Gönderen Konu: Bogdan ''Winner'' Bogdanovic  (Okunma sayısı 148837 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tolga Gümüş

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • tolgagumus_
Ynt: Bogdan ''Winner'' Bogdanovic
« Yanıtla #495 : 14 Temmuz 2017, 10:48:01 »
Bu kulübe üç yıl önce geldiğimde takım arkadaşlarımla, taraftarlarımızla, İstanbul ve Türkiye ile birbirimize bu kadar bağlanacağımızı hayal bile edemezdim…

Hayat ve basketbola dair çok şey öğrendim. Bana her zaman takımıma sadık kalmayı ve kazanma kültürüyle her şeyin başarılabileceğini öğretti.

Artık NBA hayalimi gerçekleştirmenin zamanı geldi ve bu veda mektubunu ilerlediğim bu yolda bana yardımcı olan herkese gönderiyorum.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’a ve bütün organizasyona, ekibe (Defne, Maurizio, Murat, İlker, Egeman, Cenk, Selim, İsmail, Sefa, Faik, Yılmaz, Erkan, Burak, Erdal , Murat and Kazım) teşekkür ediyorum. Onlar bizi başarılı olacak kadar güçlü yapan bütün bu ortamın hazırlanmasından sorumlular ve her şeyi yaptılar.

Ayrıca asistan koçlarımız Erdem, Iski, Berkay, İlker’e ve tüm takım arkadaşlarıma, Pera, Bobi, Ekpe, Gigi, James, Kostas, Jan, Kalina, Melih, Ahmet, Berk, Ege, ve Ahmet Can’a teşekkür ediyorum.

Ayrıca benim gelişimime olan ayırdığı zamanıyla Bata Zimonic’e ve bütün tavsiyelerinden dolayı Vlada Androic’e özel teşekkürlerimi iletiyorum.

Fenerbahçe’ye gelmemdeki en büyük sebeplerden biri olan Zeljko Obradovic’e de çok özel bir teşekkür iletmeliyim. Sonuçları ne olursa olsun bana olan desteği sonsuzdu ve fırsat verdi. Saha ve saha dışında basketbol ve hayatla ilgili çok şey öğrendim.

Son olarak oldukça fazla bir şekilde Fenerbahçe taraftarlarına teşekkür ediyorum. Kulübü ve oyuncularını desteklemeyi çok zor anlarda bile hiçbir zaman bırakmadılar. Sizin gücünüz ve desteğiniz bu kulübü birçok başarıya taşıdı. Bu bizim için bir son değil. Her zaman bir parçam olarak kalacaksınız.

Yukarıda bahsettiğim bu insanlarla çok güçlü bir bağımız oluştu ve bana yardım ettiler. Benim için çok zor bir karardı. Sonunda kariyerimde doğal bir yol izliyorum.

Kesin olan şu ki çok sayıda güzel hatıra, büyük başarılar ve hayat boyu sürecek bir arkadaşlık baki kalacak.

Hepinzi seviyorum,
Bogdan!
"Ben Fenerbahçe'ye ikinci olmak için gelmedim." - Zeljko Obradovic

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #496 : 14 Temmuz 2017, 10:52:41 »
Ulan bu barış hersek i de kimse sevmiyor arkadaş. Yazık  :)

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #497 : 03 Kasım 2017, 10:27:05 »
Bu topiği (bunu ve Udoh'un adına açılmış olanı) arşive taşımak öyle zoruma gidiyor ki... Kaç zamandır niyet ediyor ama son anda kıyamıyor, vazgeçiyordum. Cidden çok acı geliyor. :(

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #498 : 29 Aralık 2018, 00:08:24 »
Efsane yine yaptı yapacağını... Dün gece Sacremento - Lakers maçında efsanevi bir son saniye basketiyle takımına galibiyeti getirdi. Benim aklıma gelenler:

1.Giresun maçı.
2.Türk Telekom maçı.
3. Darüşşfaka ile Türkiye Kupası maçı.
4. -Sanırım son saniye tipi ile- Khimki maçı.

Tabii NBA'de de geçen sezon bize -Golden State'e- bir maç kazandıran şut atmışlığı vardı.

Gerçek bir winner... Onunla gurur duyuyorum... Böyle bir oyuncuyu Fenerbahçe formasıyla izlemiş olmaktan...