Gönderen Konu: TBVL 10. Maç, 08.12.2013 - [13.00] Fenerbahçe-Beşiktaş  (Okunma sayısı 37385 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sener_nureddin

• Üye
  • Yer: bursa
bugun 6s 2-0 dan gelerek 3-2 eczacıyı yendi. böylece sarı melekler 2 puan farkla 2 liğe yükseldik. :D bu skor hem 6s maçında alınan puanın değerini, hem de alınan galibiyetin anlamını ( takımın gelişme göstermesi açısından) artırıyor bence
HER ZAMAN VE DAİMA FENERBAHÇE

Çevrimdışı erik2929

• Üye
Eczacıbaşı maçına Gs maçındaki motivasyonla çıkarsak 2 ciligi garantileyecek skor alabiliriz.
« Son Düzenleme: 08 Aralık 2013, 21:32:49 Gönderen: cemagrak »
You're never as good as everyone tells you when you win, and you're never as bad as they say when you lose

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Bizim yönetim uyumaz ve Galatasaray'ın 1 puanı da silinirse (kurallar bunu gerektiriyor) çok daha şahane olacak.

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
Bizim yönetim uyumaz ve Galatasaray'ın 1 puanı da silinirse (kurallar bunu gerektiriyor) çok daha şahane olacak.

Bizim maçın tamamlanamamasından dolayı mı?
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı Süleyman Özgül

• Üye
Arkadaşlar, benim bir sorum olacak. istatistik kağıdında vote kısmını neye göre hesaplıyorlar? ben akıl erdiremedim. daha doğrusu bu kağıdı nasıl değerlendirmeliyiz? birisi izah etse veya izah edilen bir yer varsa link verse en azından benim için iyi olacak :(

http://attackline.blogspot.com/2009/11/voleybolda-istatistik-mac-raporu-okuma.html
Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü,ne kupa büyüklüğüdür.
Onun  büyüklüğü başka büyüklüktür işte.
Adı konamaz.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya

Bizim maçın tamamlanamamasından dolayı mı?

Evet hocam.

Çevrimdışı sener_nureddin

• Üye
  • Yer: bursa
Arkadaşlar, benim bir sorum olacak. istatistik kağıdında vote kısmını neye göre hesaplıyorlar? ben akıl erdiremedim. daha doğrusu bu kağıdı nasıl değerlendirmeliyiz? birisi izah etse veya izah edilen bir yer varsa link verse en azından benim için iyi olacak :(

http://attackline.blogspot.com/2009/11/voleybolda-istatistik-mac-raporu-okuma.html

teşekkürler. ulaştım bilgiye. boş vaktimde üzerinde çalışacağım inşAllah. buraya da sabit konu olarak eklense faydalı olur kanaatindeyim :)
HER ZAMAN VE DAİMA FENERBAHÇE

Çevrimdışı Halil Altunel

• Üye
  • Eskilerin Pasörü
Ynt: TBVL 10. Maç, 08.12.2013 - [13.00] Fenerbahçe-Beşiktaş
« Yanıtla #112 : 09 Aralık 2013, 14:34:47 »
baroni salondaymış bu maç