Gönderen Konu: Fenerbahçe / Euroleague 2015-16 Sezonu / FİNAL  (Okunma sayısı 470063 defa)

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Dentist

• Üye
  • Yer: Zonguldak
Ynt: Fenerbahçe / Turkish Airlines Euroleague (2015-16 Sezonu)
« Yanıtla #1335 : 15 Ocak 2016, 19:51:52 »
Panathinaikos yönetimi koç ekibi ve oyunculara birer aylık maaş kesimi cezası vermişler kızılyıldız mağlubiyeti sonrası,bu uygulanabilir bir şey mi?
Bence pana dağılabilir bu cezadan...

Çevrimdışı Dentist

• Üye
Ynt: Fenerbahçe - Lokomotiv Kuban - Top 16 - 3.Maç- 14.01.2016 (21:00)
« Yanıtla #1336 : 15 Ocak 2016, 20:33:02 »
Bi şey var kafama takılan bir kaç pozisyon vessely broekhoffla ters eşleşmesi yakaladık,vessely potaya itip bitiremedi,ya bitiremedi ya dıları çıkarttı,normalde broekhoffu topla beraber potaya sokması lazımdı,neden sizce?

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #1337 : 15 Ocak 2016, 21:12:36 »
Beyler bu sene umarım alırız o kupayi ama oldu da olmadi ;bu arenaya eğer f4 alırsak seneye bu kadro ilenkimse yanımıza yaklaşamaz...

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı fundamental

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #1338 : 15 Ocak 2016, 23:08:35 »
Bi şey var kafama takılan bir kaç pozisyon vessely broekhoffla ters eşleşmesi yakaladık,vessely potaya itip bitiremedi,ya bitiremedi ya dıları çıkarttı,normalde broekhoffu topla beraber potaya sokması lazımdı,neden sizce?

bence iki sebebi var. Broekhoff size olarak o kadar da zayıf değil. ikincisi de veysel'in sırtı dönük oyunlarda bana göre biraz zaafı var. Çok aceleci davranabiliyor,bazen aşırı güvenden potaya çok da yakın olmamasına rağmen salladığı toplar oluyor. Udoh o pozisyonlarda daha iyi.

Çevrimdışı Dentist

• Üye
« Yanıtla #1339 : 15 Ocak 2016, 23:46:01 »
bence iki sebebi var. Broekhoff size olarak o kadar da zayıf değil. ikincisi de veysel'in sırtı dönük oyunlarda bana göre biraz zaafı var. Çok aceleci davranabiliyor,bazen aşırı güvenden potaya çok da yakın olmamasına rağmen salladığı toplar oluyor. Udoh o pozisyonlarda daha iyi.

İkisine de katılıyorum ama vessely broekhoff yine de daha çok potaya yaklaşabilirdi potaya atmasa da yardım savunmasında bu ş adamı bulmak açısından,tabi kubanın hızlı ayaklı uzunları da baya zorlaştırdı bunu

Çevrimdışı Dentist

• Üye
« Yanıtla #1340 : 15 Ocak 2016, 23:49:24 »
olimpiakos 72- broose baskets 77

F grubu sağlam karışacak,bu bambergin deplasman real madrid maçını izlemiştim ellerinden kaçırmışlardı rodrigezin el üstü üçlüğüyle maçı almıştı real,istermisşniz bamberg ilk förde girsin ve bize çıksın

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #1341 : 16 Ocak 2016, 00:03:36 »
Ben istemem ya, sağlam bir takım gelsin onu yenip öyle gidelim f4 a

Çevrimdışı Dentist

• Üye
« Yanıtla #1342 : 16 Ocak 2016, 00:39:56 »
Geçen sene f4 madridte diye reali fena iteklemişlerdi,bu sene de almanyada diye bambergi iteklerler mi acaba,gerçi lobisi yoktur ama,en büyük çekincem bu olur bambergle ilgili ha bir de top 16 daki %47 lik 3 lük yüzdeleri,yine de kimkhi cska,oli,barca,kimkhi,real yerine top 8 te ben bambergi isterim

Çevrimdışı ertuğrul

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #1343 : 16 Ocak 2016, 01:26:38 »
Son çeyreği  tekrar tekrar  izledim.Üç  kez.
O nasıl  bir  mücadele ,  ter yerine  sanki  kan dökülecek  parkeye.
Maçı  salonda  izleyenler  çok  şanslıymışlar.
Takım  için  ne  diyeyim ki  ,  hepsinin  alınlarından öpüyorum.Aldıklari  para  helal  olsun.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #1344 : 16 Ocak 2016, 08:50:16 »
ilk kez bu sene Fenerbahçe maçlarından sonra hangi maçı izlersem izleyeyim sıkılıyorum ... Takımın sergilediği mücadele ve oyundan sonra hepsi hafif kalıyor...

P.S.:Tek istisna kimki cska maçıydı ... Ve karşı guruptan en son bu iki takımı isterim ... Kimki yi yendik kabul ...ama sağı solu belli olmayan takım...

Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #1345 : 16 Ocak 2016, 09:44:49 »
Khimki de çok dengesiz bir kadro var. Koponen-dragic hangi takıma koysan 1-2 seviye yukarı taşıyacak oyuncular ama khimkide rotasyon oyuncusu gibi süre buluyorlar ve verdikleri de melih-hickman kadar.. Pota altında da augustine-honeycutt-todorov zayıf daha ilerisi için. Herşey shved-rice a bakıyor. Bakmayın augustinin laboral maçındaki istatistiklerine bourousis e karşı yapar ama udoh-vesely karşısında zor..

Çevrimdışı Dentist

• Üye
« Yanıtla #1346 : 16 Ocak 2016, 10:06:44 »
Khimki de çok dengesiz bir kadro var. Koponen-dragic hangi takıma koysan 1-2 seviye yukarı taşıyacak oyuncular ama khimkide rotasyon oyuncusu gibi süre buluyorlar ve verdikleri de melih-hickman kadar.. Pota altında da augustine-honeycutt-todorov zayıf daha ilerisi için. Herşey shved-rice a bakıyor. Bakmayın augustinin laboral maçındaki istatistiklerine bourousis e karşı yapar ama udoh-vesely karşısında zor..

James augustini zaten bizim maçlarda blok manyağı yaptı bizimkiler,gelen verdi kafaya giden verdi,bi ara potaya bakmıyordu bile

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #1347 : 16 Ocak 2016, 10:36:40 »
James augustini zaten bizim maçlarda blok manyağı yaptı bizimkiler,gelen verdi kafaya giden verdi,bi ara potaya bakmıyordu bile

Ya yendik ve yeneriz ... daha iyiyiz kabul ...

ama CSKA macinda ki gibi suprizler yapabilen bir takim ... bir bakiyorsun shved cikiyor ... bir bakiyorsun kaponen ... anlamsiz bir 30-40 sayi atiyor denge bozuluyor ....

Bence kadrosu ile oyunu ayni noktada olmayan bir takim Kimki...
Takim oyunu oynamiyorlar ve acikcasi eski Fenerbahce yi hatirlatiyorlar ...

Ama sonuc olarak supriz maclar cikarabilecek potansiyeli olan bir takim ... Net soyluyorum bir eleme macinda CSKA ve Kimki den diger takimlardan daha fazla korkuyorum ... Ha tekrarliyorum; ikiside yenilmez degil yada bizden iyi degil....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Dentist

• Üye
« Yanıtla #1348 : 16 Ocak 2016, 12:21:42 »
Ya yendik ve yeneriz ... daha iyiyiz kabul ...

ama CSKA macinda ki gibi suprizler yapabilen bir takim ... bir bakiyorsun shved cikiyor ... bir bakiyorsun kaponen ... anlamsiz bir 30-40 sayi atiyor denge bozuluyor ....

Bence kadrosu ile oyunu ayni noktada olmayan bir takim Kimki...
Takim oyunu oynamiyorlar ve acikcasi eski Fenerbahce yi hatirlatiyorlar ...

Ama sonuc olarak supriz maclar cikarabilecek potansiyeli olan bir takim ... Net soyluyorum bir eleme macinda CSKA ve Kimki den diger takimlardan daha fazla korkuyorum ... Ha tekrarliyorum; ikiside yenilmez degil yada bizden iyi degil....

Katılıyorum ve efesi de myle görüyorum ben

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1349 : 16 Ocak 2016, 13:48:10 »
Kadro olarak CSKA ve tecrübe olarak Oly haricinde korkulacak takım bence yoktur. Artık İspanyolların lobiyi bile çalıştırsalar bize rakip olamayacaklarını düşünüyorum. Zaten içimden bir ses Euroleague bu sezon sönük yatırımlar yaptıkları için Real ve Barca ya iltimas geçmeyecektir diyor.