Gönderen Konu: Barış Hersek  (Okunma sayısı 46664 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Barış Hersek
« : 18 Ekim 2015, 12:12:04 »
Daha ilk maçtan hedef tahtası ve günah keçisi ilan edilmeye aday olduğu belli oldu. Sanırım her tökezlemede Obradovic'e sataşmak isteyenlerin ardına saklanacağı isim olacak.

Düşüncelerimi peşin olarak söylemek yerinde olur: Ben Barış'ın sezon bitiminde Oğuz ve Semih'ten daha istikrarsız ve daha faydasız sezon geçireceğini sanmıyorum. Öyle bir yahut iki maçla değerlendirilecek bir konu değil bu. Niçin değil? Çünkü bugüne kadar bizim Oğuz ve Semih'ten en büyük şikayetimiz neydi? Bir maç iyi oynayıp iki maç yatmaları... Misal, Oğuz... Eşek yüküyle para alan bir verimsizdi. Barış en azından aynı saç baş yoldurma işini üçte bir fiyatına yapacak.

Bekleyip göreceğiz. Ama sezonun en azından yarısını görmeden tek maçlar üzerinden değerlendirme yapılması, "Oğuz bu maç şahaneler yaptı, ne vardı gönderecek; bakın Semih'e döktürüyor" vs gibi erken ön yargılara varmamak lazım.

Tekrar ediyorum: Barış'ın sezon bitimi total katkısı Oğuz ve Semih'ten daha az olmaz. Artısı ise Oğuz'un aldığı paranın yarısından daha azına aynı işleri yapması veya yapa-ma-ması olur. 
« Son Düzenleme: 11 Temmuz 2019, 21:49:27 Gönderen: kenz »

Çevrimdışı ObiCanKimobi

• Üye
  • Yer: İzmir
    • @ObiCanKimobi
Ynt: Barış Hersek
« Yanıtla #1 : 18 Ekim 2015, 12:45:04 »
Ben yetenek sınırları içinde elinden geleni yaptığını düşünüyorum. Beklentiyi düşük tutmak en güzeli. Böylece o da yıpranmaz biz de.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #2 : 18 Ekim 2015, 13:47:23 »
Düzen oturup oyuncuların uyumu da sağlandığında ben tatminkar düzeyde katkı vereceğini düşünüyorum. Yunan takımlarının her daim bulduğu tamamlayıcı parça olmak için her şey mevcut kendisinde.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
« Yanıtla #3 : 18 Ekim 2015, 13:58:02 »
obradovic gibi bir hocayla çalışıyoruz biraz daha yüksek bir bütçe ayırmalıydık bu takıma fedakarlık yapılmalıydı elimizdeki fırsatı daha iyi değerlendirmek için. obradovic sonsuza kadar burada kalmayacak elbet gidecek gittiğinde de bunu daha iyi anlarız.

barış hersekte zaten kadroda olmazdı bunları da konuşmazdık.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 19 Ekim 2015, 00:45:01 »
Ne kadar az Türk o kadar iyidir.
Türk basketbolcudan fayda gelmez. Kimseye gelmedi bu zamana kadar ki bize gelsin.
Mim sayıda min hasar ile atlatmak lazım
Keske sınır kalksa hep yabancı ile oynasak.

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #5 : 19 Ekim 2015, 01:49:23 »
bugün daçka maçında kenarda sürekli ayakta ısınıp durdu ilk yarı özellikle oturmadı benche.

Yetenekleri kısıtlı alacağı süreler belli yüklenmeye gerek yok ama iyi niyetli olduğunu düşünüyorum şahsen.
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
« Yanıtla #6 : 23 Ekim 2015, 22:34:48 »
barış hersek kariyerinde nba yaptı mı? semih gibi

Çevrimdışı furkan

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #7 : 23 Ekim 2015, 23:29:10 »
barış hersek kariyerinde nba yaptı mı? semih gibi

Yok yapmadı, 2010'da drafta girdi ama seçilemedi.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #8 : 30 Ekim 2015, 22:09:07 »
Bugün Real Madrid zaferinin en kritik isimlerinden birisiydi. Çok önemli anlarda hayati işler yaptı. Hücum tıkandığı anda attığı üçlük, yine içeri devrilip rakip savunmayı beklemediği anda dengesiz bırakarak yaptığı asist, bulduğu bir basketen sonra geriye gelip blok yapması ve çaldırdığı hücum faul vs. Bütün bunları da her büyük maçta silinen Oğuz Savaş'a verilen paranın sadece üçte birine yaptı.
« Son Düzenleme: 30 Ekim 2015, 22:20:11 Gönderen: Hakan Yaman »

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #9 : 30 Ekim 2015, 22:11:26 »
Obradovic ölüyü diriltir ki Barış her zaman kapasitesi olan bir oyuncuydu, olamadı bir türlü. Ama ciddi katkı alacağımızı da hep iddia ettim. Umarım daha da iyi olup rotasyonun daimi parçası olacak.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #10 : 30 Ekim 2015, 22:25:12 »
Şu ana kadar Kalinic'ten daha faydalı.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #11 : 31 Ekim 2015, 11:51:23 »
Bir zamanlar kendisinin potansiyeli için neler neler söylenirdi.
Zaman içinde her yerli gibi potansiyelini sahaya yansıtamadı ve vasatlaştı derken Ksk terapi merkezinde kendisini buldu.
Real maçı özelinde Ekpe ve Vesely'nin faul problemleri dakika bulmasını sağlasa da en kritik anlarda hem savunma hemde hücumda yaptıkları ile maçı kazanmamızda önemli bir faktör oldu.
Bu maçta yaptıklarını(üç aşağı beş yukarı) istikrarlı hale getirebilirse Melih ve Sinan'dan sonra iş ahlakı yüksek nadir yerli oyuncular sınıfına kendisininde adını yazabiliriz.
...

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : 31 Ekim 2015, 14:53:42 »
Sanırım forumdaki herkes kendisine bir özür borçlu :) Real maçında tüm sahadaki en sert oyuncuydu.

Bence topu iki yere vurabiliyor diye yıllarca 3 numara oynatılıp katledilen oyunculardan biridir. Metecan da aynı sevdaya kurban gitti. 4 numara olmak ayıp değil, her uzunu 3 numara yapmaya çalışmaktan vazgeçmek gerekiyor.

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #13 : 31 Ekim 2015, 17:10:31 »
Dün akşam ağzım açık izledim kendisini. Performansının devamını diliyorum. :)
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #14 : 22 Ocak 2016, 22:09:01 »
Bugün 3 dakikada 3 faul yapıp kenara döndü. Takımın geri kalanından çok geride, sanki yabancı biri gibiydi. Real maçında oyunun sıkıştığı anda 7 sayı atıp takımı rahatlattığı bölüm dışında hiç katkı sağlayamadı.
« Son Düzenleme: 13 Şubat 2016, 02:48:55 Gönderen: franz392 »