Gönderen Konu: Cumhurbaşkanlığı Kupası - 10.10.2015 - ŞAMPİYON FENERBAHÇE  (Okunma sayısı 32028 defa)

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
melis inşallah sezonda süre alacakmış gibi, birselde de yani hocayla gelişme var gibi, coleman kötü oyuncu olmadığını wnba gösterdi

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
G.Saray ağırlıklı 3 guardlı bir 5'le oynar:

Nuria - Birsel
Işıl- Quigley
Loyd -
Dubljevic -Vera
Kulichova- Lavender

3 numaraya kim koyarsak koyalım sırıtacak maalesef, keşke Coleman olsaydı de Lavender yetişemeseydi.Vera, 3 oynar mı?

« Son Düzenleme: 06 Ekim 2015, 18:59:42 Gönderen: kenz »

MEHMET BATUR

• Ziyaretçi
http://jwsbasketball.org/fenerbahcenin-birseli-var-77-69/

Linkteki İstatistik panosunda Quantira oynamış gözüküyor
Doğru söylüyorsun.Fenerbahçe resmi sitesinde sağlık kontrolünden geçtiğine dair haber okumamıştım.O zaman cumhurbaşkanlığı kupası maçında oynar.

MEHMET BATUR

• Ziyaretçi
Kesin bilgi nevriye yılmaz gsde forma giyemeyecek bunları şimdi daha rahat yeneriz.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
Doğru söylüyorsun.Fenerbahçe resmi sitesinde sağlık kontrolünden geçtiğine dair haber okumamıştım.O zaman cumhurbaşkanlığı kupası maçında oynar.

Yalnız o konuda bir hata olabilir gelmemiş olma ihtimali de var sorayım yarın yazarim
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
macla ilgili istatistiklerde resmi sayfada hulya 7 sayı attı yazıyor...

ama tbf'nin canlı istatistik ekranında hulya oynamamıs; quanitra oynayıp 7 sayı atmıs yazıyor..

hangisine guvenmek lazım acaba..

quanitra'nin saglık kontrolune girdigi haber olmasa da geldigini dusunuyorum..
cunku wnba'deki takımı play off lara kalamadan elendi...yani quigley ve lavender'dan once gelmesi lazım zaten...

ayrıca quanitra hem eski oyuncu oldugundan saglık kontrolu hem o sırada  tek basına kontrrole girmis oldugundan haber degeri tasımıyor olabilir kulup icin..
« Son Düzenleme: 07 Ekim 2015, 16:09:05 Gönderen: Vanguards of FB »

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
macla ilgili istatistiklerde resmi sayfada hulya 7 sayı attı yazıyor...

ama tbf'nin canlı istatistik ekranında hulya oynamamıs; quanitra oynayıp 7 sayı atmıs yazıyor..

hangisine guvenmek lazım acaba..

quanitra'nin saglık kontrolune girdigi haber olmasa da geldigini dusunuyorum..
cunku wnba'deki takımı play off lara kalamadan elendi...yani quigley ve lavender'dan once gelmesi lazım zaten...

ayrıca quanitra hem eski oyuncu oldugundan saglık kontrolu hem o sırada  tek basına kontrrole girmis oldugundan haber degeri tasımıyor olabilir kulup icin..

Quanitra'nın çokdan gelmiş olması lazımdı.Nezaman Q'nun adu geçse hep aklıma Layota Sanders geliyor ve içim cız ediyor.
Vallaha bu maçta şu var bu vardan öte Melisa,Melis ve Olcay'ı korkmadan oynatılması düşüncesindeyim.En azından rotasyonu bol tutum İlk Beşe dinçlik veripde dışardan gelen oyuncularda katkı verirse Güzel maç olur.

MEHMET BATUR

• Ziyaretçi

Quanitra'nın çokdan gelmiş olması lazımdı.Nezaman Q'nun adu geçse hep aklıma Layota Sanders geliyor ve içim cız ediyor.
Vallaha bu maçta şu var bu vardan öte Melisa,Melis ve Olcay'ı korkmadan oynatılması düşüncesindeyim.En azından rotasyonu bol tutum İlk Beşe dinçlik veripde dışardan gelen oyuncularda katkı verirse Güzel maç olur.
vala melisden şüpheliyim bu seviyede çok güçsüz kalır  numarada

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi

Kadınlar Cumhurbaşkanlığı Kupası

10 Ekim 2015 Cumartesi 18:00

GALATASARAY - FENERBAHÇE

SAMSUN | YENİ YAŞAR DOĞU SPOR SALONU

Yayın ; TRT 3-SPOR

17:55 Cumhurbaşkanlığı Kupası Kadınlar Basketbol Karş. "Fenerbahçe - Galatasaray"

19:00 Cumhurbaşkanlığı Kupası Kadınlar Basketbol Karş. "Fenerbahçe - Galatasaray"

MEHMET BATUR

• Ziyaretçi
Kadınlar Cumhurbaşkanlığı Kupası

10 Ekim 2015 Cumartesi 18:00

GALATASARAY - FENERBAHÇE

SAMSUN | YENİ YAŞAR DOĞU SPOR SALONU

Yayın ; TRT 3-SPOR

17:55 Cumhurbaşkanlığı Kupası Kadınlar Basketbol Karş. "Fenerbahçe - Galatasaray"

19:00 Cumhurbaşkanlığı Kupası Kadınlar Basketbol Karş. "Fenerbahçe - Galatasaray"

tekrarıda gece 02.30da

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
tekrarıda gece 02.30da

Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımımız, 10 Ekim Cumartesi günü Galatasaray ile oynayacağı 23.Cumhurbaşkanlığı Kupası maçı öncesinde Suadiye Rotisserie Noir Restoran’da düzenlenen yemekte bir araya geldi.

Her ne kadar İsfendiyar beyi görünce Tüm sinirlerim alt üst olsada Bu maçı alalımda başka birşey istemiyorum.
Yemekde gördüğüm kadarıyla Coleman ve Q' yu göremedim.

Çevrimdışı bohannon_1907

• Üye
  • Yer: Çekmeköy
Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımımız, 10 Ekim Cumartesi günü Galatasaray ile oynayacağı 23.Cumhurbaşkanlığı Kupası maçı öncesinde Suadiye Rotisserie Noir Restoran’da düzenlenen yemekte bir araya geldi.

Her ne kadar İsfendiyar beyi görünce Tüm sinirlerim alt üst olsada Bu maçı alalımda başka birşey istemiyorum.
Yemekde gördüğüm kadarıyla Coleman ve Q' yu göremedim.

Haber yazısının üstündeki fotoğrafta Q var.
Kuşandık sarı laciyi

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
Q sakat oynaması şüpheli
HaBaBaM GüM GüM GüM

FATİH

• Ziyaretçi
Q sakat oynaması şüpheli
Qnun güldüğü az görülür gülmüş

MEHMET BATUR