Gönderen Konu: NBA All Star  (Okunma sayısı 37411 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Emreisking

• Üye
  • Yer: istanbul
Ynt: NBA All Star
« Yanıtla #90 : 14 Şubat 2016, 05:48:02 »
Gordon un finalde yaptığı ikinci smaç neydi öyle ya topu kalcasinın altından gecirmese potaya bile oturabilirdi belki

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #91 : 14 Şubat 2016, 09:47:52 »
Gordon'un dun yaptigi tum smaclar  https://www.youtube.com/watch?v=ig5EddENP_0

izleyenler ozellikle 3:10 dk'da pause'yi bassin, durdursun , adamin kafasi potadan daha yuksekde.

6:08'de yaptigi smac da benim gordugum en mukemmel , en zor smac.

daha iyisi olduysa izleyenler koysun mukayese edelim.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #92 : 14 Şubat 2016, 10:52:59 »
Benim gördüğüm, izlediğim en heyecanlı, en keyifli, en muhteşem smaç yarışmasıydı.

LaVine 100 üzerinden 120'lik smaçlar yaptı ancak Gordon 100 üzerinden kesinlikle 150'ydi. Yani ikisi de yüzde yüzün üstündeydi.
Haksızlık LaVine'in serbest atış çizgisinden uçarak yaptığı smaçların ilkinde oldu. Yani LaVine'in dün gece yaptığı dördüncü smaçta... Evet, muhteşem bir smaçtı; başka bir yerde olsa tam not almasını anlarım. Ama Gordon'ın smaçlarının ve hatta LaVine'in diğer smaçlarının yanında onlarla eşit puanı alacak bir smaç değildi. Ona bir puan eksik verseler Gordon şampiyondu. Ama sanırım bu muhteşem mücadelenin uzamasını istediler. Gordon'a yazık oldu. LaVine'de hak etti, ama Gordon daha çok hak etmişti.

Bu arada, araya bir tane pivot sıkıştırma işi nereden çıktı kardeşim ya. Yani hem seyirciye yazık, hem yarışan o çocuklara... Geçen sene Plumlee, bu sene Drummond. Yani gerek yok bunlara... Tek güzelliği oldu, emekli Steve Nash'in "futbol" yeteneklerini yeni baştan sergilemesi... Yıllar evvel Amare'ye kafa pası vermişti, bu gece Drummond'a topuk pası... Seviyoruz seni NEŞ. :)

Geçen 2015 senesinin unutulmazı üçlük yarışmasıydı. LaVine geçen sene smaç yarışmasını güle oynaya, terlemeden kazanmıştı. Üçlük yarışması bu sene de güzel oldu; ama smaç yarışması bence tarihin en nefes kesici olanıydı. Kuzenlerin kapıştığı (Carter ve T.Mac) o efsane 2000 bile eline su dökemez.
« Son Düzenleme: 14 Şubat 2016, 12:42:31 Gönderen: Hakan Yaman »

Çevrimdışı franz392

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #93 : 14 Şubat 2016, 12:16:33 »
Dünyadaki bütün all-star smaç yarışmalarında eyyam olmak zorunda galiba. LaVine'in ikinci turdaki ilk smacı asla 50 puan etmezdi. Ve kenardaki oyuncular da LaVine'in her smacında çıldırırken Gordon'un smaçlarında  neredeyse hareketsiz kaldılar. Gordon havada oturdu resmen. Daha ne lazımdı kazanması için? Şu faul çizgisinden smaç da demodeleşti artık NBA için. Gordon'a haksızlık yaptılar ve boşuna uykusuz kaldım. Baştan ne olursa olsun LaVine kazanacak deselerdi keşke!
« Son Düzenleme: 14 Şubat 2016, 12:19:21 Gönderen: franz392 »

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
NBA All Star - Smaç Yarışması (Full)
« Yanıtla #94 : 14 Şubat 2016, 13:07:35 »
Smaç yarışmasını yükledik. HD izleyebilirsiniz. Tamamını izlerseniz, niçin en heyecanlı ve en keyifli smaç yarışması olduğu konusunda bana hak vereceksiniz.

« Son Düzenleme: 14 Şubat 2016, 13:41:17 Gönderen: Hakan Yaman »

Çevrimdışı mrkene

• Üye
« Yanıtla #95 : 15 Şubat 2016, 02:52:08 »
 batı karması fotoğraf çekiminde

o değil de kadro ve koç muazzam durmuyor mu ?  :) :)

Çevrimdışı mrkene

• Üye
« Yanıtla #96 : 15 Şubat 2016, 02:53:20 »
doğu karmasının maç öncesi fotoğraf çekimi

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #97 : 15 Şubat 2016, 04:07:06 »
3'lük ve smaç kapışmaları oldukça heyecanlıydı fakat şu all star maçı çok tırt ve yavan.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #98 : 15 Şubat 2016, 04:16:40 »
3'lük ve smaç kapışmaları oldukça heyecanlıydı fakat şu all star maçı çok tırt ve yavan.
Son yıllarda maalesef hep böyle

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #99 : 15 Şubat 2016, 04:22:03 »
Biraz daha gerçekten maç havasında olmalı bence

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #100 : 15 Şubat 2016, 04:42:39 »
Her yıl daha çok gevşiyorlar ve daha çok üçlük deniyorlar. Batıda Paul olmasa birkaç düz smaç dışında sadece üçlükle sayı bulacaklardı 24 dakika boyunca. İnsan biraz spektaküler hareketler bekliyor ama onun yerine Harden'ın skor kasmaya çalışmasını izliyoruz. Kobe'nin çemberde uzun süre turlayıp potaya giren basketi güzeldi sadece su an kadar :)
« Son Düzenleme: 15 Şubat 2016, 04:45:15 Gönderen: franz392 »

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #101 : 15 Şubat 2016, 05:19:20 »
İzlediğim en sıkıcı All Star maçı

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #102 : 15 Şubat 2016, 06:36:02 »
Yıllardır izlemiyordum.
Kobe'nin hatrına izleyeyim dedim.
İzlemez olaydım.
...

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #103 : 15 Şubat 2016, 07:55:53 »
İyice bokunu çıkardılar. Son 7 - 8 senedir cıvımaya başlamıştı zaten. Ama özellikle bundan önceki son iki All-Star'da (2014 ve 2015) laçkalık tavan yapmış, ayrı bir boyuta geçmişti. Gün günden kötü dedikleri bu gece görüldü. Eskiden çaylaklar maçı bu kafayla oynanırdı. Şimdi onlar nispeten daha maça benzer bir şey oynuyor; ama bunlar...

2005 ve öncesi hangi All-Star'ı bulursanız (ki bir çoğunun full kaydı You Tube'da var) izleyin derim. Kastımı anlar, ayrıca çok da keyif alırsınız. Mesela 1998 All-Star'ı maç keyfi açısından benim için doyumsuzdur. Tam bir maç havasında ama yıldızların - en başta Jordan - repertuvarında ne varsa cömertçe sergilediği, genç Kobe'nin bu ilk All-Star'ında Jordan'a karşı kendini ispatlamak için canını dişine taktığı bir basketbol maçı... Evet, özellikle basketbol maçı dedim. Ya bu gece oynanan?

Evet, evet... Kobe'nin ilk All-Star'ı olan 1998 ile son All-Star'ı olan 2016'yı ayrıca "NEREDEN NEREYE?" sorusu etrafında mukayese amaçlı izlemeli...

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #104 : 15 Şubat 2016, 08:26:27 »
Dün gece tesadüf etti ve smaç yarışmasının tekrarını izledim.
Benim şampiyonum kesinlikle Gordon.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.