transfer istiyor adam bütçe olmadığı için alınamıyor.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1119 : 06 Ocak 2016, 16:59:55 »
Bırak goygoyu :)
Zeljko neyi anlatmaya çalışıyor. Transfer istiyor adam bütçe olmadığı için alınamıyor.
AHAHA abi geçen sene de gördük.. onu demek istiyorum. .
bütçe yok evet onun istediği kalitede oyuncu da yok ayrca diyor ki türklerden bi cacık olmaz..
bunları anlatmaya çalışıyor ..
ama diyor var gücümüz ile mücadeleye devam edeceğiz ;)

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #1120 : 06 Ocak 2016, 17:12:47 »
bütçe yok evet onun istediği kalitede oyuncu da yok ayrca diyor ki türklerden bi cacık olmaz..

Geçen hafta euroleague tarihine geçtik. 40 dakika boyunca tek bir yerli oynatmayan takım olarak. Boby vardı ama o devşirme statüsünde olduğundan saymadılar sanırım
Doğru dürüst yerli de yok haklısın ama bazen hoca gereksiz inat ediyor. Melih oynadığı zaman az çok vereceği katkı belli bir adam. Son lig maçında da gördük bunu. Maçı döndüren isim oldu. Bazen tamamen unutuyor hoca onu.
Çalışmaya devam tabi. 24 tane GM'in yüzünü kara çıkarmamak lazım :)

Çevrimdışı Dentist

• Üye
  • Yer: Zonguldak
« Yanıtla #1121 : 06 Ocak 2016, 18:10:58 »

Ben de hep bunu söylemek istedim

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1122 : 06 Ocak 2016, 18:49:06 »
Geçen hafta euroleague tarihine geçtik. 40 dakika boyunca tek bir yerli oynatmayan takım olarak. Boby vardı ama o devşirme statüsünde olduğundan saymadılar sanırım
Doğru dürüst yerli de yok haklısın ama bazen hoca gereksiz inat ediyor. Melih oynadığı zaman az çok vereceği katkı belli bir adam. Son lig maçında da gördük bunu. Maçı döndüren isim oldu. Bazen tamamen unutuyor hoca onu.
Çalışmaya devam tabi. 24 tane GM'in yüzünü kara çıkarmamak lazım :)
Vallaha Zeljko inatçı bi adam bunu biliyoruz ama şu da var ilk maç Pao önemli maç en ufacık hatayı tolere etmek zor olabilirdi. Sanırım riske etmedi dar rotasyon ile maçı bitirdi. Vallaha kazanalım ve güzel oyun olsun sa kim oynamış inan umurumda değil. Melih Giresun maçındaki gibi basit ve faydalı oynasın yeter ya mutlaka katkı verir.
Selamla aynen çalışmaya devam

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
Beyler biraz önce Oktay Mahmuti'yi izledim koç olarak, Obradovic'e sarılalım, onun etrafında sevgi çemberi oluşturalım, pamuklara saralım, o hakemlerin 7 ceddini analım ama bu adama sahip çıkalım...Yani çok etkilendim gördüklerimden bir kez taha "We have Obra, they don't" diyerek teselli buldum 

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
RADONJIC, DEJAN
Crvena Zvezda Telekom Belgrade
"This will be our fourth game against Fenerbahce this season, once we played during the pre-season, and twice during the Euroleague [Regular Season] and in all three games that we played we lost. Now in the Top 16 we have another chance to play again against a team which I think could make their to the Euroleague Final four, maybe even further. We showed that in Pionir hall in front of our fans we can handle the best teams in Europe. Fenerbahce beat us three times this season, but we're hoping that we can make a surprise and come out with the first Top 16 win. About our problems with injuries, Vasilije Micic is absent because he has a fever and Marko Simonovic still has problems with his ankle, the rest of the players are in good health and I hope it will remain so until Friday’s game."