Gönderen Konu: Ekpe "Nightmare" Udoh  (Okunma sayısı 152207 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ereng.

• Üye
  • Yer: Kayseri
Ynt: Ekpe "Nightmare" Udoh
« Yanıtla #15 : 23 Ocak 2016, 12:49:22 »
Dün sayı (21) ve PIR (25) alanında Euroleagu'de  kendi en yüksek rakamlarına ulaştı.

Çevrimdışı Dentist

• Üye
  • Yer: Zonguldak
« Yanıtla #16 : 23 Ocak 2016, 13:29:33 »
Yaa udoh çok iyi de ben gustavo ayın u da çok beğeniyorum

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : 23 Ocak 2016, 18:38:07 »
10 numara 5 yıldız bi oyuncu..
zaten kendisi geleceğini yaz döneminde hissetmiş hatta gelse fena olmaz diye düşünüyordum ama benim düşüncemin çok üzerinde bi katkı veriyor.
top 16 ile beraber ribaund ortalaması da ciddi yükseldi. zaten çok güzel ve ahlaklı bir oyuncu
aynı zamanda işin hücum tarafında çok özel bir adam. savunma ve blok konusunda konuşmaya gerek yok ..
ama Udoh gibi sırtı dönük , yüzü dönük hücum eden bi başka uzun yok , Allah sakatlıklardan korusun ..
ayrıca VEysel ile ve diğer oyuncular ile olan uyumu inanılmaz

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #18 : 23 Ocak 2016, 21:13:20 »
Dallas comegys i hatırlatıyor bana.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #19 : 23 Ocak 2016, 21:13:35 »
Tam benim sevdiğim oyuncu tipi. Hem düzgün karakter hem de kitap kurdu bir entellektüel. Daha ne olsun?
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Dentist

• Üye
  • Yer: Zonguldak
« Yanıtla #20 : 24 Ocak 2016, 19:09:42 »
Yaa süper yaa,Murat Didin bizim iki uzun için pick&roll yapmıyolar,pick&fly yapıyolar dedi😂

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #21 : 29 Ocak 2016, 00:12:28 »
TOP 16 grubunda formunun zirvesine çıktı.Cedevita'ya karşı sezonun en iyi oyununu çıkardı.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #22 : 29 Ocak 2016, 11:16:04 »
Amerikalı olsun, çamurdan olsun. :D İşin şaka kısmı bir yana, bu oyun siyahlarla ve Vesely tipindeki "siyah" gibi beyazlarla daha bir güzel oluyor yaaa...

Udoh + Hickman + Dixon derken... İyi, iyi... Bir tane daha ekledik mi; tadından yenilmez.

Udoh NBA'de kalsa ne olurdu? Bizim Warriors'un draft seçimi olmasına rağmen net söylüyorum: Hiç. Evet, hiç bir şey olmazdı. Onun orada fark yaratacağı hiçbir özelliği yok. Baksanıza, Euroleague MVP'si Bjelica -üstelik özellikle sezon başı hatırı sayılır süre vermelerine rağmen- ne hâllerde? Bizde Barış Hersek ne kadar saygı görüyorsa, Bjelica ancak onu görüyor. Çünkü Barış'ın bize kattıklarından fazlasını, üstelik süre aldığı halde, takımına veremiyor. Ama oynadığı takımlarda rotasyonda ilk 10'a bile giremeyen, doğru dürüst süre alamayan Udoh buraya geliyor ve ortalığı a.m.k. gazetesine çeviriyor.

Bunları niye anlatıyorum? Bu senenin en büyük değişimi, Obradovic'in siyah oyunculara karşı ön yargısının kırılmasıdır. Basketbol değişiyor, dünyanın her yerinde... Geçen sene Karşıyaka'nın şampiyonluğunu iyi ve doğru okumak lazım. Bence Obradovic olayı o seride anladı. Öyleyse, Kalinic gibi "Avrupalılara" bir yığın çıkış parası verene kadar, ince elenip, sık dokunarak, o pozisyon için bir başka "Udoh", hem de çok daha az maliyetle bulunamaz mıydı?  Bırakın NBA'i... Bu sene 15 Kasım'dan beri, her hafta standart 2 kolej maçı izliyorum; ne eksik, ne fazla... Öyle yetenekli oyuncular var ki... Bunların çoğu NBA olamayacak... İlla gelişime açık bir isim aranıyorsa, bunları tarasak...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #23 : 29 Ocak 2016, 11:25:34 »
abi Gherardini'nin oyuncu havuzu çok geniş ama burada ana karar merciği Zeljko ,
hocamızın bu konularda çok inatçı yapısı olduğunu hepimiz biliyoruz ama dediğin gibi Zeljko çağa ayak uyruduran isim , ilk hedefimiz ve prensip anlaşması imzaladığımız James anderson du zaten. hocam biraz daha bu inadından vazgeçerse senin istediğin Udoh gibi oyuncular -kaliteli , ahlaklı, iyi huylu - daha çok gelecektir.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #24 : 29 Ocak 2016, 11:30:45 »
Çok güzel bir analiz Hakan hocam, aynen katılıyorum.

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #25 : 05 Şubat 2016, 23:36:47 »
Avrupa'ya ve takıma çabuk alıştı, mücadeleyi asla bırakmıyor ve oyundan zevk alıyor. Sözleşmesi 1 yıllıktı ama umarım gitmek istemez.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #26 : 06 Şubat 2016, 00:25:08 »
Çok çok çok harika bir oyuncu  blok savunma ribaund var hücumda inanılmaz geniş repertuara sahip en en önemlisi o boya size a rağmen inanılmaz dengeli top kontrolü harika alıp penetre edip smaç yapıyor Adam resmen ya 😍

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
« Yanıtla #27 : 06 Şubat 2016, 01:52:38 »
efes maçı sonrası yorgunluktan röportaj verememiş. Vesely nin de sakatlıkla uğraştığı şu dönemdeki gayreti muazzam.
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #28 : 06 Şubat 2016, 02:00:06 »
Çok özel adam ya.  Cidden Avrupa'da muadili yok. Hucum savunma herşey var

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #29 : 06 Şubat 2016, 05:29:13 »
Çok özel adam ya.  Cidden Avrupa'da muadili yok. Hucum savunma herşey var
Cem abi ne dersin kalır mı sezon sonunda? :-[ çok seviyor beğeniyor ve güveniyorum